Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
2. únor 2010

Holky, ani nevíte, jak mi ten pokec s váma chybí............ ☹ Ale teď není moc času......vždycky jen dočtu, ani nepíšu........a zase sprintuju k postýlce.........ale nestěžuju si, to ani náhodou. Jsem šťastná, že tu naši berušku milovanou máme 😵

handm
2. únor 2010

Kerrie, to si umím představit!🙂 Jak dlouho planuješ mateřskou?

kerrie
2. únor 2010

chtěla bych asi ty 3 roky...........chci si malou pořádně užít 😉

handm
2. únor 2010

A rovnou navázat druhou?!🙂

kerrie
2. únor 2010

To ještě nevím..............nejraděj bych mezi tím šla tak na 2 roky do práce a pak druhou..........ale ještě uvidíme......už nejseem nejmladší 😉

kopa
autor
2. únor 2010

Miraxko myslím na tebe a Alžbětku 😵

kerrie
2. únor 2010

Kopinko..........ahojda, ráda Tě vidím.........jak se daří? 🙂

kopa
autor
2. únor 2010

Ahoj Kerrie,daří se mi dobře 😉 dneska jsem zas měla obíhání po poštách,tak jsem aspon dorazila dřív domu a jdu vařit rajskou 🙂
O víkendu jsme byli u tchýnky a bylo to v pohodě.Potom dorazila švagrovka se synovcem a ten furt říkal stréé jda,teta,eta 😀 😀
No a potom se začali bavit o tý malý co čeká,jako kdy jde na kontroly...Potom když byla tchýně v kuchyni tak švagrovka jí šla ukázat fotku z UTZ,jak si cucá paleček...já seděla v obýváku a v jednu chvíli mi fakt bylo do breku.Vidějí se stále,jsou furt spolu na telefonu,tak nechápu proč to rozebírají před námi 😅 🤐

kopa
autor
2. únor 2010

ale ustála jsem to,jsem si řekla,že mi nic jiného nezbývá a že se už nebudu trápit jako dřív.

kopa
autor
2. únor 2010

A jak se daří vám s Emčou?

kerrie
2. únor 2010

Kopi.........některý lidi jsou fakt nenapravitelní a necitliví 😠 Nebuď z toho smutná.........ať si trhnou nohou. Však Ty už se taky brzo dočkáš, uvidíš 😉 😵

My se máme fajn.........ale už v noci pěkně ponocujem, tak mám kruhy pod očima až do půl tváří 😀 😀 😀 Ale je mi to fuk..........jsem ráda, že malá baští a přibírá a že je spokojená 😉

martinkal
2. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Miraxko myslím na tebe, ať je vše OK 😉

Ahoj kopi, nedělají ti to naschvál? Že se nestydí. Tohle snad pochopí jen inteligentní lidi, nebo ti, kterým se stalo to, co nám všem tady 😔

Markee držím palečky 😉

Já v noci skoro vůbec nemůžu spát, zato přes den bych spala pořád. Jenže v noci mi to vůbec neutíká, čtu a čtu a pak přes den jsem jak mimoň.

venuska
2. únor 2010

Ahojky,

Mirax, tak držím palečky, a ať to máš rychle za sebou, a ne jako já 23h 😝
Měla jsem dost křížové bolesti, takže ať to máš bezbolestně 🙂

martinkal
2. únor 2010

Jééé Šarlotko ty máš hezky velké bříško 🙂

venuska
2. únor 2010

Holky, a jak se jinak máte?
Já teď dorazila s malou domu. Byly jsem se vyvětrat 🙂 svítilo sluníčko, takže bylo krásně 🙂

Kopíku, moc držím palečky, aby se to brzy povedlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a věřím, že to bude brzy 🙂

markee
2. únor 2010

Sirelko,nic jiného dřív udělat nejde než ten odběr placenty a ten jsem si ještě vyžádala. Jinak by mi udělali až odběr plodové vody. Vitamíny jsme jedli,ale u Míši to není vada,to že má ty chromozomy,pro něj je to prostě v pořádku,ale když se to dítko tvoří tak pro něj je to složitější. Je to sázka do loterie,buď to vyjde nebo ne.
Já dodělala palačinky,opekla masíko,ale dám to vše pak pod fólii a do lednice-zamotám a zapeču to zítra. Pže zítra dopolko budu nakupovat,tak abych přijela jen to dodělala a půjdeme jíst.

markee
2. únor 2010

Mirax,tak vy už jste jeli. To moc na tebe myslím,ať je to rychlý porod a třeba i bez nástřihu 😉

martinkal
2. únor 2010

Venuško ty máš krásnou holčičku 🙂

ee.liska
2. únor 2010

ahojky 🙂
mirax tak přeju rychlý porod 😀
sirel, určitě to bude ok 😎
šarlot, já jdu 11.2. 🙂

venuska
2. únor 2010

Dala jse pár nových foteček do alba...kdo chcete jukněte 🙂

handm
2. únor 2010

Jéé, teď jse m koukla šarlotce na pupík a má už krásnej taky!!🙂
Je fakt, že mě taky vyskočil docela, až mě to překvapilo... a to jsem teprve 10TT, vypadám jak v 5.měsíci 😀😀😀 (spíš jsem ale taková nafouknutá)

Ee.lisko, tak to jdeš mezi mýma kontrolama, máme to krásně spolu... ještě MAri by měla jít s námi..🙂
Marti, tobě už se to taky krátí!!🙂

venuska
2. únor 2010

Martinko, děkuji 🙂 Vždyť ty máš taky krásné holky a další princeznu na cestě 🙂

handm
2. únor 2010

Venusko, jdu ti tu princezničku obhlídnout 😀

handm
2. únor 2010

Je krásná!! Uplně kouzelná!! Nejftipnější je jak je zabalená na tu prochajdu!!🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

venuska
2. únor 2010

handm....brzy se taky dočkáš...drží palečky i s Natálkou 🙂
Děkujeme....to máš pravdu, je v tom jak medvídek 🙂

martinkal
2. únor 2010

Venuško ty máš X lander pink nebo red? Já mám pink a přijde mi stejný jako tvůj. Jsi s ním spokojená?

martinkal
2. únor 2010

handm, přijde mi, že to utíkalo do teď, ale ten poslední měsíc se začal vléct 😒

aronek
2. únor 2010

mně to tedy utíká pořád 😀 Uvidím, až budu doma, třeba se to potáhne, ale teď nám přestala prát pračka, takže myslím, že bude spíš veselo 😉

kopa
autor
2. únor 2010

Kerrie snažím se nebýt smutná ☹ ale tedko jsem měla v neděli z toho i průjem,že tam musíme jít 😅 Jsem tam vždycky v klidu a pak příjde náka podpásovka 🤐 a mám co dělat abych se tam nerozbrečela 😔

Kerrie kruhy pod očima 😀 😀 😀 tak kup nákej krémík,ale to asi nepomůže vid?Hlavně že malá krásně baští 😵
Jéé a já zrovna dneska dostala poukázku za 500Kč na nakou masáž obličeje + ošetření pleti.

Martinkal,občas mi to příjde,že se o tom baví naschvál 🤐 Jako přímo mě to sere 😅 🙄 Jako aby si s manželem říkala,kdy má poradnu,kdy jde k doktorce,vyprávěla stále o plodovce...To si snad říkají doma.Minule jak hnedka přišli,tak na mě švagrová hnedka jestli nám řekli,co čekají 🤐 🤐 🤐 🤐 no na pěst,přitom jsme to věděli asi už 3 týdny.Chápu že to asi hodně prožívá,ale chtěla bych vidět jí kdyby si jí něco takového stalo.

Venusko díky za palečky 😉 koukala jsem na fotečky a malá je krásná a tobě to moc sluší s kočárkem 😵

kopa
autor
2. únor 2010

Sarlott díky za tabulu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru