Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
22. dub 2010

Ahojky!!!
Já jsem zde, jen jsem pracovala a za chvilku musim vypadnout na jednu schůzku!🙂
A děkuju za palůšky! Jdeme až v 19,30, snad bobíček nebude chrnět.. aktivní je zrovna teď 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

handm
22. dub 2010

Ještě jsem chtěla vlastně napsat, že jsem Tercince očumovala Lukáška a je fakt kouzelnej!!🙂🙂🙂🙂 Vypadá, že je prostě úúplně spokojenej!! Tak jen tak dál🙂🙂🙂🙂

Mrzí mě ty vaše choroby holky!!! A těch dětí..!!! To je tohle zmatený počasí, chvilku krásně, pak kosa, jak babí léto...😝

tercie
22. dub 2010

Ahoj holky, nedočítám, protože to vždycky než se dostanu ke psaní, tak musím končit...

Všechny s Lukáškem zdravíme při čtvrtku 🙂

Chlapi mi po koju vytuhli tak jsem měla čas si dojít aspoň na wc, sprchnout se a nasnídat.

Šarlotko malej mi taky chrochtá, a já debil nemám ani kapičky ani odsávačku, můžu nějak pomoct i bez toho, nebo ne? Jinak manžu vyženu do lékárny...

markee
22. dub 2010

ahojky.
tak my za chvilku jedeme do Bene na genetiku,jsem na to zvědavá. Chudák Johanka, zas jí vysajou,ale chci vědět,jestli nemá tu trombofilii.
Jinak prý uvidíme,zda si pak koupím další balení HA. Jsem mu říkala,že ho mám do půli července. Takže fakt uvidíme co bude a co nebude.

tercie
22. dub 2010

Holky a všem vám moc děkuju za pochvaly Lukáška, všechno mu vyřizuju poctivě 🙂

tercie
22. dub 2010

Markee tak ať Johanku zbytečně netrápí a hlavně ať jsou výsledky OK 😉 Budu držet palce!!!

aronek
22. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀 Tak ten můj malý terorista od dvou nespí a chce si povídat. Nebrečí, jen si brouká a chce společnost 😅 Bych spala i ve stoje

sarlotta
22. dub 2010

markee držím palušky a ta Tvoje práce to je pakárnička teda... ale máš pravdu potřebuješ vypadnout z domu 😉

sarlotta
22. dub 2010

Terci no ta obyč odsávačka by se hodila.. stojí 25,. kč🙂)) šiško🙂 kapičky bych nedávala... nastříkej MM na vatovou tyčinku a vytři nosík. Jinak vyvětrat než ho dáš spinkat a mokrou plenku k postýlce.... pak si nakloň postýlku--- jako v porodce.. podložit nohy třeba velkýma knihama pod hlavou.
dělají se i klíny pěnové do postýlky pod polštář.. ale pro miminko je lepší nakloněná rovina . 😉

sarlotta
22. dub 2010

teda né pod polštář - ten až tak kolem 2 let 😝 ale pod hlavu...

markee
22. dub 2010

Tercinko,ahojky.
Vím jen,že holky které kojili,tak stříkali mlíčko do nosíčku. Prý to pomáhá a i jim to radili pediatři. Nevím,já to nezkoušela. Sarlottka určo poradí líp.

sarlotta
22. dub 2010

Aronek🙂)) šikulka... no ale dokud neječí🙂))) tak spi🙂

tercie
22. dub 2010

|No jo,jsem jí nějak opomněla koupit... 😅 a šťourat v nosíku, to bude řev...mu to dělala sestra v porodnici, a byl vzteky rudej.... já o nějak blbě nesu... 😔

sarlotta
22. dub 2010

terci nebudeš šťourat, jen lehounce vytřeš.. a to můžeš po každém kojču opakovat.. si ani nevšimne🙂

sarlotta
22. dub 2010

mělas ji vytahat za vlasy nánu🙂))))))))))) joooo hormony 😀 😀 😀 😀

tercie
22. dub 2010

Tak já to mlíko holky vyzkouším... bojím se akorát abych ho tou tyčinkou nějak nerejpla...

sarlotta
22. dub 2010

Holky včera sme byli v ateliéru 2 hodiny focení... nooo ze 150 fotek jsem vybrala 10... jako vybrala bych i 20... ale kdo by to platil 😀 i malého se podařilo vyfotit- ala šťastná rodinka... takže spokojenost 😎

sarlotta
22. dub 2010

Terci jen na krajíčku vytři tu dírečku... nikam to necpi jo🙂

sarlotta
22. dub 2010

Hele a jak budeš střihat nehtíky coooo matko ?🙂))))

tercie
22. dub 2010

No hejble jsem měla, že jí něco taky vrazim do rypáku 😀

handm
22. dub 2010

Je a šarlot, pochlub se!🙂 Fotečkama..
🙂

Aronku, tak to věřím...🙂 já šla spát v půlnoci a vstávala v půl šestý a šla bych si taky hodit šlofíčka 🙂 ato mi do toho nikdo nebroukal...😀

tercie
22. dub 2010

Jéé Šarlotko to se těším na fotky, doufám, že se pochlubíš a nenecháš si je jen pro sebe 😉 Hele a to ti ten zbytek fotek nedají ani na disku?
Nehtíky...nooo... asi ve spaní 😀 Ale zatím nejsou tak strašný 😉

markee
22. dub 2010

Tak jdeme se oblíkat. Pa.

tercie
22. dub 2010

Aronku jejda, to mě čekaj pěkný věci 😀

sarlotta
22. dub 2010

fotky budou příští týden
Terci no dají mě jen ty zaplacené i na disku🙂)) to by moc nevydělali🙂)))

sarlotta
22. dub 2010

Musím jí t vařit špenátek, drahoušek chce chvilku na počál. tak zatím 😎

ee.liska
22. dub 2010

ahoj tak jsem tu, včera jsem jaksi netíhala vám napsat. to víte to kežení zaneprázdní a unaví 😀
holky ☹ tak snad budou // příští měsíc 😉
šarlot chudák kryštůfek a jak včera na focení???
držím handm palečky 🙂 🙂
onno to je mi líto 😔

sarlotta
22. dub 2010

ahojík eli už sem písala🙂

ee.liska
22. dub 2010

markee tak držíp palečky 😉
terci to uurčitě zvládneš🙂

ee.liska
22. dub 2010

už to vidím, teprve jsem se dostala na tuto stránku 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru