Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
17. led 2010

samsi:to jsem ráda...držím moc palůšky ať je všechno ok 😉
A s třetím mimi nestraš 😀 Do toho nejdu ani za nic 😀 Prostě dvě a šlus...ať se snaží mladší 😀

a s tou ovu jsem netušila vůbec jak na tom jsem a proto to bylo celkem překvapení 🙂 O těch Vánocích jsem si říkala,že by bylo fajn kdyby to vyšlo,ale moc jsem nevěřila a těšila se na březen...ale jsem spokojená...čím dřív tím líp 🙂

a ty nicoll....nezoufej...třeba ve středu nějaký duch a nebo už lajna vykoukne 😉

sirella
17. led 2010

aji...moc moc děkuju 🙂
Já ti držím palůšky ať vám to taky brzo vyjde....vám všem co jste tu byly už přede mnou a zatím se nezadařilo...a u tebe je fajn,že jste už vyhledali nějakou cestu 🙂 Jen jsem se divila,že manža tě tak poškádlil,že se mu nikam nechce...ale je moc dobře ,že si dal říct 🙂 ...teď to u vás určitě půjde ráz na ráz 😉 Moc bych ti to přála 🙂

tercie
17. led 2010

Nicol ty budeš ještě záhada, fakt, ty jestli nebudeš těhu tak já jsem čínkej bůh srandy už 😀 Sie ty DC jak jsi psala jsou mimo, ale zas mršky vydržej i 5 dní si počkat....tak třeba... ty příznaky by seděly... no ještě se necháme překvapit 😉 Dokud ti neklesne teplota tak je naděje pořád 😉

nicollka
17. led 2010

tercie no já to tam napsala uplně blbě, prostě 13,14dc tam mělo být mi psala kalkulačka ovu, a my spolu byli 12,13dc ale kdo ví kdy byla ovu opravdu .. to je ve hvězdách :D

U mě je to blbý s teplotkou, protože mě klesá až tak třetí den mrchy, já mám před mrchou teplotu vysokou :D Včera byla 37,1, ráno když si vzpomenu tak se zkusím změřit.

tercie
17. led 2010

Aha, no mě vždycky klesla a třeba už ten den ms přišla, nebo hned druhej...

nicollka
17. led 2010

tak jsem si přečetal že bude sněžit celý týden, denně tak 3cm a přes víkend 15cm...no zase budem sánkovat, ale autem to bude zase boj všude.
Tak já půjdu spát ráno se budem brodit do školky,tak papa

tercie
17. led 2010

Ono to tím autem jde, když jsou prohrnutý silnice, horší je pak ve městě zaparkovat... Já musím zejtra na kontrolu a auto mi budou spravovat protože se mi ztrácí voda a já i v těchhle mrazech vařím, a zatím jsem nevyšpekulovala jak se tam dostanu. Vlakem se mi moc nechce, z nádraží to je k dr daleko a autobusy netuším jak teď jezdí a manža je v práci...

kopa
autor
17. led 2010

tercie to je pravda zkusíme omezit styky i když tenhle měsíc jich moc nebylo 😅
Nebo jedině že by přítelák potom když bysme spolu spali vícekrát za den to nestříkal 😅 aby se tam dostali ty lepší spermíky,aby jim nebránili ty nový 😅

Samsi díky za držení palců,určitě to jednou výjde 🙂 Však taky nemůžeme mít hnedka všecko 😅

zuz141
17. led 2010

Sirel, testovala jsem ve čtvrtek odpo (13DC!!!) a pak v pátek ráno na ten nejcitlivější test. Na obou byly pruhy jako krávy🙂 Testovala jsem kvůli tomu, abych si zas vyžádala další Clostybegit, kdyby tam zas nic nebylo. Ale bylo, prášky už asi nejsou potřeba.
Do té středy snad nevydržím.

Dneska už mě pobolívají obě třísla. Mluvila jsem se švagrovou (dětská MUDr) a prej to je v pohodě, všechno se tam uvnitř mění, roste a přesunuje, tak to může někde tahat. Nemám se prej znervozňovat, ve středu to uvidím na UTZ za vlastní oči.

Pálí mě zas žáha, tak si jdu dát trochu mlíka🙂

tercie
17. led 2010

No, Kopi nevím, jestli by ti to prošlo, aby sis užila a on aby si nemoh stříknout 😀 A zas kdyby stříkal mimo tak by to váš problém nevyřešilo... teda potencionální problém s dozráváním 🙂
Prostě kvantitu nahradit kvalitou, no 😀

tercie
17. led 2010

Zuz kámoška má pravdu, jen klid, ve středu se přesvědčíš že to je OK 🙂 a mimčo je tam kde má bejt. Ona děloha drží na vazech a ty taky pracujou, tak to sem tam pne.
Mě včera na žáhu pomohla cola, ale radši si přece jen dej to mlíko, v začátcích ten kofein není zrovna moc košér 😉

tercie
17. led 2010

Tak asi už spinkáte, tak já jdu taky 🙂 Dobrou noc!!!

zuz141
17. led 2010

Terci, to mlíko fakt pomáhá🙂 Stačí deci, trochu pomikrovlnit, aby to nebylo ledový, a pomalu vypít, a je to hned OK!
Osobně bych svišťovi doporučovala, aby byl na svém místě, jinak dostane na zadek😉 Přísnost musí bejt od začátku😉

Jdu hajat, zítra mám na osm ráno angličtinu s potrhlým týpkem z Bostonu😉

tercie
17. led 2010

Zuz to je dobře, já bych ti nic špatnýho neporadila 🙂
S tou přísností, to máš pravdu 😀
A u angličtiny s potrhlým týpkem z Bostonu jsem si vzpomněla na Román pro ženy 😀 Jak mám vědět co ráda žeru, když ani nevím, co jsem 😀

murynka
18. led 2010

dobré ráno děvčátka 🙂

venku máme snad půl metru sněhu 😝 😝 už je mi z toho zle 🙄 🙄

leni o tom to není mi to také dělali obden nebo denně a byli jak je vidět kvalitní 😀 😀

ee.liska
18. led 2010

dobré ráno 🙂

mury u nás už týden nepadalo, myslelka jsem, že je zima za námi 😒

mě zase nejedeč auto, musím si dneska koupit novou batrku, takže dneska jedu do oráce autobusem 😝

terci tobě ta žáha nedá pokoj, co? 🙄

aronek
18. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno, jedem s přítelem na velký UTZ a pak se podívat na nějaký koberec do obýváku 😉 Kouknu odpoledne 😉

ee.liska
18. led 2010

aronku tak držím palečky 😵

sirella
18. led 2010

Ahojky holky...dobré ránečko 🙂

Aronku taky držím palečky 🙂 Dojdi pak říct co a jak ...

jinak já se teď objednala k novému dr...a ten mne chce vidět už ve čt. ve 14.30....když jsem chtěla k němu přejít minule tak mne sestra nechtěla objednat dřív naž za měs a půl...ale já jí řekla o ZT v září a tak mne vzali hned...jsem ráda 🙂

handm
18. led 2010

Dobré ranko holky, pomalu vás dočtu, ale jedna zvídavá hned na začátek, jsem se dneska dost vystresla.. kamarádka má nejspíš mimoděložní, tak už vidím všechny katastrofy světa... jak je to s bolestí prsou?! Mě bolely pekelně a dneska nějak nic moc, tak jsem se vyděsila, že zase špatně, rpotože posledně se mi MA stalo mezi
6-8 TT.... nemusí asi bolet konstatně, že?!
Díky moc za všechny odpovědi!! 🙂

ee.liska
18. led 2010

sirel a ke komu půjdeš? do UH nebo do Brodu?

handm
18. led 2010

Sirelce moc a moc blahopřeju!! Ať to jde čím dál tím líp, je to skoro tlustice obří!🙂
Kopíku nesmutni, určitě se vám to povede!!!
Kopreti, to je fajn, že konečně víte, na čem jste a můžete zaléčit a pak se jistě povede!!!
Hani, už si byla na UTZ a vše oka?!
Aronku, hezky zážitek na UTZ a vyberte hezky koberec!🙂

A sněhu je tu taky "nakydáno" až hrůza, jezdí to ze střech, jak to taje.. peklo. Doufala jsem, že už to bylo všechno...

sirella
18. led 2010

do Brodu ke Svitákovi...já si ho našla na netu(na tom webu jak pacoši hodnotí dr....a on tam měl 100%-ní spokojenost 🙂 )A taky mi o něm říkala kamoška,že prý je dobrý a že dělává i v nemocnici v UH...že je to aj porodník

sirella
18. led 2010

handm....díky moc 🙂 Jsi hodná

Já jen co tak nakukuju do albíček tak všechny mají výraznější...chystám se testnout ještě zítra...jestli mi taky zesílí...cosi se mi furt ta moje zdá být málo

sirella
18. led 2010

holky...když jste chtěly zjistit jestli vám čárky sílí po jaké době jste testily znovu???

ee.liska
18. led 2010

jj toho znám
nemáš prosím tě oodkaz na ten web?
já jsem znovu testovala po 2 dnech, ale včera jsem neodolala a udělala znovu 😅

sirella
18. led 2010

😀 to chápu...já včera testovala v 7 a nejradši bych zas...furt se mi to zdá moc světlé 😒

momentík...najdu to a pošlu ti link

sirella
18. led 2010

http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/zlins...

a ten Sviták se ti zdá jak???Když ho znáš...pokud je to ale moc zlé tak mi radši trošku lži..ju? 😀 😉

ee.liska
18. led 2010

je super, byl strašně příjemný(jako to nelžu 😀 ), on byl u mojeho porodu a fakt byl senzační, vybralas dobře
dík za odkaz 🙂

sirella
18. led 2010

eli...juchůůůůů....to jsem ráda 😵 Strašně jsi mne potěšila 😉
Já už začínám chytat pěkného nerva...on má strašně dlouhé čekací doby a já nepočítala a tím, že by mne vzal tak brzo...sestra mi dokonce nabízela termín za hodinu...a to fakt nezvládám...Ale jsem ráda,že budu brzo vědět co a jak 🙂

jen bych teda měla ještě jeden dotaz...kdyby se náhodou mimís nekonal, tak se dá nějak vyvolat MS a jet dál???Mám zpoždění zatím jen cca 5 dní...jen mne straší zas revize ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru