Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. pro 2009

Kuk kočky, jak je, jdu na chvilinku, přijeli jsme teď od našich, byli jsme si pro ježíška 😀 a teď se jdem plácnout k telce a trávit, jsme totálně přežraný, ty vánoce to je děsný obžerství 😀 Doufám, že se máte všechny super!!! Jdu honem dočíst než přijde manža od psů a bude chtít koukat na tv. Ale zejtra!!! nám přijdou namontovat satelit, tak už mi net nebude rušit telku tak budu moct koníkovat i když bude manža koukat na telku 😉
Tak zatím, když nedorazí než dočtu tak se ještě ozvu 🙂

cajori17
27. pro 2009

ahoj holky,potrabovala bych s necim poradit...24.12. jsem cekala ms,ale nic...potom 25.12. po sexu spineni a trochu krve(opravdu jen kapicka),vcera po cely den jen svetle spineni dnes to same....pocita se to jako ms,nebo porad pokracuji v starem cyklu?nevim si rady,jeste se mi to nestalo..

murynka
27. pro 2009

ahojky

venuska je maminka 😵 😵 😵

přesto že měří jen pár centimetrů váží jen pár kilo je pro nás tím největším pokladem na světě,jmenuji se natálka narodila jsem se dne 27.12. v 9,O5.měřím 45cm,vážím 324Og.jsme obě s maminkou zdraví a těšíme se na vás

kerrie
27. pro 2009

Murynko..........děkujeme za náááádhernou zprávičku 😵 😵 😵 Venusku moc pozdravuj a oběma holkám přejem hodně zdravíčka, štístka a všeho krásného. 🙂 To je ale krásný opožděný dáreček pod stromeček!!! 😵 😵 😵 😵

mirax
27. pro 2009

Ahoj všem 🙂

zrovna jen nakukuju, jestli už Venuska neporodila 😀

Veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 Další miminko na světě..to je krása 🙂 😵

markee
27. pro 2009

Ahojky,tak to je super zprávička. Venusko moc a moc gratuluju.
Týjo,tak to mám dalšího človíčka narozeného v dnešní den. Teď jsem poslala gratulace k narozkám 5 lidem. Natálka je teda šestá 🙂 plodný to den 😉

kopa
autor
27. pro 2009

No to je nádherná zprávička 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zrovna jsem si říkala,že nakouknu,zda Venuska už nerodí 😀 Moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka,štěstíčka. 😵

Cajori DC se počítá od prvního dne MS,tidíž jestli ještě špiníš,tak to není MS.Ms se bere od té doby kdy se ti pořádně rozjede krvácení(ptala jsem se na to na gyndě)

kopa
autor
27. pro 2009

holky a já dneska měla sen 😀 😀 😀 😀 😀 ty bláho už mi hrabe 😀 Byla jsem těhule a doma měla 6 balení duphastonu 😀 😀 😀
ted vařím svíčkovou a mám zaděláno na knedlík,ještě budu péct vánočku.

hanana
27. pro 2009

Jeee moc belka gratulace venusce mame dalsi miminko , moc se tesime na foto 😵 😵

kopi ty jsi teda pilna vcelicka (doufam ze neni pylna - ale asi ne nebo ze by jo?????)

cajori a test jsi zkousela??

hanana
27. pro 2009

sorry melo to byt velka gratulace ne belka 😠

cajori17
27. pro 2009

hanana,test jsem si delala v den ocekavane ms, tedy 24.12. a byl negativni,tak nevim....asi pockam tyden a kdyz nic,tak pujdu na gyndu......

aja.83
27. pro 2009

Zdravím holky!
Veliká gratulace Venusce, to je krásná zprávička! 😉

kopa
autor
27. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka 41tt.................................................................................čeká chlapečka
Kerrie 37tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 33tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 30tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 29tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 29tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 25tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 25tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 16tt.......................................................................................čeká holčičku
Jaruska 12tt
Farmarska 14tt.......................
Sarlotta 9tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 9tt
Eliss.ka 42DC
Nicollka 37DC
Mari 37DC
Cajori 35DC
Aja.83 21DC
Zlababa 20DC
Maarrtina 20DC
Katyna 17DC
Markee 17DC
Ikopretinka 16DC
Kopa 13DC
Sirella 12DC
Paaja 9DC
M.aa.b 7DC
Maendy 5DC
If.v nehlídá si DC

flair
27. pro 2009

Jeeee, Venusko, obrovská gratulace k princezničče 😵 😵 😵 Nááááádhera!!!🙂

Farminko, hrůza, co teď prožíváš. Je mi to líto, drž se holka!

Maendy, doufala jsem, že se to u vás doma vyřeší. Moc mě to mrzí za Tebe! Věřím, že všechno má svůj smysl. Ikdyž to teď musí hodně bolet. Přeji Ti moooc štěstíčka!!!!!

Cajori, to vypadá u tebe docela zajímavě 😉 Jsem na tebe zvědavá🙂 A MS se opravdu počítá, až při regulerním krvácení, tak jak ti psala Kopinka 😉
Jinak my jsme samá návštěva, zajtra nás čeká snad poslední. Ale vše ok.
Takže všem hezký večer, užívejte si pohody 😉

cajori17
27. pro 2009

holky, a mohla bych byt tehu,kdyzbych mela ovu pozdeji,tak by test mohl byt neg. a pritom byt tehu?jsem z toho zmatena a uz zas si mozna delam falesne nadeje....

tercie
27. pro 2009

Ahoj holky, taky nakukuju co novýho, a koukám... miminko 🙂

Venusko moccc gratuluju a přeju Natálce kopec štěstí 🙂

Včera jsem dočetla ale nestihla už jsem napsat, tak aspoň v kostce teď, Farmi ji moc statečná holka, jak to všechno zvládáš, a je dobře že je o tátu teď dobře postaráno, budeš to mít snažší a mamka se snad dá taky teď dohromady. Posílám moc síly a drž se dál broučku a napiš kdybys cokoli potřebovala, byť jenom pokecat. Však jsme ty ségry ne 😉

Maendy tvoje trápení mě taky mrzí... že to manža neustál a nechal tě v tom samotnou... a ještě na vánoce. Zase to svědčí o jeho charakteru, že místo aby ti byl oporou tak vezme kramle... před starostma se neutíká. Máš velkou šanci potkat někoho, kdo tě bude mít opravdu rád a ko tě ve srabu nenechá. Taky se drž!!!

kerrie
27. pro 2009

Holky, nevíte někdo, jak Amynka? Jestli už nám třeba taky neporodila? 😉 😵 🙂

kopa
autor
27. pro 2009

Kerrie o Amynce nic nevím,jen jsem koukala a termín porodu měla dneska dle pasu 🙂

Cajori třeba jsi těhu 🙂 na mě // vylezli až po 14dnech meškání MS.Držím palečky 😵

cajori17
27. pro 2009

kopi.ta moznost tu je.byla bych moc stastna.... 🙂

kopa
autor
27. pro 2009

Tak uvidíš třeba to opravdu vyšlo 😉

cajori17
27. pro 2009

a co ty?co delas?ja se nudim,pritel kouka na nejakou blbinu v tv

tercie
27. pro 2009

Ahoj holky, jste tu ještě některá? 😉

Cajori mám stejnej názor jako Kopi, mohla jsi mít ovu později a // třeba ještě vylezou. Nezkoušela sis měřit BT?

kopa
autor
27. pro 2009

já jsem naka unavená 😅 celý den jsem vyvářela a uklízela a zítra razíme zase na tůru. 😀 tak ted aspon chvilku odpočívám,než půjdem spát...V tv vůbec nic nedávaj 😠
No jinak se u nás plodí o 106 🙂

Včera jsem zvládla návštěvu u tchýně 🙂 byla tam i babička,přítelův brácha a manželka a jejich syneček 🙂 no akorát mi trošku vadilo koukat švagrovce na břicho 😔 Zas to na mě doma dolehlo,proč všichni kolem mě mají bezproblémový těhu a já o mímo musela přijít.Tak jsem večer trošku brečela ☹ skoro každýmu to výjde hnedka napoprvé a mi tady všichni co se snažíme třeba již delší dobu,nic,prostě nic 😠 😔

cajori17
27. pro 2009

ahoj .nemerim si,tak nevim........

kopa
autor
27. pro 2009

Ahoj Tercíku 🙂

cajori17
27. pro 2009

kopi,ja vim,ze je to tezke....taky to na me obcas prijde....potom mam vycitky,ze jsem sobec a kamoskam zavidim briska...ale my se taky dockame.....taky uz nekdy ztracim silu

cajori17
27. pro 2009

a nejhorsi je ten tlak okoli.....vsichni se ptaji,tak co,kdy bude mimi?a uz se snazite?to slycham casto a vytaci me to

kopa
autor
27. pro 2009

Cajori no jako závidím,ale nemyslím to zle 😉 Už si občas příjdu na palici 😅

kopa
autor
27. pro 2009

Cajori tak to jsem zrovna slyšela včera od přítelovi babičky,jestli už taky čekáme.Tak jsem jsem řekla,že u nás to opravdu nehrozí 😀 😀 😀

cajori17
27. pro 2009

ja taky zavidim a kamoskam to preju,jsem prvni kdo se pta,jak se dari a deti miluju....ale proste me to jem mrzi,no....ale neboj,mam takovy pocit,ze rok2010 bude plodny 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru