Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
6. bře 2010

Farmi, teda Ty jsi hospodyňka... knedle pošli 😵 .
u nás doma chlapi nemají rádio sladký jídlo, takže nic takového nevyřím..
My už jsme po obědě.
Tak se jdu učit, dobrou chuť.

natalie77
6. bře 2010

chtěla jsem napsat, že namají rádi sladký a ne, že nemají rádio 😀 😀 😀 😅

mari111
6. bře 2010

je farmiku taky mi pošli knedle,mnam tak to bych si fakt dala, no ja si asi večer udelam palačinky,knedle se mi tada nechce ale alačinky bych mohla zvládnout 🙂 no už aby byl večer. Jinak se mi zas děla nejak blivno, ach jo 😝

farmarska
6. bře 2010

wladěnko tak sláva za ty pohyby, zase můžeš bet o něco klidnější vid 😉

aja.83
6. bře 2010

Čau holky kecalky!
Jinak taky se mi líbí kojodebilita a WC tour 😀 😀 😀 ! Moc hezký výrazy! 😀
No a Arončina fenka Ája v noční košili nemá chybu 😀 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

natalí však já bych se zase nechtěla místo tebe učit 😝 😀 to radši knedle každej den 😀 😀
ale jinak na kopi tu ve vyvyřování a pečení nikdo nemá 😅 😅
holky poslala bych, ale na poště už je zavřeno a do pondělka by byly ee 😝

tak já fičím na to! mějte se tu zatím a běda jestli tu nikdo nebude, až se mi zachce si s někým povídat 😀 😀

natalie77
6. bře 2010

Holky, ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem Vás pobavila...mám nervy jako nit, tak mi ten Váš smích dělá dobře 😵 .

Wladi, ty pohyby jsou super!!! Mám velkou radost, no nervy to už budou pořád...já dokonce uvažuji o koupi toho přístroje, co zachytí srdíčko miminka....ale to na mě manža koukal, jako na idiota, tak to teď stejně neřeším.

natalie77
6. bře 2010

Farmi, budu tady až večer....tak snad se tu někdo mihne, ať tu nejsi sama...
a pak nám povíš o knedlíkách...s čím jsi je měla a tak...a já si připravím okap pod hubu, abych tady neposlintala sedačku jako bernardýn 😀 .
Tak ahoooj.

ee.liska
6. bře 2010

ahoj, jdu vás jen pozdravit, dočíst nestíhám, za chvilku mi dojde návštěva 🙂
holky já jdu dneska po měsíci poprvé ven 😀 😀 😀 😀už se těším jak malá, měsíc jsem byla jen doma 😝

aronek
6. bře 2010

mohu říct, že velké přednosti žádná výhoda. Do očí mi nekouká nikdo. Teď ještě vyrostly a až zmizne břicho, tak budu přepadávat 😠

mari111
6. bře 2010

Aronku tak je hodiš na ramena a nebudeš přepadávat 😉
😕 😨 hele holky myslite že už by jsem mohla cítit najake pohyby miminka, ale ja včera a teď před chvilkou něco cejtila, ne ale takové šimrání jak tu popisujete když to začína ale jako kdyby jsem cejtila že se jakoby otáčí nebo proste kopne nožičkama,při ty hyperaktivitě našeho mimi bych se nedivila ale není ještě brzo 😨 😨 😨

farmarska
6. bře 2010

tak knedle jsou hotový 😵
natalí prej okap pod hubu 😀 😀 😀 a nestačil by ti třeba tácek? 😀 že by jsi si doma tak nenasvinila 😀
knedlíky jsem dělala jen švestkový, z tvarohovýho těsta 😉
hele já už na ten přístroj taky koukala! 😕 jenže se bojím, že přes tu mojí pneumošku to nebude stoprocentní a já budu jak debil každou chvíli histericky litat na gyndu a dožadovat se ultrazvuku, bo budu přesvědčená, že srdíčko už zase netluče 😅 No stačí, že už jsem si ted objednala tlakoměr, že se budu až budu těhu každej den měřit 😅 No holky, to zas u nás bude doma veselo 😀 😀
Jinak ten přístroj tudle někdo nabízel na aukru, uplně novej, asi do 1500kč tuším.

farmarska
6. bře 2010

elí no tak huráá! doufám, že ti bude alspon svítit sluníčko na cestu! 😵

aron no kdyby ti nedržely za těma ramenama jak radí mari 😀 tak si šoupni mezi můlky 5kilový závaží a ono se to už nějak vyrovná a tělo najde těžiště 😀 😀 😀
jinak já si mari myslím, že už to mohlo bejt ono 😵 tak jak to popisuješ 😵 a moc gratuluju k prvním pohybům 😵 😵 😵

farmarska
6. bře 2010

tak a já si dám chvíli pauzu a pak se chystám na hromadnou inverzi manžovejch slipů. 😀 😀 Opět musej jít 😀 ze šuplíku ven 😀 zase mu tam nechám jen ty trencle, chudák zase si bude chvíli stěžovat než si zvykne 😅 😀 😀 ale nic nenechám náhodě, neb s trenclema do boje! 😎 😀

farmarska
6. bře 2010

no hele jako todle teda ne! todle jsme si ale nedomluvily! kdybych si chtěla psát sama ze sebou,t ak si vedu deníček, ale todle má bejt hromadná diskuze! 😠 😀

farmarska
6. bře 2010

asi napíšu adminům a budu si na vás stěžovat 😝 😝 😝

mari111
6. bře 2010

farmi už se zase rozčiluješ 😠 jinak ten přístroj měla aj moje ségra a bylo to slišet aj cez tu její pneumožku 😅 a teď v pondělí mi to bude posílat,tak jsem taky zvedavá,doufam že nebudu plašit,někdy trvá než najdeš to správne místo

mari111
6. bře 2010

farmiku dik za gratulku, teda jestli už to je ono tak to sem uplne šťastná,ja už se toho totiž nemohla dočkat,ja už jsem na mimi mluvila jestli by mi nemohlo dát nějak jasně najevo že to už je opravdu ono ale asi se mnou nemluví bo jsem mu ještě dneska nedala vitymínky,bo mi je nejak blivno a bojim se že až polknu ten prášek tak hodím 😝

mirax
6. bře 2010

ach jo ženy 😀 😀 😀 , vy se předháníte, kdo co vtipnějšího napíše, že jo? 😉 😉 😉

já jsem trochu vytuhla na gauči...pardon..teda bucla 😀 ...koukám z okna ven, je tam šedivo a zima a malej stále jen tolo..tolo..hopi..hopi...což znamená že chce jít ven na kole a na hřiště na houpačky..tak se nějak přemáhám 🙂

farmí už má zase fotečku... 🙂 ..a před početím mění slipy manželovi za trencle? 😀 To jsou mi noviny 😀

aronek
6. bře 2010

já to asi vyřeším tím, že budu nosit baťoch 😖

katyna6
6. bře 2010

Hezký odpo holky,ty vaše debaty,to fakt stojí zato 😀 😀 😀 😀,vždycky mi zlepšíte náladu,kor dnes mršice jedna hnusná už klepe na dveře 😖

mari,o tom přístroji já taky uvažovala,když jsem byla těhu a jak to bude aktuální,asi si ho pořídím,zdá se mi to celkem užitečný.Když už nejde koupit nějaký kapesní Uz,tak aspoň tohle 😉

farmi-když jsi sbalila slipouše,to už pomalu chystáš i ten svůj erosenkový obleček,co? 😉 😀 😀 😀

sarlotta
6. bře 2010

Ahojík holčinky🙂 tak jsem tu, bylay jsme u tchánů na narozeninách, tak jsem vybavená řízky a salátem i na zítřek 😎
No a stavili sme se v obchodě, že jako vyzkoušíme hlubokou korbu na x-lander jestli tam půjde na tu naši trojkolku z r.2005 vůbec nasadit... a ona šla... a měli zelenou, kterou jsem vůbec nechtěla... a ona byla tak krásná v tom obchodě........... že už ji mám doma 😲 😲 😀 😀 😀 😀 Manžovi se tak líbila, že hned vytáhl kreditku🙂)))) sem zůstala čumět...tak Vám ji hodím do albíčka 😉

sarlotta
6. bře 2010

Venusko malá je nááádherná, taková babulka jak je zachumlaná v kočárku, moc krásná pusinka🙂

wladka to je dobře, že mimísek kope, my máme aktivistu kope furt🙂 a já jsem moc ráda.

katyna... ale kakra.. mršo huš huš... pryč

markee
6. bře 2010

ahojky,teda vy jste kecalky,ani nestíhám dočíst,pže pořád něco kutíme a hlavně tu pobíhá švagrový dcera,občas je tu i švagrová a prostě je nás tu moc.
Sarlott, ta korbička je moc hezká 😉
Jinak manža dnes dělal mlsku po obídku. Říká tomu muffínky,ale nejsou to klasické piškotové,ale něco jako těsto na palačinky,ale dáte to do trouby do formy mufínku,jen to trošku vyleze nahoru. Pak to potírá marmoškou a nastříká šlehačku. No dobrota 😅

wlladka
6. bře 2010

Tak jsem doma sama. Chlapi courají a mě tu nechali. 😠

Na monitor srdíčka už jsem taky koukala, pak jsem si ale řekla, že bych asi nedělala nic jiného než poslouchala. Kdybych pak náhodou srdíčko neslyšela, tak se stejně nedá nic dělat. Než se člověk dostane do péče k mudrům a ti začnou něco dělat, tak si myslím, že je stejně pozdě. ani mne nenapadá, co by vlastně mohli vůbec dělat. No, pryč s hnusnou myšlenkou.. 😕
Na aukru jsem ho zaregistrovala za 800 kč, použitý. Jinak nový 1.600 - 1.900

Farmi, Natali, Sarlot.... taky jsem moc ráda, že se malý ozval. Asi mu bylo jasné jak se cítím, tak si v bříšku zatrsal. Teď si zase dává pauzu. Nejspíš ho to unavilo. Snad se zase brzy ozve. 😅

natalie77
6. bře 2010

Farmi, tak z tvarohového těsta 😵 MŇAM 😵 ...tak tácek by nestačil, už jsem si hodila kotvu do výstřihu 😀 😀

Katy, mrchu odháním a kopu do zadnice 😠 .

Tak ten přístroj si určo koupím, stejně budu lítat na ultrazvuk pořáááááád, budu hysterická to je mi po té zkušenosti jasný.
O tom tlaku jsem neslyšela....vím jen, že při těhu máš zvýšenou teplotu, no a při zamlklém těhu to klesne....u mě se to teda projevilo....měřila jsem až když mi to mudra řekla, že je to špatný....cca měsíc zpátky jsem měla 37,2....
A jak funguje ten tlak....?

natalie77
6. bře 2010

Tak už vím proč má Farmi tolik příspěvků za těch 13 měsíců...si tady povídá sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀.
Farmi 😉, to máš za ty knedlíky, teď tady slintám, jako pes 😉 😉 🙂 .
Tak jdu něco dělat...opatrujte se.

sarlotta
6. bře 2010

Díky markee🙂 jsem se zamilovala🙂)))) jééé 😎

farmarska
6. bře 2010

natalí jak funguje tlak nevím 😅 ale já ho měla celý těhu ok. a po porodu mi najednou měřili děsně vysokej.. a tak nevím jestli třeba v osudnou událost, nebo nějakej ten den před tím nebyl taky takhle příšernej, no prostě ted si ho už chci hlídat 😉 tý jo já nebudu dělat nic jinýho, než že se budu hlídat 😅 😝 😅 a to už ted jsem byla ostražitá 😝 😀 😀
jo a jinak chci upozornit, že jsou tu i tací, co mají ještě více více příspěvků! 😎 😀 ale je fakt, že největší samomluvou tu asi trpím já 😀 a taky se u toho asi nejvíc vztekám 😀 😀 😀

sarlot moooc hezký a manža je milousek 😵

markee tak už ty pražáky vyhoď! 😝 a manžu taky a pošli ho i s mufínama směrem Dvůr Králové 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

mirax no však jedeme brzy další kolo vid 😉 tak at se chlapíci nepřehřejou 😀 😀

katuš i na obleček dojde 😉 všeho dočasu 😀 a když to nepůjde podobrým i pouta zase budu schánět 😀 chudák manža, má se zase na co těšit..krušné časy má před sebou 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru