Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
15. únor 2010

Tak já jdu do pelechu. Pověsila jsem další pračku a zítra se vrhnu na žehlení 😀
dobrou mari

kytiii
15. únor 2010

Ahoj holčiny,
poslední dobou nějak nestíhám, obrovská únava, usínám sotva přijdu domů večer z práce, dříve, jak v 18hod totiž domů nepřicházím...
Jinak mě to dost vzalo s tou Farminkou, moc na ni myslím. Je dobře, že už je doma, snad čas rány pomalinku začne dávat dohromady...
Kopince velká gratulace, tentokrát to už určitě vyjde!!! 🙂
Mury, zkoukla jsem fotečky Sofinky, je neuvěřitelné, jak ten čas letí, roste jako z vody 🙂
Jinak všem moc moc gratuluji k úspěšným kontrolám, supééér 🙂
Mě kontrola čeká ve středu, tak doufám, že bude vše v pořádku.
Jdu do hajan, mějte se.

aronek
15. únor 2010

dobrou kytiii

tercie
15. únor 2010

Holkyyy, já přišla teprva teď 😀 Od švagrový. Ale zas jsem si tam zas vyklidila kus skříní a přivezla sem,tak budu mít zejtra co dělat. Jdu rychle dočíst a asi pro dnešek pošupajdím do pelechu. 😉

tercie
15. únor 2010

Gratuluju všem moc ke kontrolám, pokoukala jsem vám ještě albíčka 🙂 všechno mooooc krásný, jen víc takových zpráv 😉
Berušky dobrou noc, jsem dneska grogy.

paajaa
16. únor 2010

Krásné ráno,
tak už mám výsledky z progesterolu a prolaktinu a vše v pořádku. 😉 Takže uvidíme jak dopadne manža a pak budeme s panem doktorem vymýšlet strategii, jak tu přírodu porazit. 😀
MS čekám ve čt tak doufám, že se nebude nikde toulat.

Kopi: krásný čárky a hezky testi 😉

aja.83
16. únor 2010

Dobré ráno holky!
Paajo, super, že tvé výsledky jsou v pořádku! Gratuluju! 😉 A držím všechny palce, abyste tu přírodu co nejdříve porazili! 😀

sarlotta
16. únor 2010

dobré ránko🙂

Paajaa to jsou krásné zprávičky 😎

aronek
16. únor 2010

přeji dobré ráno 😀 😀

kopa
autor
16. únor 2010

Ahoj holky
Paaji to je fajn,že máš vše v pořádku 😉
Já mám stále tu hnusnou rýmu 😔 tak snad se mimís udrží 😅 docela se bojím ☹

aronek
16. únor 2010

paaji, krásné zprávy 😉

sarlotta
16. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 40tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 37tt....................18.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 36tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 35tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 33tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 32tt.........22.2poradna + odběry.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 24tt........................KO 15.3, 2.3.3D utz ..čeká holčičku
Jaruska 19tt
Sarlotta 16tt.................. KO 1.3........22.2. triplle test, 19.3.velký utz
Hanana 16tt................. KO 18.2.
Mari 13tt........................KO 1.3.
Handm 12tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 10tt .................. KO 23.2.
Sirella 10tt .....................KO 1.3.
kytiii 10tt .......................KO 17.2.
miru.j 9tt........................KO 16.2. a 18.2.
Markee.....................................našla //31.1. KO 24.2.
Kopa .......................................našla // a jsou kráááásnéé
Cajori 34DC
Paaja 30DC
Nicollka 27DC
Maendy 27DC
Katyna 13DC
M.aa.b 10DC
Zlababa 9DC
Aja 9DC
Maarrtina 8DC
Ikopretinka 7DC
Farmarska
If.v nehlídá

farmarska
16. únor 2010

ahoj holky, jelikož je tercinka zaltíčko, včera mi opět přeposílala vaše vzkazy a když vidím, jak tu na mne všechny myslíte, nedá mi to a musím vám alspon osobně poděkovat a pozdravit vás.
Mám vás všechny moc ráda, jste moje sluníčka, moc se raduju z vašich uspěchů a jen co mi nebude psychicky na umření, určitě přijdu zase mezi vás, tak na mne nezapomeňte 😉
Zatím mi je pořád strašně, ještě je to moc brzy a tak to moc bolí, každej den se budím s tím, že to byl snad jen blbej sen..no nebyl. Je mi smutno a prázdno. Porod nebyl nic moc, ale proti tomu, jak mě to ted rozervává uvnitř, to nebylo nic. Ale jednou bude zase líp, vím to. Tak vyčkávám. Jednou se určitě dočkám zdravého mimi. Doufám! Jen se bojím, aby se to neopakovalo.. nevím proč se to stalo a kde vzít jistotu, že se to nestane zas, že.., co když je v něčem nějakej problém- chyba... No motá se mi toho ted v tý mý makovici plno otázek. Snad mi na něco budou umět odpovědět. Ted momentálně řeším prsa, pořád mi z nich teče, je to už otravný, prášky jsem na to už sežrala, chladím, stahuju.. Dnes jdu na kontrolu a taky na přeměření tlaku, páč ho mám nehorázně vysokej, tak doufám něco s mudrem vymyslíme. Holt hormony se mi zbláznily! Jako v klasickým šestinedělí, jen toho pláče je víc než smíchu. 😅
Tak se zase mějte, kočky moje a buďte na sebe opatrný!
Kopi zahlídla jsem, že máš dvě//! Moc ti to přeju a mooooc gratuluju! Hlavně at je vše ok. a ty jsi brzy maminou, at si můžete brzy s příteláčkem užívat svého vlastního dítka a ne jen synovečka! 🙂

aronek
16. únor 2010

farmi, moc na tebe myslíme a chápeme, že se chceš dát do kupy. 😢 Těšíme se že pak budeš zase chodit mezi nás 😉

sarlotta
16. únor 2010

farminko i tak jsi moc statečná, pořád na Tebe myslím, přijď nakuknout kdykoliv 😉

mari111
16. únor 2010

ahojky farminko, holka moje statecna, sem rada ze si napsala, si moje zlaticko, a brzo se urcite ulevi, moc na tebe myslim. mej se zatim krasne jak jen to ted de a drz se holka nase mam te moc rada 😔

mari111
16. únor 2010

jinak dobre rano holky, Paji sem rada ze vysledky sou v poradku,

kopa
autor
16. únor 2010

Farminko jak už tu holky psali jsi moc statečná 🙂 Víš moc nám tu všem chybíš,takže až ti bude lépe přijd zase mezi nás 😵 😵
Nák tu není taková sranda 😔
Jinak ti Farminko moc děkuji za přání a gratulace 😵 snad už nám to výjde.

kerrie
16. únor 2010

Dobré ráno,
Farminko naše zlatá, jsem moc ráda, že jsi se nám ozvala. Každý den tu na Tebe všechny myslíme a kdybysme Ti to mohly aspoň trošku ulehčit, tak to určitě uděláme. Drž se, kočko a až se na to budeš cítit, tak za náma zas přijď. Čekáme tu na Tebe!

tercie
16. únor 2010

Ahoj holky, koukám, že zavítala Farminka 🙂

Farmi doufám že kontrola dopadne dobře a že tlak bude v cajku 😉

Paaji gratuluju k super výsledkům,a ať je má v pořádku i manža a můžete znovu pokoušet osud 😉 Kéž už byste se taky co nejdřív dočkali... jak tu psala šarlotka...prostě jaro to jistí holk, to by bylo aby to nebylo 😉
Roztaje sníh, ohřejou se meze, to se to bude plodit o stopéro 😀

ee.liska
16. únor 2010

ahojky 🙂 ,
kiti musíš taky odpočívat 😉
paaji, to je super, že výsledky jsou ok 🙂
sarlot hezká tabulka 😀

farminko, moooc na tebe myslím a ať je ti brzo co nejlépe 🙂

cajori17
16. únor 2010

Farminko, jsi opravdu statecny clovicek,moc na tebe vsechny tady myslime a drzime ti pesti.Verim,ze se toho zdraveho mimi dockate.Ted je dulezite,aby ses dala dohromady-psychicky i fyzicky ,aby byla kontrola v poradku..drz se.

cajori17
16. únor 2010

Jinak holky ms nikde,takze me zase zlobi a sama od sebe neprijde,takze pockam do pondeli a pak zas na gyndu-uz to musime nejak vyresit......ach jo ☹

paajaa
16. únor 2010

Farmi: přeji ti, aby ta dušička přebolela co možná nejvíc a už tě nepotkalo nic hnusného, ale jen to dobré. Jsi bojovnice a super se s tím pereš. Klobouk dolů!!!!!!!!!!!!!

Holky moc děkuji za gratulace. Já jsem moc ráda a docela mě to nabíjí energii a hlavně nadějí. Manža snad půjde na odběr příští týden. To uteče jak voda. Na výsledky si asi budu volat, abych nebyla na horách napnutá jak kšandy. ten čas letí jak blázen, ale už se tím tolik neužírám. Hurááá.
Vaše povzbuzení mi mooc pomáhá. Jste skvělááááááááááááááááááááá parta.

Aji: taky držím palce, aby se to u vás zlepšilo a příroda si nechala říct. 😎 😎

tercie
16. únor 2010

Cajori a nechceš jít na tu injekci hned, abys to měla dřív a neměla ten cyklus tak dlouhej? Ale už by to měl dr asi řešit... NApadlo mě co vyzkoušet sarapis, ten prej je dobrej na úpravu cyklu a na růst sliznice...třeba by to mělo efekt, hodně holek si ho dost chválí...

ee.liska
16. únor 2010

cajori já jsem měla s cyklem taky veliké problémy 😒 pila jsem ten femigard, ten mi pomohl na sliznici a dr mi dal domů injekce na ms, Agulotin a tu jsem si vždy 22dc nechala píchnout, jako ms se mi počítalo i špinění. no a injekci jsem dostala jen 2x a pak se povedlo

ee.liska
16. únor 2010

jo a ještě říkal, že někomu se po Missed srovnává syklus i více než rok 😉

ee.liska
16. únor 2010

jo a ještě říkal, že někomu se po Missed srovnává syklus i více než rok 😉 mě se teda nesrovnal, ale otěhu jsem

aronek
16. únor 2010

já tedy měla po revizi stejný cyklus jako předtím.Normálně mám 29 a potom jsem měla 31, takže pohoda. Tedy MS přišla jen dvakrát 😀

mari111
16. únor 2010

aronku 😀 mne taky dva krat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru