Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

denousek
15. bře 2011

@madormi no ms zacala ted 7.3. a pred ni sex byl..nikdo nic nerikal ze by jsme nemohli.. ☹

madormi
15. bře 2011

@denousek no a co si myslí doktorka? pže mě přijde divné, že kdyby si byla těhu, že by ti říkala, jak je děloha krásně vyčištěná, protože už by tam musela být narostlá sliznice, ale nevím no ☹

denousek
15. bře 2011

@madormi ano deloha je prazdna protoze mam podezdreni na mimodelozni tehotenstvi.. a uz me to vazne nebavi..je to moc dlouhy..

madormi
15. bře 2011

@denousek to jo no vleče se to, vyžíráš si to ☹ tak držím palce a´t je to ošklivé brzo za tebou

denousek
15. bře 2011

@madormi diky mocc..je to des 😨( pa

lucadav
15. bře 2011

@denousek A nemuže to byt ta Mola ?????,že hcg neklesa????musí klesnout k nule 😒

madormi
15. bře 2011

@lucadav co to je mola?

lucadav
15. bře 2011

Dnes bylo u nás moc moc krásně......... 😉

lucadav
15. bře 2011

@madormi ted to určitě nenapíšu dobře.....Mola hydatidoza ,,určitě jssem to popletla 😠
To jsem měla ja ...potratia a stale jsem měla hcg vysoke,,musí se hlídat dokud neklesne

madormi
15. bře 2011

no ale to je něco co je vidět v děloze nebo co to je? 🙂 pže na utz u denouska nic nebylo :-/ já měla anebryomolu a to je prázdný gestační váček

lucadav
15. bře 2011

@madormi nene není,,,ale to mi zjistili z krve .....že hcg bylo vysoke ,,tak se tomu asi řika a hlídá se to...

lucadav
15. bře 2011

@lucadav Ale fakt nejsem doktor ,,,tak se jen ptám.......Ale jsou to fakt starosti ☹

sarlotta
15. bře 2011

@lenik_25 perfektní, moc jsem na Tebe dnes myslela 😎 😉 😉

sarlotta
15. bře 2011

@lucadav super fotečky, malá krásnou čepku 😉 kdepak jsi to pořídila ? 😀

lenik_25
15. bře 2011

@sarlotta Jé, to jsi moc hodná 🙂 Děkuju

sarlotta
15. bře 2011

@denousek drž se, to je děsné takové šoky, chuďatko... tak hlavně ať to není mimoděložní, pozor na bolest břicha...asi bych se té revizi nebránila, když to HCG neklesá.

lenik_25
15. bře 2011

@lucadav Jako Áňa má boží klobouček!!! Strašně jí sluší. A mamčo, tobě to taky nějako sekne, jak máš zesvětlené vlasy. A kde jste byli na koníkovi?

lenik_25
15. bře 2011

@denousek Ahojky, nové těhu by to asi nebylo. Nebo jste se hned snažili? Ta mola hydatidoza (kurńa, taky nevim, jak se to píše) by to mohla být, ale myslela jsem, že i u té hcg postupně klesá až k nule. A tohle spíš roste. Doktor ti k tomu nic neřekl???

denousek
15. bře 2011

@lenik_25 k dr jdu az zitra...dneska mi rekla jen po tel ze to vyrostlo tak sem uplne zkoprnela zitra tam jdu znova na odber.. jinak jsme sexovali normalne zadny zabrany.. tak nevim ☹

lenik_25
15. bře 2011

@denousek A kdy jsi prosím tě přesně potratila?

denousek
15. bře 2011

@sarlotta prave ☹( klesalo tak jsem to nechalat tak!lkleslo az na 56!! a pak jsem to dostala a sla ted v pondeli po ms na odber a ano to vyrostlo ☹( uvidime zitra ..uz to nema cenu oddalovat,nebudu se trapit..

denousek
15. bře 2011

@lenik_25 to kdybych vedela ☹( posledni MS 14.1. -- 28.2 -14dni po vynechani ms na UZV nic nebylo tak zacali odbery.. 92.67,56...pak ms ... a po tydnu od posledniho odberu.-ted v pondeli zase odber.. a ono to vyrostlo ☹

lenik_25
15. bře 2011

@denousek záhada, no jsem zvědavá, s čím zítra přijdeš od doktorky

nicollka
15. bře 2011

Ahoj holky tak jsem četla Farminčino albíčko zase a poplakala si.

Já jsem ted vůbec šílená 🙂 jen si vzpomenu na mou nej kamarádku a tu teda opravdu mluju, takový člověk se pozná jen jednou za život, už se známe přes dvacet let a vždy pomůže. A já se hned rozbrečím. Přečtu si jak se někde narodilo miminko a brečim. Dojede manža a já brečim. U reklamy brečim a nejde to zastavit, už nevím co se sebou. to je vážně hrůza.

Aspon to sluníčko že svítí i když od zítra už nemá :(

Malý spí a poplakává bolí ho zub, ale že by řekl přes den to ne. No dala sem Nurofen snad trochu utlumí a ráno půjdeme k zubaři.

lucadav
15. bře 2011

@lenik_25 No to je fakt ,,,ted tu čtu ,,,že bylo 50 něco a pak teprve rostlo 😒 Jinak na koníkovi jsme byly v prioru ?je tam i vrtulnik božíííí,,naštěstí jen za bura=)))ale i tak,,,znáš to 😀

lucadav
15. bře 2011

@sarlotta Jinak ta čapka je z Taka ...kolem dvou stovek 😒 no jo...když chce byt hezká,tak maminka vystříhá korunky a Anetce koupí=)))))))))) ale je krásná teda

lucadav
15. bře 2011

@lenik_25 Leni opravdu nepujde Dada na divadlo????jsem ti opravdu k dispozici,,,však víš......

lucadav
15. bře 2011

@lenik_25 Jinak já to stále nedostala ,,,ptala jsem se manžela a smál se mi,,,at ho nezlobím,,,,,tak snad si je jistej a je to od tej cisty

lenik_25
15. bře 2011

@nicollka Já dneska čekala v parku na výsledky krve a slyšela jsem plakat v kočárku miminko a už jsem taky bulela. No prostě to naše miminko už by nemělo být na houbách, pěkně to protahuje...

@lucadav Tak to bys věděla i ty, jestli hrozí těhotenství ne? 😀 Anetka je kočenka, my jsme Dádovi koupili koženou motorkářskou jarní bundu, tak taky budeš valit očka. Na zítřek už máme jiné plány, bohužel jsem je domluvila ještě předtím, než jsem věděla o divadle a už je pozdě je zrušit. Ale jsi zlatíčko. Však já vím, že bys mi Dádu kdykoliv pohlídala. Já tobě Anetku taky 🙂 Je to naše beruška 🙂

lucadav
15. bře 2011

@lenik_25 Ty jo ,,,tak to bude frajer=))))))) se těším až vyrazime někam=)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru