Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. kvě 2011

@petroska jojky zase rýmička jedna ošklivá ☹

cajori17
10. kvě 2011

dekuju za gratulace

mari111
10. kvě 2011

@cajori17 😵 😵 😵

kerrie
10. kvě 2011

@cajori17 jůůůůůů, fotečkyyyyy 😵 Moc vám to slušelo...........přeju hodně štístka 🙂 🙂 🙂

majjka24
11. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................25 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 24tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 24 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................24 tt,............. KO ,??. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........16 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................8 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................24DC
maendy................ ................28 DC
Martasek ................ . ...........28 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

@cajori17 Jůůů, moc Vám to spolu sluší, A přeju Vám ať v tom Vašem společném životě potkáváte jen samé štěstí 🙂

Lidičky, tež jste tak z toho horka jak praštění??? Chvíli teploučko a já jsem bez energie, děs ☹. Jinak chodím od pondělí na rehabky se zádama, tak snad mi to pomůže. Mám tam i elektriku, tak kdyby NÁHODOU se zadařilo, tak to asik není moc dobré, že?? 😲

petroska
11. kvě 2011

@cajori17 moc moc vám to slušelo 😵 .Přeju štěstíčko do života ,at vám to spolu vydrží až do smrti 😉

nicollka
11. kvě 2011

krásné fotečky 🙂
a dívám se že zatím se má narodit velkáá převaha holčiček :D

aja.83
11. kvě 2011

@cajori17 Krásné fotky, moc Vám to sluší! 😵 Ještě jednou hodně štěstí!!! 😵 😵 😵

mari111
11. kvě 2011

@majjka24 elektriku ne ne když se snažíte !!! A chodíš na parafín? Ten by v začátku neměl vadit ale víš jak 😒

cajori17
11. kvě 2011

holky dekujeme 🙂 zatim je vsechno nadherny,uzivame si to 🙂 vcera jsem byla OGTT a bylo to docela v poho 😉 myslela jsem ze to bude horsi 🙂zitra jdu do poradny,tak drzte pesti 🙂 manža má odpolední,tak jdu s pejsanem na prochazku,zatim pa

madormi
11. kvě 2011

@majjka24 ju čtyři holčiku versus jeden chlapeček 🙂 no doufám, že se doktoři nespletli. mě by trefilo mám komplet věci ve vel 56 a 62 a vše je dosti holčíčí 🙂

madormi
11. kvě 2011

@cajori17 i krásnou kytičku si měla. necháš jí usušit?

madormi
11. kvě 2011

spolutěhule, taky ti vaši drobci tak řádí? posleddní dva dny malá řádí od pěti od ráno, přes den každou chvíli a večer jak si lehnu začně znova, už je to i vidět ne jen cítit, fakt sranda 🙂

cajori17
11. kvě 2011

@madormi dekuju,ano kyticka se uz susi 🙂 a ja jedina budu mit chlapecka 🙂 taky uz poradne radi 🙂uzivam si to,je to krasny pocit 🙂

madormi
11. kvě 2011

@cajori17 já si to taky moc užívám, jsem pak v klidu, už pár dní jsem ani nevytáhla angelsounds

cajori17
11. kvě 2011

ahojky,tak jsem byla venku a jsem k.o. osprchovala jsem se,udelala vecu a jdu zalehnout asi k televizi 🙂u nas je nadherne pocasi. 🙂

@madormi taky uz skoro vubec neposloucham 🙂

zitra na me myslete v 9.15 mam poradnu 🙂

lucadav
11. kvě 2011

Ahojiky ,,,přišla jsem sem po dlohé době kouknout,,,jak na miminko Jasmínku tak na svatbu,,,,,krásný fotečky=)sluší sluší. My nastupujem s malou v pátek do nemocnice ,,tak lítání,,,doktor ,školka ,práce,nevím kde mi hlava stojí....opatrujte se a mějte se krásně=)))

lenik_25
11. kvě 2011

@cajori17 Slušelo vám to. Přeji hodně štěstí do společného života... a detail, ty růže náhodou vypadaly úžasně, možná líp, než kdyby byly všechny bílé.

majjka24
12. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................25 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 24tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 24 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................24 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........16 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................8 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................25DC
maendy................ ................29 DC
Martasek ................ . ...........29 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

nikissek28
12. kvě 2011

Jejej tady nikdo není...
caj krasne fotky máš 🙂

wlladka
12. kvě 2011

Ahojky, tak koukám, že nejsem jediná, kdo to tady fláká 😅 😕
No, venku je krásně, tak proč sedět doma, že?

@cajori17 tobě hlavně přeju moc štěstí v tom "novém" životě. Hodně lásky, zdraví štěstí, celé rozrůstající se rodince. 😉 Moc Vám to na fotkách sluší. 🙂 🙂

My dnes máme poradnu, tak uvařím oběd a mažeme. Pak jedeme k našim na celé odpoledne. Venku se to dost mračí, tak snad nepřijde žádná pohroma. Ledoví muži se hlásí 😒

mari111
12. kvě 2011

ahoj holky, u nás se to taky mračí, šak slibujou bouřky a kroupy tak jsem zvědavá co bude. Dneska Lauruška frajerkla zase spala do deseti, jako a to jsem ji tak nenápadně vzbudela, bo pak nechce cez den spat a není ji rady, je mrzutá jak šlak. Tak ja nevím co to mám za spachtoša 😨

madormi
12. kvě 2011

ahojte holky u nás je stále nádherné léto, ale asi taky to ochlazení dojde. jinak dávám do kupy co budu kupovat a to je tisíc to je hrozný 🙂

cajori17
12. kvě 2011

ahoj holky 🙂dekuju jeste jednou vsem za pochvaly 🙂

jinak v poradne jsme dopadli na 1 ,cukrovku nemame,ale na 4D se nemuzeme objednat,prcek ma porad tu blbou polohu a je mu hur videt do oblicejiku,takze nic nebude ☹ ale uz jsem se prihlasila na tehu cviceni a do predporodniho kurzu 🙂

cajori17
12. kvě 2011

jinak jsem se dnes snazila vyfotit 🙂citim se pomalu uz jako sloník 🙂

mari111
12. kvě 2011

@cajori17 ale jako hezkej sloník co bude mít za chvilku u sebe nádherné, vytoužené slůňatko 😉 a gratulka ke kontrole 😵

lenik_25
12. kvě 2011

Holky, já se picnu! Zítra brzo ráno mám jet na imuno a genetiku do CAR a potřebuju dát Danečka do školky. A on začal průjmovat, má teď odpoledne sračku jak bič 😒 Uáááááá, proč se nemůže nikdy něco podařit normálně a bez komplikací???!!! Mě trefí ☹

suzamen
12. kvě 2011

@cajori17 teda to je mega bříško ale krásný 🙂

suzamen
12. kvě 2011

Ahoj holky dnešní kontrola dopadla dobře zítra pokud bude sex tak by to mělo vyjít...zrajíí nám dvě vajíčka 🙂

mari111
12. kvě 2011

@lenik_25 jé jé, no to je zákon schválností. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru