Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
2. říj 2010

@mari111 že by skolioza???????
Tu mám taky a mě hodně pomáhala jízda na koni 😉

cajori17
2. říj 2010

mari preju dobrou a klidnou noc

tercie
2. říj 2010

@mari111 taky přeju dobrou 😉

Akorát s tím ježděním to už teďka asi nevidím...kdybych sedla na koně tak v tu ránu má tu skoliozu on, chudák 😀 a taky časově jsem to nezvládala předtím, natož teď... Ale je tomůj sen, mít íhaháčka doma 🙂

cajori17
2. říj 2010

@tercie ty mas kone?nebo nekde jezdis na koniky?

tercie
2. říj 2010

@cajori17 jezdila jsem od třinácti, a přestala jsem až jak jsem se stěhovala za manžou, tady jsem s koňma nikoho neznala,a taky mi přibyly jiný starosti a už není čas, no. Ale jéje, kolikrát mě svrbí prdel 😀

tercie
2. říj 2010

malej kňourá musim tam, ještě přijdu

cajori17
2. říj 2010

@tercie nevim jestli tu bud, kdyby ne,tak gute nacht

tercie
2. říj 2010

Jsem tu...první kojčo dneska, na to, že usnul až v půl desátý ☹ to bude zas noc. Včera se mi budil po hodině a půl, i přes den. Asi nějakej spurtík či co...

mari111
3. říj 2010

Ahojda, no Terculík taky by měl koník ze mne skoliózu 😀 😀 😀 tady má koně každá asi páta rodina kousek od nás ale taky by jsem tam musela dojíždět a já nemám řidičák ani auto. No a nevím jestli by mi to pomohlo, možná áno, vlastně si vzpomínam že bratránka taky boleli záda a taky jezdil na koníčkovi. No jedině že bych si ho pořídila domú, místo by bylo, jen já nejsem taková frajerka jak Farmísek, já bych se o to si nezvládla starat, to raděj deset dětí a deset psú a klidně k tomu deset kočiček 😀 😀 😀 😀tomu líp rozumím Jinak malinká nakonec hezky spinkala, dodělala jsem jí mlíčko a hajala jak dudek, teď zas spapala míň a taky usla asi za deset minut 😅

majjka24
3. říj 2010

Krásné nedělní dopoledne přeju 😀
Jste toho zase nakecaly 😵 Na co je ten gynex??A kapky maliníku. Na co se to používá teď?Jsem zase nějaká zvědavaá po ránu, co? 😉A ještě objedenávaly jstze si některá ten gravozen?? A odkdy jste to začly pít??A jak často??
Terci, ty znáš Majuchu?
Pettule, moc mě to mrzí , co se ti stalo, ale nejsi sama, Kdyby něco jsme tu 🙂Mě tady holky poradily ten kontryhelový čaj, hodně odpočívat, sprchovat se - ne koupat, A být silná a věřit, že příště se to povede 🙂Jěště mi doporučily -http://www.vltava2000.cz/caje-kava-bylinky/depa.... A mladý ječmen.
Jinak ten zákrok nebolí, jsi v celkové narkoze a trva cca 15 min. Pokud si objednaná na rono, tak pokud je to ok, tam půjdeš odpo domů. Já tam byla 3 dny - stratila jsem pry víc krve a měla jsem ho dlouho v sobě mrtvého než se na to přišlo ☹

mari111
3. říj 2010

Bré ránko Majko 🙂

majjka24
3. říj 2010

@mari111 Kde že to bydlíš?? tam je tolik koní?? Asik se budem teda stěhovat..... 😀 😀 😀 Já skoliozu mám (13 stupňu doprava 😒) a ty koně mi na to pomáhají a měla bych zpevňovat záda....nemíta kabelku na jednom rameni....a chodit pravidelně na kontroly....A komu by se chtělo?

majjka24
3. říj 2010

@cajori17 Držím palce abys na tu laparku nemusela, my spermio máme za sebou a testy před náma 😕 taky jsem měla jít na tu laparku, Jsem měla úplně panickou hrůzu z narkozy pak jsem otěhu......a narkoza mě stejně neminula ☹

majjka24
3. říj 2010

@mari111 Dobré, dobré 😀 😀 😀 Co vaříš dobrého dneska???

tercie
3. říj 2010

Ahoj holky, krásnou neděli přeju 😉 U nás je hnusně, mlha tu sedí, blééé. Já včera viděla ohrádku pro prcka tak jí asi objednám, a taky jsem se pustila do vaření, manža má svátek,tak mu udělám řízky s bramborovým salátem, ale jen jednoduchým 😉 a upeču štrůdly. Malej vypadá dobře naloženej, tak snad mě nechá dělat 😀 Zato v noci, už jsem myslela, že zalezu pod matraci abych ho neslyšela...chtěl pořád jen pít, prsa už mám jak baset uši, úplně vyždímaný😀

tercie
3. říj 2010

@mari111 jestli je u vás tolik koní, tož my se k vám taky přestěhujem 😀

@majjka24 nene, Majuchu neznám, ale její články čtu už dlouho, vždycky pobaví 🙂

mari111
3. říj 2010

Majko na severe 😀 Dneska vařím halušky, mňam už se na ně moc těším 😝
Terculík Lukášek tě nenechal vyspinkat jo. Hela ale fakt si včera skoro každej stěžoval na mimíska že jsou nějaké nevrlé, asi bylo něco ve vzduchu, no doufam že už to odfučelo 😅

mari111
3. říj 2010

Jen se klidně nastěhujte, já budu jen ráda že tady budu někoho z koníka mít a budu moct taky s váma kafíčkovat a tak. Ja vždy tak závidím když si tady někdo domlouva schúzku ☹

majjka24
3. říj 2010

To by bylo fajn, to jo, Terci my by jsme si koupily každá koníka a Mari by nám nezitím uvařila ty halušky a pak by jsme si daly společně to kafčo 😉 😉 Mari a je tam kde jezdit?? Nebo mě napadlo, Terci by tě to taky naučila a jezdily by jsme společně 😀

majjka24
3. říj 2010

@mari111 A jak děláš ty halušky?? ty kupované nebo máš podle receptu??

handm
3. říj 2010

Ahoj, tak se hlásím do klubu včera hodně neklidných miminek.. taky jsem si říkala, co se děje, najedený, přebalený, ale spát ne, cestopvat po postýlce, kroutit, plakat,knourat... no snad bude dneska líp...
je to zvlástní, jestli bylo neco s tlakem nebo tak....

@tercie, ted jsem si t u malem "krupla" - nejdřív kůn se skoliozou a pak prsa jak baset..😀😀😀😀😀😀😀😀😀

@mari, vitej v klubu Nutrilon 😀 ale se zádama je to blbý, tedy, ale hlavně, že to existuje, co?! kdybychom musely hledat kojnou, to by bylo dementní.. hele, a co s prsama?! odstrikavas nebo jak?!

mari111
3. říj 2010

no to víš že je kde jezdit, tady je krásna příroda, taky tu maj pražáci a němci chaty, je jich tady spoustu. Halušky dělám jak kdy se mi chce. A dneska teda krabičkové, mne chutnaj a je to rychlejší 😉

mari111
3. říj 2010

@handm já odstřikávat nemusím, ja už měla tak málo mlíčka že jsem ani nemusela, ještě mi občas troška kápne ale je to takovej jenom flíček. Měla málo papu a já že co je taká uřvaná. Se mi asi tím stresem z bolesti úplně zastavilo mlíčko. 😖

mari111
3. říj 2010

no kojnou bych teda hledat nechtěla 😝

majjka24
3. říj 2010

@mari111 no tak to není co řešit, vystěhuj tam kohosi - nějakou krasnou vilku bych prosila s nějakou větší zahradou ať mám co dělat a ať si maji naše budoucí děti kde hrát 😉 😵 , a do Vánoc jsme tam 😉 😀 než to tu vyřidíme....A ať nám tam nechají ten nábytek, jo?? 🙂
Ty kupované mi taky chutnají, a když si někdy vzpomeneš a poslala mi recept na ty halušky , tak budu ráda 🙂

mari111
3. říj 2010

Tak jsem na mimibazaru koupila princezně rifličky a vestičku k tomu dostaneme zadarmínko, včéra na aukru tepláčkovou zateplenou soupravičku a adidas mikinku, no a to jsem chtěla šetřit, no ale včechno mne to stálo "jen" 300 kč aj s poštou 😉 😵 😵 😵

handm
3. říj 2010

@mari111 ahaa, já jsem právě myslela, že kojíš jako o závod.. někde jsem tu zahlídla že ti vypije 90, tak jsem si říkala, že si matka pluku 🙂 ale asi jsem to popletla...
no, já jsem zvědavá, kdy mi to přestane, nebo kdy to Marečka přestane z prsa bavit uplně, se snažit, když pak dostane lahvičku, aby se dojedl....

mari111
3. říj 2010

@majjka24 nastrouhat brambory, vajíčko poloh. mouku, špetku soli a hotovo, jen to strouhaní brambor je zabíjačka. Sma to dělali mixérem ale ten nám cípnul a rúčo se nám nechce. Musím si asi napsat ježíškovi o novej mixer 🙂

mari111
3. říj 2010

@handm no psala jsem že jsem nejdřív vytáhla z jednoho prsa 90 a pak najednou z obou jen 50 a tak jsem přišla na to že má asi málo tak jsem nejdřív jen dokrmovala stříkačkou , no ale pak už jsem neměla mlíčko skoro vúbec a musela jsem začít brát prášky tak už dávame jen nutrilon z lahvičky

mari111
3. říj 2010

@majjka24 jo tak vilu 😀 no tak to začnu něco hledat 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru