Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
14. zář 2010

holky,me ta modlitba taky poprve rozbrecela,ale je pekna ne?

lucierob
14. zář 2010

farm já ti jednu mini pozitivní zprávičku přihodím. Už nemáme teplotu 🙂

lucierob
14. zář 2010

farm, já to taky těžko nesu. Proto doma nechci žádné zvíře. Prťata jích vidí dost u ségry a u našich je pes. Mě je líto i rybyček

farmarska
14. zář 2010

čajdo, pěkná, pravdivá, ale děsně smutná ☹ ☹ ☹
luci supr! šak jsem se tě už dnes na to jednou ptala 😉 😀 a jak se marůdek cejtí jinak? 😕

lucierob
14. zář 2010

a co ta hana? Snad se chuděra moc netrápí. Doufám, že si bobista před startem pořádně promazal lyžnice nebo jak se tomu u bobu říká 😀

cajori17
14. zář 2010

farmi-posilam teda vtip 🙂
Přijde manželka z koupelny do ložnice, manžel si ji prohlíží a kroutí hlavou: "Ty moja, tys teda přibrala. Vždyť ty ju máš širokú jak kombajn."
Manželka se naštve, lehne si do postele a otočí se k muži zády. Ten začne škemrat, aby se k němu žena otočila a splnila své manželské povinnosti.
Žena na to jen odvětí: "Přece kvůli jednomu suchému klásku nebudu otáčet celý kombajn." 😀

farmarska
14. zář 2010

jjá jsem taky děsně ujetá na zvířata , ale to tady asi každej už víte 😅 😀

farmarska
14. zář 2010

čajdo to je dobrýýýý!!! 😀 😀 😀 😀 😀

no jo, hadm se nějak dlouho neozývá 😅 😅

madormi
14. zář 2010

@cajori17 tak zase řvu dík moc 🙂

lucierob
14. zář 2010

asi jí to začíná pěkně svědit. Jelikož se začíná jakoby přes tričko škrábat, No naštěstí jí to nejde. Ještě neumí tou ručkou tak pohybovat. Včera jí ty dva největší fleky začli hnisat, a večer to odpadlo. Tak už se to snad začíná hojit. dneska prospala skoro celý den. Nevíte některá jak dlouho se léčí pasový opar?

madormi
14. zář 2010

@farmarska ty bys prosím tě chtěla aby i během porodu posílala smsky 🙂

cajori17
14. zář 2010

holky,tak sorry ja vas nechtela rozbrecet 😒

farmarska
14. zář 2010

holký a ještě se voptám, nemáte nějakej tip na nějakou jakoukoli dobrou, ale jednoduchou pomazánku? Já mám na něco takovýho chut.. a pak taky furt nevím co chystat ke snídaním, svačínám a večeřím.. 😕 To je pořád dokola, salám, sejr, vejce, párky, atd,.. 😝

farmarska
14. zář 2010

mad jak je? 😕 😕 😕 😕

farmarska
14. zář 2010

mad, no jasně, hezky prodejchat a vyťukat, zase prodejchat a zase ťukat ... 😀 😀 😀 😀

farmarska
14. zář 2010

luci , tak to netuším, já ani nikdo mě blízký to zatím neměl 😕 chudášek malinká, tak snad bude mít brzy od toho pokoj 😕

lucierob
14. zář 2010

tak s tím ti neporadím. U nás pomazánky nefrčí. Já je nesnáším a manža když má chuť, zajde si o patro níž k našim. Mamka hodně dělá rybí nebo krabí.Jo a manža ujíždí na vajčkové. Vždycky si udělá velkou mísu a pak mi to v lednici 2 dny smrdí než to zkonzumuje.

cajori17
14. zář 2010

farmi,ja delam klasiku:vajickovou pomazanku,rybi,tunakovou,cesnekovou.........jine asi neumim 🙂

cajori17
14. zář 2010

inspirace,mas tam asi 15 stranek pomazanek i s fotkama http://www.toprecepty.cz/kategorie/11-pomazanky/1/

cajori17
14. zář 2010

holky,valim cucet na telku,brou noc

farmarska
14. zář 2010

čajdo ty jsi poklad 🙂 hned jdu študovat, co vyzkouším 😉 😎
já miluju i vajíčkovou i rybí i tuňákovou, atd.., ale neumím je 😢
...ale ted se to změní!!! 😀 😀 😎 😎 😎

cajori17
14. zář 2010

farmiku,vzdyt je to uplne jednoduche..... napriklad cesnekovou delam takhle
tav.syr ,strouhany syr,cesnek,majoneza,lzicka kecupu,cesnek-dle chuti-vse zamicham

tunakova :tunak, lucina jogurtina, bili jogurt, paprika cervena nakrajena na male kosticky,jarni cubulka, sul,pepr,vse promicham-vynikajici lahudka
vajickova :vajicka natvrdo,taveny syr,majoneza,lzicka plnotucne hortice,sul,pepr. tot vse 🙂 🙂
dobrou noc 🙂

lucierob
14. zář 2010

@cajori17 na mě to je moc složité 😀

natalie77
14. zář 2010

Ahoj koníkovky 🙂 ,
tak sjem Vás dočetla, ale fuška to byla 😝 .
@madormi, @maendy, holky moje zlatý, držte se, myslím na Vás.
@farmarska Farmííííku, jsem ráda, že je vše ok, a že Ti mudr vynadhradil ten minulý rychlo ultrazvuk, to je fakt super doktor a jsem ráda, že máš hezký zážitek...a co posloucháte malinkou, jak jí srdíčko ťuká...musíte vypadat krásně 🙂 .
@tercie Tercí, jéééé blahopřeji k najití zoubku, to je krásný, si vzpomínám, jak jsem obvolala celou rodinu, snad bude Lukášek hodný i se zoubkem, Mára mě jednou hryznul až do krve...a vše nej k 5 měsícům....ty bláho, to už je 5 měsíců, co jsi běžela na poštu a čučela na Mc Laudovky..nebo jak se to píše....

@handm jéééééééééééééééé budeme mít nové miminko, Bobisto, netrap maminku a šup rychle ven.....držím pěsti, ať je to rychlé a hlavně bez komplikací. Vidíš, že jsi to poznala, že rodíš, to se prostě pozná 😀 😀 😉 .
@mari111 snad ty záda budou lepší...mně řekli, že mám bolesti zad od toho, že nemám břišní svaly..... 😝

aronek
14. zář 2010

Ahojky, poctivě dočítám, ale nestíhám. Po práci se věnuji malému a domácnost honím po nocích 😝 , ale každopádně gratuluji k bobistovi na startu 😉

aronek
14. zář 2010

terci, gratuluji k zoubku, u nás zatím žádný není 😎

natalie77
14. zář 2010

JInak dneska jsem zase z práce prchala....holky já pořád někam spěchám, už sedím v autě, ale sako mi vlaje ještě v kanclíku...taky jsm brutálně zmokla...takže mi byla zima....domů jsem přijela v půl sedmé, fakt z toho dne nic nemám...celé tři roky jsem byla s Marečkem ani na přednášky jsem nechodila, abych mohla být s ním.... a teď je čas tak na pohádku a pusu.....no ale zase díky za to, že mám koho líbat 😉 . Snad se to zlepší.
Držte se, těším se na zprávy o Bobistovi.
Pořád na Vás myslím!

tercie
14. zář 2010

Tak a todle mi ale nedělejte berušky,řvu taky jak tur, modlitbu sice znám, ale řvu kdykoli si na ní vzpomenu nebo jí čtu...taky jsme museli uspat kamaráda...našeho prvního RTW Baka, s rakovinou... Bože tohle by se nemělo dít... Ale bohužel zvířátka mají kratší životy než my, jen ty nemoce a úrazy kdyby nebyly.
Markee drž se, a udělejte to správný. Jistě měl u vás krásnej život a nezaslouží si na jeho konci bolest a trápení.

kopa
autor
14. zář 2010

A holky je to tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Narodil se Bobista 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Sms:
Tak jsme máma a táta 🙂 narodil se dnes 14.9. ve 20,38hod. jmenuje se Marek,váží 3890g a měří 53cm a je nádhernej 🙂
Bobisto vítej na světě 😀

tercie
14. zář 2010

@aronek ty jo, je to náročný co. A jak to praktikujete s kojením vlastně? Odstříkáváš, nebo jak? A až manža najde džob, tak budeš pak zas doma s Honzíkem? A co kolena, ještě tě bolí? Mě už ne, jen sem tam... a vlasy padají furt strašně,ale zatím jsem nevyplešatěla 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru