Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
9. dub 2010

Mury přesně jak píšeš taky mi včera vyhrkly slzy, když mi kamarádka, která malou viděla v porodnici řekla: "Jé ta vyrostla" ☹ 🙂
Já jí vidím pořád stejně a nepřipouštím si to, že by UŽ rostla 🙂

Farmí takže recept na spokojené a v noci spící miminko je: BÝT POHODĚ V TĚHU, TĚŠIT SE NA MIMINKO, POVÍDAT SI S NÍM UŽ KDYŽ JE V BŘÍŠKU A POKUD MOŽNO AŤ JE TO HOLČIČKA 😀 (TO POSLENÍ BER S NADSÁZKOU) 😀 😀 😀

sarlotta
9. dub 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
9. dub 2010

Markeesku taky jsem záviděla každé těhuli a pořád závidím miminka v kočárku... nebuď šiška... aspoň jde ten smutek ven, potřebuješ se vyplakat a vyvztekat... zase vyjde sluníčko, neboj. 😉

sarlotta
9. dub 2010

Martinko Lucinka je nááádherná, prostě dokonalá... jen ji nech ať roste 😀 😀 😀 vždyť to je ta nádhera jak každý den umí něco nového a jak Tě překvapí🙂 máš na to minimálně 10let kdy ji budeš moct objímat a pusinkovat bez toho aby se ošívala🙂))

sarlotta
9. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 41tt................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 40tt................ ......KO 15.4......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 31tt..........................KO 27.4..............čeká holčičku
Jarusenka 27tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt.................. KO 13.4.
Wlladka 23tt...................KO 12.4..............čeká chlapečka
Mari 20tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4. trippl test negativní 😎
petroska 18tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní 😎
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 17tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 9tt ................... KO 23.4.
Zlababa 9tt ..................... KO 14.4.
Ikopretinka 31DC
Nicollka 27DC
M.aa.b 25DC
Paajaa 18DC
Farmarska 17DC
Cajori 14DC
Madormi 12DC
Katyna 5DC
Natalie 3DC
Aja 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
9. dub 2010

Holky psala jsem kytii- jsou v pořádku všechno ok jen nestíhá🙂))
Psala jsem i markytaj- měla termín včera... tak nevím 😅 😉

ee.liska
9. dub 2010

ahoj 🙂
martinko, lucinka je super 😵

farmarska
9. dub 2010

Martinko šarlotka to napsala přesně deset let muchlování se je supr 😵 jen to strašně rychle uteče 😢 Našemu Robčoj už je deset a půl a už se ošívá 😢 Není koho mazlit hergot 😠 nám se prostě to další mímo musí podařit 😠 jinak teda fakt nevím, chudáci kluci to jinak budou odnášet a chtě nechtě je budu muchlovat, až z nich budou chlupy lítat! 😀 😀
Jinak ten receptík na hodné dítko je fajn, i ta poslední zmíňka o holčičce se mi moc líbila 😵 všechno bych nějak tak splňovala, povídání s bříškem a těšení už mámm natrénovaný 😉 jen to bejt v těhu v klidu nějak nezvládám a už nikdy asi nezvládnu.. 😅 😔 No co , tak holt budu mít dítko zlobivé a nespavé 😀 ale to nevadí, klidně ať to je prevítek 😀 hlavně že něco že 😉 😀 😵

farmarska
9. dub 2010

markee co k tomu říct.. 😢 Je mi tě moc líto a moc mne mrzí, že ti nemůžu nějak pomoct 😔 😔 😔 holt každej to neseme jinak a po svým... Na tebe toho opravdu už bylo moc ☹
Taky si ale myslím, že na slzách není nic špatnýho, jen bul o stopéro, uleví se ti a snad brzy zase bude o kousínek líp 😔 Moc ti přeju nebolest v srdíčku a klídek na dušičce! 😔 Mám tě ráda a alspon na dálku posílám obejmutí!!!!

farmarska
9. dub 2010

Kurňa já už jsem 17DC 😝 nějak mi to tentokráde moc utíká a já nestíhám plodit 🙄

aja.83
9. dub 2010

Ahoooj holkyyyy! 😀 Tak co nového při pátku? 😉

markee
9. dub 2010

Holky jsem marná,prostě jsem si to udělala sama,tuhle náladu a to, jak se na mě každej dívá. Asi mám být fakt vděčná za vše,absolutně za vše i za to,že na mě někdo řve, že mě lidi nenávidí. Prostě musím být ráda,že žiju-to je přece život. Už mi asi fakt cvaklo v palici. Utéct a nechat vše za sebou-jen být s Johankou a nemít u sebe nikoho,kdo by mě pořád mučil.

markee
9. dub 2010

Já se teď jakou dobu mordovala s životopisem. Se mi tam objevila tabulka,nevím co Míša dělal nebo nedělal s wordem,ale jen můj životopis byl v tabulce. Nevěděla jsem jak to odstranit. Zkoušela vše co Word nabízí a samozřejmě se mi to po půlhodině povedlo odstranit.Tak jsem poslala kamarádce do GE Money bank životopis. Promarnila jsem možnost,pže maj 14dní novou zaměstnankyni. Jen mi tam vadí ta pracovní doba. Od 9do 12 a pak od 13 do 17. Holku do školky dám,ale nevim kdo by ji vyzvedával. Stejně jen tak někoho hledat nebudou,ale životopis tam maj.

farmarska
9. dub 2010

Jinak holky, hned ráno jsem objevila čerstvej inzerát, že hledají někoho do rachoty nějakou obsluhu poloautomatický linky, tak jsem tam hned volala a mám dohodlou schůzku na pondělí na poledne, tak sem táák napnutá! 😵 ale mám z toho děsnou radost! Plat nabízej slušnej, je to teda na tři směny, ale zase nejsou to potraviny, takže by to mohlo bejt opravdu jen na těch 8hod, denně! 😵 Je to sice asi dvacet kiláků od nás, ale to zase není tak nejhorší a hlavně do důchodu tam nebudu že 😉 teda pokud by mne vzali 😅
Tý jo, tak ještě že jsem napokladnu a můžu se tudíž dostavit 😵 Jen doufám, že mi zrovna v tu dobu nepřijde kontrola 😅 😅 a taky hlavně abych se do toho pondělka stihla pořádně vykurýrovat, abych tam nepřišla nachřáplá a oni si neřekli co to je za chcípáka, toho neceme 😝

farmarska
9. dub 2010

ají to víš my ti to povíme a ty to někde vykecáš 😀 😀
Ajuš co ty vůbec děláš za prácičku?ty moje spolusnažitelko se stejného kraje 😉 😀

markee
9. dub 2010

Farmy,vidíš,ty máš štěstíčko na inzeráty na práci. Tak uvidíš co a jak po osobní schůzce. Kéž by to bylo lepší než doposud,viď.

farmarska
9. dub 2010

markee dobře děláš, že jsi jim to tam poslala 😉 třeba se zrovna něco časem uvolní a koho budou mít v záloze? 😉 no koho? 😀 tebe 😵 A s Johankou to taky určo nějak dořešíte..šak zapřáhni i někoho jinčího, není to jen tvé dítko. Co manža, ten by nemohl vyzvedávat? A nebo babičky? A nebo nějaká sousedka, či kamarádka, že by ti jí po cestě vzala?

aja.83
9. dub 2010

Tak jsem vás dočetla...
Markeesku, nesmutni 😉 ...Já vám teda taky povím, že každou těhulinku obrečím! Ač byste to do mě neřekly...fakt 😅 Nejdřív jakoby jsem smutná a pak mám radost! 😵 Takže dobrý, blázen snad nejsem! 😀
Petroska a Eelinka - gratulka! 😉
Martinko, Lucinka je tak krásná! Já ti ji normálně fakticky závidím! 😵 😉

farmarska
9. dub 2010

Markee no nevím jestli štěstíčko na práci 😅 ale prostě jednou se ta smůla musí prolomit a bejt líp 😉 A inzerátům se věnuju tak dvě hodiny denně.A to i když jsem chodila do práce. Vždycky jsem ještě po nocích koukala a hledala co za ten den nového za nabídky. Mé životopisy mají snad už v polovině našeho kraje 😀 jak je všude rozesílám 😀 si na mne asi zachvíli začnou ukazovat 😀

aja.83
9. dub 2010

Farmíku ze stejného kraje, já dělám v Novém Bydžově ve švýcarské dceřinné společnosti, která vyrábí gumové výrobky do automobilů (do brzdových systémů), a dělám asistentku obchodu-teda prodeje! 😉 Premýšlím, kde by mohla být ta nová rachota, co tě zaujala??? 😲

farmarska
9. dub 2010

Poslední dobou jsem to dělala dokonce tak, že když nebyly nějaký nový inzeráty, tak jsem si podle zlatejch stránek z netu hledala různý větší firmy a prostě jim to rozesílala s tím, jestli náhodou někoho nehledaj, jako na cokoliv. Většinou mi odpověděli , že ted ne, ale že až budou, že mě tam maj schovanou a ozvou se mi...No panečku jestli se mi pak začnou ozývat všichni hromadně najednou , tak se z toho asi poseru 😀 práci už budu mít jístou do smrti 😀 😀

aja.83
9. dub 2010

Jinak jsem se taky pobavila nad vaším popisováním znásilňování manžílků! 😀 😀 😀 Ten můj je teda zatím takovej ještě celkem mladej, nezkaženej (jak v čem 😀 ), ale nechá se znásilnit celkem v pohodě 😀 Akorát, jak jsem psala, mám útrum s ranním sexíkem. To jako nevyjde skoro nikdy! 😉

markee
9. dub 2010

No tak mi ta kamarádka napsala,že i ten motivační dopis potřebuje,takže jsem smolila ještě ten. Ještěže je mám uložené a jen přepisuju údaje ohledně firem 😀
Holky jste šikulky a né takové fňukny jako já.

aja.83
9. dub 2010

Holky, já jestli si vzpomínáte, tak jsem v listopadu chtěla odejít ze současné práce a sháněla jsem novou...Nic nevyšlo...Tak jsem stále tam, kde jsem a začínám být zase spokojená...Ale jen chci říct, že se mi teď ozvali asi ze 3 firem a chtěli mě!!!Prý jestli můžu hned nastoupit, že jsem nejvhodnější kandidátka...atd...No, já to odmítla 😅 , třeba jsem mohla být za pár let někde vejš! 😀 Ale co, je blbost měnit práci, když chce člověk otěhu, že jo... Jen prostě ty nabídky práce se pak ozývají, když to nejmíň čekáte... 😉

farmarska
9. dub 2010

ajuš závidím ti tvého mladého hřebečka 😉 😀 Jo kde jsou ty časy, když jsme tak před patnácti lety s manžou mohli tak tak třikrát za den, každej den 😵 jooo to by se tehdy plodilo!! 😀

aja.83
9. dub 2010

Viď farmi 😀 ! Já si to proto teď užívám, protože za pár let.... 😖 😖 😖 Jéžiš, co potom budu dělat??? 😀

tercie
9. dub 2010

Dobrý ránko, co novýho? 😉

markee
9. dub 2010

Jojo,to plození před x lety by bylo lepší i když u nás by to nepomohlo ke zdravím dětem.
Jooo,tak mi budeme mít nácviky a třeba až do konce života.

farmarska
9. dub 2010

ají IP 😉

farmarska
9. dub 2010

ahoj ségra! 🙂 🙂 jak je ? jaká byla noc? 😕 😕 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru