Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. led 2010

eli pa a uz se tesim na dalsi tvoji silnejsi carecku 😉 cajori taky drzim palecky. 🙂

mari111
3. led 2010

no tady uz nikdo neni, tak ja uz du leeharo a koukat na telku, tak zitra pa holcinky

tercie
3. led 2010

Kuk kočky, je tu někdo? Kdo se mnou bude dneska ponocovat? Máme noční 😉 😀

cajori17
3. led 2010

ahoj,jsem tu,ale dlouho ponocovat nebudu,pac rano musim vstavat k doktorovi.....

ee.liska
3. led 2010

taky tu jsem, mám zítra odpolední

cajori17
3. led 2010

me se to porad seka a nejde mi to nacitat

tercie
3. led 2010

holky já nestihla ještě dočíst, kontroluju maily a tak, ne že mi zdrhnete!!!! 🙂

ee.liska
3. led 2010

jasné 🙂

tercie
3. led 2010

Tak já rychle dočtu ať jsem v pobraze a hned jsem zpátky jo? 🙂

farmarska
3. led 2010

el moc gratuluju, ty jsi jasná další těhulinka!!!! 🙂 🙂 mám velkou radost 🙂 🙂 🙂 čárka je užasná!!! 😵 ted už jen aby pěkně sílila 😵 😵 😵

farmarska
3. led 2010

tak a já jdu holky moje zase dohajan, zejtra nás čeká náročnej den, máme ten pohřeb 😔 , ale vy si tu hezky užijte zbytek večera a pěkně tu s tercíkem ponocujte,ať se v noci sama doma nebojí 😀

ee.liska
3. led 2010

farmi dík, uvidíme zítra, snad všechno klapne 🙂 a jak je tobě? už je to lepší?

farmarska
3. led 2010

jo jo už je líp
určitě to klapne 😉
těším se na zítřek až se zase pochlubíš 😉
tak já jdu chrupkat, dobrou 😉

cajori17
3. led 2010

Dobrou Farmi....

tercie
3. led 2010

Taaaaaaaaaak dočteno 😉

Eli gratulujuuuuuuuu...potichoučku, ale myslím, že to je dost jasný, ta falešná nejni a nebude, kráááásná lajna 🙂 Moc ti to přeju a těším se zítra na další fotečku 😵 😵 😵 Jůůů to je úžasný 🙂

Mari mě na kašel v těhu pomáhal domácí ciblovej sirup, nakrájená cibule zamíchaná s medem, nebo cukrem, necháš odstát a šťávu pak bereš polívkovou lžíci 3x denně 😉

Farmísku my už jsme si všechno pověděly, držím palce ať to zejtra zvládneš co nejlíp a večer tady, a už bude všechno zas OK, jo? 🙂

ee.liska
3. led 2010

děkuju terci 🙂 to už nemám pít ani kontryhel ani femigard, co? jen tu listovku

sirella
3. led 2010

ahojky holky 🙂 všechny vás moc zdravím

napřed jsem dočetla tak jen stručně 🙂

Venusko...obrovitánská gratulace ke krásné Natálce 🙂 ...je fakt náááádherná 😵

eli...z tebe mám holka obrovskou radost 🙂 Ta čárka na tuty není falešná ....ale je to určo mimísek...držím moc moc palůše 😉

farmi...na tebe budu děvčičko moc myslet...buď silná a drž se...a moc ti přeju abys měla všechnu hrůzu už vybranou...myslím že už fakt stačilo a ty si budeš moc užívat těhulkování v klidu...moc ti to přeju 😉

ahojky tercinko 🙂 Ty budeš zas ponocovat???

tercie
3. led 2010

Tak jsem honem ještě zkontrolovala vlaštovky a jsem jenom u vás!!!

Eli to určitě, femáč ani kontryhel ne-eee, a tý listovky klidně víc, ať je větší šance že nebudou vay a pod. Promiň že se ptám, ale motá se mi to...vaše mimi mělo nějaký vady nebo ne? Ptám se jen kvůli tý listovce..

ee.liska
3. led 2010

sirel dík 🙂 u vás už probíhá snažení?
terci nee, malá byla úplně zdravá, jako důvod uvedl dr placentární příčinu, listovku jim sama jako jen preventivně

tercie
3. led 2010

Sirelko, ahoj, zrovna jsem si říkala, kde asi jsi, že tu nejsi!!! 😀 Jo já dneska zas budu čučet tu, manža má noční 😉

tercie
3. led 2010

Eli jasný, to je dobře, s tou rozhodně nic nezkazíš, a lepší víc, než málo 🙂

sirella
3. led 2010

eli...od 25.12 probíhá 🙂 Původně byl v plánu 24(přesně 3.měs od revize)...ale my unavení odpadli a tak nebylo nic 😀 Ale od té doby jedem jak asi nikdy...jen jsem teda dala na Tercinku,která mi tipla pár dní na co by vsázela ona(myslím dny kolem ovulky....ale tu vím jen odhadem) tak uvidíme...ale nejlíp bych našla // až v březnu(jako u syna)...ale nebráním se ničemu

já jsem tu jen na skok...mám manžu v zádech 😀 😀 😀 Včera mi i vypl TV a čekal na mě dole abych se zas někde nezdržela

tercie
3. led 2010

Holky, když vás tu mám, snad mi poradíte... zejtra se budu objednávat na OGTT, test na cukrovku, a myslíte, že mám teď pár dní předtím trošku jíst "zdraveji" protože teď to byly samý sladký limči a cukroví a tak, tak jestli nemám dát trošku nějaký odlehčení?

ee.liska
3. led 2010

🙂 zobu každý den jednu

dneska už jdu spát, po týdnu zítra zase do práce, tak se mějte kočky a moc dík za podporu, ráno dám vědět

tercie
3. led 2010

Jééé tak to dneska budu tu čučet sama jo? To mě nedělejte holky 😀

Eli ráno!!! Páááá 😵

sirella
3. led 2010

terci...já neporadím...já jsem plašoň co by se trošku držel...ale nevím jestli je to dobře...aby se třeba nějak nezkreslily výsledky...ale fakt nevím...ono by to chtělo se zeptat někoho kdo o tom něco ví...já to fakt nejsem...nevím o tom ani ň a nejsem si vědomá toho že by mi při prvním těhu něco takového dělali

sirella
3. led 2010

eli...jasně...ráno dej vědět...já budu určitě nakukovat...měj se krásně 🙂 ...dobrou noc

tercie
3. led 2010

Zeptám se ještě zejtra ostatních, co na tom byly, jestli se nějak držely nebo ne, případně jak dlouho předem, teď ty vánoce byly fakt ve jménu obžerství, tak se bojím spíš proto, aby ty výsledky nebyly nějaký divný...

sirella
3. led 2010

to chápu...já bych se taky bála...ono já dřív neměla žádné tyhle chutě tak mi možná na to krev brali ale byla v poho tak o tom nikdo nemluvil...a já tehdy byla ještě dost tele 😅 a nevěděla nic...jen jsem znala pár vyčteninek ze dvou knížek
Ono až tu bude holek víc tak tu bude víc rozumu 😉

tercie
3. led 2010

Jojo, víc hlav víc ví 😀
A jak sis užila šampíčko na silvestra? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru