Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
22. čer 2011

@kopa tak schovej pro druhy mimco 🙂))vzdyt jste chteli,ne? 😉

kopa
autor
22. čer 2011

@cajori17 jo jo chtěli, ale u nás je to teď takové složitější 😅 😅

madormi
22. čer 2011

@kopa nebo to vždy mužeš prodat jako balík 😉 já asi nic schovávat nebudu a jakmile z toho malá vyroste budu to lifrovat dál 🙂 jinak bych tu asi byla zavalená krabicema x let 😀

majjka24
23. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................31 tt,............ KO 30.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 31tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 31 tt, ...........KO 1.7.. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................31 tt,............. KO ,29.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................29 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........23 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................14 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................8 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................7 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

cajori17
23. čer 2011

ahoj holky,tak jsem dnes uz brzo na nohach -bo jsem byla na poslednich odberech a tak jsem se rovnou u sestricky zvazila(doma nemame vahu 😅 ) a byla jsem mile prekvapena,za dva tydny -kilo dole a to jsem omezila jen sladkosti 🙂netrpim hladem,jen nezeru sladke 🙂sestricka me pochvalila 🙂rekla jsem ji,ze nedrzim zadnou dietu,jen jim zdraveji a hned je to pozdat,takze mam za cele tehu navrch necelych 9 kg ......

mari111
23. čer 2011

ahojík holky. No Čajdo, váhu máš dobrou, to neřeš, ja měla taky nahoře 9 kg , ale aj kdyby víc, hlavně že je mimi spokojene 😉

majjka24
24. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. 16.3.2010 4240g, 54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g, 50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................31 tt,............ KO 30.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 31tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 31 tt, ...........KO 1.7.. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................31 tt,............. KO ,29.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................29 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........23 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................14 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................8 tt................KO ??,,,,,,.............................................TP ??
majjka24....................................8 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
24. čer 2011

http://www.fithall.cz/?utm_source=sklik&utm_med...

je tam pilátes pro těhulky 😀 😀 😀

mari111
24. čer 2011

ahojík holky, tak k nám se říti další návštěva, tchán se svou milou 😅 tak du povlíkat a vařit a asi aspoň bábovku upeču a večer doufam že bude hezky a budeme grilovat . Udělám ten rychlej segedín a je to. 😉

cajori17
24. čer 2011

ahoj holky 🙂 jen nakukuju,ale pres vikend tu bude urco mrtvo 🙂
@mari111 at vam vyjde grilovacka 🙂

jinak krasny vikend vsem 🙂

sarlotta
24. čer 2011

@nicollka nezlob se, ale myslím si to co holky,respektive jsem chtěla napsat to samé co Mari 😕 😅

na tyhle věci si prostě musíš odložit nebo je pořešit dopředu a ne na poslední chvíli.... a máte domeček, že ?.. tak to je exekuce hned... kdybyste bydleli v malém podnájmu tak nemusíte tolik šetřit... ale to už je to riziko., tak jste to chtěli.

A jinak fakt nic ve zlém, jen že pořád píšeš že nemáš peníze, mít já měsíční splátky 50tis, tak se prostě stěhuju a neřeším to vytloukáním klínu klínem. Tvůj manžel je úžasný pracant a obdivuju ho, že dokáže vydělat na hypotéku i na jídlo atd...

Důležité je teď abys byla v klidu kvůli miminku... a to nevím teda v takové finanční situaci...nějak hodně spoléháš, že Vás z toho manža dostane oba. Píšeš jak na houpačce - jednou jdeš k holiči a podruhé nemáš na autobus ani korunu... moc to nechápu.

Ale v klidu, klidně sem choď depkovat... si těhulka, za chvilku rodíš , těším se na fotečky princezny, ráda se podívám jaký budeš mít kočárek, na bříšenko... prostě normálka 😉 😎 neurážej se, to je blbost...

sarlotta
24. čer 2011

@cajori17 9 jooo, šmarjá já přibrala 22 😲 😀 😀 si borka 😉 😉

sarlotta
24. čer 2011

@kopa Ty bys o tom mohla povídat cooooo 😀 😀 😀 depky a hormóony 😉

madormi
24. čer 2011

@sarlotta je dobrá cajda co 🙂 já už mám min 16 vážím se vždy v pondělí a minulé jsem měla 15 a zítra jedem na svatbu tak se bojím co bude toto pondělí na kontrole 🙂

kopa
autor
24. čer 2011

Cajdo jsi dobrá 9 kilčo 😀 ale v těhu bych to opravdu neřešila ňáké diety a omezování 😉až bude prcek venku sotva se stihneš najíst 😀
@sarlotta Ahojky 🙂 jojo já bych mohla povídat 😀 😀 ale díky mně aspoň bylo vzrůšo 😝 a diskuze nebyla furt o jednom 😀

kopa
autor
24. čer 2011

@mari111 Užijte si grilování a segedín jsme měli taky v týdnu 😀

kopa
autor
24. čer 2011

@sarlotta Hele jak dlouho vydrží kočárek nebo ten x lander?? Spíš jako životnost,já myslím že ho máme jen na Vítečka.Každý den najezdíme 15-17 km 😅 😅

madormi
24. čer 2011

@kopa by měl snad vydržet něco ne 🙂 min po dobu záruky 🙂 🙂 teda vy jste dobří,toho nachodíte 🙂 a zatím dobrý nevrže nic?

kopa
autor
24. čer 2011

@madormi No to doufám,že něco vydrží 😅 Nene s kočárem jsem naprosto spokojená, nevrže, kola drží 😀 a sporťák je super. Mám stále Vítka v lehu a je spokojený. Ani mi nevadí, že nejde otočit aby na mě Vítek viděl.On to většinou celý prospí. Máme tu krásný údolí procházka jak na Šumavě 🙂

madormi
24. čer 2011

@kopa to budeš vysporotovaná čoveče,chůze je výborný pohyb 🙂 je se ptám, protože kámoška a něj nadává že strašně drncá a já nevím co tak jsem se divila právě

cajori17
24. čer 2011

holky,ale ja zacibala na 96 Kg,takze uz uz mam pres metrak 😅 😕 to neni sranda 🤐

cajori17
24. čer 2011

ale to jsem si mela promyslet driv nez jsem otehotnela,bylo jasny,ze se pres ren mettrak dostanu,ale co uz 🙂
hlavne,ze prdola je zdravej

sarlotta
24. čer 2011

@kopa tak já ho mám od r.2005:-)))))) a furt držíííí, a to taky najezdím denně aspoň 5-6km a přes léto výletky, les, přehrada, dovolená. jedem do Tater opět 😎 😀

@madormi hele a nemá přefouklá kola moc ? jako x-lander určitě nedrncá.. nebo jestli jezdí s tříkolkou v terénu kde jezdil velký traktor, tak jí možná to přední kolečko skáče, ale když se zaaretuje, tak v poho.... jinak ve městě je jeden z nejlepších... to jako takové chicco, concorde - který má snad každá nová mamina.. ty si nemůžou ani čuchnout jak jsou rozhrkané na dlažbě 😕 😎

cajori17
25. čer 2011

ahojky 🙂 tady je koukam mrtvo 🙂 asi si vsichni uzivate vikend 🙂 my jsme se dnes prochazeli a ted sel manza na pivko,tak se nudim 🙂

murynka
25. čer 2011

ahojky holky strašně dlouho jsme tu nebyla 😅 ale ted nějak dočítám a koukám na tabulku a to je krása 😵 gratuluji novým těhulenkám 🙂
maminkám krásně dětičky rostou 😵 😵 nakukuji do alb 🙂
@sarlotta hele a co emimino i ty jedna 😀 😀
@kopa tebe jsem strašně ráda nedávno viděla fakt někdy dorazím s naší slečnou 🙂 ted bude hezky 🙂

no já jsem se definitivně rozhodla že zůstaneme pouze u Sofinky 😀 máme po dovolené ta byla super..a tak nějak žijeme 🙂

aronek
26. čer 2011

Ahojky, po delší době zdravím, neměla jsem internet. Nestíhám dočítat, co nějaké novinky?

mari111
27. čer 2011

Ahojda holky, tak návštěva je fuč a už jen čekám kdo se ozve že přijede 😅 no nevadí mi návštěvi ale Lauruška má tak rozházené spaní že až 🙄 jednou vstáva v 9 nebo 10 jindy v 4 nebo 5 , tak ja nevím no 😕
No mury, aronku vás jsem tady dlooooouho nevyděla 😵

aronek
27. čer 2011

@mari111 ahojky, tak yjsme tu dlouho nebyly 😀

mari111
27. čer 2011

@aronek a co nové, snažilkujete či ještě čas 😉

aronek
27. čer 2011

@mari111 právě že se snažíme a nějak to nechápu. Už 40 dní nic a test negativní 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru