Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
21. únor 2010

Nicol,to je mi líto ☹ Chování manži je teda úděsné-ty sprostá slova si mohl odpustit. Chjo, vždy je z blbostí největší problém. ☹

farmarska
21. únor 2010

aron jo jo jde to.To víš jem mi ještě smutno, mockrát během dne si ještě uvědomím co se stalo a pobrečím si, ale jinak už se začínám zase trošku vzpamatovávat -z toho šoku 😅 😝
No ted jen abych byla zase brzy fit! A už mám domluvené nějaké vyšetření.. gyndař mi vypsal žádanku na genetiku do sanusu do HK a taky na hematologii do Trutnova. Tak jsem s objednala na 1.3. a 19.3. a jsem ted napnutá, jestli se něco nového zjistí nebo ne.
markee ty už máš k tomu pěkně našlápnuto 😉 určitě to tentokrád bude dobrý! 🙂 Však máš taky svoje už prožito a to by bylo, abychom tu smůlu už ze sebe po tom všem nesklepaly 😉 😀
tý jo, to já právě po porodu a tý revizi krvácela jen pár dní a pak nic ..až doted. Ale trošku mne to znervoznovalo, páč, když jsem potratila vždycky před tím, tak jsem tekla jako dunaj a taky strašně dlouho. To ted ne. Ale doktor mi v pondělí když jsem tam byla říkal, že ještě asi budu krvácet, bo že mám v sobě ještě nějakej asi centimetrovej kousek. No tak snad pljde ted ven 🙂 No a jestli je to mrcha, nebo čištění, vlastně to vzal čert, mě jde hlavně stejně jenom o to, abych věděla co náhlásit k nám do tabuličky, bo se mi tam dole a ještě bez čísílek, už vůbec nelíbí 😀

farmarska
21. únor 2010

já myslím, že Nikolčin manža si ted někam zalezl a lízá si svoje rány-ego 😎 ale on se umoudří 😉 Ty sprostý slova s i mohl odpustit, ale když je člověk vytočenej do běla, tak v tom rozrušení řekne cokoliv..znám z vlastní zkušenosti a to jsem normálně hodně slušnej člověk 😀

farmarska
21. únor 2010

Nikčo tak mne napadá, když už ted takhle vyšiloval a to jste do sebe jen tak žďuchali, co by dělal, kdyby tě fakt přistihl inflagranti 😕 😨 to by tě asi rovnou zabil ne 😨 Tý jo bacha na to 😅 teda bacha na něj, na žárlivce! 😀 Otelo hadr! 😀

farmarska
21. únor 2010

tý jo tak člověk si tu přijde, po delší době a oni ho tu klidně nechají si povídat samotnýho se sebou 😀
tady se koukám vůůůbec nic nezměnilo 😠 😀 😀 Počkejte až mi bude líp , začnu dělat zase docházku a to bude neomluvenejch hodin! 😀 😎
aron určo zase žehlí ty svoje pidioblečky 😉

markee
21. únor 2010

Farmy,no kéž by jsme měli dobře našlápnuto. Tomu mimču bych to přála,aby bylo v pohodě.
Farmy, ty máš dnes dobrou náladu. To je skvělý 😉

markee
21. únor 2010

Jdu zadělat na vdolky.Tak zatím papa.

aronek
21. únor 2010

farmi uhodla, chystám se žehlit plíny 😀

aronek
21. únor 2010

farmi, koukám, že máš lepší nákadu, to je supr 😀 Taky u vás svítí sluníčko?

farmarska
21. únor 2010

aron, no mě to bylo hned jasný 😉 ale ty neboj, ty jediná máš omluveno, bo to bych si na triko nevzala, že by byl kuli mě Honzík na adama a míso plíny měl hajzlpapír 😀 😀 😀

marekee já se snažím 😀 ono je to u mě takový ted střídavý, chvíli jako že haha a pak to na mne padne a už jsem zase jedno velký slzavý udolí 😝 Tak to musím využít, dokavad jsem veselá né 😉

nicollka
21. únor 2010

Holky 🙂 vy dokážete vytvořit úsměv.

No asi by mě zabil. Ale nejhorší je že já ani nevím jestli ho ještě chci po tom všem. To jak mě držel pod krkem a ten výraz to bylo hrozné, kdyby mi ještě aj praštil tak ...

Ja bych asi chtěla být ted sama, bez chlapa.

farmarska
21. únor 2010

aron, ne, u nás je pošmurno a zataženo 😝
a jak je kočko, co bříško není ti už naobtíž? a nevolnosti a unava?
tý jo, ta už fakt budeš za chvilinku rodit!! 😨 🙂

markee vdolky ňam! 🙂 pošli 😉
hele a můžu se zeptat, po kolika ms, jste se začali zase snažit? 😕 mám v tom už hokej 😝 ale půl roku jste určo nečekali vid 😕

farmarska
21. únor 2010

Nikolko je jasný, že jsi ted z toho vyjukaná, ale určo ho chceš, pořád 😉 no jo, Otelo no 😝 já na něj tudle koukala (v nějaký moderní verzi) a tam měl přesně ten samej-šílenej výraz, jak popisuješ, když jí držel pod tím krkem ! 😎 Tý hele ale pokavaď mu fakt nezahneš, nebo nebudeš nějak okatě flirtovat a nebo se před ním debilně žďuchat s vašim kamarádem,.. tak ti myslím smrt nehrozí 😀

aronek
21. únor 2010

farmi, když nemusím nic dělat, tak nevadí, ale jinak překáží při všem 😀 bohužel občasné nevolnosti jsou doposud a únava chvilku nebyla a je zase 😖 přežít se to ale dá 😀

farmarska
21. únor 2010

heleNikol a jinak pro uklidnění, myslím, že by tě nepraštil, že kdyby něco, tak by tě jako rovnou uškrtil 😀 🤐

farmarska
21. únor 2010

tý jo ty jsi si aronku ty těhu nevolnosti teda vyžrala pěkně až dokonce vid 😝 no a jinak teda doporučuju nic nedělat a nechat všechno, aby za tebe udělali druzí 😀 ale neboj, už to máš fakt za pár 😉

nicollka
21. únor 2010

Farmi :D

nicollka
21. únor 2010

Jdu uklidit a půjdeme ven svítí tam krásně sluníčko a to už sem nevidela hodně dlouho 😀

aronek
21. únor 2010

farmi, dnes jsem to počítala, do nejpozdějšího termínu mám 25dní 😀

ee.liska
21. únor 2010

ahojky 🙂
nikolko,moc mě to mrzí 😔 budu strašně držet palečky, aby se to nějak vyřešilo, nejlépe k tvojí spokojenosti 🙂
farminko jsi strašně statečná 😀 jsem ráda, že jsi došla mezi nás 😉

hanana
21. únor 2010

farminko vitej zpet, jsem moc rada ze jsi zpet za nami, to tvoje krvaceni bych asi taky pocitala za ms, teda jsetli se ti to poradne rozjede, ja jsem taky po revizi tolik nekrvacela, zato prvni ms byla jak vodopad, ps. my se snazili po druhe ms, ale ne moc tak se da rict ze jsme cekali 3 ms......

nikolko je mi to taky lito ale snad se manza umoudri, teda pokud ho jeste chces 😵

kopa
autor
21. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Nici to je mi líto s manželem,ale určitě to vyřešíte.Nechala bych ho být,a čekala až doleze sám a omluví se 😅

Nazdárek Farmí!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Četla jsem,že je ti už trochu lépe a dle příspěvků je dobře,že jsi přišla a máš dobrou náladu. 😵

kopa
autor
21. únor 2010

Markee vdolky bych si taky dala,chtěla jsem je minule udělat měla jsem na ně strašnou chut,ale pro nás dva se nevyplatí.Tam bylo v recpetu,že jich je 24,to bysme nesnědli 😅 Tak jsem se aspon podívala na video jak se dělají a nabažila jsem se tak 😀

kopa
autor
21. únor 2010

Kde máme Satlotku? 😕 udělám za ní tabulu 😉

kopa
autor
21. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm 🙂 🙂 🙂
Martinkal 38tt..........................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 37tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 36tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 34tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 33tt.........22.2poradna + odběry......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 25tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 20tt
Sarlotta 17tt.................. KO 1.3........22.2. triplle test, 19.3.velký utz
Hanana 17tt................... KO 18.2.
Mari 14tt........................KO 1.3.
Handm 12tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 11tt .................. KO 23.2.
Sirella 10tt .....................KO 1.3.
kytiii 10tt .......................KO 17.2.
miru.j 10tt......................KO 18.2.
Kopa 6tt ........................KO 3.3.
Markee........................... KO 24.2.
Cajori 39DC
Nicollka 32DC
Maendy 32DC
Katyna 18DC
M.aa.b 15DC
Zlababa 14DC
Aja 14DC
Maarrtina 13DC
Ikopretinka 12DC
Paajaa 4DC
Farmarska
If.v nehlídá

markee
21. únor 2010

Kopy,já na ně ani nemám chuť po včerejšku.Jenže nevím co bych uvařila,pže nemám chuť na nic. Mám hlad a nevim co bych si dala. Ze včera mám zas kilo nahoře. Před zrcadlem vypadám jak prase před porážkou a je mi ze mě na zvracení. Snad až začne to jaro a bude se dát chodit všude a v pohodě,tak se to hne dolů nebo spíš,aby bylo vidět,že se jen neválim.

mirax
21. únor 2010

ahoj farmísku 🙂 ..ty naše bojovnice 🙂 ..jak ráda tě tady vidím, mně se sem ani nechtělo, po tom všem, ale když tě tady opět vidím, je mi taky hned líp 🙂

farmí, já osobně si myslím, že na MS je to ještě brzy, tu bych čekala tak do 6ti-8mi týdnů po tom zákroku. Jsi po revizi, proto jsi krvácela málo, jestli se to teď rozjelo a dr. mluvil ještě o nějakém retinovaném kousku, tak to nejspíš bude tím a dočistíš se.
Za těch šest týdnů bude líp, tělo se dá zase hromonálně do pořádku.
JInak, já jsem na tyhle "ztráty" nějaká přecitlivělá, už je to i v mém okolí několikátý případ a já jsem asi takový cíťa a pak se tím vždycky trápím a nemůžu na to přestat myslet...
Uvidíš, co přinesou další vyšetření...ale jedno dítě máte, tak nevidím důvod, proč by to prostě ještě jednou nemohlo vyjít!!!!!!!!!!
Taky mi to pořád připadá jako zlý sen!

marke 😠 😠 😠 ..nejsi žádný prase před porážkou...hezky se na sebe usměj a řekni si, že jsi pěkná ženská a máma..a řekni si to nahlas..i-když si myslíš něco jinýho!...tytyty 😀

nicollko...tahle rozepře byla určitě pěkně podpořená alkoholem..neboj, manža se z toho vyspí...určitě by tě nikdy ani takhle nechňapnul, kdyby nebyl pod vlivem..myslím!...
uvidíš, zda to srovnáte...taky už ti přeju trochu klidu 🙂

kerrie
21. únor 2010

Ahojík všem 😉
Farmííískuuuuu, vítám Tě zpátky mezi námi, moc ráda Tě vidím 😉 🙂

Nicollko............já si taky myslím, že tvůj manža měl nejspíš hooodně blbou opici.........jde o to, jestli to byla výjimka nebo se takhle chová častěji.........Každopádně Ti držím palečky, aby se to brzo vyřešilo a Ty měla pohodičku 🙂

m.aa.b
21. únor 2010

Farmíííííkuuuu vítej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Jsem moc ráda, že jsi zpět !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nicollko také to vidím na hodně blbou opici, stejně jak píší holky... taky se nám to jednou takhle stalo a taky mi ten můj řekl hodně hodně hodně ošklivých věcí a trvalo to několik dní než se to srovnalo, ale jak píše Farminka - také si myslím že se teď máme mnohem raději 😵

Markee a Ty koukej přestat psát takové hlouposti o prasátkách apod 😠 😠 😠 😠 nebo přijedu a nabuším \Ti 😝

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
21. únor 2010

markee, tak s kilem nahoře si nelam hlavu. Já jsem tuhle počítala kolik jsem nabrala od autonehody babičky (pak to pokračovalo, spadla, byla v nemocnici, na štědrý den umřela, otěhotněla jsem, přišla o to a znova otěhotněla) a velkem to dalo váhu mého psa a to upozorňuju, že je obrovský 😠 😀 Hubnout se bude po porodu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru