Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. kvě 2010

Natálko já taky dřív byla slzavý údolí...dovede kolikrát tak ublížit slovem...ani si to asi neuvědomí, a hlavně se nikdy neomluví... ale teď když se naštve tak už taky nedolejzám, dělám si svý a ignoruju ho taky...vydrží pár dní a pak se začne bavit jakoby nic,...hérečka jedna. Hele nevím jestli jem se na to už neptala, není ten tvůj taky narozenej ve střelci?

markee
9. kvě 2010

Tercinko klidně se mi zeptej. Díky.
Natalie,díky moc.
Malé se tohle stalo už jednou,ale pak dobrý.
Jé holky končím,žene se sem děsná buřina,takže ať mi to nevypálí PC. jdu to vytahat z elektriky. Papa.
Je tu fakt černo,bojíííííím.

tercie
9. kvě 2010

Jéj Markee tak ať do vás hrom nebací 😉 Papááááá

Natálko manipulátoři jedni po.sraný co? Ale já už ho mám teď na háku a ty jeho pitomý nálady mě nerozhodí.
Nemá cenu se doprošovat.
Jako když si vzal volno když nás s Lukáškem pustili z porodnice, a stejně s námi doma vůbec nebyl doma, makal venku, a já debil si o pomoc neřekla, a dělal jsem hrdinku jak všechno zvládnu a pak jsem po večerech brečela, a bolestí lezla div ne po zdi. A nezájem... doteďka malýho jen občas pochová, že by ho přebalil, nebo kdyby po nás jen vylil blbou vaničku po koupání...ani omylem. A já už po něm nic nechci, ale štve mě. Hlavně že se všude chlubí, že má syna a když ho zapíjel s kamarádama,nechal v hospodě přes 10tis. No čert by mě vzal někdy fakt. A všichni si myslí,jak je skvělej tatínek. 🙄

natalie77
9. kvě 2010

Terci, je to střelec....manža si malého začal všíma a starat se o něj až tak od roka a půl, venku s kočárem byl asi 3x, podělaný pleny ze zásady nepřebaloval.....máme doma to stejný....když si vzal volno po porodu, tak jel ven na kolo....píchnul a já po císaři pro něj ještě jela a před našima tutlala, by ho jinak flákli!!!¨
Teď se ale o malého stará vzorně....miluje ho a můžu Ti říct, že kdybychom neměli malého, měla bych chuť se snad po dnešku rozvést!!!

natalie77
9. kvě 2010

Terci, o manžovi si to také všichni mysleli...že je ten hodný chudák....pod pantoflem...ale za dvečma to vypadá jinak...jsem mooooc malinká, když houkne....ale to už tak nebude, musím myslet i na svoje dobro....a hlavně na dobro Marečka...a ať li vylíže třeba kapsu.... 😝

natalie77
9. kvě 2010

Terci, jsem teď projela fotky.....Lukášek je náááádeherný, tak fotka, jak tam má tu ručičku pod tvářičkou, no vyletěla mi slza.......hele se nějak dojímám...to jsou asi nervy...
Fakt se Vám povedl, je krásnej.

natalie77
9. kvě 2010

Tak se jdu učit, pořád si to aktualizuji, jestli tu někdo není a nesoustředím se...tak to musím vypnout.... ☹ .
Zítra ahoooooj, ještě štěstí, že je malej tak ukecanej, jinak bych nepromluvila celý den 😀 .

mari111
9. kvě 2010

tak du hají, Tercinko vím že neuteče, no ale ja jsem typ člověka , co chce všechno hned 😅 u nas leje, se bude aspoň dobře spát ale zítra at je hezky 😵 jinak Farmi, umět si udelat dítě ženský, to by bylo detiček na světě, bóže, šak by bylo přemnožíno 😅 😀 😀 😀

mari111
9. kvě 2010

tak dobrou holčinky moje ,Natali, ty to nepřeháněj, taky si odpočiň

tercie
9. kvě 2010

Tak jdu vypínat, ale ještě nakukuju... Natálko...oni jsou fakt přes kopírák 🙄 ☹ 😒 😠 😖 😝 😝 😝 Zabít málo...
Ale musíme bejt fakt sobci a ty jejich výlevy si tolik nebrat, jinak se to vydržet nedá. Manipulátoři. Vždycky si říkám,že příště už se nedám, a jak myslíš,že tovždycky dopadne. A taky ze mě před známýma dělá kápo,a ak domaza sebou bouchnem dveřma,ten pravej "pán" se ukáže.
Ale jindy mě zase rozesměje, překvapí (občas i příjemně😀) obejme,no a to bych ho zas nevyměnila za nic na světě...blbá, no 😀 Jenže to jsou přesně oni...
Nic,nebudu tady na noc filozofovat 😀
Děkuju za pochvalu Lukáška, já mu to vyřídím, že je krásnej a šikovnej chlapeček 🙂

Mari taky bych nejradši všechno hned,kdyby to šlo, ale víš jak,trpělivost přináší růže 😀

Holky,mějte se,dobrou noc!!! 😵 😵 😵

kopa
autor
10. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Tak jsem dneska volala na tu kardiologii a jdu tam ve středu odpoledne,tak jsem ráda,že to budu mít brzy za sebou 😅 Tlak furt měřím.
Dneska je pěkně hnusně 😒 Byla u nás o víkendu tchýnka a poradila mi obchod se záclony,tak se tam dneska pojedu podívat.

handm
10. kvě 2010

Dobré ranko, kecalky!!
🙂
Tak jsem to dočetla a musím říct, že Natalko, asi bych ho nakopala nejen do kolena, ale ještě i někam mnohem výš.. ☹ Některý chlapi jsou fakt na zabití... a Terci, že ty máš doma to samý přes kopírák, holky moje, to je fakt peklo.. ☹

Abych uklidnila Farminku, neboj, u nás se taky nesexuje...😝 od prosince jsme si neškrtli a myslím, že když nebude třeba bobička vypudit, tak si neškrtnem až po šestinedělí...

Šarlotko, snad mallý bude brzy v pořádku!!🙂
Mari, ty to moc nepřeháněj!!! I když my taky celý víkend makali na domečku a dneska sotva lezu já i manžel 😀😀😀
Ajiiii, teda, že tys tu mrchu nekopla taky někam...☹ můra jedna! Drž se!!!🙂
Kopi super se záclonama, snad to bude v pohodě...!!
Holky, to je humus počasí tedy!!! tady řečeno kemrem "chči.e a ch.ije" ☹☹☹☹

Dneska jdu v 13,00 na KO, tak se zkusím DR zeptat, jestli musím na UTZ zase k tomu "příjemnýmu" doktroovi... ☹

wlladka
10. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Tak musím především popřát hodně štěstí na kontrole Paajince, ať uzří blikající srdéčko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Handm, tobě také na KO hodně štěstí 😵 😵 😵 . Jen si na toho blbýho dr. postěžuj. Není jediný na světě, jen ať ti doporučí jiného. 😉

Natál, Terci..... manžely bych nakopala oba. Můj je taky střelec a takový není ani trochu. Já jsem teda střelec taky, tak to možná nějak přebíjíme 😅 Ale můj střelec - muž je obětavý a pozorný. Tak nevím.
Kryštůvkovy přeju brzké uzdravení, snad to nebude nic vážného. To je na prd, co Sarlott!?! Na tu besídku jsi se tak těšila.... 😒 Chudinka malý.

wlladka
10. kvě 2010

...no a ještě Farmince....hóóóóóóódně sexu. Ať starouše nějak zlomí 😀 😀 Sakra. I ten můj je jak králík a je tu z těch našich mužských nejstarší. Teď se snaží držet zpátky, jelikož nám hrozí předčasný porod. Jinak .... 😵 😵

sarlotta
10. kvě 2010

Dobré ránečko holky.
Tak malý má hnisavou angínu 😒 dostal klacid, chuďátko moje, furt má 38...tak teda leží a skučí 😔

sarlotta
10. kvě 2010

Natalinko nic neruš, vyprdni se na něho na ublíženého 😅 😀 😀 😀
Ty joooo, tak to mě by manža spíš poslal a byl by rád, že má doma klid.
Se chová jak malý fracek 😠 😠 😠 Ať si řekne svým rodičům 😀 😀 😀 jéééé fakt sebrat berle a nakopat.
Už se s ním o tom vůbec nebav... a kdyby začal tak mu řekni jestli to jako myslí vážně, že se fakt chová jak malé závistivé děcko. Jestli by teda chtěl jet s malým on s Tvými rodiči a Ty že bys byla teda doma, nebo cooooooo 😲 😲 😲 😀 😀 😀
Šak to je hlavně pro malého ne ?
Já za tím vidím nějaké depky z té operace, víš... a neumí to říct na rovinu a tak rýpe do tohoto jak jelito 😉 Ale to se srovná, neboj 😉

sarlotta
10. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt................................KO 11.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. .......utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt............................KO 12.5.......................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt..............................KO 10.5.
ee.liska 23tt .................. ... .....KO 10.5.. ........................................................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO ? ...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... ..........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ .....genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ..KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně
Maarrtina 13tt ....................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... .... KO 10.6. NT v pořádku 😉
veve.b 9tt...................................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 7tt...................................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 34DC
M.aa.b 27DC
Cajori 19DC
Madormi 16DC
Nicollka 14DC
Farmarska 13DC
Katyna 8DC
Aja 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

mari111
10. kvě 2010

dobré ránečko , i když pro mne nic moc. Jsem se moc dobře nevyspala, všechno nějak pobolíva, jsem oteklá a jak kdyby jsem vúbec nespala ☹ a to mne čeká hromada žehlení. No tak du si udělat kapučínko a du na to. 😒

mari111
10. kvě 2010

No handm taky makáte,co. Jo holka, musíme se šetřit 😉

mari111
10. kvě 2010

holkám na kontrolu držím palečky , ať je vše v pořádku, jako že to bude určitě v pořádku 😉

ee.liska
10. kvě 2010

Ahoooj 🙂 , tak jsem po víkendu tu, věnovala jsem se manžovi a rodině, tak jsem ani nepsala, jdu dočíst co se mi povede 😀
jinak zítra nastupuju do nemocnice, snad ne na dlouho, CS mám od 18 tt 1, čípek teď 2.3 cm 😢 snad tam nebudu do porodu
na ko držím holkám palečky 🙂 🙂

sarlotta
10. kvě 2010

Elinko, ach joooo, tak se drž sluníčko 😉 Jak budem zdraví tak dojdu na návštěvu, ju... snad tam ale nebudeš moc dlouho 😉

ee.liska
10. kvě 2010

šarlot dík 🙂 , koukám, že zase marodíte 😒
my si to kafíčko na sluníčku snad nedáme 😀 😀 😀

tercie
10. kvě 2010

Taky držím palce na kontoly, a hezkej den všem !!!
Snad bude dneska pěkně a konečně se dostanu s prckem ven, včera jsme se moc neprovětrali 😀
A jdu dočíst 🙂

handm
10. kvě 2010

Jaj, teď jsem přišla z porady a co to tu nevidim..
Ee.lisko, to je mrzutý, snad se ti to klidem v nemocnici zlepší a nebudeš tam muset být až do porodu... holka, to by bylo blbé, ale pro mimi všechno 🙂 Drž se!
šarlotko, tedy ten váš šmudla si taky umí vybírat.. ☹ tak ať je líp!!!
Mari, tedy, jak oteklá?! Nohy?! a nějak hodně? mě říkala dr, ať si na to dávám pozor.. kdyby se ti to nelepšilo, šupajdi k DR!!!🙂 A moc nepracuj!!🙂

sarlotta
10. kvě 2010

No holky už to bude jen horší, mě trošku otěkají ruce po ránu... cítím, je takové napuchlé-prsty... takže prstýbnky brzo pošupajdí do šuplíčku🙂
A ty šlapky na nohách.... ráno uáááá..ouvej... no 13kg mám nahoře 😝 😅 😔

handm
10. kvě 2010

šarlotko, tak 13 kg na tobě se ztratí,, ty si jak lunt!!🙂 mě snad zatím nic neotéka, nebo jsem si nevšimla 😝

tercie
10. kvě 2010

No to bylo rychlý dočítání 😀
Eli snad si tě tam dlouho nenechají ... Budeš tam mít aspoň net? 😉

Šarlotko ty jo, angínu, chudinka malej, ale atb zaberou brzo a bude mu hej 😉

Mari taky jsem se moc nevyspala, malej to má fakt asi otočený, v noci pořád fňuká, a když mu dám dudlíka tak mám jistotu že se už nevyspím, protože si ho ještě sám neudrží,durt mu padá a musím ho dávat pořád zpátky. Už spíme při rozsvícený lampičce,abych se s ním trefila do pusiny a nenaštvala ho ještě víc 😀 A nebo mu ho musím držet aby ho nevypliv a u toho moc teda spát taky nejde. Zato ve dne ho nakojím,položím do postýlky a chrní do dalšího kojení. Se picnu. Jsem zvědavá,kdy padnu na hubu, přes den mi dospat nejde.
A teď ráno mi ublinkával,i přesto, že si krknul, jsem byla už na prášky, musela jsem ho komplet převlíct, a ta rýma taky furt není lepší ☹

handm
10. kvě 2010

Tercinko, tys porodila sovu!🙂 snad bude malému líp brzy, bez rýmy atd...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru