Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
20. čer 2010

@sarlotta :jeste pockam,pac si myslim,ze jestli byla ovulka,tak byla tak pred tydnem a to mi prijde brzy

sarlotta
20. čer 2010

@lulunka každopádně to stejně chce utz na gyndě 😉

sarlotta
20. čer 2010

caj Ty jsi napínavá 😠 😀 😀 😀 😀 ale jo, jestli jsi těhu, tak budeš i za týden, to je fakt 😎

cajori17
20. čer 2010

@sarlotta -přesně tak......nechám tomu jeste trosku casu..

cajori17
20. čer 2010

holky ,tady nikdo????????

handm
20. čer 2010

Ahoj, já jen na skok.. hodila jsem do albíka fotečky našeho super kočárku!🙂 Jsme nadšení, snad bude Bobista taky a my nadále spokojení!🙂
Zítra se ukážku z práce!🙂 Teď musím žehlit! hezký večer!!🙂

lulunka
20. čer 2010

Sarlota.spletla jsem to pozitivní test jsem měla 9 a 10DPO ..nekojím..a ms už jsem od porodu měla dvakrát..
Test který ukazoval čárky byl 20mlU/ml ten co jí ukazal už jen slabě byl 10mlU/ml ale dnes už neukázal čárku žádný test..
asi to bude opravdu chtít ten utz..jestli dr ovšem něco pozná dnes jsem totiž 32DC a ms nikde☹ale testy negativní..

cajori17
20. čer 2010

@lulunka to je divne 😖

lulunka
20. čer 2010

Je to divné já sama to vůbec nechápu..čekám tu ms je mi totiž fakt divně..hrozně se mi motá škeble..

cajori17
20. čer 2010

@lulunka -no,zitra snad budes moudrejsi...........

lulunka
20. čer 2010

@cajori17 já doufám že to dostanu protože jinak už si ty pozitivní těhu testy nedovedu vysvětlit a asi začnu mít i strach☹ nejhorší je že ta čárka opravdu sílila..já nevím mám v tom zatek..

cajori17
20. čer 2010

@lulunka -snaz se v tom nematlat,uz s tim ted nic nenadelas.........vydrz do zitrka....drzim ti pesti

lulunka
20. čer 2010

víš ač to možná bude nepochopitelné tak já jsem ráda že to miminko nečekám protože já jsem z toho měla strach protože prní těhu jsem byla 2měsíce v nemocnici na udržení-čípek zlobil a teď nejsem ještě zhojená a bylo by to tu zase s tím že doma mám malý dítě a co sním když bych já musela do nemocnice..navíc já fakt druhý chci až třeba za 2-3roky ale né do roka dvě..jako když by to bylo tak bych se těšila ale takle asi je to lepší..takže mě to netěhu ani nemrzí..měla jsem se na ty testy vykašlat ,.takle bych nic nevěděla a byla bych v klidu..

cajori17
20. čer 2010

@lulunka -----uz se stalo,a testovala jsi......to je jasny ,ze ti to v hlave srotuje........ted je dulezity ,aby jsi byla v poradku .......ale chapu,ze te to rozhodilo,kdyz vidis poz.testy ....clovek uz v hlave premysli co s tim a pak najednou nic...................

lulunka
20. čer 2010

@cajori17 přesně už jsme přemýšleli jak to budem dělat,jak to zvládnout,i to těhotenství..já testovala protože jsem to na sobě cítila a je fakt že se nám to vymklo jen jednou a ještě ke konci cyklu tak mi to hlava nebrala ale ta čárka byla jasná a kort jak sílila..teď se spíš bojím jestli je vše ok ..je mi fakt divně..

cajori17
20. čer 2010

@lulunka -budu ti drzet pesti a hlavne pak dej vedet ...............

lulunka
20. čer 2010

děkuji! Dám 😉

cajori17
20. čer 2010

@lulunka -nedekuj,hlavne at je vse o.k. 🙂

lulunka
20. čer 2010

toho se právě bojím:-/vím že těhu to nejni..ale co to je to ve mě hlodá..třeba jsem fakt těhu byla a odešlo to samo..né nadarmo se říká že se mají testy dělat až 14dní po vynechání že prej jsou ženy těhotné v životě mockrát jen to neví..

cajori17
20. čer 2010

@lulunka -IP

kopa
autor
20. čer 2010

ahoj holky 🙂
všem moc děkuji za přáníčka k narozkám 😵 😵 jste hodné 😎

@lulunka četla jsem,že ti vyšel pozitivní těhu test a pak už ti čárka zmizela? 😕 tak tohle se mi stalo dvakrát 🤐 naposled v lednu a to ti tady holky potvrdí,že jsem měla krásnou čárku cca 4dny a pak zmizela a já za dva tři dny dostala ms a to jsem byla nákých 35dc.Radím netestovat dříve,je to zbytečné!!!!!těhu se nemuselo uchytit a tak pak dorazí ms 😒 Vím jak ti je,tak jsem to dost ořvala 😔 😔

cajori17
20. čer 2010

@kopa ahoj Kopiku,ted si vzpominam,ze se ti stalo neco podobnyho.....
jak jsi dnes oslavovala????

cajori17
20. čer 2010

tak uz tu asi nejste ,tak pujdu do hajan........................dobru noc

ee.liska
20. čer 2010

ahojky, konečně se hláásím 😀 měla jsem doma manžu na docvči tak jsem se mu celé dny věnovala 😎 jdu to zkusit dočíst 🙂

ee.liska
20. čer 2010

jejda Luci 😲 😲 😲 co to? Ani náznak už //?

ee.liska
20. čer 2010

10 stránek 😲 😀
koukám že cajori ještě namá ms, to vypadá nadějně 😵
šimonek taky přibírá 😵

ee.liska
20. čer 2010

@sarlotta snad už jsi OK a vyléčená 🙂
holky ty vaše melounky 😀 😀 😀 máte pěkná bříška 🙂
Petros neboj, jestli malý roste tak je vše OK 😉

ee.liska
20. čer 2010

tak do klubu melounků nemůžu, mám 98 cm ☹ 😀

ee.liska
20. čer 2010

koipince, Farmince a Tercince všechno nejlepší k narozeninám 🙂 🙂 🙂 🙂

ee.liska
20. čer 2010

končím samomluvu, rychle jsem to proletěla a jdu do pelíšku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru