Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
16. pro 2010

@kopa jéé já bych taky chtěla někdy vyrazit sama a užít si to...se máš. Budu muset toho našeho tátu zpracovat, ať mě nechá aspoň samotnou vyřídit vánoční nákupy.
Normálně se bojím, že už teď nedostanu koupit ani zeleninu do salátu a tak. A chtěla bych mraženýho kapra, s čerstvým se vždycky hrozně nazlobím, než ho vykuchám, odšupinuju, mám zadělanou celou kuchyni...a navíc ho jím jen já sama, manža ryby nežere, tak mi ho kousek stačí...no uvidíme. A dárky nemám ještě ani vymyšlený, zatím jsme se s manžou nedomluvili, kolik hodlá do vánoc letos investovat. To budou zas hoňky na poslední chvíli, achjo.

tercie
16. pro 2010

Holky vaši kluci mají všichni tak krásný míry, náš drobínek má v 8 měsících 7,45kg a 68cm 🙂

tea80
16. pro 2010

@lucadav aha, teď už tomu rozumím 😀 , já byla na revizi v úterý, tak zatím mi nikdo nevolal, tak uvidíme, výsledky z histologie přijdou asi až za dlouho

tea80
16. pro 2010

@tercie četla jsem tvůj fotoblog a je mi to moc líto, neumím si představit, že bych musela rodit dítě, který už cítím jak kope a to rozhodnutí, to muselo být hrozné, viď. Viděla jsi tu holčičku? A to na ní ještě sestra takhle mluvila, jo? To Ti asi moc nedodalo, co... Promiň, že jsem tak zvědavá, ale u mě je to taky čerstvé a tak hledám duše, které jsou na tom podobně 😅 Hlavně ale, že už máš zdravého mimíska a je všechno v pohodě, viď....Já jsem ráda za to, že mám aspoň Vanessku - moje dcera, horší je to asi když se to stane úplně na poprvé, když ještě žádné dítě není.

lenik_25
16. pro 2010

@paajaa Ahojky, moc ti držím palečky. Vím, je to nepříjemné, když ti to pořád odsouvají, ale už to brzy bude.

lenik_25
16. pro 2010

@flair Nááádherné fotky. Co používáš za černé pozadí?

paajaa
16. pro 2010

@tercie: koukám, že ty letos ty vánoční přípravy opravdu nestíháš. Ale hezké vánoce si doma můžete udělat i bez dárků- jen s malým a manželem. Bude stačit ta atmosféra. Já si pořád říkám, zda to domů stihneme nebo ne a spíš jsem smířená, že ne. No uvidíme jak zabere druhá tabletka a hlavně, aby to zase neoddálili- to už bych se asi ozvala.

lenik_25
16. pro 2010

@tercie Škoda, že jsi nestihla objednat dárky z domova v klidu přes net. Je to taky řešení a docela dobré.

@paajaa Když mimčo nebude moc malinké, tak byste do Vánoc mohli být doma. A myslím, že zas tak maličký nebude.

flair
16. pro 2010

@tercie děkuji za pochvalu foteček 😵

@lenik_25 to černé pozadí je obyčejná deka připevněná na skříni 😀

mari111
16. pro 2010

ahojík holky. FLair hezké fotečky 😵 ste kočky 😉
Terculík tak ať manža něco nadělí z kasy ne kakra, a ještě stihneš nakoupit dárky, ja taky ještě objednávam z netu a všechno zatím došlo, jen to chce dávat PPl , počta trochen nestíha 😅
Pájušk dokdy tě tam budou trápit, no ale vydrž, čeká tě nááááádhernáááá odměna 😉 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
16. pro 2010

no já dala malinkou hají ven na sluníčko je tu dneska krásně a teď mi manža volál že přijede teda dřív a múžeme k doktorce, potřebuju pro prášky, no tak to doufam že se mi nevzbudí při přendávaní do autosedačky 😒 jo Terculko ten barák jak jim schořel je kousek od nás, jiná vesnice ale je to Šluknovsko a paní trošku znám, tchýně pro ně kdysi šila, no je to neštěstí, by mne asi natáhlo, stát se to nám, ach jo, no ale hlavně že se nikomu nic nestalo 😔

lucadav
16. pro 2010

@tea80 čoveče tak za 5dni jsem to už věděla

majjka24
16. pro 2010

@tercie To mi povídej, co se zas děje......., my fakt nemůžem být chvíli v klidu, Mě za chvilu odvezou ☹ ☹ ☹ Od odpoledne mě pobolívá břuško, tak snad brzo příjde když už nic 😢 Já se bojím aby to nebylo něco horšího, nevím jak bych to dala.........

madormi
16. pro 2010

@tercie terci terci tu tvojí pijavičku budeš muset nějak převychovat nebo total zcvokneš 🙂

madormi
16. pro 2010

@majjka24 prosím tě neplaš co horšího bu´d přijde mrcha nebo ne a budeš těhu nic jiného za bolestí břicha nehledej :D takové černé myšlenky no fuuuj :D

majjka24
16. pro 2010

@madormi ☹ 😢 bojím, bojím

madormi
16. pro 2010

@majjka24 neboj, já se taky bojím, ale neboj 🙂

madormi
16. pro 2010

@majjka24 nevím jeslti se víc bojím, že to na Vánoce dostanu, nebo že to nedostanu :-/

markee
16. pro 2010

ahojky holky,
@flair krásné fotečky-hezky fotíš 😉
@paajaa moc na tebe myslím a držím pěsti
@majjka24 a @madormi myslím na vás,ať brzo najdete // 😉
My byli dnes na vánoční besídce ve školce. Tak to byla letos spíš komedie. Ty dětičky jsou prostě čísla. Je hodně znát,když jsou předškoláci,tak jak krásně umí básničky a koledy. Ale jak jsou mladší,tak je to konec. Johanka zpívala a jak měla přednést básničku,tak nic,prostě jen otvírala pusu,ale nic nevyšlo. Dostali dárečky domů-dřevěný šašek se šňůrkou,za kterou se zatáhne a on zvedá ruce a nohy. Můžou si je i vybarvit. Byli všechny děti nadšené.
Jinak jsem si byla pro věci v práci a dostala jsem od šéfa kolekci dutých mléčných figurek od Orionu,tak jsem byla překvapená. Jinak prý byli moc rádi,že jsem s nima pracovala. No to já taky, kdyby mi nabídli místo,tak bych šla. Pže v té práci kam jdu od ledna se směnuje taky. No uvidíme co bude dál.
Dětičky vám krásně rostou a všem upřímně miminečka závidím. Těším se na kamarádky holčičku,snad to v lednu vyjde, je navštívit.
Dnes jsem upekla vanilkové rohlíčky a košíčky na plnění pudinkovým krémem. Před Vánoci košíčky naplním a udělám nepečené cukroví a vánočku. Na ní se těším nejvíc.

paajaa
16. pro 2010

Holky, tak snad to zítra opravdu vypukne a malej bude na světě. Já se na něj tak těším.Tak dobrou- snad se dobře a dost vyspím.

madormi
16. pro 2010

@paajaa sbírej sílu na zítra, bude to náročný den, držíme palečky ať je vše bez komplikací a malého máš co nejdřív v náručí

wlladka
17. pro 2010

Tak jdu zkontrolovat, zda se Olíkovi nezachtělo a nevylezl sám - a ono ne. Tak Paajaa držím palce na zítra. 😵 😵 😵
Jéžiš !! vlastně už na dnes! Já pekla. Tak mažu do hajan 🙂

majjka24
17. pro 2010

@madormi Takové pocity jsem měla taky ☹ Ale radši , když už ne //, tak ať to příjde jak má ! ! ! Jsem z toho úplně na prášky, ☹ Třeba to mám posunute stresem, . /Příští týden mám KONEČNĚ dovču, budu si dělat výzdobu, balit dárečky ...a táák 😵 tak snad dorazí, MUSÍ !
Ach jo, nemáme to lehký.....

lucadav
17. pro 2010

Krasne ranko.....Tak tady koukam a vy tady pěkně pišete taklhle pozdě=) to ja mam už vždycky pulnoc
@wlladka to bych se 3 dětičkama padala za vlast... koukala jsem ,na maleho Simonka,jaktože se narodil takhle ve 29t??Ale je moc hezkej a ma se určitě k světu=)
@majjka24 to jsem zvědava jestli teda nejsi těhotna,jak dlouho už maš zpožděni? ja když jsem si myslela ted ,že jsem byla těhotna ,tak jsem měla cistu=( a když jsem šla po měsici na kontrolu,tak jsem byla těhotna,,,ale zas tak dlouho ta radost nevydžela=(bohužel ......jsem si řikala jaky budu mit pěkny darek pod stromek,tak bych to přala tady vam,at je radost.
@paajaa A dnes by měla přibyt zpravička o narozeni maleho Olivera ne????? 🙂

madormi
17. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................34 DC
Ivomal.......................32 DC
Katyna ......................21 DC
Madormi.................. 19 DC
Aja............................. 19 DC
M.aa.b ...................... 19 DC
Martasek ................ ..16 DC
Natalie77 ..................16 DC
lenik_25................... ..10 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

mari111
17. pro 2010

ahojda holky, Tak Pajuš ještě nic jako, jo. No teda 😒

mari111
17. pro 2010

@wlladka no ty jedeš, by si stihla ještě aj mne napíct koukam 😅

wlladka
17. pro 2010

Ahojky. Tak Paajaa už je určitě v plném nasazení. Myslím na ní, co jsem otevřela oči. 😵
@mari111 no jo. Já peču v noci, přes den to nějak nejde 😅 Včera jsem pekla vánočku a šlehačkové cukroví. Dnes se chystám na ořechy. Nějak mi to vázne. Vánoce za dveřmi....... 😕
@lucadav Šimonek vykoukl moc brzy, no. Důvodem byli zdravotní potíže. Jedním slovem preeklampsie. Taky už jsem matka v letech, mám srdeční potíže a vrozenou vadu ledvin. Vše dokopy nám to hodilo takové problémy. Šimonek je ale šikovný klučík. Bojoval o to, aby na tom světě zůstal a skvěle se mu to podařilo. 😵 Jinak mám vše v albíčku 😉

wlladka
17. pro 2010

...a tady jedna s přáním krásných svátků 😉 😉

cajori17
17. pro 2010

ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,moc se omlouvam..........mam dotaz,je toto duch na mamtestu,nebo ne?prvni je udelanej ve stredu vecer,tam nic neni videt,druhej vcera vecer a ten posledni je delany pred chvilkou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru