Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
16. dub 2010

Natalii Steve to celkově nějak hnojí 😀 😀 😀 😀

natalie77
16. dub 2010

Sarlott...mě se líbí ty nahaté fotky...jak je tam mamka v náruči s nahatým miminkem a objímá je tatínek..no to když vidím, tak jsem zase zralá na brečení ve sprše 😕 .
😕 Sarlott, ty budeš pěkná ve všem...bílé tričko, gatě...nebo šaty...nevím, co máš v šatníku...já tam toho teda mám hodně málo 😝

natalie77
16. dub 2010

Terci, koloušek se někam ztratil...
Henry ukázal nějaké perly té Fioně...ta nad nima slintá a těší se, že až si vezme Alexe budou její....Fiona si myslí, že by je měla mít Sandra...
No holky, tak si je půjčujte a bude to!!!
Sarlott, jo jo, Steve, teda pohnojila co mohla.

natalie77
16. dub 2010

Terci, tak malý se vzbudil.....takže konec zase neuvidím...

kopa
autor
16. dub 2010

Holky díky za držení palečků 😵 😵

Takže NT máme negativní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 a nosní kůstka přítomná!!! Jinak jsme o týden starší dle Utz 13+6,dle MS 12+6 😀 😀 No bylo to fakt nádherný!!!!Doktorka byla strašně moc příjemná 🙂 přítelák seděl na židličce jak v kině 😀 😀 já se na nic neptala 😅 😅 byla jsem celá hotová a přítelák se furt ptal,jestli to jsou ruce a nohy...Jinak jsme poslouchali srdíčko,zkoumali myslím že hlavičku.No mímo se tam pěkně vrtělo,doktorka mi musela několikrát tím přístrojem po skákat po břiše aby se otočilo.Chudák 😅 😅 se tam uplně houpal 😅 a viděli jsme jak otvíral pusinku.Byli jsme tam celkem dlouho.Pak doktorka všechno poměřila a hodila to do Pc.
Jinak půjdu taky na ty triply.

sarlotta
16. dub 2010

Kopísku super🙂)))))))))))))))))))))))))))))))

natalie77
16. dub 2010

Kopi, blahopřeji 😵 . mám velkou radost.....

ee.liska
16. dub 2010

kopi gratuluju 😵 😵 😵

kopa
autor
16. dub 2010

holky díky 😉 mě tam tekla i slzička 😅 😅

Jinak měříme už skoro 8cm.

madormi
16. dub 2010

kopy teeeda to je super!!!!!!!! tak jen tak dál 🙂

kopa
autor
16. dub 2010

Akorát nemám fotečku,páč jsem v tom stresu úplně na to zapomněla 😅

kvetinka7
16. dub 2010

Kopi super !!! a uz 14tt! wow! 🙂

Sarlotko, ctu,ze cekate holcicku 😀 gratuluju ..kdo umi,ten umi 😉 😵

aronek
16. dub 2010

kopi, moc gratuluji k NT 😉

kvetinka7
16. dub 2010

tu se rozebiraji McLeodovy dcery? 😎 ty ja docela jela v tehotenstvi,ted nestiham ..
holky, kde se tam vzala ta snoubenka Nicka? to byla nejaka rychlost.. 😕

kvetinka7
16. dub 2010

Kopi,jestli nemate fotecku,ale maji to v pc..zavolej si tam a oni ti ji vytisknou..ja dostala cele cd s nekolika fotkama ..kde,zes byla?

mari111
16. dub 2010

kopiku super 🙂 8cm to je ale mímo už veliké 🙂 🙂 🙂
Šarlotko moc pěkné fotky , jinak kde si sehnala tu žirafku na kočárek, ja ji chci taky, jsem teď nějak ujetá na žirafky 😅

kopa
autor
16. dub 2010

Květinko ahoj,jsem tě vůbec nepoznala 😀 Hezká nová fotečka 😵 😵 Byla jsem v Gennetu.

Mari však taky přítel furt říká,že je Vítek pašák 😀 😀

mari111
16. dub 2010

no jo, jen aby to nebola holčička, muj taky pořád řík že to je určo kluk a ono to vypada na hočičku 😅

kvetinka7
16. dub 2010

Kopi, v Gennetu ti urco vytisknou fotek 10 ..maji za to penize,.. at mas co zakladat do albicka mimiska 🙂
jo, to jsem ja 😀 ..lepsi uz to nikdy nebude

kvetinka7
16. dub 2010

holky a jaky mate pocity?ja myslim,ze matka to pozna,co ceka, pokud sebe vnima a jen si nevsugerovava,co by chtela 😉

kopa
autor
16. dub 2010

Květinko to je pravda 😀 😀 no ona u nich ta fotečka stojí 150kč 😀 ale to je mi fakt jedno 😀 Myslíš,že stačí když zavolám na tu recepci a tam se na to zeptám??? 😕 😕 Jdu tam právě za 14dní ještě na ty triply.

kopa
autor
16. dub 2010

Květi já jsem si nák ze začátku říkala,že to bude holčička 😅 😅 a tedko fakt nevím 😅 😅 Mám krásnou plet,nikde ani bedar 😀 tak jsem zvědavá 😲

flair
16. dub 2010

Kopi, nááádhera 😵
Natali, jsi úžasná s výtahem McLaudovek, já je totiž dnes neviděla, bo tu byla mamka 😀
Eli, kočárek nafotím 😉 Jenže stejně mi do alba nejdou přidávat fotky, mám asi nějakou chybu v mém fotoblogu. Nemám tam tu "tabulku", kde se z PC vybírají daní soubory. Nechápu, prostě ji tam asi jako jeiná nemám. Řeším to s jedním adminem, ale pořád nic 😠

sarlotta
16. dub 2010

Ahojík kvetinko🙂)) hezká fotečka🙂

mari koupila jsem u nás ve Véčkách ale jinak je to playgro.. třeba tady http://www.babydirekt.eu/zavesna-hracka-zirafa-...
jo a natahuje se a vrní🙂))

kopa
autor
16. dub 2010

Mari mě je to jedno co to bude 😎 😎 hlavně že bude mímo 😎

Sarlott koukala jsem na fotečky,jste moc hezká rodinka 🙂

sarlotta
16. dub 2010

Kopi díky.. no jo retuš je retuš🙂))))

handm
16. dub 2010

KOpi, moc gratuluju!!!!!!!!! ._)🙂🙂🙂🙂🙂 Super počtení, žes to měla tak hezký zážitek!!🙂🙂🙂 A hlavně že negativní!!!🙂
Mari, ahaaa, ja myslela, že to bylo to včera, ten velký UTZ na měření míma!🙂
šarlotka s elinkou pijou kafíčka, to je vrchol 🙂 já chci taky na kafíčko😀😀😀😀😀

cajori17
16. dub 2010

Kopi a Mari , gratuluji k uspesnym kontrolam,jen tak dal... 🙂 .ja jdu trosicku poklidit,tak obvas nakouknu

handm
16. dub 2010

HOlky, já jdu zmizet z práce!🙂🙂🙂
Tak se tu mějte krásně a v pondělí jsem tu zas 🙂
pááá

murynka
16. dub 2010

leničko blahopřeju já to věděla 😵 😵 😵 😵 jupííííí hele já měla také plet o.k byla jsme hezčí a byla to holčička a všichni říkali že to bude kluk 😀 ..tad na to neber ohledy 😎 jinak o fotečku si řekni mají to tam zálohované stojí tedy asi 150kč ale je to hezká památka 😵 já jí doma mám také 🙂 MÁM Z TEBE RADOST!!!!!!!!

a my nejsme bez tatky letiště je zavřené kvůli sopce tak je s námi doma 😵 😵 měl být v práci a není 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru