Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
7. srp 2010

@farmarska Farmíku, tak kam pojede RObča, jestli teda pojede?
@cajori17 je mi to líto, beruško, je to hrozný když máš naději a pak nic....já tohle zažila než jsme měli Marka, TT byl pozitivní a pak nic....a přišla mrcha, bylo to biochemické těhu...hlavní je, že to jde....asi nebyla narostlá sliznice a mimís neměl asi jak se uchytit...tak se drž, vše bude dobré, podívej na tabulku kolik tu bylo zklamání a jak si tam teď miminka v tabulce nahoře lebedí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Pěkně jez vitamíny, listovku, ten čaj kontryhelový...nebo jak se to píše...a až to budeš nejméně čekat, přijde to.....
a vím, že nemá smysl Tě utěšovat, člověk si to musí sám nějak probolet a pobrečet si...tak se drž.

Jdu něco dělat, večer se na chvíli ukážu....

natalie77
7. srp 2010

Moooc děkujeme za super zprávičky 😵 😵 😵 Filípka i Peťu moc zdravíme....Filípek i to kojení zvládne, teď je unavený, ale počkejte za měsíc, to bude savec 😉 . Tak hlavně, že už s ním můžete být 😵 . To je hned veselejší 🙂 .

kopa
autor
7. srp 2010

Dobré ránko 🙂
Caj a testovala jsi stejným testem? 😕 myslím tu citlivost 😅 No co na to říct,mě se tohle stalo několikrát....
Nemohl ti ty čárky na testu udělat ten clostil? 😕

Jé zprávičky od Petrosky 🙂 To jsem moc ráda,že má mimíka u sebe 😎

cajori17
7. srp 2010

@kopa ne citlovost vceta byla 10,dnes 20 a je tam jen slaby duch.....clostilbegyt to nedela......to vim.....

cajori17
7. srp 2010

takze hcg nestoupa.spis se vytraci

kopa
autor
7. srp 2010

Caj máš lepší testovat přeci stejným testem a citlivostí né?a co jsi měla dnes za ten test? 😕

cajori17
7. srp 2010

dnes pepino.....jiny nemam...a BT taky klesla.....uz tomu neverim....hcg by preci od vcera uz stouplo ne???

kopa
autor
7. srp 2010

já myslím,že stoupá obden.

mari111
7. srp 2010

ahojík , čajori co to ? 😕 Ještě je podle mne brzo na závěri 😉 Ja mněla taky nízkou BT kolikáty si DC ???

mari111
7. srp 2010

Zdravím Filípka tatínka a dík za info, jak vzornej tatínek 😉 🙂 takle nás hezky informuje

cajori17
7. srp 2010

ja jsem 36 DC.........uz se stim holky smiruju,uz nechci zadne nadeje

mari111
7. srp 2010

@cajori17 😔 sakra

cajori17
7. srp 2010

jdeme s pritelem nakoupi a pak si uvarime neco dobreho....po jidle prochazka a vecer u televize...zatim ahoj.a dik vsem co jste na me myslely

kopa
autor
7. srp 2010

@cajori17 Cajiku tak kdyby to ted nevyšlo,výjde to další měsíc 😉 Jako mně 🙂 Přeci v lednu jsme měla dvě 🤐 a pak nic a hnedka v únoru byli // už opravdové 😵

m.aa.b
7. srp 2010

Ahojky všem
@kopa Kopinko až budeš dělat tabulku tak prosím 1DC děkuji 😔
@cajori17 uplně přesně vím jak se ted cítíš, ale nebuj s povedlo se ted s clostíkem vyjde to i příště 😉 😉 hlavně když víš že to jde i přirozeně 🙂 🙂 🙂 držím palce 😵 😵 😵 😵

víc jsem nedočítala snad jen že Petroska a Filípek jsou velký šikulkové 🙂 🙂 🙂 🙂 tak jen tak dál 😵 😵 😵 😵

mari111
7. srp 2010

no sakra , tentokrát se ta mrcha už nějak moc rozšířila, no doufam že naposled, příští měsíc budou // jedna za druhou 😉

mari111
7. srp 2010

tak svíčkovou nedělam, měli tak ošklivé maso že dělám raději guláš, no a zítra ty špízi. A co vaříte vy holky, ja nevím co pak vařit v týdnu 😒

natalie77
7. srp 2010

Jsem tu na skok, nedalo mi to....
Maab je mi to líto, ale to už jsem Ti psala, tak vím, že není třeba utěšovat, že si to člověk musí nějak pobrat sám v sobě....drž se.

Mari, já dělala halušky s brynzou a slaninkou a malej se olizoval, jako divej 😀 .
Tak zase mažu 😀 .

m_artasek
7. srp 2010

Ahoj holky, tak se po víc jak týdnu hlásím. Už jsme přestěhovaní na domečku, ale štvou mě naši, že jsme si radši měli postavit, že co tu budeme mít ve starým baráku práce. Prostě nechápou, že na nový nemáme a nevím z čeho bysme ho zpláceli. Už máme pejska, ve čtvrtek jsme si ho přivezli, přes den to jde, ale ty noci jsou děsný, snad se to zlepší. Dnes jsem s ním byla u veterináře, má chudák blechy.
Prosím o radu, myslíte, že jakmile dostanu MS po tom mém minoděložním těhotenství, že mám pít kontryhel, i když se zatím snažit nemůžeme? Ve čtvrtek jsem byla na kontrole u svého gynekologa, do nemocnice už na převazy nemusím, tak říkal, že vše je uvnitř v pořádku, že tak za 10 - 14 dní bych to měla dostat. Ještě 14 dnů mám být doma, na kontrolu jdu 19.8., tak potom už mě asi pošle do práce.
A tady je fotka našeho Bobka

mari111
7. srp 2010

Mňáám Natalko, ja halušky miluji 😝
Ahojky Mar´tásku, hafík je zlaťounkej 😵 a aj v noci se to zlepší,neboj, je to jak mimino ,no, někdy asi horší ale to se časem spraví 😉 Kontryhel klidně pít múžeš, tím určitě nic neskazíš, budeš mít pravidelnou Ms a budeš po gyn. stránce v pořádku 😉

ee.liska
7. srp 2010

@cajori17 tak když včera na testu s citlivostí 10 byla slabá čárky, tak dnes by ale na testu s citlivostí 20 nemělo být nic přece 😲 😉 je méně citlivý takže by to neměl zaznamenat, radši počkej a uvidíš 🙂

ee.liska
7. srp 2010

@natalie77
@m.aa.b to je mrcha hnusná ☹

@m_artasek to je krásný pejsek 🙂

m_artasek
7. srp 2010

@ee.liska jo pejsek je to krásnej, ale ty 2 noci, co je u nás byly děs, dnes v noci tu byla bouřka, tak s ním byl manžel 2x za noc venku, tak teď manžel dospává a já teď s Bobkem byla hodinku na procházce, když mám konečně od čtvrtka ty vycházky, tak ať je využiji 🙂 @cajori17 snad bude vše v pořádku a hcg bude krásně v krvi stoupat, hlavně mysli pozitivně, i když z vlastní zkušenosti vím, že to moc nejde.

ivomal
7. srp 2010

@m_artasek krásný pejsek🙂 Co se týká domečku, však oni si zvyknou, důležité je, že máte SVOJE bydlení a jste tam šťastní, ne? Naši měli taky pindy, že nakonec jen řadovka s pidi zahrádkou, ale nám je tady dobře 🙂

@cajori17 ach jo, je to těžký, ale hlavu vzůru, třeba je to dobré znamení a příští měsíc už to tam bude, jak píše Kopa! Hlavně je pozitivní, že to jde a to je základ! Věř v dobrý konec!

m_artasek
7. srp 2010

@ivomal přesně jak píšeš, my jsme domek chtěli, víme, že tu budou potřeba opravy, ale bydlet se v něm dá a budeme postupně opravovat, jak budou korunky. Už jsme nechtěli bydlet v podnájmu, sice jsme měli byt pronajatej od strejdy, ale stejně, SVOJE je SVOJE. Holt naši si představovali, že si postavíme nebo že si u nic h ve vesnici koupíme domek, který tam jedna firma stavěla a mají vůbec problém je prodat. Asi z 20 domů jsou prodány 3. My si koupili malý starší domek v takovém menším městečku a zatím jsme tu spokojení. Na uklízení úplně ideální. Holt na nový domek nemáme ☹

ivomal
7. srp 2010

@m_artasek My se taky rozhodovali, jestli postavit nový, nebo pak byla varianta koupit starší a opravit, projeli jsme pár nemovitostí a moc nás oslovila jedna vilka v menším městě u Prahy, ale finančně by jsme to asi ve finále nezvládli i s opravou by to bylo už nad naše možnosti a tak jsme s vypětím všech sil a po problémech s pozemkem se rozhodli pro tu řadovku, kde to bylo rychlé a bez problémů a jsme rádi - moc. A vyšlo to ve finále nejlevněji. Manžel se řídí heslem,když něco neumím a nejsem na to dostatečně zručný a vybavený, tak to raději dělat nebudu a přenechám to odborníkům...
Přeji klidnou a bezproblémovou rekonstrukci, pokud máš zručného manžela a příbuzenstvo, tak to máš obrovské štěstí a určitě to bude jednou krásné, přesně podle vašich představ🙂 A věř, že mimčo přijde taky, my tomu taky věříme, stříháme pomalu metr do kontroly a těšíme se, až nám doktor dá zelenou🙂 Mám strašnou chuť vrhnout se na vybavování pokojíčku pro miminko 🙂 Ale ještě je to stále u plánů...

mari111
7. srp 2010

tak holky hlavně nekupovat a nestavět baráky pod kopečkem nebo u řeky či potoka. My sme byli u tchýně pomoct proti vodě, maj zaplavenou zahradu a sklep, no a co sme cestou vyděli tady u nás a v okolí ☹ , no hrúza, kromě husiny na celém těle se mi z toho fakt udělalo blbě 😔 , jsem tu 9 let ale toto jsem tu ještě neviděla. Tolik vody a ty zaplavené domečky až po okna a aj paneláky zaplavené 😨 , no hrozné, ještě že mi máme domeček na kopečku

ivomal
7. srp 2010

@mari111 koukala jsem na zprávy....je to šílené........... ☹

mari111
7. srp 2010

ivomal jo to je šílené, fuj se z toho nějak nemúžu vzpamatovat ☹

m_artasek
7. srp 2010

jo taky jsem viděla zprávy, je to hrůza, naštěstí nám tu žádná řeka ani potok v blízkosti domku neteče

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru