Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
8. bře 2010

hlavně kvůli ledvinám a zažívání vůbec... ale neřekla jsi nic špatného, to ne... jen jako vysvětlení. 😉

ee.liska
8. bře 2010

sirel a budeš rodit ve zlíně nebo v uh?

ee.liska
8. bře 2010

no on tam sviták i ordinuje a chodí po vizitách a tak, třeba na něj tam trefíš

kopa
autor
8. bře 2010

Sirellko příteláka bych nechala doma 😀 😀 to by byla dámská jízda 😀 😲
No já ráda chodím na procházky,ale dneska šel přítelák a mě se fakt nechtělo.Jsem naka unavená 😅 Ale ted už dáváme menší prochajdy žádné 20-30km trasy.

Zrovna včera přítelák říkal,že mi to jen prospěje a mímu taky at se prý naučí pořádně chodit 😀 😀 😀 😀

Jo a včera mi přítelák hladil břicho(i když mám nadpičník,tak mi příjde že nad nadpičníkem se mi dělá těhu břicho 😅 😀 )páč večer jsem ho měla tvrdší a neměla jsem to za co chytit,nebyl tam špek-ale to mám jen večer.Přes den špek je 😀 No a šli jsme spát a přítelák říkal dobrou noc Anežko a Vítku 😀 😀 😀 dokonce se mi nabídnul,že semnou půjde ve středu na tu gyndu.Ale já nechci,byla bych asi víc nervozní,ale pak mu volali z náke práce,tak nakonec jde na pohovor 😉

sirella
8. bře 2010

eli...asi v UH...Zlín už jsem prubla a prý je lepší cesta do UH tak nevím no.Ségra tam rodila před 2 rokama a byla celkem spokojená.Já se ZL taky...prostě mi to přijde na jedno brdo.A ty máš v plánu ZL nebo UH???

ee.liska
8. bře 2010

já ho loni měla u porodu
markee já už bych byla asi v lochu, protože bych jí zabila 😠

ee.liska
8. bře 2010

já zase uh, znají mě tam, já znám je, nová porodkamilý personál...

mari111
8. bře 2010

eli ,že 😠

markee
8. bře 2010

Eliska,tak kdybych mohla tak už je taky dávno pod drnem 😀 Jenže jsem holka poslušná-poslouchám manžu,abych nedělala zbytečné problémy. Jenže mě to neba. Už aby jeli domů. Oni tu prostě teď prý jsou,pže nemaj peníze. Takže jsem to pochopila tak,že jako jezdí vyžírat matinku 😀 No já to nechám,až tchýni rupnou nervy a pošle je kamsi. Už aby to bylo 😀

sirella
8. bře 2010

kopi...ten je miloučkej 😵 Je to hezké
Já bych manžu ale na ko. taky nechtěla...já bych byla nervní ještě víc než jsem normálně.Jen teda to Prediko mě mrzí.Tam se asi fakt nedostane.Ale já si to nechám nahrát takže aspoň něco...Ale stejně před každým UTZ mám děsný strach zase ze ZT...doufám,že to časem přejde
Jinak my zatím jména nemáme...my mimču říkáme larvička...zatím je to taková neurčitá prďolka 🙂

mari111
8. bře 2010

kopi ty nanpičníku 😀 😀 😀 , no jo mimi už špuli zadeček,už se ti bude tvarovat bříško 😉

mari111
8. bře 2010

že larvička 😅

petroska
8. bře 2010

holky uvidím,někam se ale stopro přeobjednám,musím pro klid.no prediko a oskar je na stejno ale prý na oskara čekáš na vysledky hrozne dlouho kdežto na prediku jdeš na řadu a do 12 minut jdeš ordinace domu.bud si počkáš telefonicky na vysledky ale asi ti je řeknou jen když tam jdeš od pondělí do stredy,já tam totiž byla v pátek a asi už v pátek rozbor nedělají tak sem si měla zavolat až dnes.ale je to nastejno bud tam nebo tam jen jde o to čekání dlouhé na oskarovi.já tam byla na ultr při potratu a čekala sem v nemocniční košilce mezi tehulkama hrozně dlouho než sem se dotala na řadu,žádná přednost nebyla tak sem si udělala takový obrázek a spokojená sem moc nebyla ale ultr tam mají taky skvělí.ale vím že si rači dam 1400 v prediku než čekat na oskara.duležité ale je at jsou vysledky dobré 🙂 a ty už ted musí

ee.liska
8. bře 2010

sirel a budeš chodit na kurzy ? já jo budu tam volat ve středu

markee
8. bře 2010

Kopy já taky ráda chodím,jenže teď mi tam přijde,mráz nebo hnusný vítr.Prostě tohle na prochajdu dlouhou není a já když nemůžu mít pořádné podmínky tak mě to pak nebaví ☹ No těšim se až to trošku poleví jak před týdnem a pak to bude opět fajnový. Vezmu batoh,dám tam pití a pro malou sůši a vyrazíme 😀

kopa
autor
8. bře 2010

Sirellko my zatím jméno Vítek 🙂 proti Anežce protestuji 😀 😀
Holky a ten screening se dělá Utz přes břicho?Jsem právě viděla náky dokument v telce a tam říkali,že hlavním nepřítelem Utz je tuk 😅 😅 tak to ze mě budou mít radost 😀 😀

Mari jedinej nadpičník tu mám já a Farminka 😀 😀 😀 Tercie ho na fotce nemá vidět a nebo to nak retušuje 😀 😀

ee.liska
8. bře 2010

kopi mě dělá utz přes břicho od 11tt

kopa
autor
8. bře 2010

Markee mě je furt zima 😀 Přítelák má na ty tůry dobré oblečení-kalhoty spešl a triko + bundu.Já dostala od tchýnky dobrou bundu,jenže jsem zjistila,že je mi malá přes prdel 😀 Triko by na mě asi neměli s těmi mými kozynami a kalhoty s nadpičníkem taky ne 😀
My taky bereme bágl,čajík sebou a je to príma 😀

petroska
8. bře 2010

sirella to mi povídej o strachu.já se klepu vždycky tak že se mi sestřička směje.ale ted už snad budu klidnější.už sem překonala 13 týden tak snad bude vše ok.hold sme si zažili jednou tak ten strach bude asi už pořád.obdivuju některé holky na diskuzích co sou v pohodě a nic neřeší.jen řeknou nevyjde ted vyjde přístě,je to osud ale ja to tak říct neumím.

ee.liska
8. bře 2010

petrosko a ty budeš rodit kde? a na kurzy chodit nebudeš? to bnysme chodili spolu, když máme TP o den 😀

kopa
autor
8. bře 2010

Eelisko ty jsi hubenoučká 🙂
mě tenkrát řekl,doktor při Utz v Motole cca 5tt,že kdybych nebyla taková jaká jsem,že by tam něco viděl 😠 každej nemůže být hubenej 😅

ee.liska
8. bře 2010

to je sprosťák 😠 😠

sirella
8. bře 2010

eli...nevím jestli budu chodit.Při synovi jsem chodila a to jsme těch hodin měli hafo(i s cvičením)...Teď je toho jen trocha a obsah mě nijak nenadchl.Ještě ale uvidím.Já budu rodit(pokud všechno dopadne ok) po skoro 10 letech a tak jsou možná nějaké novinky...zatím fakt nevím.Možná budu...zatím rozhodnutá absolutně nejsem...uvidím aj co na to dr....je mi jasné,že asi bude doporučovat ty kurzy nemocniční 😀
Ale jak zjistíš info,budu ráda když mi písneš...já jsem prostě nerozhodka nerozhodná 😅
Ale zas bych aspoň vypadla mezi lidi...no...ještě uvidíme

kopa
autor
8. bře 2010

no byl divnej,ale pak jsem k němu musela jít ještě asi 3krát a byl v pohodě 😅

handm
8. bře 2010

Ahoj holky!!
nejdřív obří gratulace žlababce!! Tentokrát už to vyjde!!! Tak potichounku držím palce!!!

Jinak jsem dneska byla na registraci v porodnici, přišlo mi to divný 🙂 trošku bříško mám, ale stejně.. v 15TT mi to přijde fakt vtipný🙂 Ale máme to za sebou, ani nebyla fronta (Motol)

ee.liska
8. bře 2010

já všechno info mám, tak kydby tě něco zajímalo tak písni 😀

kopa
autor
8. bře 2010

Handm tak nakonec jste šli do Motola? 🙂 a co se tam u toho všeho děje?Já asi půjdu taky do toho Motola na 99%

kopa
autor
8. bře 2010

Jinak ahoj Handm 😀

petroska
8. bře 2010

Eli asi ve zlíne ale jeste přemýšlím.někdo říká že je ted hradiště porodnice lepší jak zlín tak nevím.chtěla sem chodit na kurzy ale nevím kam,zatím mi je doktorka nenabýdla.kam se tak chodí?mas nějaký typ?

markee
8. bře 2010

Kopy,no o nadpičníku mi něco povídej 😀 Dnes jsem zkoušela sukně,pže v neděli máme maškarní pro děti a my maminky máme jít taky za něco a řekla jsem,že fakt ne. To prostě nejde. Já nemám volná trička,vše volné je "DOMÁCÍ OBLEČENÍ". Uplé mi samozřejmě zvírazní veškerý záhyby a další řady prsou jak u prasátek. Holky,je to děs. Proč kurńa nejsem zásadová a nevydržím nejist to co nemám a proč necvičím ☹ No fakt maska u mě padá. Jedině jít z prase,ale to bych nepřežila 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru