Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
3. únor 2010

mury a když mám album, tak si taky budu muset dělat nové? nebo se mi automaticky předělá to co mám

miru.j
3. únor 2010

ahojte babulky,my sme mali rozobraty PC a nez som vsetko docitala ani si nepamatam co a ako 😀 ....Moc vam dakujem za palceky 🙂 ...mame srdiecko 😵 😅 . V albumiku su fotecky tak mrknite,mam vraj dve dutinky ale len v jednej je plodik z bijucim srdieckom

ee.liska
3. únor 2010

jdu na chviku vyvíjet nějakou činost, za chvíli jsem zase tuu

murynka
3. únor 2010

eli fotky zůstanou ale změní se popisky co bylo barevně atd 😉 vše bude černé

miru gratulace 😵 😵 😵

miru.j
3. únor 2010

mury vdaka,pozeram,ze mas zmenenu fotku 😅

tercie
3. únor 2010

Eli mlčím, mlčím 😀

Mury nepřišla jsi na něco, kam by se dalo album překopnout aby to zůstalo takhle barevný? Chtěla jsem aspoň na památku,než to zěněj, jak jsem to měla pěkný 😀

Miru srdíčko,to je krásný,gratuluju moc 🙂 A jak, ještě musíš ležet?

miru.j
3. únor 2010

..terci,dakujem 🙂 ...som PN na rizikovom tehu 😒 .Pozerala si album,zvlastne to sono...ze?

sarlotta
3. únor 2010

miru, super, jak už jsem psala IP🙂)
ta druhá dutinka bylo asi dvojče víš, a odtud i to krvácení ,to se vstřebá a bude všechno v pořádku 😉

tercie
3. únor 2010

Miru já vím že jsi na pn, ale kvůli tomu špinění, jsi musela ležet, musíš pořád, nebo už je to v pohodě?
Na fotky jsem koukala, bublinky byly dvě ale jen jedna se správně vyvíjí, ta druhá nejspíš zanikne, a nebo je mladš a na příští KO už ti budou mávat miminka dvě 😀

ee.liska
3. únor 2010

miru gratulujuuuuu 😵 😵 jdu kuknout na album 🙂
to je škoda, takovou mi dalo práci, udělat to barevně 😔
nakonec tu mám piškoty a jablíčko 🙂

tercie
3. únor 2010

Eli no vidíš, to je určitě zdravější než nějaký bonbony 🙂 Jdu si taky pro jabko 😀

Holky album jsem zkoírovala normálně do Wordu, ať si můžu aspoň připomenout,jaký to barevně bylo pěkný 😀
Moc se na tu změnu netěším, ale co se dá dělat...

ee.liska
3. únor 2010

miru pěkné fotečky 😎
holky a jak máte nynější těhu psané, jako rizikové? dr říkal, že pokud žena potratí tak další těhu je automaticky rizikové tak nevím

tercie
3. únor 2010

Eli já byla na riziku po tom SP i po tom přerušení, to druhý jsem měla psaný i z genetiky,že to bude rizikový. Ale jinak to asi záleží na doktorovi. Po MA tušímže úplně automaticky PN nedávají.
Ale ty bys PN měla mít...teda pokud ji neodmítneš.

sarlotta
3. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 36tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt................. 4.2.KO
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO 11.2.
kytiii 8tt KO 5.2.
miru.j 7tt....4.2.krev
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. čárečky sílí
M.aa.b 45DC ???
Pe.Martina 37DC ???
Katyna 28DC
Zlababa 27DC
Maarrtina 26DC
Aja.83 25DC
Ikopretinka 24DC
Cajori 21DC
Paaja 17DC
Nicollka 14DC
Maendy 14DC
If.v nehlídá

miru.j
3. únor 2010

Terci ja teraz uz nespinim,ale Dr. mi kazala zostat doma,ze pre mna nemoze byt teraz nic dolezitejsie ako donosit zdrave babo,mam nadalej brat Duphaston a keby som nahodou zacala spinit,farbit na ruzovo,alebo krvacat tak okamzite do nemocnice aj s tymi sono fotkami,asi ma dala automaticky na rizikove tehu koli MA v juli2009...alebo neviem ci mi daco hrozi 😒

miru.j
3. únor 2010

jeeeeeeeeeee sarlot,ja som v tabulke 😵 😵 😵 😅

aronek
3. únor 2010

Tak jsem dočtela a reagovat už nebudu. 😖
Jinak jsem dnes byla naposledy v práci, makala jsem do poslední chvíle, tak jsem dneska ani nekoníkovala. FArmi měla pravdu, díky práci jsem nestíhala 😀
Jinak diskuze o jídle je vždy bezpečná.

miru, moc gratuluji k úspěšné kontrole 😀

tercie
3. únor 2010

Ahoj Aronku, copak jsi měla dneska k obědu? 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
3. únor 2010

Miru tady hrozí to,že kdyby ta prázdná dutinka chtěla pryč, tak můžeš začít krvácet,a to musíš být pak v klidu a nejlépe pod dohledem, aby se nic nestalo tomu prvnímu miminku 😉 proto tě radši posílá do nemocnice.

Aron a co ten zástup, ten už za tebe mají, protože ze zákona máš mateřskou a už bys do práce neměla jít, ať se stavěj třeba na hlavu... Tyyyjo to se zejtra vyspíš viď? 🙂

aronek
3. únor 2010

terci k obědu vsem měla omeletu plněnou šunkou a špenátem se šťouchanými brambory 😀
Zástup nemají, šoupli to až na 18.2. 😠

aronek
3. únor 2010

Zítra se ještě nevyspím, ráno jedem pro postýlku, pak za pesanama a odpo poradna 😉

tercie
3. únor 2010

HM,omeletka...to taky nezní špatně,připisuju na seznam 😀
Ale stejně už to bude jinčí, když nejdeš do rachoty ale shánět věci pro Honzíka ne? 😉
A loučila ses nějak v práci, nebo ještě ne?

markee
3. únor 2010

Tak já mám hotovo, uf to byla šichta. Zamést,vytřít-abych to mohla udělat tak odklidit spousta serepetiček po zemi a pak na to. Umýt nádobí,utřít a rozklidit. Převlíknout postele,setřít prach a vyluxovat. No a ještě tu buchtu.Ale vše hotovo,tak teď jím tu buchtu a piju čajík 😀

Miru,gratuluju k srdíčku 🙂

ee.liska
3. únor 2010

tak já za chvilku pojedu domů, jupí, večer ještě nahlédnu 🙂

miru.j
3. únor 2010

...babulky ja som sa vzdialila,dcerka mi pripravila veci na francuzke zemiaky,tak to idem nahadzat do plechu a do truby...mnamnamamka..... terci dufam,ze uz to bude u mna ok,potrebovala by som viac pozit myslenia,ja som nikdy nemala take depky ako teraz,rozplace ma kazda kravina 😔 ....a to som hovorila ze ked bude srdiecko budem uz vesela 😒 ,...a stale sa tesim len opatrne...hlavne ze mi tam ostalo aspon to jedno...moj pokladik 😉

miru.j
3. únor 2010

...markee vdaka 🙂

tercie
3. únor 2010

Markee ty edeš ty bláho, jako motorová myš... já od rána udělala prd, kromě toho že přikládám do krbu, pak po sobě zametu a ohřála jsem si oběd... Taky bych měla vytřít, a dát si knížky do knihovny,mám to tu jak mi to manža přivez z bytu a vůbec se mi do toho nechce, to je děsný ta lenora 😀
A venku se udělala tma, půjdu zatáhnout aspoň okna 😀

Miru teď už to vyjde neboj, bude to dobrý 🙂

markee
3. únor 2010

Tercinko myslíš,že mě tohle bere denně ? 😀 😀 😀 Ani náhodou, včera jsem byla chcíplotina 😀 Ale těším se až si půjdu číst knížku.

sarlotta
3. únor 2010

holky jdu dělat palačinky🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru