Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
30. čer 2011

@madormi samé krásné blbinky 🙂 to znám 🙂 z takových veci mam vzdycky radost 🙂

tak ja letim,bo nic nestihnu 🙂 pa 😉

ikopretinka
30. čer 2011

@madormi ono si stejně nevybereš, někomu jdou i 4kilové dobře. Já rodila 3kilové a ten závěr bych nikomu nepřála, prostě masakr, nebudu komentovat ani nikoho strašit. Ještě teď jsem se nevzpamatovala a několik měsíců to asi bude ještě mazec. No snad se vše ještě upraví. Doufám, nic jiného mi ani nezbývá ☹

sarlotta
30. čer 2011

@madormi neboj, nějak porodíš, já rodila malého císařem 3800g a malou normálně a za chviličku 3600g... tak je porod a porod a stejně s tím nic neuděláš, maximálně masáže hráze 😉

sarlotta
30. čer 2011

@cajori17 držím, určo Ti Denis pěkně zamává 😎

@aronek čéče nenapínej 😀

@ikopretinka to už by neměla jít teplota nahoru, bacha abyste neměli nějakou virozku, kdyby byla zítra dopol ještě teplota tak radši k doc... včera večer neměla ?

mari111
30. čer 2011

ahoj holky, my jsme taky po očkování a řeknu vám, to byla noc, maličká moje jak vzlikala, ještě ráno trošku zvíšená teplotka, taky pořád spinká, je mrzutá no ale až se vzbudí tak snad už bude líp ☹

sarlotta
30. čer 2011

@mari111 to víš, už to není miminečko, už má svůj názor🙂)))

v 10měs jsme měli 7600g a 68cm🙂

madormi
30. čer 2011

@sarlotta no jo no ven bude muset tak uvidíme 🙂 prosím tě ty s dětma chodíš k doktorovi ve Strážnici? musím pak najít pediatra bu´d v Hodoši nebo Strážnici, máme to tak nastejno autem, takže je to fuk

ikopretinka
30. čer 2011

@sarlotta v úterý večer byla bez teploty a očkovali ji včera dopoledne a taky byla bez teploty, tak snad už nepoleze nahoru.

sarlotta
30. čer 2011

@madormi ne, do Strážnice to mám tak 20min autem, chodím tady u nás🙂 to Ti neporadím 😉

sarlotta
30. čer 2011

@ikopretinka tak normální reakce je ten den odpoledne a nebo večer vyskočí teplota a ráno ok...ale může být těch 24hodin a pak už by neměla. Nějakých 37 ale není teplota.. to bych neřešila🙂 je horko.

madormi
30. čer 2011

@sarlotta ahaa já nevím proč,a le myslela jsem že jsi ze Strážnice 🙂 tak nicc .-)

ikopretinka
30. čer 2011

@sarlotta to jo zatím to neřeším, díky a uvidíme

mari111
30. čer 2011

@sarlotta ty jo, drobečci, tak to je lauruška obřík proti Šarlotce 😅

mari111
30. čer 2011

@ikopretinka krásnou fotečku máte holky 😵

mari111
30. čer 2011

tak není líp, pořád horečka ☹

ikopretinka
30. čer 2011

@mari111 😉
Něco jsem objednala malé kukněte. Ty třetí šatičky bude mít v bílé

madormi
30. čer 2011

@ikopretinka krásné já bych furt nakupovala, ale musím se hlídat pže v 56 a 62 toho mám už víc než dost 🙂 tak pak až na podzim začnu 68

aronek
30. čer 2011

Ahojky, u nás se pěkně zatahuje, asi bude buřina.
@cajori17 jsem 43DC a 41 byl test negativní, to by bylo 14 den po oplodnění, takže to fakt nechápu. Myslím, že ty jsi měla pozitivní test později, nepamatuješ si kolikátý den po oplodnění?

cajori17
30. čer 2011

@aronek ahojky 🙂ja nasla pozitivni test az 17 DPO 🙂pamatuju si to presne 😉

jinak jsem zpet 🙂 jsme v poradku 🙂 maly ma krasny nosik po tatinkovi a plne rtiky,akorat na fotecce neni nic moc videt tak jsme ji ani nevytiskly....Jinak jsme taky obrici ,vazime uz 2 kila,takze jsme taky min.o tyden vetsi 🙂))porodni vaha-pokud by byl v terminu,tak bude pry urcite 4 Kg 😕

mari111
30. čer 2011

@cajori17 tak to je dobře že jste v pořádku 😵

aronek
30. čer 2011

@cajori17 já jsem teoreticky 16 DPO 😀 takže naděje je 😉 A byl na začátku jen duch?

cajori17
30. čer 2011

@mari111 jsem moc rada 🙂 🙂 uplne se mi ulevilo

aronek
30. čer 2011

@cajori17 gratuluji k obříkovi 😎

cajori17
30. čer 2011

@aronek dekuju 🙂 ja si pamatuju ze jsem delala test 17 DPo a bylo to vecet a byla to slaboulinka cerecka ,kterou jsem videla jen pod lampickou ,ale dusik to nebyl-slaba carka 🙂

ikopretinka
30. čer 2011

@cajori17 no vidíš, super gratulka 😉

cajori17
30. čer 2011

@ikopretinka dekuju 🙂 krasny saticky 🙂 a snad vam teplotka brzy klesne

@mari111 horecka me moc mrzi 😒 snad se Laurince brzy ulevi 🙂

aronek
30. čer 2011

@cajori17 dík za odpověď, zítra testnu 😉

ikopretinka
30. čer 2011

@madormi no já se musím taky krotit 😀 My už z 56 vyrostly teď nosíme 62, ale už to začíná být taky malé. Nejvíc mě štve, že něco jsme ani jednou neoblékly a něco jen párkrát a to jsem měla pár kousků z těchto dvou velikostí. Nejlepší jsou body a dupačky.
@cajori17 díky zvýšenou teplotu už nemá od oběda a začíná to být zase ona. Už se směje a je aktivní 😉

ikopretinka
30. čer 2011

Holky maminy vy co jste kojily nebo neslyšela o tom od kamošek některá z vás těhulky? mám takovou choulostivou otázečku. Až dokojím obnoví se mě vlhkost při tulení a za jak dlouho přibližně od toho přerušení kojení??? Prý to dělá hormon prolaktin, že sliznice vyschnou, ale nevím 😅

aronek
30. čer 2011

@ikopretinka tento problém nemám a kojím do teď, takže neporadím 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru