Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
3. únor 2010

no, terci, já jsem na tom podobně 😀 když mě bobista nechá najíst, tak bych mohla snad cokoliv... a nejelpší je, že když je mi blivno, pomáhá něco sežrat, takže už se moc těším na konecnou v těhu váhu.. to bude PARADA 😀😀😀😀😀

tercie
3. únor 2010

No hjele to jsem měla stejně, na blivno pomáhalo se najíst...a vidíš, zatím žádnou hroznou váhu nemám, jen 5kg navíc, to není tak strašný...sice ještě nejsem na konci,ale snad to nějaký děsivý už nebude 😉

handm
3. únor 2010

terci, jojo, to by bylo fajne, tvych pet kilo 🙂 ted uz to nestrhnes za tech 10 tydnu 🙂 ja zatim nastesti nic nepribrala 😀😀😀 i kdyz se docela cpu..
ted si jdu pro lazenskou oplatku, co mi manzel koupil o vikendu 🙂

markee
3. únor 2010

Tak možná udělám nescafé řezy. Jen jsem zvyklá je potřít dvěma kusy zakys.smetany.V receptu píšou jednu,ale přišlo mi to málo. Tak to asi udělám podle receptu,pže jsem prostě zakysku nekoupila ☹

tercie
3. únor 2010

Jéé se máš, ač z lázní, oplatku doma nemám 😀 Si budu muset vystačit s chlebem smedem, když budu chtít něco sladkýho 😀 Sice jsme včera byli nakoupit, ale měla jsem zákaz kupovat kraviny 😀

tercie
3. únor 2010

Markee to zní dobře 😉 I s tou jednou smetanou. Já taky jednu buchtu dělám místo se 4 tvrohama jen se dvěma,protože to by tam toho zas na můj vkus bylo moc...

markee
3. únor 2010

Už je to tu,brečim. No prostě to nejde moc ovllivnit. Mám strach,to je každému jasný,ale chci aby to bylo v pořádku. Nic,prostě opravdu STOP a musím se opět naladit na vlnu jakoby nezájmu,prostě těhu jsem,ale jak to vše bude se uvidí za 3 týdny a do té doby chci být v klidu.

handm
3. únor 2010

Terci, no, já když jedu třeba do Varů, tak mám pak jedině fotky s oplatkama. kdyz jsme byli naposledy na MFF, tak jsem cely tri dny nejedla nic jinyho 😀😀😀 jsem na nich skoro závislá 😀

holky, tedy, děláte mi chutě! asi si radši půjdu číst, protože jinak budu muset jít šmejdit do špajzu a to bych nerada!! bobista nemá na druhou stranu rád, když se přecpu.. pak mě tlačí žaludek 😀 takže zatím pa, kdybych usnula, ozvu se později

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
markee
3. únor 2010

No já budu muset nastudovat cestu k Apolináři,jak se tam nejlépe dostat. Pže prostě do Prahy jezdíme,ale teda u Apolináře jsme nikdy nebyli.
Teď jdu péct buchtu a pak potřebuju poklidit.Tak snad ještě načouhnu až budu mít hotovo.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
markee
3. únor 2010

Kopy díky. Přesně,nerozčiluj se,to nemá cenu. 😉 Jdu.

sirella
3. únor 2010

jasně kopi 🙂

Ona včera přišla Murynka s tím co se jí stalo ☹ (já se v první moment taky lekla...i když v IP nic moc nemám...jen pár adres a čísel-ale to už je fuč) a pak padl návrh ohledně té Dámy...no a pak se to cosi zvrhlo ☹

sarlotta
3. únor 2010

Markee super že čárečky sílí... perfektní... je to stres - to je normální 😉

murynka
3. únor 2010

se omlouvám už jsem to psala 😔

sarlotta
3. únor 2010

Mury za co se omlouváš prosím Tě ?

sirella
3. únor 2010

mury...nemáš za co 😉 Přišla jsi nás jen upozornit...na tom není nic špatného.Mě to teda dost pomohlo...informace co jsem chtěla jsem si vypsala bokem a zbytek smazala...a příště to budu mazat hned a nebudu se mít čeho bát...Chápu,že musí být hodně hnusné pokud ti nějaká blbka dělá to o čem jsi psala 😔 Snad už ti dá pokoj 😉

paajaa
3. únor 2010

Krásný den,
koukám co to tu proběhlo. Nebudu se k tomu zbytečně vracet, ale za mě hlásím- zůstávám !!!!! 😉
Včerejší ovutest byl opravdu ukázkovej. jsem zvědavá jak to bude vypadat dneska. Mám obroskou radost, že snad tělo funguje, i když to nevyjde.

Mixar: gratuluji ke hladkému porodu a krásné princezně.

sarlotta
3. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 36tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt................. 4.2.KO
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO 11.2.
kytiii 8tt KO 5.2.
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. čárečky sílí🙂
M.aa.b 45DC ???
Pe.Martina 37DC ???
Katyna 28DC
Zlababa 27DC
Maarrtina 26DC
Aja.83 25DC
Ikopretinka 24DC
Cajori 21DC
Paaja 17DC
Nicollka 14DC
Maendy 14DC
If.v nehlídá

sarlotta
3. únor 2010

paajaa hele tak to nepiš, tělo funguje, takže to vyjde ... pěkně si to tam naprogramuj, ju. 😉

tercie
3. únor 2010

Paaji paráda, budem moc držet palce za 14 dní, jo? 😉 😵 😵 😵

tercie
3. únor 2010

Mury hlavně se neomlouvej, nemáš za co. 😉

ee.liska
3. únor 2010

tak vám teda pěkně děkuju.dočítám a ty vaše jídla 😠 😠 😀 ani nevíte jaký mám chutě 😢 už abych byla doma
markee super, že čárka sílí 😵 😀
jéé, štěňátko 😵
paji, že tělíčko funguje je super zpráva 😎

ee.liska
3. únor 2010

mury, tobě spíš děkuju za upozornění, zmněnila jsme si heslo, tak snad to bude bezpečnější 😀

tercie
3. únor 2010

Já si heslo taky změnila 🙂 Spíš proto že jsem líná prozkoumávat 20 stran IP kde mám o důležitýho a ukládat to 😀
Eli viď, mě jde taky huba vandrem, vytáhla jsem aspoň mátový bonbony, co jsem včera objevila v tescu, jestli pamatujete kdysi dááávno mentolky...takovej obyč drops, zelenej, a mě teď děsně chutnaj 😀 už jsem načala druhej balíček 😀 Ono jich v tom jednom teda moc není 😀

ee.liska
3. únor 2010

mentolky 😵 😵 já tu nemám vůbec nic dobrýho, skočím si aspoň dolékárny pro bonbony proti nachlazení 😀

tercie
3. únor 2010

A nebo pepermintky bych si dala...v čokoládě 😀 Tyyy jo ty chutě jsou děsivý 😀 A hned potom kus masa nejlépe 😀 Aby se to vyrovnalo 😀

tercie
3. únor 2010

Eli nekupuj si se šalvějí!!! Spíš bych bejt tebou investovala do hroznovýho cukru 🙂

ee.liska
3. únor 2010

TERCI 😠 ticho už 😀

murynka
3. únor 2010

holky dík 😵 až koně předělají uděm jiné album 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru