Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
5. kvě 2010

Matri to je úplně jedno co paní vzala, prostě rušíš objednávku a ať si trhne nohou.. normálně jí napiš že chceš peníze zpátky... že si ji koupíš jinde 😉

mari111
5. kvě 2010

už jsem tam napsala Šarlotko, dík

mari111
5. kvě 2010

jej, to je krášne Šarlotko 🙂

sarlotta
5. kvě 2010

ty housenkové jsou takové jemné plyšánkové- no mazlící 😵 😵

mari111
5. kvě 2010

ty jo paní je jinak drzá, sem ji napsala že prostě m,odrou deku pro holčičku nechci, že to snad chápe a že jestli to mám chápat jako že mi tu objednávku nechce zrušit a on prej tak to chápat nemusíte, no ta je jinak hustá, počkám na peníze a pak si budu na ni stěžovat, co si to dovoluje, ja s ní jednala slušně, oni to maj na háku tři týdny se neozvou, ani nejsou schopní si na net napsat co maj skladem a ani nevědí kdy to budou mít a ještě jednaj jak debilové , ach jo ☹

mari111
5. kvě 2010

mne už dneska přišla kombinézka z aukra , taky taková plyšánková 🙂 to se bude Laurinku dobře ňuňat

sarlotta
5. kvě 2010

mari nerozčiluj se, napiš jí ať okamžitě pošle peníze zpátky na účet že prostě rušíš objednávku. nepiš nic sprostého, pže si to určo archivuje🙂))))

sarlotta
5. kvě 2010

taky se těším na ňuňání 😵 😵 😵 😀

mari111
5. kvě 2010

no šak ja jen slušně, už jsem ji poslala číslo učtu

sarlotta
5. kvě 2010

jo to je dobrý.... baba jedna.. asi nemá co dělat 😎

mari111
5. kvě 2010

no koukam na jiné postýlky ale se stříškou nic moc a bez stříšky maj pěkné ale je to teda bez ale ty ceny fuj

mari111
5. kvě 2010

asi to je nějaká trubka,no

kopa
autor
5. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Jsem tu jen na skok,jsem byla dneska nakupovat 😀 když jsem viděla včera Mari výbavičku tak se mi o ní zdálo celou noc 😅 😅 fakt!!!
Prosím vysvětlíte mi někdo na co jsou ty zavinovačky?Já znám jen takovu tu klasickou bílou do porodnice,ale nechápu moc proč se dávají i do kočárku atd... 😕 😕 😕 jsem jí chtěla dneska koupit a jaksi to nechápu 😅 😅

ee.liska
5. kvě 2010

mari to je k vzteku ☹
šarlot moc pěkné šatky 😵
petros, včera jsem měla být 21+2 a říkali že už 21+5 takže o tři dni 😀 i v průkajdě to mám napsané
jo a jak jsem psala že dr říkala váhový odhad skoro půl kila tak to jsem tam taky našla přesně, je to 408g, už jsem se bála že to bude obřík

sarlotta
5. kvě 2010

Kopi miminko se v tom cítí dobře, je zavinuté🙂) jako v bříšku 😉 taky pro návštěvu, když se bojí vzít dítko jen tak, třeba prababičky, tetičky. Nemusí držet hlavičku. na kojení- miminku schováš ručky🙂)) a pak ho klidně rozbalíš a necháš ležet na ní a spinkat 😉

ee.liska
5. kvě 2010

kopi nám říkala v kurzu že mimi do 3 měsíců má rovnou páteř tak je pro něj ta zavinka nejlepší, i na chování i na ležení, kor když dáš mimi někomu pochovat, ale zese nějaká miminka v tom nechcou být, já už jednu mám, jednu si ještě koupím ny výměnu. ty obyč stojí do 200,- takže pohoda

ee.liska
5. kvě 2010

čau šarlot 😀

sarlotta
5. kvě 2010

ahoj Eli🙂 tak co čtvrtek nebo pátek příští týden? 😀

mari111
5. kvě 2010

joj kopíku no teda takove sny,že, no co ja ti to dělam. A ja zavinovačky mám dve klasicke a tři rychlozavinky, ja to mám totiž jak zastara, dítě je v tom bezpečneji při návštevách a aj si myslím že se v tom líp cejti a mne se to líby když to je zabalene, ja moc nemusím tu modernu, že sou mimi hned od porodnice bez zavinky 😒

sarlotta
5. kvě 2010

tak kukám do diáře a pátek🙂)) ve čtvrtek nemožu 😀

mari111
5. kvě 2010

jo Eli to teda je k vzteku, ale už se uklidnuji 😀

ee.liska
5. kvě 2010

ok to bude super 🙂

sarlotta
5. kvě 2010

doufám, že se Petři taky přidá a Sirell kdyby mohla... tak klasika v 9 na vlakáči 😀

ee.liska
5. kvě 2010

já jsem zase prospala půl dne 😝 jen jsem dojela od dr, najedla se a doteď spala, jdu zase pojíst a čekám dneska mamku
jo kopi šarlot je už zasloužilá matka, všechny věci co kupuju tak se s ní radím, i seznam jsem jí předložila aby mi ho doplnila a proškrkala 😀 😀
jo mati a když ti to ta slepice stejně pošle, tak to jednoduše bez udání důvodu pošleš zpátky a hotovo

ee.liska
5. kvě 2010

jasné 🙂 že by konečně bylo i sluníčko?

mari111
5. kvě 2010

ja se chci taky s někým sejít, proš sem tak daleko 😒

sarlotta
5. kvě 2010

mari dojeď🙂 možeš u nás přespat 😎

mari111
5. kvě 2010

joj Šarlotko ja s tím spaním, ja mám problém už usnout aj u maminky, v pokojíku kde sem bydlela a ne ještě u vás, ja sem divná,no. ja spím jen doma a to sem ráda že vúbec 😀

sarlotta
5. kvě 2010

no tak bysme nespaly🙂)) a kecaly 😀

mari111
5. kvě 2010

no to jo 😀 jinak už jsem psla z tohomimibazaru 5 lidem a už čtyři mi odpověděli že hnedá není ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru