Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
28. dub 2011

Ahoj holky, píšu z porodnice, máme holčičku Jasmínu, 3000g, 47cm, nar.27.4.2011, v 9:07.
Po poradně v úterý v 15.OO, jsem dojela domů a bolelo mě trochu břicho, sprcha nepomola, tak jsem šla spát. Ve 3 ráno mě vzbudily pravidelné kontra, o půl paté jsem dojela do porodky, v 6 dokončili monitor a moje dr. mě bere na příjem. No a v 9 byla Jasmina na světě. Takže porod hodně rychlý , ale........teď nebudu strašit budoucí maminy, kterým tímto předávám žezlo 😀 , byl hodněě těžký. Měla jsem svou dr.+ještě jednoho lékaře.

kopa
autor
28. dub 2011

@ikopretinka Kopretinko....obrovská gratulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Vítej na světě Jasmínko 😵 😵 😵 přeji hodně zdravíčka aby se vám holky dařilo dobře 😉 Ty jo porod rychlý 😀 jsi šikulka!!!

kopa
autor
28. dub 2011

@ikopretinka fotku,fotku 😀 😀 😀 😀

mari111
28. dub 2011

@ikopretinka moc gratuluju k holčičce, určitě to je krásnej drobeček, Jasmínko vítej na světě, přeju ti jen štěstí a hlavně zdraví. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Taky chci fotku 😉

madormi
28. dub 2011

@ikopretinka obrovská gratulace k Jasmínce, přeju ji hlavně pevné zdraví. Ta musí být drobounká,slaďounká! už se těším na fotečku

mirax
28. dub 2011

@ikopretinka - veliká gratulace k miminku!!!! To je krásná zpráva a překvapení pro dnešní den 🙂 🙂 🙂 🙂 Ať jste brzičko fit 🙂

handm
28. dub 2011

@ikopretinka- moc gratuluju k malé Jasmínce, opravdu malinké holčičce!🙂🙂 at vám dělá samou radost a užíváte si ji!!!🙂.-)🙂

lenik_25
28. dub 2011

@mari111 Jo? Neplánujete nic na sobotu na pálení čarodejnic?

sarlotta
28. dub 2011

Hezký čtvrtek holčinky🙂

a já to věděla, že mám nakuknout🙂)
@ikopretinka balhopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nádherné míry, 3kg to je perfektní a my měli 48cm.. takže krása super 😎 😎 😎

lenik_25
28. dub 2011

@ikopretinka GRATULUJI!!!! Jasmínce přeju, aby se jí na světě líbilo a měla jen důvod k úsměvům. A rodičům přeji, ať si děťátka užívají z plných sil, jak to jen jde. Čas neúprosně letí, tak každá vteřina strávená s Jasmínkou vám udělá život hezčí 🙂

sarlotta
28. dub 2011

@lenik_25 to bude mimineško brzo v bříšku🙂 s takovým panem doktorem... to jsem ráda, ono hodně udělá i Tvoje psychika 😉 když má člověk tak dobrý pocit 😉

lenik_25
28. dub 2011

A já tu bulim, protože jem měla termín společně s kopretinkou 😢

lenik_25
28. dub 2011

@sarlotta jojo, ale do konce roku se určitě snažit nebudeme.

sarlotta
28. dub 2011

@m_artasek ahojík🙂 co nějaká dovolená nebude ? aby byl čas na snaženíčko 😎

mari111
28. dub 2011

Kdo to chtěl tu nafukovací žirafku ??????
@ikopretinka ty si to byla? Už je koupená a čeká u tchýně až ji vyzvednu a múžu poslat.

mari111
28. dub 2011

@lenik_25 zrovna se mne včéra ptala švagrová jestli někam pudem, asi jo ale jen na chvilku a jestli bude hezky tak by sme mohli aj něco opíct 😝

mari111
28. dub 2011

@lenik_25 nebulikuj, taky se jednou dočkáš, věř tomu. Vím že to je těžko teď ale dočkáš se, fakt jo 🙂

sarlotta
28. dub 2011

@lenik_25 vidíš tu tabulku že joooo. tak nebul 😎 😀

ikopretinka
28. dub 2011

@mari111 jj já díky ,jen počej než mě pustí, pak se domluvíme, je zde špatný signál na net.

mari111
28. dub 2011

@ikopretinka ok v pohodě. Pak pisni adresu do IP ju.

lenik_25
28. dub 2011

Už nebulim. Rozkaz 😀

mari111
28. dub 2011

@lenik_25 😅

aja.83
28. dub 2011

@ikopretinka Jůůů, tak už je to tady 🙂 - Velká gratulace k Jasmínce, přeji hodně zdravíčka a štěstíčka! 😉

farmarska
28. dub 2011

ahoj holky, jen načumuju jestli náhodou už něco s kopretinkou a ono jooo!!!! 😵 😵 😵 😵
moooooc gratuluju čerstvé mamině i její princezně!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a takže porod dobrej? 😕 a sestřičky a doktoři ok.? jsou tam na vás hodní? a co malá je to spíše spinkánek, nebo křiklounek? 😉 a na pokoji jsi sama?co otec, byl u porodu? je asi z malé paf vid 🙂
tý jo, uplně mne mrazí.., byla jsi hned po mě nařadě a už jsi taky mamina 😵 😵 😵

farmarska
28. dub 2011

no moc si nepokecám, malej se mi už budí, tak půjdeme na naše večerní rytuálky 😵

farmarska
28. dub 2011

jen všem posílám ještě vééélkou pusu a těhulkám dvě 😉 a mějte se tu krásně a já se zase vokážu 😉 😎

cajori17
28. dub 2011

jéé 😵 😵 😵 😵 😵 taková krásná zpravička 🙂gratuluji k Jasmince a preju vam obema hodne zdravicka,uzivej si to ,maminko 🙂

cajori17
28. dub 2011

@farmarska ahojky 🙂pak nam taky napis jak se mate ,az budes mit trochu casu 🙂 a mohla bys taky prihodit fotectu s Michalkem 🙂

a na fotecku Jasmninky se taky moc tesim 🙂

a ted to znamena,ze jsme na rade-my 😉

madormi
28. dub 2011

@cajori17 dle termínu jsi první ty 🙂 tak uvidíme 🙂

cajori17
28. dub 2011

@madormi ahojky🙂ale jsme tak tesne po sobe,ze clovek nikdy nevi 🙂

jinak jsem se chtela zeptat,mam takovy nutkani objednat si vselijake zavinovacky,povleceni atd.objednavate uz?ja mam zatim nakoupene jen obleceni,flasticky,ale nevim jestli mam zacit s velkyma vecma 🙂uz mam hodne veci vybranych napr .preb.pult atd,ale domu si to jeste neberu,tak nevim,co ty,mad?

jinak pristi sobotu se budu vdavat 🙂uz mam konecne vse nakoupene a rezervovany stul v restauraci a uz jsem i nervozni 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru