Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
9. únor 2011

venku je krásně, du se aspoň na chvíli projít s Lauruškou

cajori17
9. únor 2011

@mari111 mari,tak to me mrzi.vim,jak ti je,taky mame dva kocourky a jeden nam pred 3 lety umrel jako 6 mesicni kotatko ☹ale snad mu bude lip,bere nejaky leky?

cajori17
9. únor 2011

miraxiku,tak ti preju hodne sil,nedokazu si predtavit,jak bych to zvladla

lucadav
9. únor 2011

Krásné dopoledne všem.....Jak vám závidím ,že mužete dnes na procházku.....My taky celou noc teplotu i ráno,tak jsme radši doma,to je vždycky když je hezky .Ani bych se nedivila ,kdyby snad onemocněla z toho,že nechce do školky,máme s tím teda docela dost problém ☹ A už si taky nevím rady ,ale jak polevím ,tak je to vše v čoudu.....
Cajori = ja jsem si těhotná taky dala i játrovou omáčku ,tak to by zas tak strašně vadit nemělo ne?? 😎 Jojo chutě ,,, 😀

lucadav
9. únor 2011

Jééééé dopoledne už je za nama=)))) jsem nevyspala a zmatená 😀

farmarska
9. únor 2011

tak já má jakeš takeš doděláno, už jdu jen dodělat bramborovej salát a pak ven s pejsánkama 🙂
jo holky a mám pro vás dobrou zprávu, já se konečně vzchopila, pochlapila a nafotila jsem ty věcičky pro mímo a taky jak jsem ted malovali a dělali ty stropy v baráku a taky svůj břuch, ale zatím jen ten, páč ksiftík si nafotím když tak až večer, až si umeju alspon hlavu 😎 Jo ale fotila jsem to svým novým mobilem, tak snad ty fotky budou koukatelný. Foťák máme nějakej kaput 😝 jen musím ještě počkat na manžu, až přijde z práce a šoupne mi to do pc a pak nějak vymyslet, kam to vložit, aby jste to mohli okouknout, páč je toho fakt dost 😅

farmarska
9. únor 2011

Mari a copak je s kocourem?? Nebylo by dobré ho vzít k vetoj? 😕

cajori17
9. únor 2011

@lucadav jo,dala jsem si ale trochu,myslim,ze kdyz to s tim mnozstvi nejak neprezenu,tak je to v pohode.......a vy jste taky nemocní?

@farmarska tesim se na fotecky 🙂

farmarska
9. únor 2011

čajdo však já to ze začátku taky tak měla 😉 chodila jsem spát se slepicema 😅 a i ted jsem většinou už nepoužitelná, je občas nějaká vyjímka no 😅 😅

farmarska
9. únor 2011

přijela mamka musím odběhnout

mari111
9. únor 2011

@cajori17 chodili jsme na injekce ale z toho byl chudák tak hotovej, pak už se bránil, jak nechtěl k dr na injekci, musíme s ním zajít zas. Nebo koupit granule urinari nebo jak se menujou

mari111
9. únor 2011

@farmarska když on už jen jak se blížime k dr tak sičí a brání se, na injekce sme chodili skoro tři týdny každej den, se mu nedivím že tam nechce ☹

mari111
9. únor 2011

se mi nechce ani odcházet, sem ho vzala na balkon ať se vyvětrá, tak se prošel ale už zas leží

cajori17
9. únor 2011

@mari111 jejda,ale neco udelat musite,chodila bych s nim na ty injekce-bo lepsi to samo od sebe asi nebude ☹ale ja miluju zvirata,takze vim,jak ti je,je to proste clen rodiny

madormi
9. únor 2011

@maarrtina jj jdu na veveří, byli jsme tam na testech a byla jsem tam spokojená tak proč zkoušet jinde a líbí se mi tam, že vysledky si můžeš najít u nich na netu. a jak dlouho trvá než jsou výsledky? no já ani nevím zda si chci nechat říct co to bude 🙂

lucadav
9. únor 2011

@cajori17 jo jo buh vi co to je....V noci teplota a přitom ryma ani kašel......Tak jsem zvědavá..ty změny počasí nám dávají zabrat. 😒 Dnes mi ditko z toho uslo po 8měsicih přes den...to je božsky klid,to už neznám=)
Jinak já si myslim,že pokud toho nesníš kilo,tak je to ok 😉

cajori17
9. únor 2011

@lucadav to mi povidej,sama se bojim abych nebyla marod.ted je venku fajn,ale o vikendu se ma zas ochladit 😖 tak snad se brzy uzdravite.....tak kdyz mala spi,tak relaxuj 🙂

holky,ja mam porad takovej blbej pocit ,ze zas neco neni v poradku,nevim proc ☹asi je to spatna zkusenost z minuleho tehu,nebo nevim ☹mimi jsem videla minuly tyden ve stredu ale toho screeningu se hrozne bojijm ☹

cajori17
9. únor 2011

no nic.pritelak dorazi z prace ,tak mu jdu ohrat obed a pak vyrazime na prochajdu,aby me ty hnusny myslenky presly,zatim pa

lucadav
9. únor 2011

@cajori17 tak tak ....jdi si pročistit hlavu=)))vše bude ok.

cajori17
9. únor 2011

@lucadav diky 🙂

aja.83
9. únor 2011

Ahoj holčinky, omlouvám se, dlouho jsem tu nebyla, tak se hlásím, že jsme i s mimískem v pořádku! Byla jsem v pondělí na odběrech pro prvotrim. screening a doktor rychle i udělal ultrazvuk, abych byla v klidu a vše bylo v pořádku. 😵 Jinak teď řeším, kam se objednat na ten NT screening-ultrazvuk (krev mi vzal můj gyndr., ale na to NT musím jinam), chci na to určitě jít a jak tu psala Mirax, do fakultky kvůli těm odchodům lékařům neobjednávají, tak čekám do pondělí na mého gyndr. že se ještě domluvíme a kdyžtak budu muset taky jít do soukromého Sanusu, snad mě ještě objednají...Jinak jsem dnes měla šoky, po cestě do práce mi kikslo auto, tak jsem tam docela vymrzla, než pro mě přijel kolega a odtáhnul mě do servisu, byla fakt docela zima...Snad nenastydnu nebo nechytnu nějaký zánět močáku! 😝
V pondělí jdu na kontrolu, tak vám zas přijdu zahlásit! 😉
Všem přeji, ať se jim daří, marodi ať se brzy uzdraví a držím pěstičky snažilkám! 😉
@cajori17 Taky mám sem tam špatné myšlenky, ale říkej si, že už jsi 12tt, to nejhorší by snad mělo být už za tebou! A věř, že všechno bude v pořádku! 😉 Držím pěstičky na screening, dopadne to dobře, neboj!!! 😵

aja.83
9. únor 2011

@natalie77 Natálko, moc na tebe myslím a držím pěsti! 😉

aanicka1
9. únor 2011

Ahoj, nevím jestli se k vám můžu přidat. Právě jsem prodělala zamlký potrat. Myslela jsem, že jsem ve 12. týdnu a přitom mimi bylo už 14 dní bez srdíčka. Bylo to moje první těhotenství. Je mi 29 let a teď mám strach, jak to bude dál. Nevím co se stalo, co bylo špatně, co jsem mohla udělat aby se to nestalo a co můžu udělat aby se to neopakoval.
Chci se zeptat za jak dlouho se vám podařilo zase otěhotnět a co by jste mi poradily za vitamíni nebo cviční nebo cokoliv co můžu uděla aby se mi to už nestalo. Díky za rady.

maarrtina
9. únor 2011

@madormi výsledky Ti zavolají ještě ten den a pak jsou na netu. 🙂

ikopretinka
9. únor 2011

@aanicka1 to víš že se k nám můžeš přidat. Je mi to líto, že sis tím taky musela projít. Já samovolně potratila v 17tt před dvěma roky, taky v 29 letech a při prvním těhu. Snažili jsme se teď napodruhé nějak rok, protože jsem musela ještě potom brát prednison tři měsíce, tak tu dobu k tomu nepočítám, no a v srpnu to najednou vyšlo. Co můžeš udělat? V podstatě tohle byla určitě náhoda, ale taky nemusela, těžko říct. Holky tu berou kyselinu listovou a femibion, já pila čaj z kontryhele a žebříčku. Dobře po něm roste sliznice v děloze. Teď je to pro tebe určitě rána, ale přebolí to. Držím ti palce ať vám to brzy vyjde a dopadne vše jak má!! 😉

lucadav
9. únor 2011

@aanicka1 Vítám tě....škoda ,že ne zrovna na veselejši diskuzi,ale určitě bude lip....... Přesně jak píše Ikopretinka....slyšela jsem navic ještě o nějakem cvičeni na zpevnění panevniho dna potom ,ale tomu nějak moc nevěřim...Vitaminy jsou určitě duležité,, někdo řika at se snažime hned po jakoby šestineděli ,ale spousta doktorek zas říka ,že to není pořadně zahojené. Určitě držim palečky at jsi vpohodě a vše at se ti daří tak jak budeš chtít...

lucadav
9. únor 2011

@aja.83 Je super že je vše vpoho ....tak at se vám všem holčinám daří........ 🙂

farmarska
9. únor 2011

no jsem si odskočila na trošku dýl 😀
Téda miraxíku to je fakt situace 😢 v§bec nechápu, jak to zvládáš.... no co ti jiného zbejvá, že ☹ ale jako fakt už bych ti mooooc přála, aby se Bětulka už uzdravila a tobě bylo konečně nešoufl !!! 😔 drž se holka a kdybych ti mohla nějak jakkoli pomoci, ozvi se! 😉
mari já bych asi taky nevydržela a s kocourem zajela k vetoj 😔 at chce nebo ne 😔 páč ten mu asi nejlíp umí pomoct 😖 ale ani nevíš, jak s tebou soucítím ☹ dyt víš, já a zvířátka.. šíleně to prožívám. Mooooc držím palce, at je kocourkoj zase líp!!!! A kolik mu je let? 😕
a luci vám teda taky přeju brzké uzdravení! je to hrůza když ty vaši cvrčkové stůňou 😔

farmarska
9. únor 2011

čajdo, játrovku určo můžeš 😉 Já teda jednla všechno 😅 chutě byly silnější 😅 😅 A jinak k těm tvým pocitům, že je něco blbě, já to měla uplně to samé! 😝 ráno jsem byla na gyndě, viděla že je vše ok., ale večer už jsem měla černý myšlenky a pochyby 😔 bylo to šílený! zabralo mi vlastně až když jsem si koupila ten domácí ultrazvuk. Hezky jsem poslouchala malýho několikrát denně, kdykoliv na mne přišel divnej pocit, že je něco špatně a hned jsem se zklidnila a uklidnila, když jsem slyšela, jak si tam hezky buší 😵 no prostě to byla, pro mne, jako pro hysterku vybobenou, věc k nezaplacení 😵

lucadav
9. únor 2011

@farmarska Děkujeme=) taky se opatrujte=)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru