Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
4. bře 2011

Hezký večer,holky moje
Tak farminečka s Míšutkem už to mají za sebou 😵 😵 😵 😵
a je to koukám kluk jako buk a to doslova!!!!!!
Farmi,mamino-velikááááááánská gratulka!!!!!!!!!Po tom všem,čím sis prošla ti to Míšánek vynahrazuje 😀 je skoro za dvě mimiška 😉 .Přeji vám oběma moc zdravíčka a farmi,ty si plnými doušky užívej toho krásnýho maminkovskýho štěstíčka!! 😵 😵 😵

katyna6
4. bře 2011

no,jinak u mně optimismus veškerý žádný,včera a dnes jsme chodili po doktorech,genetika naprosto v pořádku,ale dnes v centru mně vůbec nepotěšili,vypadá to,že IVF se nevyhnem,tak z toho mám nějakou depku 😔

madormi
4. bře 2011

holky tak konečně fotečka mého malého špeku a mého psího mazlíka

lucierob
4. bře 2011

@madormi já tam žádný špek nevidím.Jen krásné těhubříško. A pejsem je taky fajný 🙂 🙂 🙂

lucierob
4. bře 2011

@farmarska mooooc gratuluju. Teda Míša je pořádný kus chlapa. Už se moc těším na fotečku. A přejeme mu do šťastný vstup do života, hodně štěstíčka, zdravíčka, hodné rodiča a bráchu a prostě všechno dobré 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cajori17
4. bře 2011

mad krasny brisko 😉 ,taky jsem se snazila mobilem vyfotit,ale ja mam bricho jak v 9tym mesici,pac vazim 98 kg ☹

madormi
4. bře 2011

@cajori17 ukaž bříško 🙂 každý má jinou tělesnou konstituci, nemůžem vážit všichni stejně 😉 že to říkám já já před těhu depkařila jak jsem přibrala a že mi není moje veliksot no blbka 🙂 ale teď je mi vše šumák třeba 100kg hlavně mimi at je ok ne?

madormi
4. bře 2011

@lucierob to se mi právě ten špek co jsem měla po vánocích a tak takhle vypnul 🙂

cajori17
4. bře 2011

ja se za ten bruch docela stydim 😒 ale je jasnemze si preju ze vseho nejvic,aby bylo mimi v poradku,tak na to kaslu

madormi
4. bře 2011

@cajori17 kila můžeš řešit až porodíš 😉 já to mám v plánu, manžovi už jsem řekla, že mi zaplatí dva měsíce po porodu osobní trénérku, já totiž nemám pevnou vůli tak 🙂

cajori17
4. bře 2011

ale nesmát se 😀

cajori17
4. bře 2011

mad,ale nevypadas,ze bys potrebovala zhubnout 😉

madormi
4. bře 2011

@cajori17 proč bychom se smály? náhodu krásný těhu, to už nezapřeš a každému může být fuk, jeslti máš takové ve 4 měsící nebo 7 🙂

cajori17
4. bře 2011

@madormi tak dekuju za povzbuzeni 🙂

lucierob
4. bře 2011

@cajori17 to zase není tak hrozné.
Já vypadám jak v 7.měsící celoročně. Po jídle i na 8 😅
Onehdy jsem šla na nákud a pán mě pustil před sebe u pokladny. Prý přece nebudete čekat, když jste těhotná

madormi
4. bře 2011

@cajori17 no od svatby jsem nabrala 8 kg takže 80 procent věcí v mé skříni jsem už nedopla, ono každý máme základ jiný, takže všobecně jsem silná nebyla ale nebyla to prostě moje váha a necítíla jsem se dobře.

cajori17
4. bře 2011

ja taky tak vypadam celorocne,ale ted se ty speky,alespon trochu napnuly

madormi
4. bře 2011

@cajori17 není zač je to pravda, každá prostě má jiný základ no by bylo trapné kdybychom všechyn měli stejnou velikost a já envím co stejná prsa a barvu vlasů a já nevím co vše 🙂

lucierob
4. bře 2011

nojo, bylo by to trapné. Ale zase jako proč zrovna já musím být ten kulatý model člověka? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cajori17
4. bře 2011

mad-mas uplnou pravdu 🙂

madormi
4. bře 2011

@lucierob ját aky nejsem spokojená se svoou postavou🙂 a jsou ženský které mají sto kilo a jsou spokojené 🙂

cajori17
4. bře 2011

budu koncit,mam zase hlad,jeste vecir nakouknu,jestli Tercinka nehodi foto Misanka,zatim pa 🙂

madormi
4. bře 2011

@cajori17 taky jíš každé dvě hoďky? manža ze mě má srandu, ale já se fakt snažím hlídat 🙂

mirax
4. bře 2011

@farmarska....farmísku, velikáááánskáááá gratulace k narození Míšánka, přeju rychlé zahojení bříška, brzy bude lépe!
Teda a je to kusanec, ještě, že ho vyndali přes bříško.... 😅

Farminka mi taky psala...bříško bolí hodně a má smutenku po miminečku.

Holky, krásné bříška🙂
cajori🙂)))...takové já opravdu měla před porodem🙂))), ale ty ho tam podle mě moc vystrkuješ🙂))) No, ale já jsem taková nit 😉 ..já teď teprve vyrovnala lavor do roviny 😉 , manžel prohlásil, ž ekonečně vypadám normálně 😅
Hlavně, že nám mimnka rostou a jsou zdravá.
Já jsem teda lehce nervózní, mě NT teprve čeká v úterý.

mirax
4. bře 2011

madormi...já jím nepřetržitě, mám hlad pořád. Ale kupodivu mi vůbec nechutnají sladkosti. Akorát jablka.

mirax
4. bře 2011

@cajori ....musím ti ještě pochválit vlasy 😉 ...to já si můžu nechat jen zdát nebo nechat přišít 😀

madormi
4. bře 2011

@mirax mě taky ne a to jsem sladkožrout byla jsem schopná snít půlku nutelly na posezení, nebo pixlu salka, tabulku milky a teď to nemůžu ani vidět, jediný co tak puding jím 🙂 jinak jsem na mastné a slané teď

madormi
4. bře 2011

na vlásky cajdy jsem taky koukala a záviděla, z mých cárů toto nikdy nevyroste přírodně 🙂

sarlotta
4. bře 2011

@mirax tak to abys byla těhu furt neee🙂))

@madormi
@cajori17 krásná bříšenka.. fakt nádherně těhulkovská.. žádné špeky nevidím 😉 😎

sarlotta
4. bře 2011

Holky stejně je tahle diskuze krásná... i když je tu tolik trápení v začátku u každé z nás, tak pak se těhulí a kulatí a rodí miminečka..... jééžiš dneska je krásný den 😀 😀 😀

Všem v diskuzi přeju štěstíčko, čárečky a bříšenka a hodná miminečka 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru