Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
7. únor 2011

@kopa živ mimimum je něco kolem 7000, kč, pro všechny stejné a pak je - nevím ten název 😅 to je ta spodní hranice - to musí dostat všichni viz bezdomovci -2.7OO a nějaké drobné, jsem dělala socku, tak něco si ještě pamatuju 😉

mari111
7. únor 2011

@cajori17 no to z toho nic nebude to si piš. Ale co, snad to nějak zvládnete aj bez porodného,ne. Jako hodili by se penízky,že, ale hlavně že je ten mimísek 😉 hold tento stát nechce aby "normální " lidi, pracovitý, solidní a slušný zakladali rodiny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kopa
autor
7. únor 2011

@majjka24 No ale životní minimum je úplné hovno 😀 😀 Manža je stále bez práce a ani si nešel žádat o minimum páč by nám stejně nic nedali,když mám vysokou mateřskou... 😀

cajori17
7. únor 2011

j
@majjka24 ja se optam 🙂ale nepocitam s tim 😉

kopa
autor
7. únor 2011

Holky jinak Víťa bude mít brzo holku 😀 😀 😵 😝 U nás na patře sousedi mají taky miminko holčičku měsíc starou(my o to ani nevěděli) a dneska jsme šli a sousedka nás oslovila a tak jsme pokecali a začali si tykat 😀 😀

mari111
7. únor 2011

@majjka24 ani ten nájem nikoho nezajíma, páč jestli ho máš vyžší tak ti řeknou že se máš přestěhovat do levnějšího nebo menšího bytu 😠

cajori17
7. únor 2011

@mari111 presne tak 🙂ja pracovala za smesnych 9500 ve fabrice mkonci mi smlouva,takue budu dostavat jen nemocenskou,coz bude smesne a potom snad materskou ,jestli pocitam sprave,tak bych ji mela mit..........ale porodny by se kazdopadne hodilo,ale neda se nic delat,hlavne ,ze bude mimisek 🙂

cajori17
7. únor 2011

holky,musim si odskocit,mam chut na meltu a chleba s maslem 🙂

mari111
7. únor 2011

@cajori17 jo jo hodilo, něco rozhodně za to člověk koupi, třeba moje kámoška z to koupila celou výbavičku, pak už jenom našetřila na kočárek

mari111
7. únor 2011

@cajori17 bych si taky dala, tak dobrou chuť

cajori17
7. únor 2011

@mari111 ja ma neco nasetrene,konkretne 25 000 a nevim jestli z toho pujde poridit cela vybava,ale snad jo.nemusim mit vse nejdrazsi .........

Melta uz se mi dela,nikdy jsem to nepila,ale co jsem byla v nemocnici,tak mi to tam zachutnalo 🙂

majjka24
7. únor 2011

@mari111 to jo no, to vím, tež jsem to musela říkat 😅 ,
@cajori17 je to šílené tady u nás 😠 😠 😠 , my se tak mlůžem akorat rozčilovat, já pořád nechápu jak to dělají někteří co mají 2 děti do 10 let, dvě auta, každý rok 2 dovolené (jedná u moře) a ještě chodí ve značkovým, kde to pořád berou 😠 ☹ ?????? my sice pracujem oba, ale moje výplata jde na nájem plus inkaso, apka půjčky, jídlo, doprava, telefony.....a kde je zbytek 😠 😠 😠 😠 , se zase rozčiluju, promiň 😅

cajori17
7. únor 2011

@kopa tak Vita ma nevestu? 😀

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 určitě to v klidu pořídíš, kámoška si třeba kupovala kočárek ze skladu (trojkomb) úplně nový, za 5000, fakt krásný 🙂

cajori17
7. únor 2011

@majjka24 taky nevim,kde na to lidi berou,nam zustava po zaplaceni najmu 10000kc,ale ted uz budu dotavat jen nemocenskou a to bude teda hodne malo.takze budem mit treba jen 7000Kc na mesic,a kdyby pritel onemocnel,tak snad ani nezaplatime najem,ale snazime se jak to jde

majjka24
7. únor 2011

@kopa tééda, za chvilu ty nevěsty budeš muset odhánět, mamčo 😉 😀 😀

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 je to HNUS, já už něco málo koupené a měla jsem celkem štěstí na mimiaukci (pár oblečků ) a fakt pěkné, skoro jak nové, něco jsme dostali (i jako svatební dar 😀 ) a něco už jsem si koupila já (hračičiky, hřebínek...) jsem právě uvažovala, že bych něco nakupovala už ted (dokud pracuju,pak nemocenská, nemůžu tu práci vykonávat) třeba než se to poevede, tak budu mít všecko 😀

mari111
7. únor 2011

@majjka24 nojo no, my by sme si třeba možná taky žili kdyby nebylo hypošky ale chtěli sme domeček, ani to nelitujeme, hold budeme dlóóóuho platit ale máme domeček a Laurušce se už bude líp žít když nebude muset pučovat od banky na bydlení anebo až nebudem, prodá dúm a aspoň něco si užije 😉

majjka24
7. únor 2011

@mari111 Já bych uvažovala úplně stejně, ono je lepší mít vlastní, kor v dnešní době. čím míň půjčeného tím líp 😵 jako myslím, půjčky na blbosti, spíš už je lepší na domeček

cajori17
7. únor 2011

@majjka24
@mari111 presne tak ,v dnesni dobe je nejlepsi mit vlastni bydleni a Laurusce timto pomuzete hodne 🙂

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 mám i v albu vyfocené ty věcičky 😉

cajori17
7. únor 2011

@majjka24 divala jsem se 🙂ja ma taky celou velkou tasku veci,kterou mi nakoupila moje maminka a postupne jsem si dokoupila par drobnosti,mam to taky v albicku 🙂

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 moc pěkné věcičky, a je super, když rodinka pomůže,to je k nezaplacení

cajori17
7. únor 2011

@majjka24 jo,to jo..........ja mam moc hodnou maminku.kdyz jsem zacala bydlet s pritelem to jsem jeste chcodila na stredni -byla jsem ve 4 rocniku a mamina mi cely rok kazdy mesic daval 4000 na jidlo ...........vzdycky mi se vsim pomohla,je to moje nejlepsi kamaradka.....

cajori17
7. únor 2011

holky,ja si dala ten chleba s maslem a jsem spokojena 🙂

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 nám taky naši hodně pomohli, nebýt jich, tak nevím......, za to manžovy rodiče nám to plně vynhrazují opakem 😠 A dobrou chuť, jen si dopřej 🙂

petroska
7. únor 2011

Ahoj holky ,už jsme huráá zdraví 🙂 .A dnes konečně po dlouhé době s prckem venku a bez kočárku.malý čučel na všechno kolem.byl uplně unešený že nečučí do korby 😀 .no už se těším na jaro jak si bude hovět ve sporťáčku 😵 .Snažíme se lést ale cosi nemáme nikde koberce jen plovoučky a lina tak mu nožky kloužou a nejde mu to.asi mu budu muset pořídi koberec jinak nemá šanci 😀 .Začal krásně spinkat přes den a večer hurá usíná sám a ani pláč není tak asi dospěl a uvědomil si že už není mimino uřvané 😀 .Tady se každému klubou zoubky a my jsme furt bezzubí a ani se prý neklubou 😅 . Tak du dočíst co novýho,vidím že mám co dočítat-hotový časák tady 🙂 a posílám prďoška mojeho 😵

cajori17
7. únor 2011

@majjka24 alespon,ze tvoji rodice vas podporuji ...........

@petroska super,ze jste se konecne uzdravili....teda Filipek hrozne vyrostl 🙂je to fesak 😉

mari111
7. únor 2011

@petroska tak hurá že jste zdarví, jo leze jim to blbě po hladkých podlahách, taky už jsem vymýšlela co Laurušce vymyslím až začne lézt 😖 A to ste byli venku a nosili ste ho na rukách či v klokance ?

mari111
7. únor 2011

@cajori17
@majjka24 ještě že ty maminky máme, co?Taky nám moje dost pomohla, co mohla teda, taky nemá moc ale snaha veliká 🙂 a manžova aspoň když něco potřebuju tak třeba ušije, i když se snažím já ale ne na všechno si troufnu a ona má hlavně vymakanej šicí stroj aj občas pohlída když někam musíme a s malinkou to nejde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru