Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
14. zář 2010

@farmarska kamoska ho vysazovala kolem 14 tt...a dobre... má se jíst dokud není placenta.Utroš hlídá mimčo než vznikne....ted uz je to zbytecné brát.....neboj...

tercie
14. zář 2010

No přesně, když oni někdy řvou i jen tak, že mají moc energie kterou potřebujou vybít, apodobně...
Lucko to je dobrý s tím koupáním, to by mě nenapadlo 😀 Hlavně, že to zafungovalo. To si budu pamatovat, kdyby něco 🙂

madormi
14. zář 2010

@farmarska mám z tebe obrovskou radost farmí!!!!

madormi
14. zář 2010

@maendy teda holka to je pech,ale neboj to bude dobré. dá se s tím něco dělat, a jak to poznal? to si předtím žádný doktro nevšiml, že něco na čípku není v pohodě??

tercie
14. zář 2010

@farmarska Farmíku super 🙂 a dupáč už opravdu brát nemusíš, ten je do 12tt 😉 u tebe je důležitej akorát ten prednison, ten brát nepřestávej 🙂 Jsem ráda že je princeznička šikovná 😉

@maendy kočko endometrioza ještě nemusí znamenat neplodnost, záleží, v jakým stadiu se zjistí,myslím,že jsem o tom něco načetla,taky byly doby, kdy jsem z ní měla strach, a dá se todocela dobře léčit,tak neboj, otěhu jsi teď, otěhu i pak 🙂

tercie
14. zář 2010

@madormi co ty kočko, pořád špiníš,nebo je to lepší?

handm
14. zář 2010

@farmarska, supeeeeerrr!!! mám z tebe/ vás moc velkou radost...🙂🙂🙂🙂
@madormi, ještě neboj!!!! špinění nemusí být konečná!!!! drž se!!

farmarska
14. zář 2010

je dnes to bylo rychlé dočítání 😉 moc jste nekrafaly 😉
holky ty probdělé noci s dítky jsou náročné, ale vydtžte, bude líp 😉 jsou to naše zlatíčka 🙂 😵
luci co malá a teplota? 😕
mari ty záda v kombinaci s mlíčkem to je teda blbé 😔 ale co ..neber to tragicky, nakoupíš umělou a pojedete vesele dál 😉 na tom svět nestojí 🙂
elí malej je zlaťounkej 😵 😵 😵
mad mooooc na tebe myslím a držím palce at je vše dobré a je to jen to neškodné špinění!!!!!!!!!!!!!!!
wladí díky 😉
hadm ty jsi normální dříč 😝 až budeš jednou malýmu vyprávět, kolik jsi se nadřela a namakala, než se rozhodl narodit 😀
tercíí ahoooj! 🙂 Kde jsou ty časy, co jsi chrnděla po noční s ním vid 😉 🙂 🙂

farmarska
14. zář 2010

tý jo, já než stihla dočíst a napsat, tak tady najednou o stránku dál 😨 jste se nějak rozjely! 😕 je to vůůbec možné? když jsem tady? 😨 😀 😀 😀

farmarska
14. zář 2010

mendy, tercí díky za radu ohledně dupáče 😉
mendy dobře, že se takhle hezky čistíš sama a že jsi nemusela zůstat v té nemocnici. Hele to s tím čípkem, v tom já se nevyznám, ale věřím Tercí, když říká, že to může bejt dobrý 🙂 musíš věřit kočko, nic jinýho ti nezbejvá 😅
jen mi je teda taky divný, že to nepoznal někdo už dřív 🙄
mad jak to vypadá s tebou? 😕 😕 😕

madormi
14. zář 2010

@tercie chvílema špiním ted sjem si dala utrouš ráno jsem si ho nedala takas bude klid,ale jsem rozhodlá, že zítra pojedem do Brna do fakultní nemocnice nebudu na nic čekat uvidím co mi řeknou tam at je jasno už

cajori17
14. zář 2010

ahoj holky............jak se mate?ja vas ani nedocitam,je toho strasne moc.......ja hlasim,ze jsme nejaka nemocna,mam teplotu,kasel a rymu tak jsem si byla pro neschopenku a jsem do patku doma............dnes v noci jsem dostala hrozne silnou mrchu,takze hlasim dnes 1 DC ☹ ach jo,je mi jrozne 😔

a co hadm?uz porodila?jak se mate?

farmarska
14. zář 2010

mad pokavad špiníš, tak je to asi správné rozhodnutí.., já bych v tomdle případě někam jela taky dřív.

farmarska
14. zář 2010

čajdo, to mi je líto 😔 nemoce i mrchy 😢
hadm je ještě v celku 😅

tercie
14. zář 2010

@farmarska no to jo, spát po noční to se mi asi zas hodně dlouho nepoštěstí 😀
@madormi já myslím, že to bude dobrý 😉 ale do tý nemocnice bych pro klid duše taky zajela...

tercie
14. zář 2010

@cajori17 ajojky, tak zas mrcha, to je teda pech... a bereš ten clostík,nebo chodíš jen na folíky zatím? Koukej se vykurýrovat,ať pak můžeš těhulkovat 🙂

handm
14. zář 2010

@mari111 @tercie noo, zřejmě čeká na vánoce 😀😀 ale 43 jsem podle terminu z UTZ..

madormi
14. zář 2010

jj zajedu vezmu si sebou i tašku s věcma rovnou a naposled budu jíst ráno člověk musí být připraven na vše a pokud se potvrdí blbá varianta okamžitě se zajistím testy všeho od hlavy až k patě už nebudu na nic čekat a sázet do loterie jestli to na potřetí vyjde nebo ne :-/

maendy
14. zář 2010

@madormi to děláš dobře že tam zítra raději zajedeš...... t víš co a jak....
No mě to vyrazilo dech...... endometrioza na čípku... zitra jdu ke svemu gyn a zeptam se co a jak.....
Jsem s toho na palici..... kamoška to má hodně a nemuže mít děti.... dokonce ji operovali a pak uvedli do umeleho prechodu..... mazec....

@tercie díky za info... no předtím jsem to neměla,byla jsem ped rokem v centru,na revizi...a nikdo nic nerikal.... tak co to sakra zase je.... 😠

Jinak břicho bolí jak pri menzes a čistím se čistím...snad tam na uzv v pátek už nic nebude a hcg bude uplně dole....

handm
14. zář 2010

a jinak holky se mozna dockate a ja taky... bo mam kontrakce jak svina, manzela jsem uz odvolala z prace, tak vyrazi.. zatim tak po deseti - 8 minutach, ve sprse jsem uz byla a prd...

madormi
14. zář 2010

@maendy držím palce aby to nebylo tak zlé
@handm jůů už se těšímena bobistu 🙂

maendy
14. zář 2010

@handm ty brdo nádhera a do večera je tu ten náš bobista.... budu na tebe mooooc myslet at to jde jak po masle

cajori17
14. zář 2010

tak jsem trosku neco docetla.....
@maendy kocko,je mi to moc lito,me se minuly mesic stalo neco podobneho,ale na revizi jsem nemusela 😔 je mi to moc lito,a to,ze ti zjistili endometriozu tak pozde,to nechapu-drz se.........
@madormi a co ty?snad to bude dobry,drzim pesti.

@tercie porad beru clostik,jeste mame posledni dva pokusy...........tak snad......

cajori17
14. zář 2010

hadm,drzim palecky 😉

tercie
14. zář 2010

@handm že byyyyyyyyyyyyyyyyy??? Kočičko přeju ať je to ono, ať nemusí vyvolávat, přirozeně je to lepší... a sprcha teda nepomohla? Jak daleko máte do porodnice?

tercie
14. zář 2010

Holky to je sranda, Luky se včera naučil vejskat 😀 určitě volá Bobistu, tak už pooooojď za náma 🙂 😀 😀 😀

maendy
14. zář 2010

@cajori17 to me mrzí,že ty taky....a to bylo poprvé ?U me uz jde o 2 potrat...pred rokem missed a revize..to jsem nekrvácela a bylo to v9tt a ted to odeslo samo....
A cistila jsi se sama dobre?bez problemu?

cajori17
14. zář 2010

@maendy v unoru 2009 zamlkly potrat ve 12tt-to jsem sla na revizi,no a ted v srpnu jsem nasla na testu krasne carky,ale postupne slably a hcg bylo uz jen 15 a do dvou dnu jsem dostala jakoby silnou menstruaci ........pak jsem sla uz jen na kontrolni utz,takze jsem se vyhla revizi.......ach jo,je mi to moc lito,ze se to stalo i tobe

maendy
14. zář 2010

@cajori17 me jeste teda bolí prsa...vcera jsem mela hcg 170 a v pátek chcou kontrolu jak to cistí samo..... no doufám že v pátek me nakonec nepozenou na sál....
me taky moc mrzí že i ty..... je to tak nespravedlivé..... jiné si dětí neváží a my..... 😖

cajori17
14. zář 2010

@maendy drzim pesti,bud silna,vim jak ti je......ale brzy to preboli ,ted je dulezite aby jsi TY byla v poradku a pak se uvidi co bude dal.......je to nespravedlive,protoze jestli zas nekdy budu tehu tak si to ani neuziju protoze se budu porad bat aby se neco nepokazilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru