Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
25. bře 2010

Kvetinko, Adámek je tak roztomiloučkej! 😵 😵 😵

madormi
25. bře 2010

děkuji ee.lisko 🙂 jediný co mi zabrání je že bych otěhotněla ( to bych klidně sukně z loňska teda oželela a koupila si větší 🙂 a pořádně to oslav, třeba džusem 🙂

ee.liska
25. bře 2010

Madormi tak to ti teda přeju ať nezhubneš, naopak ať přibíráš 😎

aronek
25. bře 2010

Ahoj, přeji hezký den. My už jsme dvakrát nakojeni a spinkáme na balkóně. Děkuji za pochvaly.
elis, gratuzluji k narozeninám

madormi
25. bře 2010

ee.lisko, no já bych taky byla na léto radši těhotná než hubena do plavek 🙂 no uvidíme budu se soustředit na zdravý životní styl a pohyb a třeba těhu klapne ani nebudu vědět jak 🙂

markee
25. bře 2010

ahojky holky,tak já chtěla PC zapnout až večer,ale story teď cca půl hodiny stará mi nedá to sem napsat.
Chci jít Johankou odpoledne na prochajdu a k mojí mamce,takže jsem radši zatopila teď-ještě kotlem nahříváme vodu. Tak to tam spolu připravíme, Johanka pak,že jde na pohádku koukat.Tak jsem jí poslala nahoru a já ještě překlidila boty v botníku. Za chvilku slyším,jak jde ze schodů a s někým mluví-došlo mi,že telefonuje. Ale ona se bavila s dotyčným v telefonu a nevnímala mě, že se jí ptám s kým to mluví. No povídala tomu dotyčnému:že telefonuje,že to umí a že maminka topí.
No převzala jsem si telefon a tam cizí číslo,tak jsem se zhrozila komu co cpe do hlavy. No a představte si, volali od Apolináře,že jsem tam objednaná na odběr choria a kde jsem?! No mě zas bylo smutno,začal se mi třást hlas a vysvětlovala jsem,že mi na genetice slíbili,že mě odhlásí,že prostě mimču zjistili minulé pondělí,že je bez srdeční akce a že jsem už týden po revizi. No paní se mi omlouvala,že to není moje chyba a popřála mi,aby příště bylo vše v pořádku a byla moc milá. No já se začla zas omlouvat-no pako no. Ona mě ujišťovala,že to není třeba,že za to nemůžu. Rovnou jsem se zeptala, až jednou dojde k tomu odběru,tak jak dlouho to trvá. Tak říkala,že příjem je kolem půl osmé a dom bych šla kolem desáté.Tak dobrý no. Jen prostě je mi to zas líto,že těhu nedopadlo ☹

markee
25. bře 2010

Aronek, Honzík je náááádhernej kluk 😉

ee.liska
25. bře 2010

markee toje mi líto ☹ určitě tam jednou půjdeš. Ale máš moooc šikovnou dcerunku, takhle pěkně telefonovat 🙂
aronku děkuju 🙂
madormi to je hezký přístup 😎

markee
25. bře 2010

Jo holky,pže ju vám ty těhu bříska na léto,ale já si to fakt letos nedám. Užiju si léto,teda když budu chodit do práce,tak moc ne,ale víte jak to myslim. Aspoň koupání po práci, než mít zas vložkou a tiše závidět. Prostě ne no. Slyším teď dost názorů,jestli si nechceme dát rok pauzu,že bych se dala pořádně do kupy a přestala na to tolik myslet. Nevím,asi maj pravdu,ale uvidíme podle vlastního uvážení.

kopa
autor
25. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Eeli všechno nej k narozeninám!!!!Hlavně hodně zdravíčka pro tebe a mímo 🙂 Pořádně to oslav 😉

sarlotta
25. bře 2010

Dobré ránečko🙂 tak jsem zpět u kontroly cukru... všechno ok po jídle 4,9🙂 takže v poho. Si dám hned svačinku🙂))

markee
25. bře 2010

Elis,taky gratuluju k narozeninám-vše nej. 😵

ee.liska
25. bře 2010

Děkuju 🙂
šarlot tak to je dobré 😎 pořádně se nadlábni 🙂

kerrie
25. bře 2010

Dobré ránko 🙂
Eli....................přejeme s Emičkou krásný narozeninový den e všechno nejlepší 🙂 😵

Aronku, Honzíček je taaaak kráááásneeeej 😵 😵 😵 😵 😵

Sarlottko, gratuluju ke kontrole 🙂

kopa
autor
25. bře 2010

Sarlott to je fajn 😉 jen se pořádně nadlábni 🙂 Já dneska měla snídani až do postele 😀 😀

maarrtina
25. bře 2010

Krásné ráno holky.
Mě je pořád nějak zle. Nezvracím, ale mám žaludek jak na vodě. Možná bych byla i rády kbyby mě dal neschopenku Dr.
Zase si říkám, že když je mě zle tak asi je vše v pořádku a mimču se daří. Minule mě nic nebylo. A ještě jsem pořád unavená, pořád bych spala. Hrůza.
Jdu Vás dočíst

sarlotta
25. bře 2010

Eli krásné narozeninky, ať Ti dnes svítí sluníčko🙂)) a splní se všechna přání🙂

sarlotta
25. bře 2010

Maarti máš klasické těhu příznaky... to je dobře🙂

sarlotta
25. bře 2010

Markísku kakra, to se ještě vynoří pár takových zapomenutých tělefonátů, je to na prd...ale ze srdíčka to stejně nevymažeš ☹ já jsem taky musela po prvním zamlklém rušit všelijaké možné kontroly a nešlo mi to z pusy 😠 😒 Já bych nikomu na chytré rady typu dejte si rok pauzu nic neříkala a nechala to volně... přes léto si nech antikoncepci a na podzim uvidíš jak Ti bude... nemusíš se přece rozhodnout dneska 😉

sarlotta
25. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 19.4.
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 26.3.
Cajori 26DC
Mandormi 25DC
Aja 18DC
Katyna 18DC
Ikopretinka 16DC
Nicollka 12DC
M.aa.b 10DC
Paajaa 3DC
Farmarska 2DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
25. bře 2010

terci má kontrolu držím palušky a hanana má velký utz🙂 to bude krásných zpráviček dneska.

Maarrti zítra držím palušky speciálně Tobě🙂 a těšíms e na fotešku 😎

maarrtina
25. bře 2010

sarlott: máš pravdu, ale je to hrůza. Chci umývat okna a uiklízet, protože doma binec a příjdu z práce a nejradši bych šla ležet a spát. Tak jsme si s přítelem říkali, že by mě mohla nechat na PN. V práci mě to toitž vůbec nebaví je zde nuda. Ještě, že šéf je občas pryč a můžu za Váma na koníka.
Elis: vše nej k narozeninám a splnění všech přání. 😉

aja.83
25. bře 2010

Markee, to je nemilá historka z rána ☹ ...Je mi to líto! 😔 Ale jak říká Ee.li, aspoň vidíš, jak šikovnou máš Johanku, jak ti pěkně vyřizuje telefonáty! 😵 😉 Určitě si užiješ léto, bude doufám pěkný a horký a všechny se budem cachtat a plavčit o stošest! 😀

markee
25. bře 2010

No o antikoncepci přemýšlím,ale zas nevím zda si tahat do těla chemii jen na pár měsíců. Dávat si pozor Míšovi nevadí,tak nevím. On mi do toho nekecá,ale já fakt nevim. Doktor mi jí určo bude chtít dát. Fakt nevim-v tomhle se nějak nemůžu rozhodnout ☹

kopa
autor
25. bře 2010

Markee to je mi moc líto toho ranního telefonátu 😔 já tenkrát byla taky objednaná na genetiku a musel tam volat přítelák a pak když jsem chodila po doktorech,uplně mi to nešlo z úst říct že jsem měla ZP.Na to se prostě nedá zapomenout.

Markee s tou antikoncepcí si to rozmysli.Já jí brala asi jen 3 měsíce a nemohla jsem jí po Zp vůbec snést 😅 furt mě bolela hlava,měla jsem pocity na omdlení....a ms byla dost silná..Co se třeba zkusit domluvit s doktorem na duphík a nebo utroši?že by jsi mímu vytvořila peřinku a pak když by jsi otěhu,tak by bylo i vyživované.Já vím určitě utroš nezabrání ZP,ale určo dodá vše potřebné pro vývoj.Určitě bych si nakou pauzičku dala,ale to záleží jen na tobě.

kopa
autor
25. bře 2010

Jéé Maartinka už má nevolnosti 😀 😀 tak to je super 😀 mě už asi přestávají 😉 Ale jsem z toho taková nervní no...

markee
25. bře 2010

Holky já nevim jak dlouho budu ještě špinit.Teda někdy to je jak MS(to vím,že MS není,ale prostě v takové síle to ze mě jde). Někdy jen maličko jak špinění. Předminule to bylo hned pryč a dostavila se pak až MS,ale teď to 8 dní a jsem už nervozní ☹

wlladka
25. bře 2010

Ahojte všechny 🙂

Aronku - Honzík je moc nádherný chlapeček ! 😵 😵 😵
Elišce přeji hodně moc štěstíčka a zdravíčka k narozkám 😵 😵 😵
a markee....tobě hlavně hodně klidu kočko ☹ 😵 😉

Terci už má asi po kontrole, tak snad se brzy dozvíme, jak moc se chce Lukáškovi na svět 😀

Venku je tak nádherně, že je škoda sedět doma. Vyrazím na čerstvý vzdoušek. O víkendu hlásí zataženo, tak to se pak můžu věnovat úklidu 😉 😉

wlladka
25. bře 2010

Markee, taky jsem to měla po revizi takové onaké - růžové špinění. Třeba na dva dny přestalo a pak začalo zas. Nic silného to nebylo, to jen ty první dva dny.

mari111
25. bře 2010

ahojík holky, Eli vše nej nej hlavně zdraví tobě a miminečku ať se ti dáří a ne aby si se ožrala 😉 😀 ja si teda ten zákusek dneska dám 😅
Markee jeee no toje blbé když takto někdo zavolá akorát budeš smutnit, ach jo, snad už to je naposled Ale musím říct že Johanka je holčička šikovna, no jo frajerka to je ,jak umí hezky telefonovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru