Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. únor 2010

doprdele co to tu zase čtu?!!!
Kopi zbláznila jsi se? Co to plácáš? Proč odcházíš? Pokud odcházíš z jiných důvodů, tak to chápu, ale pokud kuli nějakýmu podělanýmu blbečkoj, co se dostal do pár IP, tak to teda fakt nechápu. Navíc nechápu, proč chcete dělat nějaká řešení ted, před plánovanou změnou Koně a nechcete si počkat jak to tu bude vypadat pak.
Já si spíš myslím, že odcházíš z toho důvodu,jak jsi o něm psala, ...že se tu probírají těhu věci. To je ale zvláštní a kór u tebe, mne to překvapuje dvojnásob, páč, když se tu kdysi řešilo něco podobného a přišla s tím tehdy stroužek a Janička atd.. tak jste se ty a těhotná mury tuším mohly málem podělat, jako jak si dovoluje tu mít někdo připomínky vůči těhulkám a že se rozhodně omezovat v tom co si povídáte nebudete. Jen si vzpomeň, a nebo si to pročti zpátky... A ted je to tu zase a nejednou ti to vadí?
Mimo jinéposlední dny se tu těhulení zas až tolik myslím neprobírá.. mnohem více třeba žrádlo a tak a o tom si snad můžou psát i snažilky ne?! Nebo se tu probíral porod miraxky.., to ti taky vadí?
A co já vidím, přispívají sem nejen těhulky, ale i maminky.., jen boužel mín, ale to chápu, bo s jejich miminkama nemají moc času...A pakjsou tu nově příchozí a pro ty je tadle diskuze určitě velkým přínosem! a co si vzpomínám , tak pro mne to, že někdo po potratu znovu otěhulil bylo spíše pozitivum, bo jsem viděla, že to jde..
Takže prosím vás holky, vzpamatujte se! sem přeci patřej stejně tak snažilky, těhulky jako maminky!!!

sarlotta
3. únor 2010

farminko🙂 nečíl se mamino🙂)))

murynka
3. únor 2010

holky kdyby se vám stalo co nám 😔 😔 doufám že nestane dotyčná píše výhružné maili teroruzuje na fcb ☹ chceme podat trestní oznámení řešíme to s admini..k úniku na naše údaje došlo zde ☹

do naší diskuze která je uzavřená se nedostane už to zkoušela smůla......nemíním vystavit sebe ani nikoho do nebezpečí věřte že je to nemilá situace a velice mě to mrzí ☹ ☹ ☹ ☹

sarlotta
3. únor 2010

Mury to mě mrzí, fakt. ☹

farmarska
3. únor 2010

jen jsem chtěla napsat, že to je něco podobnýho jako kdyby mě vadilo že sem přispívaj už maminky, bo já ještě pořád nemusím mít tolik štěstí a donosit zdravé dítko. .. 😔
To je přeci nesmysl! Já jsem ráda, když tu maminky chodí! Dojímá mne to! Ráda koukám na jejich fotečky s jejich drobečkama! Baví mne okoukávat pronceznu od murinky, nebo malou Emičku, nebo Natálku. Už se taky moc těším na malou Bětušku 😵

sarlotta
3. únor 2010

farmi já to chápu, je to šok, když tě někdo šmíruje... ale to je internet... holky zvykla jsem si na Vás, nechoďte pryč 😒

Kdyžtak pošlete adresu do IP kde budete plkat, ale já určo zůstanu i tady 😉

tercie
3. únor 2010

Ahoj kočky, jdu dočíst, vypadá to tu na celkem vášnivou debatu 🙂

kytiii
3. únor 2010

Nedá mi to ještě zareagovat. Úplně chápu holky, kterým se stala ta nepříjemná věc a unikly jim důvěrná data z IP. Je to velmi nepříjemné.Myslím, že je to pro všechny ponaučením, že je potřeba taková důvěrná data schraňovat doma, někde vytisknuté a vše smazat z IP, jak jsem už psala, i z mého mailu si mažu tyto informace, protože člověk nikdy neví. Dle mého je třeba FCB daleko průhlednější a neosobní, než cokoliv jiného, můžeš si nastavit soukromí, ale i tak můžeš přes někoho shlédnout nějaké fotky apod a pro člověka, který se v tom vyzná to je asi jistě hračka dostat se k důvěrným datům.

kopa
autor
3. únor 2010

Farminko jen pojd do mně 😀 😀 😀
Nejvíc mě mrzí,že si myslíš o mě takové věci.Dobře si vzpomínám jak se tu řešila diskuze s Janičkou,jenže to celý se především ale stahovalo k útokům na Murynku a tak jsem se jí logicky snažila bránit,páč jí tady odsud znám nejdýl a nejvíc mi přirostla k srdci.Ale to nejde porovnávat s Janičkou-ta psala hnusné zprávy a hnusně se pouštěla do všech.
Nic proti těhulkám a maminám nemám a mrzí mě Farmi že o tom vůbec uvažuješ 😔 😔
ale nezlobte se na mě,když se tu nedávno řešily asi 3 stránky těhu nevolností,tak jako nemám čím přispět...Proto jsem přestala chodit mín,páč už mě to pak i přestalo bavit.

murynka
3. únor 2010

holky vše jsem smazala ☹ opravdu až se koník změní a budeme uzavřená ráda se vrátím jinak ne ta dotyčná je pořád tu necchi aby mě špehovala atd 😔 😔 ..smazala jsem všechny fotky dám na rajče a pošlu klidně odkaz kdo bude chtít a tam můžete malou sledovat

farmarska
3. únor 2010

martinko, sarlotko moje řeč.. člověk musí počítat se vším, lidi jsou i hnusný a proto si hlídat to,. co nechcete aby se opravdu dostalo ven. Kuli tomu ale přece nebudeme odcházet 😉 mám vás ráda a taky tu chci s váma zůstat 🙂
mury že vyšlo ven něco co nemělo, to mne mrzí 😔

elí no dostane se akorát na hlavní..tam to bude muset zřejmě někde zaparkovat a zbytek cesty se probrodit domů sněhem 😅
kerie já musela lopatovat, bo jinak by neměla žvížátka co hamat 😅
ale ted už ležím zpátky v pelechu 😉
sarlot chudinko, tak to na tebe spadlo to tabulkování a už vypadá, že se z toho nevyvlíkneš 😅 😀 ale chci ti za všechny moc poděkovat 🙂

kopa
autor
3. únor 2010

Farmi a ještě tedko nově příchozí už přišli z tt 🙂

kopa
autor
3. únor 2010

Markét ale myslím,že když se kůn změní a bude se moc zavřít téma,tak tam stejně holky nepůjdou 😅

kytiii
3. únor 2010

Kopi, je jasný, že nepřispíváš na téma těhotenství, když se ti v lednu stalo to, co se stalo a všem nám to je líto. Ale kdyby vše probíhalo dobře, tak do té diskuze přineseš vodu do mlejna. Myslím, že každá z nás reaguje na příspěvky, které jsou nám zrovna nějak blízké, týkají se nás, chceme je probrat. Někdo zase nereaguje na jídlo a podobně, protože zrovna je mu blbě a tak to je z celou diskuzí a všemi diskuzemi tady či jinde.
Vím, jak to Farminka myslela, tím, že dočítám dlouho, vím, na co narážela. Myslím ale, že jsou tohle žabomyší války. Nechala bych to koňovi, ten má větší hlavu 😀

ee.liska
3. únor 2010

jejda holky, proč uzavírat téma? co pak ty nově příchozí zamlklinky?

farmi to abys navyřila litry čajíku, až dojde dom promrzlý 😀

murynka
3. únor 2010

farmi do IP jsem psala velice důvěrné info...to mě mrzí nejvíc nešlo o pomlouvání atd....

leni at nejdou ale já se sem třeba vrátím 😉

nejde o to že to uniklo ale že na nás má všechny kontakty na maili na telefony prostě na vše ☹

farmarska
3. únor 2010

kopi a co si mám jiného myslet dyš tu píšeš to co tu píšeš. Já jasně chápu, že nemáš čím přispět, do těhudiskuze, ale tak jsi mohla začít hovor na nějaké jiné téma.. a nebo přijít po těch třech dnech..a nebo teda nechodit, ale vyčítat tu, že se člověk baví o těhulování.. to jako abychom měly ted špatný svědomí ? 😅
no nevím, mě to prostě přijde uplně to samé jako tehdy , když to psala ta Janička.. a co si pamatuju, tak taky psala to co ty a že by psala něco tak hnusnýho, to si fakt nevzpomínám.
Kopi fakt mne to mrzí, bo zrovna ty jsi jedna s těch z kterejma tu bejvala největší sranda a se kterejma sem si vždycky dobře pokecala.

ee.liska
3. únor 2010

tak já jedu do práce 😝 večer jsem tu zas, tak ne, že všechny utečete 😎

kytiii
3. únor 2010

také to dnes balím a jdu do práce, snad se do večera vody uklidní 🙂

kopa
autor
3. únor 2010

Farmi jestli to mám v iP,tak ti ráda pošlu Ip od nafoukané Janičky.

farmarska
3. únor 2010

kyti ted jsem mimo 😅 co jsem jak myslela s dlouhým dočítáním? 😅 😅

a jinak holky Eliška to napsala pěkně.. co pak ty nově příchozí chuděrky 😔 ☹
tady to prostě musí jít dál!!!! 🙂
a jak píše kytí, každej at si reaguje jen na to co ho zrovna zajímá a baví..já taky někdy nenapíšu třeba dva dny nic bo se mi na něco nechce reagovat a pak najednou se můžu uťukat 😀

kopa
autor
3. únor 2010

dobrá já vám to zveřejním:
tabulky mne klidně vymaž.Na zamlklinky už chodit nebudu.Nelíbí se mi,co se tam teď řeší....je to takové Muryino těhotenství den po dni a to mne fakt nezajímá...a je to bezohledné.Zvrhlo se to a mám pocit,že to tam nestojí už za to co dřív......
Napsalo mi už snad 6 holek,že je to vůbec nezajímá a jakmile tam tuhle diskusi vidí,tak tam ani nejdou....já jsem na tom stejně,takže mne klidně vymaž.

kopa
autor
3. únor 2010

další Tak proč mi holky do IP píšou jak je Mury bezohledná a trapná s tím jak tam řeší těhukalhoty,pohyby a já nevím co....Není to jen můj názor,ale pochopíš,že chci udržet soukromí těch,které mi to píšou.
Jsou tady holky raněný a smutný a mysli si co chceš ale to co tam řešíte s Mury sem nepatří.Od toho je milion jiných témat....Dle regionu,datumu porodu a jiné.

murynka
3. únor 2010

leni to jsi mi připoměla dřívějšek ☹ ☹ no jasně řešilo se to jen moje těhu protože já byla těhotná a jen pár holek ty moc nechodili!!!!!ted se tu řeší víc těhotných!!!!jenže já to tenkárt schytala solidně ☹

kopa
autor
3. únor 2010

Markét nechtěla jsem to zveřejnit,ale nechci aby mně Farminka házela do pytle s takovou krávou.

farmarska
3. únor 2010

kopi asi jsem divná , ale mě to nafoukané nepřipadá..jen prostě její pohled na věc a dost podobnej jako máš ted ty.., akorád , že se to ted netýká už těhotenství murynky , ale sarlotky, elišky, hanek, mari, atd...
Taky sem nechceš chodit, že už nevíš co si tu s náma těhulema psát ne? 😀 😀 😀

kopa
autor
3. únor 2010

Aha,tak to je řešení...téma se sice jmenuje zamlklý potrat...ale zamlkliny mají založit jiné téma a na zamlklinách se bude řešit Muryino těhotenství..musím říct,že to jsi mne opravdu rozesmála....to je bez komentáře.
No nedivím se,že mi ostatní o vás píšou to,co mi píšou.
Jste fakt bezohledný a sobecký ...
A máš pravdu,nemá smysl to řešit.

murynka
3. únor 2010

farmi to nepíše lenička to tenkrát napsala jana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martina76
3. únor 2010

Ježíši já mám asi schopnost sem vždycky vlézt, když se tu něco děje a někdo se hádá. 😕 Jsem tady dlouho nebyla a chtěla se pochlubit fotkama v albíčku a poblahopřát všem novopečeným maminkám a stále přibívajícím těhulkám. 😀 Coooo se tu zase děje??????

kopa
autor
3. únor 2010

Farmi tobě to nepřipadá nafoukané,páč ty jsi s ní kamarádila 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru