Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
3. čer 2011

@madormi jj je to krásné, ale poslední tři dny mě dost začina tvrdnout břicho, a celkem to i mrchovsky bolí, tak zase trochu strachu, no ve středu jdeme konečně na 3D a v pátek poradna tak snad bude vše v pořádku.

Takto posly brzy sem s malym neměla. no možná budu zobat více magneska.

lenik_25
3. čer 2011

@nicollka Téda, musím uznat, že jsem chvílemi až vykulila oči, jak tam ta tvoje Sofulka tancuje 😀 A i když to asi chvílemi bolí, když se hodně našponuje, tak se těším, až to jednou zase zažiju.

madormi
3. čer 2011

@nicollka mě taky trochu tvrdne ale nebolí to. ale začla jsem ted´jíst magne B6. já mám poradnu až 27.6. ☹ jak často chodíš ?

madormi
3. čer 2011

@nicollka není už pozdě na 3D? v prenatlu říkali, že se dělá do 26 týdne

sarlotta
4. čer 2011

@mari111 jééé gratulka Laurince, šikulinka 😎

sarlotta
4. čer 2011

@madormi já byla na 3D až ve 32tt a jako šlo to hůř vidět, ale fotečka se taky podařila, ono už je pak míň plodové vody a hůř se to zobrazuje.

sarlotta
4. čer 2011

@nicollka krásně Ti tam maličká tancuje🙂))

nicollka
4. čer 2011

já jdu do Heliosu a řikali že do 28tt a jdu tam v tom 28tt.
Já chodim 1x za měsíc

nicollka
4. čer 2011

tak tady, měla sem to tak zničené, že šel i předek dolů, ale doroste, ten chci mít delší pod bradu, zadek pak nechat.

madormi
4. čer 2011

@nicollka moc hezké, na léto ideál ale nepoznala bych takto, že to má něco společeného s tím účesem na obrázku když to není načesané 🙂

madormi
4. čer 2011

@nicollka co doktor to názor a pak si má člověk vybrat 🙂

nicollka
4. čer 2011

no je to trochu jiné nakonec 🙂 neměla jsem uplně odvahu.

Jinak prý taky záleží na ultrazvuku.

nicollka
4. čer 2011

jedna dnešní s bříškem

mari111
4. čer 2011

ahojík holky
@sarlotta dík 🙂
Tak jsme dneska pořídili autosedačku a mne asi je.ne, jeli jsme tam hlavně aby jsme jí vyskoušeli, aby Laurince nevadila, no tak jsme to tam skoušeli, maj tam aj danú sdačku z auta, takže tam seděla, přicvakli jsme na ní ten pultík a Lauruška v pohodě, čučela a okoukavala prodavače, sme se nasmáli, jak na něho koukala, jak zaláskovaná 😀 no tak jsme jí teda vzali, deme do auta, samo že až po čase, obchod už zavřenej a dáme do autosedačky Laurušku a jí se to prostě nelíby, furt to odtláčí a bojuje s tím a brečela. No takže jí asi budeme muset jít vyměnit, zas takouvou cestu 😠 já to nechápu, ptala jsem se už 5 lidí jak jejich dítě v takovej sedačce a všechny v pohodě, přijelůa kámoška, dali sme tam její malou a v pohjo , jen Lauruška ne a ne tam sedět. Prostě nemá ráda stísněnost ale proč jí to v tom krámku nevadilo, a to jsme jí tam nechali takovou dobu sedět 😖 No uvidíme ještě zítra se pojedeme projed a jestli zas bude ječet tak to budeme muset vyměnit, jen doufam že to vymění ☹☹ ☹

ikopretinka
4. čer 2011

Ahoj,
my žijeme, máme se fajn, jen některé noci jsou mazec.
@nicollka hezký účes a sofinka se krásně vrtí.
Přidám vám odkaz na mou Jasmínu co dělala v břichu ať se zasmějete.

https://www.youtube.com/watch?v=YYQWMgP5sjY


@mari111 snad se sedačka Laurušce zalíbí

mari111
5. čer 2011

Ahoj holky, to je hic, co. Dneska skusíme Laurušku dát do bazénku, jsem zvědavá, jak se jí to bude líbit 🙂

majjka24
5. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................27 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........19 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................11 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................5 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................19 DC
maendy................ ................22 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
@nicollka Krásné vlásky, úplně ti to sekne i ta barva i ten střih, fakt se mi to moc líbí 🙂
@lenik_25 Fak jsem moc ráda, že jsem tam přešla, a kdyby se nepodařilo do toho půl roku, tak jsem ráda, že nemusím hned pod nůž a bude se to řešit jinak. To gyncentrum je něco takového jako u vás to CARO. V patře jsou klasické ordinace a řízemí je klinika pro léčbu neplodnosti. Udělají ti všechno co chceš ty, ale taky si to musí člověk zaplatit. Akorát ten první screening se u nich neplatí pokud tam chodíš normálně.
U nás je vedro jak něco, slunko praží jak na Sahaře, ale bouří jak něco v dáli. Poctivě jsme zadělávali na mimi, tak uvidíme 😀 Přeju krásnou neděli všem 🙂

aronek
5. čer 2011

Ahoj, mám odtaz. Přišel mi krásný email, který má podporovat čtení u dětí. Je to takové knižní letadlo. Prvnímu na seznamu pošleš knížku a na poslední místo se napíšeš. Ráda bych se zapojila, jen jsem zjistila, že jediné maminky co znám jste vy tady. Dost hrůza co? Takže kdyby se někdo z vás chtěl zapojit, pošlete mi email do IP. Bude vás to stát jen pár emailů a jednu knížku, ale pokud to nikdo neporuší, tak se z našich děťátek stanou supr čtenáři 🙂

cajori17
5. čer 2011

ahoj jenom nakukuju 🙂neni mi moc dobre.
@majjka24 dnes jesem uz 29 tt,zacinam novy tyden vzdy v nedeli,diky 🙂

lenik_25
5. čer 2011

@nicollka Moc ti ten účes sluší a teda to pupíííínooo... vůbec bych neřekla, že jsi teprve ve 27tt. To je mega břuško 😀

@mari111 To víš, v tom krámě měla o zábavu postaráno a tak koukala a když měla povinně sedět a nic se kolem ni nedělo, tak už jí to tak nebavilo. Já nemyslím, že je důvod tu sedačku vracet. Jde o zvyk. A napevno tam být prostě musí.
A co malá v bazénku???

@majjka24 Tak ať ti to v tom gyncentru vyjde. Je to strašně moc o důvěře k doktorovi. A já v CAR nic neplatím, protože jsem k tomu doktorovi přešla jako ke svému obvodnímu gynekologovi, takže to je na tom super.

@cajori17 Není ti dobře? Jako myslíš z horka nebo tě něco trápí?

cajori17
5. čer 2011

@lenik_25 ahoj,poboliva me brisko uz od vcera,ne porad,ale obcas a k tome dosti picha stydka kost ☹

majjka24
6. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................29 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 28tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................27 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........20 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................12 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................6 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................20 DC
maendy................ ................23 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

@ivomal Ahojki, tak co kočko, už něco víš???

majjka24
6. čer 2011

@lenik_25 Moc děkujíííí, tobě taky přeju to samé 🙂 😵 😵

lenik_25
6. čer 2011

@cajori17 Neboj se hlavně ničeho, ono to dost bolí, zvlášť ve stádiu, v kterém teď jsi. Mimčo roste, roztahuje se, dělá si místo. Bolí to někdy pekelně. Já byla na tehdy i na pohotovosti, jestli nemám slepák či co. Drž se, bude líp... bohužel až bude mimčo venku.

cajori17
6. čer 2011

@lenik_25 diky moc 🙂

mari111
6. čer 2011

Ahojík holky
@lenik_25 Lauruška v bazénku dobrý, moc se jí to líbilo, čvachtala se tam jak kačenka a nechtěla ven 🙂 no a v sedačce ne ne, nechce tam být. Odtláčí to a brečí u toho až je červená jak rak a spocená z toho. No už jsem volala do krámu a ve čtvrtek nebo v pátek jedeme vyměnit. Říkali že bez problému jí vymění, že se to stáva s těmato sedačkama dost často 😒 no tak jsme vybrali jinnou , jen jí nemaj na krámě tak ji objednali. No tam už to snad bude dobré.

madormi
6. čer 2011

@cajori17 mě taky čas od času píchne v břiše nebo ta stydká kost, ale není to vkuse tak to neřeším radši 🙂

nicollka
6. čer 2011

ahoj holky,
Caj taky mě píchá, tahá, bolí...a o stydké kosti už nemluvím, s tou trpím snad už dva týdny a to že teda dost hodně, naštěstí je to trošku lepší, nebo sem si už zvykla.

cajori17
6. čer 2011

@nicollka
@madormi no me to bolelo jen pres vikend a to jsem mela i poslicky,patek i v sobotu ☹docela mazec.....

jinak mi dojde zitra zavinovacka do sedacky od emitexu a latkovy pliny se vzorem a pristi tyden mi dojde povleceni,hraci deka a dalsi blbinky.to nakupovani me hrozne bavi 🙂

a docela me zaujalo tohle,co si o tom myslite?cena je dobra http://www.suntech.cz/produkt/102911/TOPCOM-Mul...

madormi
6. čer 2011

@cajori17 mě to nakupování taky strašně baví, ale to placení už méně 🙂 na netu jsem četla že v našich týdnech už můžo být poslíčíce ale nesmí jich být moc denně. ty jo holky mě by zajímalo jak tam malá leží dělá mi vlny kolem pupíky, nebo kope dole nad pupíkem nic, tak asi hlavou dolů není co? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru