Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
12. bře 2011

@lenik_25 To mě moc mrzí....co takhle 14dní abstinovat a pak pořadně=(( no já nevím ,to se těžko radí.....To hcg si budeš asi muset zaplatit .......???Ach jo...jsem smutná......Dneček jak zazrak jen tak a ted se takhle čeká....

lucadav
12. bře 2011

@nicollka Určitě je vše v pořadku,,,to je dobře ,,,opatrujte se 😎

lenik_25
12. bře 2011

@ikopretinka Ahoj, možná jsi na to kápla, jsem alergik a astmatik, denně ráno i večer dýchám nějaký lék (prý v těhu nevadí) a beru Cezeru. Můžu o tyhle testy požádat i na alergu? Já se tedy chystám v pondělí objednat na gyndu, protože minulý měsíc jsem měla to samé. Odjakživa cyklus 28, maximálně 29 dní a minulý byl myslím 36 a teď už jsem zas 30 DC. Minulý cyklus asi 5 duchů na testech a pak přišla bolestivá a silná MS. Teď ty čárky na testech slábnou. Přijde mi, že po té říjnové revizi mi nedorostla sliznice a neuchytí se to nebo co. To je moje vysvětlení, protože to není jen tak. A mamatest duchy neháže. Od 9.3. jsem si jich udělal a 5 (no jsem magor, ale člověk pořád čeká zesílení čárky) a VŠECHNY maj ducha. I ten dnešní, ale slabšího ☹
Prosím tě a co jsi dostala za lék, aby ses zbavila alergie na sperma a plod?

@nicollka Já mám ty duchy růžové. A na ten krevní rozbor kvůli alergii se určitě zeptám, ale jsem zvědavá, jestli mi doktorka v tomhle vůbec vyjde vstříc ☹ Je to asi pro ní jakýsi nadstandard. A tobě ta teplota asi klesla někdy kolem 4-7 DPO ne? To je implantační pokles související s uhnízděním, ale já už jsem 13 DPO.

lenik_25
12. bře 2011

@lucadav No já doufám, že si nic nebudu platit, když jde o vyšetření kvůli nějakému problému.

lucadav
12. bře 2011

Uvidíš ,,zas na jednu stranu by se mělo vyloučit třeba mimodělož.těhot. ale nevim....Když u mě nic nebylo vidět,tak mi hcg nechtěli dělat.........

lenik_25
12. bře 2011

@lucadav 14 dní abstinovat... my třeba 10 dní abstinujeme, protože před MS nic a pak mám tak 7 dní MS. No a pak v plodné dny zkoušíme obden. Tak to bych do toho kopla! Jako teď mám vztek na gynekoložku, která nemá ani posranej utz a po revizi mě na něj ani neposlala do nemocnice, aby zkontrolovali sliznici.

lenik_25
12. bře 2011

@lucadav Ale já nechci hcg udělat kvůli případnému těhotenství, ale kvůli zůstatkovému těhotenství víš. Ona mi nebrala krev po revizi vůbec, tak těžko říct...

nicollka
12. bře 2011

@lenik_25 no mě myslim 9dpo spadla , uhnizdeni ze byva nejdyl i 11dpo

lenik_25
12. bře 2011

@nicollka No tak to je pak v pohodě, tohle už uhnízdění být na 100% nemůže.

ikopretinka
12. bře 2011

@lenik_25 jestli to dělá normální alergologie nevím, ale řekla bych že těžko, musí dělat speciální rozbor, ale zeptej se. No u mě je to tak, že se mě motají hodnoty kolem mé autoimunity, buď jsou jakoby v normálu a nebo se mírně zvýší. Lítá to prostě mezi negativníma, hraničníma až do mírně pozitivních. Právě problém je když se budeme snažit o 106 zvednou se na pozitivní a nejde otěhotnět prostě bud zabiju spermie nebo plod hned při uhnizďování v horším případě i později, nejdéle však vydržím do 20tt. Buď samovolně potratím nebo budu mít zamlklé těhu. Když si dáme pauzu , ale ta musí být min. však 3 měsíce, je šance otěhotnět, jenže.... zase hrozí potrat, protože pokud nezabiju spermie, autoimunita přesedlá na ten plod a zase ho v nějaké fázi zničí, protože je vlastně napůl cizí. Jediná šance by byla pauza třeba rok(což už v mém věku nehrozilo) a stejně by se musely hlídat hodnoty krve a možná by potrat opět mohl nastat. Proto dávají PREDNISON většinou po dobu 3 měsíců (ráno půl tbl a večer znova)+ styk jen s kondomem. To se nesmí porušit. Nesmíš přijít do styku se spermatem , ani na kůži , ani do pochvy ani do úst, prostě nikam, kůže a sliznice tabu. Pak vezmou znova krev a pokud hodnoty klesnou na nějakou povolenou hranici vysadí prednison nebo ho ponechají a nařídí styk bez kondomu, ale jen po dobu ovulace, pak hned kondom znova. Většinou se hned do 3 pokusů podaří. Po prednisonu je navíc větší jistota že nepotratíš a stejně se to musí hlídat rozborama krve, protože jakmile by se to blížilo k nějaké hranici, musí znova dát prednison i v těhu. Někdo ho musí brát pořád až do konce těhu nebo ho vysazují v průběhu. Prednison ti vlastně potlačí imunitu a ona nebojuje. Můžeš mít i jenom na ten plod, že ho tělo likviduje. Pořád je na to prednison. Já poprvé taky otěhotněla rychle ,( jenže to jsme se chránili kondomem do té doby ) a pak jsem zničehonic potratila v tom 17tt a doktoři nechápali proč. Bylo to zničehonic, všechny výsledky jsem měla dobré, těhu ukázkové a stejně.

ikopretinka
12. bře 2011

@lenik_25 sliznicí to být nemusí. Vezmi si, že já ji měla po revizi každý měsíc furt 12mm a stejně to nešlo, cystu žádnou, ovu každý měsíc, manžel spermio dobré a nic. Dokonce v době snažení před MS jsem mívala u postele i kýbl, protože jsem blila. A když jsme se přestali snažit , tak pohoda a pak po prednisonu taky. Jo a snaživali jsme tak buď denně kolem ovu nebo obden a pak až do další ovu nic.

ikopretinka
12. bře 2011

@lenik_25 jako pauza 14 dní ti v případě alergie jak na sperma tak plod nepomůže.

lenik_25
12. bře 2011

@ikopretinka Jdu ti napsat IP

ikopretinka
12. bře 2011

@lenik_25 jj taky ti ještě něco napíšu

wlladka
12. bře 2011

Ahojky
@lenik_25 to je mi moc líto, jestli je to je tak. To by do toho člověk kop! ☹ 😔 Drž se holka
@petroska Šimonek sedí pěkně, ale sám se neposadí - musím ho do toho sedu dát. Doktorka říkala, že by sedět neměl, dokud se do toho sedu nedostane sám, že to není dobré na páteř. 😒 já ho ale občas posadím, bo se mu to moc líbí - všude vidí, má přehled a pěkně si hraje. Jinak jen leží na břiše a za chvíli se mu to přestane líbit a ječí.

U nás je krásně, šla bych na prochajdu, ale usím čekat na sčítací komisaře ☹. nahlásili, že přijdou mezi 9:30 a 10:30 a ještě tu nikdo nebyl. No děs 😠 😠 Pak budu muset vařit, tak vylezu až odpolko a to jedeme k našim na slíbenou návštěvu, takže budeme dřepět uvnitř aby si každý pomuchloval Šimonka 😕

cajori17
12. bře 2011

ahoj holky,omlouvam se ze jsem vcera uz nedosla,prijeli jsme z Brna silene utahani a v 21 h uz jsme lezeli v posteli 😅

@wlladka sedačka je nádherná a Šimonej je strašně šikovný 🙂opravdu jste šikulky oba 🙂a strašně moc ten čas letí,protože je už hodně vyrostl 🙂a přeju ti brzke uzdraveni ¨
¨
Eli vy mate prvni zoubek ?gratuluji 😉

@lenik_25 je mi to opravdu moc lito ☹

cajori17
12. bře 2011

jinak prstynky jsme si nakonec vybrali a jsou to tyhle 🙂

cajori17
12. bře 2011

mam tam malinky briliantek a jsou stribrne,protoze stribro nosime 🙂 jinak jsme shaneli nejake obleceni pro pritelaka a s nim je to horsi nez se zenskou 😀 potom jsme si dali obed a ja zkousela uz nejake kocarky 🙂

wlladka
12. bře 2011

@cajori17 děkuji za přání k uzdravení. Já to s tou rýmou nějak zvládnu, ale Šíma se dnes probudil celý unudlaný ☹ Teď spinká, tak se budeme snažit, aby se to moc nerozjelo. Budeme čajíkovat, odsávat a kapičkovat.
Caj, prstýnky máte krásný, fakt! 😨 A kdy že je ten den "D" ?

cajori17
12. bře 2011

@wlladka tak to je mi lito 😒 tak at se mu bacilak obloukem vyhyba ................

mame to 7.5.takze za chvilku,ale bude to jen obrad na urade s rodici a sourozenci,cca 14 lidi a ja nebudu mit ani saticky,jenom bilou tuniku a cerne kalhoty,potom posezeni u nas doma,nejake rizecky atd,takova skromna, mala svatba-ale tesim se 🙂

wlladka
12. bře 2011

@cajori17 to bude svatba akorát. Taky jsem neměla větší. jen šetřete korunky a nekrmte příbuzenstvo 😅 😀 Hlavně, abyste si ten den užili a především byli oba i s mimčem šťastní 😉

cajori17
12. bře 2011

@wlladka dekujeme 🙂presne tak,penizky radeji pouzijeme na vybavicku,takze svatba bude skromna 🙂

wlladka
12. bře 2011

Já měla svatbu : my dva, svědci, moji rodiče, jeden kamarád, který nám fotil a dělal video, a přidala se na úřadě jedna moje tetka. v téhle sestavě jsme šli do restauračky na oběd, kde jsme měli připravené menu a stůl stranou od ostatních hostů. Ve čtyři jsme pak šli do naší oblíbené hospůdky, kde nám naše kámoška připravila opět separé stůl s dobrotama, které jsem si sama předem nachystala (šunku v aspiku, zákusečky a jinak tyčinky, chipsy atd). Tam dorazili naši kamarádi a hrálo se a pilo do pěti do rána. Svatba to byla celkem levná a moc se nám líbila. Užili jsme si to. Přeju vám, ať z té vaší máte alespoň takový pocit, jako máme my. 😉

cajori17
12. bře 2011

@wlladka tak to jste meli super 🙂a dekujeme 🙂

cajori17
12. bře 2011

jdu dodelat obidek,pozdeji jeste nakouknu,papa 😉

wlladka
12. bře 2011

Tak jdu dodělat oběd. Sčítací komisař nikde žádný a venku nádherně. Tak se tu zatím mějte a všechny se držte. Pa pa

wlladka
12. bře 2011

@cajori17 my jsme ale dvojka sladěná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucadav
12. bře 2011

@cajori17 Krásný.....my máme pamatku po rodičich,zlaty...ale tyhle jsou nádherný

@ikopretinka No to je pravda,,,,,buh ví co to je a nejde takhle radit,ale tohle co píšeš je teda taky blbý vid....jsem ještě neslyšela od nikoho..
@wlladka Choděj si jak chtěj,,,jsem zvědava jak budou u nás zvonit někdy ,,,jsem na každyho otravu alergická,,,a ikdyž je to jejich práce ,tak jen otravujou

madormi
12. bře 2011

ahojte holky, tak mi dojeli z Brna, byla jsme na veletrhu a jsem z toho nadšená, okoukli jsme různé typy kočárků, manžel si k tomu zkusil stoupnout, aby kočár nebyl moc nízský a on nevypadal jako goliáš vedle a jeden se mu hrozně líbila mě taky, tak asi jasno, jen na netu ještě nejsou ty barvičky, tak nemůžu hodit foto, ale je to v podstatě skoro stejný kočík jako dorjan nebo camarelo. Jinak tam měli i nádherné nové barvičky dorjanu/ zamilovala jsem se do fialové tak pokud by to byla holka, tak možná ještě manžu překecám, ale jemu se dojran moc nelíbíl :-/

lenik_25
12. bře 2011

@cajori17 čéče, vy jste si vybrali ty naše prstýnky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru