Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
11. dub 2010

ahojky, chtěla jsem se na vás juknout až večer,ale koukala jsem na otvíračku posilovny,kam se chci objednat na spinning,tak jsem sem jen načouhla.
Jinak u nás ani nácvik na mimčo nebude,pže mě včera Míša ranil. On to teda dělá dost často a i to vím,že se mu nelíbím,teď,pže jsem prostě tlustá.Ale nemusí mi to pořád říkat,hlavně,když jsem si myslela,že včera něco bude. Vyndala jsem šampáňo,pili jsme ho a v půli flašky mi řekne,"že by se se mnou milovat i častěji,ale kdybych byla hubená. Že to prý vím,že má z toho fóbii a ať se mu nedivím." Takže asi tak. Mě to moc mrzelo,vypila jsem si skleničku a šla spát. Fakt od něj nic nechci. Pže na jednou týdně nejsem zvědavá,tak radši nic. vím,že mě to přejde,že budu ráda aspoň za to málo,ale mě to fákt mrzí. Je to i moje chyba že pořád žeru a nejdu do toho fakt tvrdě,že nejist sladký a nejist tučný a prostě fakt jíst zdravě a i cvičit. Nojo,jenže mám slabou vůli,musím postupně pomalu a když uvidím výsledky,tak to potáhnu dlouho. Chjo. Musela jsem se vykecat. Snad večer přijdu.Teď jedu s malou k mojí babičce.

ee.liska
11. dub 2010

ahojky, jen nakukuju a večer dočtu 🙂
chudák kyti 🙂
terci pořád tu, teda 🙂
teda markee to je fakt sprosté ☹ 😠
já jdu za chvíli na fotbal, ale je hnusně venku. ale chci si užít manži, zítra má přes noc službu tak budu slaměná vdova 😀

natalie77
11. dub 2010

Markee, ach jo...co dodat...nakopla bych ho do zadku....je mi to líto. Už chápu, proč nemáš sebevědomí (já teda také moc ne...), tohle člověka hodně raní. Poté, co to slyšíš doma,nemůžeš sebejistě působit ani na pohovorech...
Musíš si říct, jaké jsou Tvoje přednosti a na těch pracovat....
No nevím,ale Míša také není asi chodící model, má také svoje chyby a ty mu je neopakuješ..nechápu, proč ve tvém stavu do tebe ještě "kope"..... je mi to líto...ale určitě vím, že ta psychološka by byla dobrá.....zajdi za ní...takhle se nedá žít...být terčem posměchu, starat se o malou a trápit se, že jsi k ničemu... Kromě té postavy jsi jinak přece v pohodě, postaráš se o rodinu, určitě máš mnoho kladných vlastností...a upřímně, mě tohle někdo říct, tak jdu a sežeru vagón čokolády, to je pak beznaděj, že si říkám, jestli by to byla pravda, že by mě chtěl, i dkybych měla 40 kilo, jesli to není záminka, jak Ti ublížit... zajdi za tou psychološkou, tohle už musí být slušná depka. Objímám Tě, foukám dušičku a moc na Tebe myslím 😔 .

tercie
11. dub 2010

Natali děkuju, však se taky řídím vašima radama, ač odzátkovaná, tak držím 😀 Ale popravdě už bych radi kdyby to přišlo, chtěla bych to mít bez vyvolání pokud možno, toho jsem si užila loni dost.
Jo,já se neviěla, ale když jsem si představila jak poskakujou ty šňůrky, tak jsem se musela taky bednit 😀

Hele holky, ale poraďte mi,jak dlouho musím mít ty kontrakce pravidelný, abych věděla,že teda už fakt mám odjet do porodky? 😀 A musí to hodně bolet nebo ne? Včera jsem to jakože cítila, ale nebylo to tak strašný, dalo se to v poho vydržet, asi jak silná mrcha...

tercie
11. dub 2010

Markee to znám důvěrně taky...není tvůj manža náhodou střelec? Ti kolikrát řeknou co si myslí, a už neuvažujou nad tím, jestli druhýmu neublíží...jakoby to nešlo říct i jinak,než jsi tlustá a nmám z toho fobii tak s tebou nechci spát... Hele můj manža mi kvůli tomu i zahnul... a já taky nemám vůli k tomu, abych přestala žrát... pořád si říkám, že s dítětem a kolem baráku to pak půjde samo,i bez diety... jsou hnusný ti naši chlapi fakt. Je pravda ale, že mýho už podobný řeči přešly, nějaký 4 roky už mi nic takovýho neřek, ale je mi jasný, že to cítí pořd stejně,že by radši hubenou jak když jsme se poznali,to jsem měla 70kilo, a teď mám o třicet víc... Achjo. Drž se a nějak to přežij, bude líp...musí.

farmarska
11. dub 2010

Tak koukám, že tu je už ségra, tak to nesmím taky chybět 😉 Tercule, jako právě, že jsem sebou třískla uplně zbytečně, páč zajíc nikde 😝 škoda mohla bejt alspon svíčkova, takhle jsou jen roztržený gaťáky a odřený kolena 😀 😀
Jinak já dnes vařila brokolicovou poblívku a španělský ptáčky s rýží, tak to bylo na trošku dýl, tak jsem tu až ted.

natalie77
11. dub 2010

Terci, mě hospitalizovali a rovnou vezli na sál, když jsem je měla po 5 minutách....jenže já byla otevřená a ve 32. tt..takže neporadím ☹ .
Mám také střelce, má rád prsaté...takže si také užívám své...kulí oči na každý výstřih nebo loví prsatice na počítači...
Holky, nemáme to lehké ☹ .

natalie77
11. dub 2010

Mňam, španělské ptáčky miluju, tak malý už volá....běžímmm.večer ahooooj.

tercie
11. dub 2010

Natali můj je střelec, kozy mám jak vozy, a když si pořídí nějakou kámošku, tak je poloviční jak já a plochá jak baterie... takže pak si vyber...

tercie
11. dub 2010

Jdu dát teda asi péct to maso, to trvá nejdýl tak ať už se dělá...

Farmi ty vogo zajíce na smetaně bych si dala, s chlupatejma knedlema, ňáááááááám...naše mamina dneska dělá kachnu, škoda že jsme se nemohli zdržet 😀
A špačky já ještě nikdy nedělala, moc na omáčky nejsem, já můžu jen tři...slepici na paprice, králíka na smetaně, nebo svíčkovou a duš. játra s rejží 😀

wlladka
11. dub 2010

Ahoj holčiny. 😉

Přijdu mrknout a tady se zas žere!! 😀 😀 😀 😀 U nás teda rizoto se sýrem a taky brokoličková polévka Farmi 😀

Marke, nemáš to lehké. To je mi líto. Takhle by se ale manžel chovat neměl. Nedovedu si představit, kdyby tak se mnou mluvil ten můj. Já jen slyším jak mne miluje. Kozenky se mu teď taky moc líbí - je spokojený 😀 😀

Jo a jinak, je to střelec a já mimochodem taky. Nemáme s tím problém.

Včera jsem byla večer na srazíku ze střední školy, tak všichni mrkali že mám bříško. Bylo to fajn.

Venuško ahojky - máš nádhernou Natálku. 🙂 🙂 My se tedy taky konečně dočkali, tak už věřím, že vše dopadne dobře. Teď už musí. 😔 Teď už to naše fórum musíme miminkama zaplnit 😀 😀 😀

wlladka
11. dub 2010

No, jinak dnes sbírám moč. Docela trauma. Je to moč za 24 hodin, tak od rána močím do nádobky a slévám to do PET lahví. Tak to budu dělat do zítřejšího rána a pak to vše potáhnu do laborky, kde ze mě vycedí ještě litr krve. Super! To jsem zvědavá, až to tam ponesu, kolik toho bude. Ježíš to bude trapný!! 😖

tercie
11. dub 2010

A prasík už se peče 🙂 To si dáme do nosu 😀

tercie
11. dub 2010

Jé Vladi nová fotka, málem jsem tě nepoznala 🙂
No chlapi jsou prevíti, a vy že jste střelci oba tak se to asi nějak vzájemně ruší, proto spolu vycházíte, ale já jako mírnej blíženec s ním mám někdy co dělat... No co, dala jsem se na vojnu 😀
Ale náhodou se mu teď s bříškem líbím, pořád na mě kouká, když si myslí,že ho nevidím, a usmívá se pod fousy 😀prevít 😀

Vladi a proč máš tu moč sbírat, máš nějakej problém? Taky si to nedovedu představit, nést na středisko petky s močí 😀 Aby si to ještě doma někdo nesplet s citronádou člověče 😀

farmarska
11. dub 2010

tý brďo ted to čtu, co ti markee ten tvůj hulvát řekl 😠 uplně mě to vytočilo 😠 sem si chtěla dát odpoledního šlofíka, ale ted jsem tak nasraná 😠 Jako dítko jsi mu porodila, o rodinu se staráš, o malou jakbysmet, a ještě by chtěl doma modelku?! 😠 Každej jsme jakej jsme a dobře to natál napsala, on taky určo není dokonalej!!! 😠 Já bysem ho normálně hned po takovýhle hlášce něčím přetáhla,..aby jako věděl , co si o tom myslím 😠 😠

farmarska
11. dub 2010

teda já musím zaklepat, za poslední roky jsem nabrala moc moc moc kil navíc, jsem ted takový malý slůně, ale jsem to pořád já a naštěstí mého manžu nikdy nenapadlo mě za todle nějak osočovat, nebo to prostě nějak řešit..i on něco nabral a nikdo není dokonalej 😖 Si z toho naopak děláme srandu.. Můj muž má naopak výhodu, páč, někdo má hubenou, někdo doma tlustou a ten můj má každej pár let něco jinýho, páč, já vždycky pár let hubnu,to mám pak váhu tak akorád a pak zase hřeším a tlooustnu a je za mě buřtík. Tak to aby si mohl dosytosti užít od obojího a neměl pocit, že o něco přichází 😀 😎 😀

farmarska
11. dub 2010

jo terculko, bobku, já ti zapoměla dát vědět, že už se teda může odšpuntit 😀 už to nedrž! 😀 😀 když už si ten grafík umím obsluhovat sama 😉 😎

wlladka
11. dub 2010

Terci, chtějí znát kvantitu a proteinurii (přítomnost bílkoviny) moči za 24 hodin.

tercie
11. dub 2010

Farmi já kdysi kvůli tomu taky vždycky brečela, ale pak jsem se sebrala a párkrát jsem mu teď už vpálila co si o něm taky myslím, aby si nemyslel, že on je pan dokonalej, a mám klid. Ono to chce, ukázat, že si z něj prd dělám, a nerozsypu se při každým jeho komentáři. Dřív jsem v tomhle směru byla hodně vztahovačná a taky měla sebevědomí na nule, možná i kus pod ní, ale začala jsem na sobě makat...ne hubnout, ale chodila jsem na reiki a kineziologii, protože Markee, mě psychologové taky nějak nebrali, a pomalu jsem si to v hlavě porovnala a můžu fakt říct, že mám doma klid a i to sebevědomí je úplně o něčem jiným, a cítím se o moc líp!!! 😉

wlladka
11. dub 2010

Terci, blížence mám staršího syna a občas s ním problém máme, ale to bych připisovala spíše propukající pubertě 😀 😖 Výměna názorů je někdy dost hustá. mela se v něm malý dítě s "dospělákem" Pořád slyším, že on přece není žádné malé dítě! 😀 😀 , ale často se chová jak 5ti letý. No, je s ním veselo.

tercie
11. dub 2010

Farmi máš recht, lepší holka na štípnutí, než na zdechnutí 😀
A zase manža může s šiiiiroce roztaženejma rukama říkat, že "tooodle fšecko je MOJE" 😀
Jé a už nemusím držet? 😀 Tak dík za povolení, tak já teda pouštím 😀😀😀

Vladi a k čemu jim to bude dobrý?

tercie
11. dub 2010

Vladi no naši se mnou v pubertě měli taky kříž, prej o hodně větší než se ségrou, která je beran. My blíženci jsme holt ty rozpolcený osobnosti a často se to v nás samotnejch pere 😀 a pak se sami divíme, jak se to chováme...

farmarska
11. dub 2010

terci ty zase perlíš s citronádou! 😀 😀 sem si to živě představila no fůůůj! 😀 😀 😀 😀
Wlaďuš to budeme zdravé po brokolici 😉 Jinak já si to právě taky neumím představit, kor takhle hnusně se to prostě neříká, i kdyby měl milion fobií 🙄

holky dyt vám říkám, že chlap chce prostě to, co doma nemá.. Ten co má hubenou, chce zkoušet macatou a od tlustý kouká po hubenejch, od plochých po kozatých.. no chlapi no 😎

farmarska
11. dub 2010

terci dobře to píšeš! ono jim chce občas otevřít oči a ukázat, že maj vlastně doma poklad 😀 😀 a že by to mohlo taky skončit 😠 😀 a že sami maj do dokonalosti taky hoooodně daleko 😉 😎

wlladka
11. dub 2010

K čemu jim to bude dobrý?? No asi si chtěj taky loknout a je jich tam moc, tak musím přinést co nejvíc, aby se napoprali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Údajně se u někoho během dne ta hladina bílkovin v moči mění. Třeba ve stoje, neb při námaze se v moči bílkovina vyskytuje a v klidu ne. Tu moč, co nosím do poradny odeberu ráno, jen co vstanu z postele, tak asi chtějí nějaký poměr z celého dne. Víc mi doktor neřekl. Chtějí to po mě v rizik.poradně v Plzni.

tercie
11. dub 2010

Chlap = věčně nespokojenej tvor !!!

tercie
11. dub 2010

holky a proto ty svý mrňousy musíme vychovat tak, aby takoví nebyli-.... myslíte, že to je reálný? 😀

tercie
11. dub 2010

Vlaďko tak hlavně ať to máš OK, ať už tam s tím dělají cokoliv 😀

mirax
11. dub 2010

Ahoj holky!
Manža s Tobim jeli na nákup, Běta spí...náááádhera! Už dlouho jsem takový klid nezažila 😉

Hned na vás nakukuju, jaké novinky...Koukám, že Tercie taky stále drží.
Terci: to poznáš, až to bude ono..to bude prostě tak bolet, že už doma nebudeš chtít být 😉 začnou kontrakce, často to začne bolet v kříži a bude to zesilovat...neboj, poznáš to 🙂
Už je to čekání dlouhý, co? Ale den, kdy uvidíš Lukáška je už určitě moc blízko! 🙂

markee: mně by řeči ohledně postavy hrozně zraňovaly...manžel je teda teď taky pěkně oplácanej a když ho vidím, jak s epořád cpe, tak se občas taky neudržím..., al etaky vidím, že s e i snaží aspoň sportovat. Mrzí mě, když mu tu pneušku někdy vytknu, ale zároveň já to spíš beru, že s ebojím o jeho zdraví. Aby neměl vysoký tlak , cukrovku, prostě proto... a teda je fakt, že hubenější byl i hezčí..., al eto neznamená, že s pár kily navíc ho nemiluju nebo že mě nepřitahuje!
Prošla jsi si za poslední rok několikrát velkým ahormonálníma změnama a stresem, to by málokdo neodnesl výkyvem váhy. Já doporučuju nejíst po páté...a přes den tak normálně. A hýbat se je úžasné..já když mám splín, tak mě vždycky nakopne procházka nebo nějaké cvičení (stačí doma u telky taková sestava), běhat teď nějak nejde...

wlladka
11. dub 2010

Jo, a ti chlapi by teda potřebovali po papule, ne-li po držce! Jednou si vybrali, žena se stará, tak ať držej pysk! Si snad myslí, že na ně každá čeká s otevřenou náručí?? Možná nějaká taková na chvilku a blbec ten, který si kvůli takové ničí vztah.
Takové ty narcisy bych mlátila na potkání a psychicky je utýrala, aby si příště vážili toho co mají.

Farmi, dělám brokoličku krémovou, jen pár růžiček do ní v celku a máme ji mooooc rádi. Alespoň dostanu do kluků nějakou zeleninu. Jinde než v polívce mi jí nesní. 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru