Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
18. čer 2010

sakra kde to berete ty melounky? 😀 já mám tým pádem pomelo 😀

mari111
18. čer 2010

nebo mandarinku Petroš 😀

katyna6
18. čer 2010

pěkný večer,tak jsem dorazila z práce,zkusila ještě jedne testík(nedalo mi to,pže mně hrozně píchá v břiše) a jdu dočíst.tak jsem těma testama natěšená,že to zas bude depka jak panelák,až dorazí mrcha 😖

katyna6
18. čer 2010
mari111
18. čer 2010

katy to je ovu test?

sarlotta
18. čer 2010

kuk holky🙂)
@petroska to jsem myslela že měříš víc, ale tak bříško ještě vykoukne neboooj 😉 zkus malému dělat místečko hlubokým dýcháním v leže na zemi s pokrčenýma nohama. dlouhý nádech a pomaloučký výdech. Budeš to mít horší jak poroste, tak Tě to bude víc bolet ty kopanečky 😅 ale jinak myslím na tom menším bříšku nic špatného není 😉 vypadáš krásně 😎

@mari111 krásný melounek🙂)))

petroska
18. čer 2010

no na mandarinku už to snad není 🙂 .hele at pak nefuníte v létě že máte mega melouny jo.já si hodím na ramena pomelo a budu vysmátá 😀

sarlotta
18. čer 2010

@katyna6 krásný ovutestík🙂)) a píchání v bříšku.... tak to chce 3dny nevylézt z postele 😀 😎

mari111
18. čer 2010

petroš 😀 😀 😀 kámoška měla taky dlouho malinké pomelo 😀 a ke konci čučela jak puk když měla melouna 😀 😀 tak bacha aby si taky ke konci nefuněla 😅 😅

sarlotta
18. čer 2010

@aronek rozmysli tu práci ještě 😉 řekni si o větší penízky nebo o prémie na ručku... oni toho nakecají s přestávkama na kojení a pak bude houby 😒 do 6 měs bys měla plně kojit, byla by to škoda přijít o mlíčko 😉

petroska
18. čer 2010

šarlot tím dýcháním mu pomužu mít víc místa?já se ted jaksi bojím ležet nebo odpočívat na zádech jak mi řekli že at lehávám rači na bokách.ale nevadí když si sem tam odpočinu na zádech že?nebo jo?no právě jak se sem tam ve mě vrtá tak to docela někdy bolí.jako by mi nožku tlačil co nejvíc ven aby se dostal z bříška 😒

mari111
18. čer 2010

jo Katy, manžu si uváž k sobě a ... víš co

sarlotta
18. čer 2010

to víš mari petroska má malý žaludek, to se tam prcek hezky vleze... my rozežrané 😅 🤐 nám se to boulí ven 😀 😀

katyna6
18. čer 2010

@mari111 -jéé,ty máš krásný bříško 😵 🙂 jojo,bohužel POUZE ovu test,ale díky i za tohle
@sarlotta -co jsme nestihli včera a šance je ještě dnes,tak to už nedoženem,ráno přítel jede na dva až tři dny pracovně pryč.Tak snad to bude stačit?

mari111
18. čer 2010

jé zrovna teď musí pryč, no snad tě dobře zásobí 😉 dík za pochvali melounku 🙂

sarlotta
18. čer 2010

petři na zádech akorát nespi, ale srovnat si záda, nebo se prodýchat můžeš... no a nebo když by Ti to bylo pohodlné víc, tak na boku stulená lehce do klubíčka, pokrčené nohy v kolenou a stejné dýchání.. dělá se to na kurzu pro těhulky 😉 při obou variantách ruce nebo na boku jednu ruku na bříško a myslet na miminko 😉

petroska
18. čer 2010

mari já si myslím že už o moc neposkočí.už si to od 20 týdne tak držím tu svou velikost.ted sem se dívala na nějaké těhule a jedna měla před porodem stejný velikostně jako já.tak snad zas tak malý nebude.ale rači funět nechci,už ted mi dělá problém procházka po supermarketu

sarlotta
18. čer 2010

katyna pozitivní ovutest značí že ovulka bude... ale spermijky mají životnost 72hodin.. tak pak podložit zadek velkým polštářem a nožky opřít o gauč nahoru a ležet cca 10-15 minut 😉 jooo a ty holčičí jsou odolnější... tak to bude děvčátko jistě🙂 teda pokud už nejsi těhulka 😉 😀

mari111
18. čer 2010

Petroš hlavně že mímu nic nechybí, jinak si měj klidně pomelo až do porodu 😉

petroska
18. čer 2010

šarlot aha tak já to teda začnu praktikovat.jenom to spaní na zádech nejde přestat.vždycky se přistihnu v noci jak na nich spím 😒 .ale ted co je kojo polštář už se držím na boku

sarlotta
18. čer 2010

petři neboj miminku neublížíš ani spaním na zádech.. to bys cítila že se Ti dělá mdlo, kdyby sis tolik utlačovala tu dutou žílu 😉 je potřeba měnit polohy během dne a pohopsat na baloně, protáhnout se, projít se 😉

petroska
18. čer 2010

holky a neva když je mímo o den menší?že doktr diktovala na ultr že jsem 26+4 a hlavička byla 26+3 ale zase bříško odpovídalo normálně 😒 ?

sarlotta
18. čer 2010

petři ani týden nehraje roli, neboj 🙂 příště to bude zas jinak 😎 taky to tak mám, že se to pohybuje... utz není přesný

petroska
18. čer 2010

a balon už sem taky vypustila když mi řekli rači klid a co nejmín otřesu.dřív sem hopsala ale ted už ne.ale prochajdy sou pravydelné.a ještě když už je mimčo čím víc větší tak bříško už není tak měké jak na začátku že?se mi zdá že je trošku pevnější jak sem začala víc cítit malého jak asi porostl

katyna6
18. čer 2010

@sarlotta sarlotko ty jsi naše hlava moudrá,ještě,že tě máme! 😉 A když byl už pozitivní včera,za jak dlouho má ovule být,nevíš?

katyna6
18. čer 2010

@petroska -Peti ty máš taky bříšenko moc pěkný,nesmutni 😉 A sarlotka a handm a kopinka.... 😀 co já bych za takový dala 😉 😵
@sarlotta a abych byla těhule,to asi ne,ne?to by byl i ovu test pozitivní?

paajaa
18. čer 2010

@mari111 Mohla by jsi mi poslat odkaz do to cvičení na míči. Já myslela, že budu cvičit na netu podle Kynychové, ale pro těhulky tam nic nemá. Předem děkuji
@sarlotta: právě že mě vše tlačí a nosím gumičku na knoflíku. 😀 Tyhle jsou moc hezké- šedé a na zadních kapsách mají kamínky. Docela mě zarazijo, že se cena nevyšplhala výš. Až přijdou, tak fotím foto.

cajori17
18. čer 2010

krásný večír přeji 🙂

sarlotta
18. čer 2010

katyna co Ty víš, třeba už nějaká spermijka doputovala k vajíčku🙂)) na té krabičce to nemáš napsané ? kdy je ovule dle testu ?

mělo by to být 1 až 2 dny po zesílení čárek... kukni http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/otehotneni...

cajori17
18. čer 2010

holky mrcha zatim nikde.to se mi jeste pri uzivani utrogestanu nestalo 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru