Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
30. čer 2011

@aronek jsi to šťastná žena, závidím 😉

kopa
autor
30. čer 2011

@ikopretinka Tak koukám, že máme podobný problém 😅 Já mám teda ještě zbytečky mléka,sice málo ale stále je.Vůbec mě nenapadlo,že by to mohlo být tímto 😨 Já myslela,že je to tím porodem a šitím.

kopa
autor
30. čer 2011

@aronek Držím palečky aby byli // 😵 😵
@madormi ty jo krásná váha 😀 hele, ale já bych spíš tipovala, že když se má u tebe dobře tak se mímu moc nebude chtít ven 😀 Viz. já a Handm měli jsme obříky 😀

kopa
autor
30. čer 2011

@aronek Držím palečky aby byli // 😵 😵
@madormi ty jo krásná váha 😀 hele, ale já bych spíš tipovala, že když se má u tebe dobře tak se mímu moc nebude chtít ven 😀 Viz. já a Handm měli jsme obříky 😀

kopa
autor
30. čer 2011

@ikopretinka teda ty šatičky jsou krásné 😵 😵 😵 to bude malá parádnice 😉

ikopretinka
30. čer 2011

@kopa no mě to tak bylo řečeno od dr.. Při tom prvním těhu jsem si tehdy psala na jiné diskusi s pár holkama a jedna se o tomto zmiňovala, čekala již druhé dítě a právě psala ať se na to připravíme, že ona to tak měla přes rok. Já jsem tomu nevěřila. Jenže ono to tak asi fakt bude. Před otěhu jsem úplně tekla a teď nic , jako vůbec nic 😠 , pěkně mě to teda ale s..., na to nejsem zvyklá 😀 a nějak si ani zvykat nehodlám 😀 . Vůbec jako první sex po porodu mě přišel jako druhý porod bez kontrakcí, no humus. Musím to nějak doma pořešit, jako chuť by byla , ale ta vlhkost chybí, no a po tom šití atd. co bylo, teda taky nic příjemného, jenže co dělat když jinak chci?.

kopa
autor
30. čer 2011

@ikopretinka Přesně jak píšeš, teď je tam sucho jak na Sahaře 😀 taky jsem se o tom zmiňovala manžovi, ale ten aby mně uklidnil, tak říkal, že tam mokro je 😅 Celkově mi přijde celý spodek od porodu divný 😅 jako by se mi to tam zmenšilo 😅 Sex po porodu, to jsme byli na tom stejně 😝 a šití auaua bolelo pekelně, několikrát v noci jsem se musela chodit sprchovat jak to šimralo a štípalo. Ještě teď při větší námaze mě bolí podbříšek a nevydržím dlouho ležet na pravém boku ☹
No nevím, u nás když něco je tak jednou či dvakrát do týdne, pak třeba měsíc pauza 😅 nák to ani nepotřebuji 😀

kopa
autor
30. čer 2011

Cajdo gratulka ke krásným mírám 😵 😵

madormi
30. čer 2011

@kopa nestraš 🙂

madormi
30. čer 2011

@ikopretinka ještě že existují kvalitní lubrikanty 🙂

ikopretinka
30. čer 2011

@kopa jo jo přesně tak sahara a spodek je fakt divný, takový celý tupý nebo co, necitlivý, svěrač konečníku divný, močová trubice divná (no ta se už lepší) a mám pocit že se mi tam nevejde, no to jsou stavy toto 😀
@madormi jo to jo, jen aby to fungovalo, musím to ozkoušet (někdy, dnes už asi nee 😀 )

ikopretinka
30. čer 2011

@madormi teda že budu používat někdy lubrikant jsem si při mém Dunaji nikdy nemyslela 😀 😀 😀

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta...

madormi
30. čer 2011

@ikopretinka no jo no člověk míní život mění 🙂

madormi
30. čer 2011

@ikopretinka to mě teda čekají věci 😀

aronek
30. čer 2011

@ikopretinka třeba nemám tenhle problém, protože jsem rodila císařem?

aronek
1. črc 2011

Ahoj, přeji krásné ráno 🙂 Tak pořád nic 😢 na testu bílo a MS nikde 😠

mari111
1. črc 2011

@aronek ahoj, jak to 😨 sakra co to zase zlobí 😠

ikopretinka
1. črc 2011

Dobré ráno,@aronek to je teda záhada a to čekání když nevíš na čem jsi, no , musíš holt asi vydržet nebo co skočit k dr.? Mě se párkrát stalo, že mě MS přišla po 49,i 58 dnech, prostě jeden cyklus mě vynechala. Tohle se mi stávalo tak 1x během dvou let. Já bych být tebou vyčkala do dalšího termínu a když nic šla bych k dr.
No po císaři to budeš mít normální se sexem aspoň to říkají, protože ti tama nic neleze 😕 a nešijí tě, ale ta vlhkost je prý tím prolaktinem. Možná když sečtu přirozený porod a sešití i za ušima uvnitř i zvenku+ kojení, do toho ještě to super zakončení porodu, tak se vlastně ani nemusím ničemu divit že 😀 😀
Ale jo zlepší se to, musí prostě musí a basta. Včera mě to nedalo, vypatlala jsem tunu gelu a šlo to , sice ne ještě jako předtím, ale to se bude muset znova "zajet" a ta jizva "obrousit" 😀 No a ty hormony se snad časem taky upraví 😀

aja.83
1. črc 2011

Ahoj holčinky, jdu vás pozdravit a nahlásit info z kontroly: Vše by mělo být v pořádku, stále to vypadá na holčičku, všechny rozměry odpovídají, malá má asi 1.620kg. Akorát holky jsem trochu smutná, protože malá udělala kotrmelec a je teď prdelkou napřed. Ach jo ☹ . Od začátku jsem se nějak bála císaře a nechtěla jsem ho, tak jsem si to snad přivolala ☹ . Ale prý je ještě naděje, že se otočí zpátky, mám si prý v leže na zádech podkládat pánev. No uvidíme, radši se začnu psychicky smiřovat s císařem, třeba najdu i nějaké výhody. Hlavně že je malá v pořádku, to je nejdůležitější.
@madormi @cajori Gratulka ke kontrolám! 😵

cajori17
1. črc 2011

ahojky 🙂celou noc jsem nespala,maly dneska v noci pekne radil 🙂
@aronek kde se ta mrcha toula?

@ikopretinka ahoj,mam na tebe dotaz 🙂 mam tu listek na jmeno-sice cekame asi chlapecka,ale na holku tam chci napsat jasminku.musela jsi to jmeno hlasit na matrice,nebo za nej neco platit,kdyz neni v kalendari??jak je to se jmeny mene beznymi?

cajori17
1. črc 2011

ahojky 🙂celou noc jsem nespala,maly dneska v noci pekne radil 🙂
@aronek kde se ta mrcha toula?

@ikopretinka ahoj,mam na tebe dotaz 🙂 mam tu listek na jmeno-sice cekame asi chlapecka,ale na holku tam chci napsat jasminku.musela jsi to jmeno hlasit na matrice,nebo za nej neco platit,kdyz neni v kalendari??jak je to se jmeny mene beznymi?

cajori17
1. črc 2011

@aja.83 ahoj 😉 gratuluju ke kontrole 🙂uzasne zpravy 🙂a nesmutni🙂malej je hlavou dolu a doktor mi rikal,ze se stejne muze jeste pretocit,takze nezoufej 🙂

ikopretinka
1. črc 2011

@cajori17 ahoj, no já ne ten papír napsla pro holku jasmína, pro kluka nic, to se mě na příjmu ptali , ale prý že to tam hned psát nemusím, klidně až nějaký den po porodu, takže to nijak neřešili, jen se ivili proč to tam nemám vyplněné, jenže já něvěděla jistě jestli by to byl nakonec ondřej, prostě jsem toho mrnouse chtěla kdyžtak napřed vidět než mu dáme jméno. A na matriku jsme nic nehlásili a nic neplatili. Jen jsem odevzdala ten papír co mě dala dr. v porodnici s tím vyplněným jménem pro holku a basta. Oni to pak předali matrice a my si zašli pouze pro rodný list, to je celé 😉

cajori17
1. črc 2011

@ikopretinka dekuju za info 🙂

ikopretinka
1. črc 2011

@aja.83 gratulka, nezoufej , pořád se může otočit a třeba ne jen jednou, uvidíš, stejně to neovlivníš, držím palce at se tě přetočí zpět. No ale i císař má na druhou stranu své výhody 😉

ikopretinka
1. črc 2011

@cajori17 není za co 😉 nakonec vyplněné to mít nemusíš, je na to zákon, povoluje že nemusíš dát jméno hned ale i až pár dní po porodu, ale nevím přesně kolik dní to je , myslím 7 nebo dokonce 10? to bych ale s tím počtem kecala

cajori17
1. črc 2011

holky a mam jeste jeden dotaz 🙂 na MD nastupuju 17.7. coz je nedele,ta mi mudr rekl at se stavim 18.7. a ukoncime neschopenku,pry mi da i ten formular na materskou,ktery odnesu zamestnavateli.neni to pozde kdyz to zanesu az 18.8.do prace?kdyz tim dbnem budu jakoby na materske? a oni to za mne poslou na socialku?a co se tam vyplnujea hlavne kdo to vyplnuje? ja,nebo zamestnavatel?nemam ani paru,jsem magor.

madormi
1. črc 2011

@aja.83 no vidíš a já radši chtěla císaře a naše malá už je připravená hlavičkou 🙂

sarlotta
1. črc 2011

@ikopretinka no to nevím teda já kojila 2,5roku malého a takový problém byl spíš jen těsně po porodu...tak gelíky nebo olejíky... ale určitě se to spraví, spíš ještě vydrž chvilku 😎

@cajori17 perfektní 🙂)) no co šak si kus baby, porodíš aj 4kilového, neboooj 😉

@ikopretinka krádné hadýrky, taky furt nakupuju... jo to se prostě nedá nenakupovat 😀 😀 já ujíždím teď na podložkách do kočárku a tuničkách a legínkách 😎

sarlotta
1. črc 2011

@aja.83 spíš zkus klek na čtyřech, aby bříško viselo dolů, prcek bude mít prostor se otočit... císaře se neboj, plánovaný je úplně jiný než akutní... tak klid těhule 😎 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru