Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
9. čer 2011

@madormi 😀 jo tak omezim ale spis nahradim ovocem....miluju meloun,jahody,tresne,tak si dam misto coko to ovoce a malinko sem tam cokolady-nejlepe hořké

madormi
9. čer 2011

@cajori17 jj ale ani ovoce moc večer to je lepší zelenina 🙂ú ale jak říkám tohle v těhu neřeším, ale už ted mám hrůzu z hubnutí :D

cajori17
9. čer 2011

@madormi to zvladnem,neboj 🙂))jinak ja vcera uspesne vsechny vecicky naskladala do skrine,sice jsem je neprala,ale ulozila do skrine,pac v obyvaku uz na to nebylo misto a ted porad lezu do skrinky lezu a cucim na ty vecicky 🙂 potom jsem prckovi vyklidila misto na postylku a na prebalovak 🙂ja uz se tak tesim

madormi
9. čer 2011

@cajori17 já mám plný pokojíček krámů vypadá to tam jak po výbuchu to mi v pondělí přijde balík jak blázen🙂 mám tam košík, koš na pleny, přebalovák krabice no vypadá to tam hrozně 🙂

cajori17
9. čer 2011

@madormi 🙂 chci se zeptat,kdy budete stavet postylku?ja az tak kolem 36 tt asi,nebo ja nevim 🙂 sice ji nechci povlikat,ale postavenou bych ji rada videla uz driv

madormi
9. čer 2011

@cajori17 někdy koncem července až se vrátíme od našich( dovezem si jí) tak jí asi postavíme, on se do tho nahází i dost věcí a pak uvidíme ale asi začátkem srpna vše do ní vyperu, abych pak pokud bych rodila dřív, nebo šla císařem v půli srpna už vše bylo doma připravené a načančané 🙂

cajori17
9. čer 2011

@madormi my taky tak az v cervenci a v srtpnu vyperu pe rinky a povleceni 🙂ale zas se bojim ,aby se mi to nezaprasilo,tak nevim........

madormi
9. čer 2011

@cajori17 přehodím přes to deku a moskytiéeru nandám až těsně před 🙂 nakošíku mám taky deku aby se na to neprášilo 🙂

cajori17
9. čer 2011

@madormi jo to je pravda ......a ted jsem se chtela zepat,az budu prat vecicky,je na nekterych napsane prat na 40 stupnu,ale to se mi zda malo,nevim na kolik ty vecicky mam prat ......staci na min,kdyz se pak budou zehlit,?jsem uplnej magor v tomto ohledu

madormi
9. čer 2011

@cajori17 hele já je prala jen na jemno na třícítku, nejsou špinavé nic když jsou nové. takže na třicítku a pak jsem vyžehlila. i povlečení nové bud prát jen na takto málo a vyžehlím. už víš jestli chceš rodit v Břeclavy nebo jedeš jinam?

cajori17
9. čer 2011

@madormi dik za radu...... porad nevim,jsem z toho na nervy docela.....Do Breclavi se mi vubec nechce skrz spatnou zkusenost a pry pri komlikacich tam opozdene reaguji...tak bych volila Brno,ale nevim zda Obilnak nebo Bohunice

madormi
9. čer 2011

@cajori17 kámoška rodila v Bohunící a byla moc spokojená, já taky nad Brnem uvažovala, ale nechce se mi tak daleko relativně, to jedině že bych nedejbože rodila brzo, jinak ten Kyjov

cajori17
9. čer 2011

@madormi ty uz jsi mela Kyjov jasny uz od zacatku,pokud si vzpominam 🙂 to mas fajn 🙂

nicollka
9. čer 2011

caj tak se potkame v bohunicích :D asi.

a váhu neřeš já přibrala 30kg s Danielkem. Však ono to pak půjde po šestinedělí, a budeš běhat za malým a tak.

holky kdy se začíná chodit na ozvy? a kdy se má zajít na matriku? já už si to z min. těhu vůbec nepamatuju ani nevybavuju, co vše mám stihnout před porodem zařídit a podepsat. :nevim: a od kdy se začne chodit častěji jak jednou za 4 týdny na KO

A tu je něco krásne, aj sem se rozplakala 🙂 ako z pohádky

https://www.youtube.com/watch?v=XJDNos_CrXg
madormi
9. čer 2011

@nicollka já vůbec netuším nic v tomto nejsem zběhlá 🙂 ani jak se pak chodí na kontroly ani ty ozvy, a už vůbec ne co musím vyběhat až se malá narodí 🙂

madormi
9. čer 2011

@cajori17 jj mám ho jasný asi od 18 tt, ale kdyby bylo cokoliv blbě nebo tak se jevilo tak pojed asi do Brna do Bohunic, ale snad nebude třeba

madormi
9. čer 2011

@nicollka a te´d máš kolik nahoře?

nicollka
9. čer 2011

@madormi 10kg .. no chtěla sem toto těhu mít míň a to se snad podaří 🙂

TaK SEM PRÁvě vydrhla koupelnu i s kachličkama už to fakt potřebovala a jdu na to oblečení. Jen malinkou chodbičku vysaju ta to taky potřebuje, je to sice malinká plocha ale toho bordelu co se natahá, vede ze dvora do koupelny a tam se chodí pořád, ven a na záchod a ven..a tak
už aby tam byla ta dlažba.

cajori17
9. čer 2011

@nicollka a kde jsi rodila poprve?

madormi
9. čer 2011

@nicollka tak to určo budeš mít míň to s možná vejdeš do 15 kg ne? 🙂 já doufám, že se vejdu do 20 ale nevím nvím🙂

madormi
9. čer 2011

@cajori17 našla jsem tu diskuzsi na téma Kyjovská nemocnice a docela dobrý ohlasy, tak snad fakt jo, hlavně mě děsí trochu že do Brna do Bohunic je to hoďka cesty když se nic nestane na dálnici, když jo tak dýl 😒

cajori17
9. čer 2011

@madormi urcite do Brna nebudes muset jet 😉

nicollka
9. čer 2011

no taky to mame kus cesty do bohunic po dálnici 🙂
Caj rodila jsem právě v Bohunicích a byla jsem moc spokojená.
No kéž bych se vešla do 15kg , ale prý ted teprve začnu nabírat pořádně, tak počítám do těch 20 bych se mohla vejít

cajori17
9. čer 2011

@nicollka tak to je super,konecne nekdo,kdo tam rodil 🙂

kopa
autor
9. čer 2011

Ahoj holky 🙂
Koukám, že řešíte váhu 😅
@cajori17 nehlídej se a dopřej si vše na co máš chuť 😉 Kilča po porodu jdou rychle dolu.Já měla taky obr nadváhu a nikdo mi nikdy nic nikde na to neřekl.Stejně kolem těch 30tt začnete nejvíc přibírat a když pak budou otoky a voda se bude zadržovat,člověk už se pak tolik nehýbe...já nabrala 20kilo 😅 a to jsem skoro nejedla nic sladkého.Jen půl kila hroznového vína 😀 a 3 banány za den 😀
@nicollka Nici ty ozvy.Někomu je poprvé dělají až v porodnici když už k ním začínáš chodit.Mě je dělali na gyndě cca od 35tt 😉 Já ke konci od 36tt chodila každý týden na KO.

cajori17
9. čer 2011

@kopa ahoj Kopi 🙂tebe jsem tu dlouho nezahlídla,ale takovou obr nadvahu jako jsi urco nemela 😀 .........me na to mudr.taky nerekl nic hroznyho,jen pododtkl ze tento mesic mi sla vaha hodne nahoru,ze se mam trosicku hlidat-to je vse,ale me to hodne vzalo,byl to pro me sok ......... 😅

nicollka
9. čer 2011

No ještě před tím než to zrekonstruovali, ted je to tam ještě hezčí, kamoška tam rodila už v tom novým, moc pěkné to tam mají.

cajori17
9. čer 2011

@nicollka ja prave premyslela nad Bohunicema a Obilnakem,na obilnaku,je to stary,ale pry zas kvalitnejsi pece,taak nevim

nicollka
9. čer 2011

no obilnak mam v planu jen při předčasném porodu, jinak vůbec, nelibi se mi to tam. Byla tam kamoška měla dvojčatka a vubec mě to neoslovilo :( takže za mě "ne"

nicollka
9. čer 2011

holky našla jsem Danielka...obě děti celý táta .🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru