Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
10. bře 2010

Kopi,kdy sem hodis foto?at se muzem kochat?

kopa
autor
10. bře 2010

Kerrie a Teríku díky moc 😵 😵 😵
Holky mě se zdál v noci sen,že jsem si na břicho přiložila zrcátko a že to mi to v zrcátku ukázalo mímo z UTZ 😀 😀 😀

tercie
10. bře 2010

To jsou dobrý sny 😀

wlladka
10. bře 2010

Sny jsou někdy dobrý. Mě se dvě noci před AMC zdálo o pavoučkách. Tak jsem se pak ani trochu nebála. Hned mi bylo jasný, že mi ti pavoučci přinášejí štěstí.

tercie
10. bře 2010

Wladi já se pavouků štítím 😀

kerrie
10. bře 2010

Kopi, to je ještě dobrý.........mě se na dnešek zdálo, že manža byl těhotnej 😕 😀 😀 😀

kopa
autor
10. bře 2010

Wlladi no už bych nakupovala víc 😀 😀 vědět už pohlaví 😀 😀 Ve spencrovi mají moc hezké oblečení a dneska u nás měli i 20% na vše/body,ponožky...)jenže když nevím co to bude,že??Tak to jsi měla krásný sen 😵

Cajori,nabiji foták a vložím,ale je to fakt šmouha 😅 😀

kopa
autor
10. bře 2010

Kerrie taky dobrej sen 😀 😀 😀

kopa
autor
10. bře 2010

holky a ten žloutkový váček,ten tam bude mít mímo furt?

cajori17
10. bře 2010

Kopi,ale je to moooooc dulezita a krasna smouha....... 😀

Taky se tesim az budu mit na fotce malinkou smouhu 🙂

cajori17
10. bře 2010

Kopi,ten potom myslim zmizi,jen tech prvnich par tydnu se z toho mimo vyzivuje-myslim ze to tak je,ale jista si nejsem

tercie
10. bře 2010

Kerri a jak rodil to se ti nezdálo? 😀 To by mohlo bejt celkem zajímavý 😀

Kopi tak nakupuj unisex 😉

petroska
10. bře 2010

ahoj holky dnes mi došli papíry z predika ze screeningu a vše je teda negativní jak sem si volala i osobně na výsledky.akorád uplně dole na papíře je napsané kdy doporučují další v tom 20 tt a je tam pak ještě napsané vizializace zhoršená.co to znamená?nevíte někdo?přitom mi sestřička říkala všechno máte negativní,vše je jak má byt ,budete mít zdravé miminko a že se těší na 20 týden s náma.tak co je to ta VIZUALIZACE ZHORŠENA? ☹

murynka
10. bře 2010

leničko 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluji!!!!!!takže budeš na PN to je dobře 😉 😉

žloutkový váček zmizí až když miminko začne vyživovat placenta 😉

murynka
10. bře 2010

petrosko vizualizace je myslím jak viděli miminko...zda jim ta vadila třeba plodová voda pupečník atd 😉 tedy myslím si to určitě to není nic hrozněho k miminku 😉

wlladka
10. bře 2010

Petrosko, klid. To je určo jen to, že bylo maličké hůř vidět.

aronek
10. bře 2010

kopi, moc gratruluji 😀 😀 😀

kerrie
10. bře 2010

Terci..................my byli těhotný v tom snu oba a šli jsme rodit..........já to měla hned odbytý,ale on se s tím hrozně coural, tak ani nevím, jak to dopadlo, páč jsem se vzbudila...........teda Emička mě vzbudila 😀 😀 😀

petroska
10. bře 2010

fakt ☹ ? uplně mě to vyděsilo co to znamená.je fakt že miminko sebou hodně šilo že měla problém ho změřit a tak,tak snad je to jak říkáte

murynka
10. bře 2010

petroska to je přesně ono 😉 hodně pohybu..a miminko šlo špatně vidět a změřit ježiš kdyby to něco bylo tit o řeknou ne holky zase se nestresujte zbytečně 😉 😉 klid!!!!!

tercie
10. bře 2010

petrosko jak říkají holky, vizualizace je, jak se jim zrovna koukalo, někdy může něco vadit,to ale nijak neovlivní výsledky 🙂 Neboj a neřeš to 😉

Kopi Murynka už ti odpověděla, žloutkovej váček zmizí jak začne fungovat placenta

Kerr ještě že tu malou máš, co by ses jinak ještě dověděla, viď? 😀

petroska
10. bře 2010

tak sem si zjistila na diskuziNT jak to je.Nt je naproste dobré jak říkala i sestřička a papp je v normě i hcg které mám 2mom ale mělo by byt do 2.takže už sem chytřejší a v klidu 🙂 mám to negativní a to je hlavní ,diky holky.když ja mam furt ze všeho bobany že se rači furt ptám,vy ste tu chytřejší než já 🙂

sirella
10. bře 2010

Ahojky holky

Přišla jsem nakouknout co nového na kontrolách 🙂
Eli,Markee a Kopi...strašně moc gratuluju k výborným kontrolám 🙂

Markee:z toho že ti dr. nedělal ultrazvuk si nic nedělej.Všechno je v pořádku a proto se mu to zdálo asi zbytečné.Mě můj dr. ke kterému jsem chodila když jsem byla prvně těhu dělal UTZ asi 5x za celé těhu....většinou ho nedělal.Neboj...příště prďolku už uvidíš 😵

Murynko...vaše kočenka vám roste do krásy 😵 Je to nádherná slečinka 🙂

Kopi...z tebe si asi v pátek vezmu příklad 🙂 ...po NT budu mít hodně času tak ve Zlíně kouknu taky po nějakých oblečkách 😉 Doufám,že nebudu někde sedět na bobku a bečat 😒 ...ale to snad nee 🙂

murynka
10. bře 2010

holky moc děkujeme 🙂 je to moje malá princezna 😵 😵

sirelko ty už jsi 13tt to je krása 😵 😵 a jak se cítíš těhulko??

sirella
10. bře 2010

murynko...celkem to jde 🙂 Jen občas je mi hodně zle,ale dá se to.Nevolnosti jsou spíš jen vyjímečné,ale únava pořád hrozná...i když o víkendu už to bylo lepší a dodělala jsem doma nějaké resty.Teď v pátek jdu na NT tak chytám pomaličku nerva...znáš to...to bude do konce těhu.
Včera mi asi 3x dopoledne ztvrdlo břicho.Strašně mě to vylekalo,tak jsem zas bádala po netu...i když jsem slibovala,že už nebudu.Dočetla jsem se,že když to není do nějaké šílené křeče a odezní to brzo tak je to ok...tak doufám,že je

A co vaša Sofinka?Co ouška?Hojí se jí dobře?Četla jsem,že jí příkrmy moc nešmakují...našemu malému ze začátku taky ne,ale pak se rozjedl fest...neboj...ona se do toho taky dostane 😉

mari111
10. bře 2010

Kopi no to sem ráda že ty křeče z držení palečku nebyli zbytečné, si holka statečná a mimi taky, už bude vše v pořádku 😉 jinak my taky vždy z kontroli deme neco koupit miminku za to že nezlobí a krásně roste, no až na to že je hyper ale to i nevadi, hlavně že je v pořádku, jinak do poradny pudeme 1.4." spolu",ju, budeme si navzájem držet palečky 😉

mirax
10. bře 2010

kopii...gratuluji k srdíčku!!! 🙂 🙂 🙂 ..jste šikulky 🙂 🙂

murynko..krásné fotečky 🙂 ..malá je krásná 🙂

kerrie...co to kojení? Zlepšuje se to?
Já teď taky trošku plaším..s Tobíkem jsem žádný problém neměla a kojila do 9. měsíce. Teď mám pocit, že s emi nějak míň nalívá pravý prs, levé je naopak jak meloun...tak už 4 dny stimuluju 😀 ..kojím skoro po hodině, malá chce kojit hodně často..připadá mi, ž ei po hod. a půl..nějak to nechápu...Teď jsem ji nakojila z obou anajednou spí, jak špalek...předtím pár dní přes den moc nemohla usnout..možná měla hlad...čert , abys e v tom vyznal..v těch kozách.. 😀 ..no, ale kaká hodně ..pořád a čůrá tak yhodně...neměla by mít hlad..váží teď v 5ti týdnech a si 4,6 kg...

ee.liska
10. bře 2010

kopi 😵 😵 😵 gratuluju 😀 😀
caj, už tam nejezdím, jen si s jednou kámoškou ze zaječí občas napíšu 🙂
kopi taky praktikuju uplácení 😀

ee.liska
10. bře 2010

petroska, tak to je super mě dojdou až v pátek
sirel, mě taky tvrdne sem tam břicho 😲

aronek
10. bře 2010

na tvrdnutí, pokud je to moc, může něco předepsat doktor, nebo prý pomáhá pít magnesii 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru