Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
4. čer 2010

jj asi to tak budu dělávat protože to asi fakt není sranda něco podcenovat a prdět na doktori.fakt mi to dalo včera na břicho zabrat.aspon do 35 týdne šetrit se a pak už bych i mohla trajdat.těch 5 týdnu už by bylo jedno kdyby vykoukl na svět dřív.jen mě to serká,venku krásně a já bud sedím na zahrádce nebo to proležím v posteli.achjo se tak máte že si tady všichni užívají těhu a my s Eli jen tak na pul

petroska
4. čer 2010

supr Eli ,já ji taky nemám.

mari111
4. čer 2010

Eli tak gratulka 😵
petroš nic si s toho nedělej, ja taky netrajdám, když mně taky pak bolí břiško nebo záda a to tak, že se nehnu 😔 Ještě že máme ten internet,že 😉

ee.liska
4. čer 2010

@sarlotta pěkné hadříky 😵
@madormi hezký víkend 😎
@petroska taky pěkné 😵 a jak je? je to bříško lepší?
@cajori17 ☹ snad bude s bráškou všechno v pořádku
jo femigard potvrzuju, 1,5 měsíce užívání a bylo to 😀

ee.liska
4. čer 2010

děkuji holky 🙂
a fičím do postele, jsem úplně hotová, teprve jsem dojela dom😝 ale celkem mi to tam chutnalo 😀

ee.liska
4. čer 2010

jo a ndeska mi to píše 100 do porodu 😀 😎

petroska
4. čer 2010

Eli lepší ale nesmím moc pochodovat,spíš se fakt šetřit jinak mi tvrne.ted sem celý týden byla bez tvrdnutí tak prášky zabírají.jen se děsím další kontroli protože to ležení ted nejak moc nedodržuju.100 do porodu?super tak to musíme obě zmáknout 😉 to už je pár dní,to nějak přečkáme ne?

sarlotta
4. čer 2010

@mari111 no to už právě nemají 😠 😉

sarlotta
4. čer 2010

@ee.liska gratulka to je fajn🙂

mari111
4. čer 2010

Šarlotko to nemyslíš vážně, to je jak s tou cestovní postýlkou, no nemám ja smúlu na ty barvi, sakra 😠

handm
4. čer 2010

Ahoj holky! tak já konečně dodělala něco pracovního, co mě tu dva dny omezovalo v konverzaci s vámi 😀😀😀😀 a teď už snad budu jen vaše 😀

tercie
4. čer 2010

Brý poledne .-)

mari111
4. čer 2010

ahoj Tercinko

cajori17
4. čer 2010

cau holky,tak bracha ma pry anemii,malo cervenych krvinek ,delaji mu ruzna vysetreni ,ted jde na tu sondu do zaludku,maji podezreni,ze mu praskl vred....ja se o nej tak bojim ☹

mari111
4. čer 2010

neboj čajori, to bude určitě dobré ale chápu že máš strach 😔

aronek
4. čer 2010

Ahoj, tak jsem zpět z práce. Fakt mazec, dát mi tam postýlku, tak tam můžu zůstat. Nástupce moc nezvládá ani počítač, natoš práci, ale třeba to dopadne. Jo a volal přítel, že dostal výpověď. V pondělí musí na pracák a shánět práci. Stejně je to komedie, já bych mohla do práce hned a chlap jí nesežene 😠

handm
4. čer 2010

No tedy Aronku, to je husty.............. a co tak najednou?! s tím přítelem myslím... ☹ že prostě ze dne na den.... co vlastně dělá?!
Caj, to bude snad v pořádku!!! Držím palce!!!

aronek
4. čer 2010

handm, dělá na pile. Měli začít splácet úvěr a je málo dřeva, tak je pustili dohodou, ještě, že dostane tři platy. V nejhorším bude na pracáku a pak se vyměníme na mateřské, jen mně bude mrzet, že budu bez malého 😖

handm
4. čer 2010

Aronku, to chapu.. manžel taky furt rika, ze by kliden doma byl pak, ale ja o to nechci prijit, aspon ne hned...

JInak ale samozřejmě blby, že kvuli uvěru musi poustet zaměstnance, a ze je malo dreva... da se tam u vas sehnat prace?!

aronek
4. čer 2010

Právě, že práce není. Byly tu sklárny a když krachly, tak plno nezaměstnaných ☹ a ostatní firmy nepřibírají 😠

handm
4. čer 2010

Aron, no.. to je tedy opravdu parada ☹ ☹ ☹ tak moc držím palce, aby se něco našlo, třeba i přechodně, kdyby náhodou zas pila brala zpátky...

aronek
4. čer 2010

sarlot, malý vstává jen o trochu dřív, než jsem vstávala já do práce, tak se to třeba naučil 😀

aronek
4. čer 2010

handm, je to na prd. Naštěstí namáme půjčky, tak nějak vydržíme

handm
4. čer 2010

Aron, tak to je aspon dost zásadní pozitivum...🙂

kopa
autor
4. čer 2010

Ahoj holky 🙂
my byli dneska na krásné dlouhé procházce,dalo by se říct menší tůře 😀 😀Bylo krásně,mám spálený dekolt 😅
Sarlott a Petrosko nakoupili jste krásně 😵 😵 Já v tom kiku u nás taky byla a mají moc hezké věcičky,ale mě je to zatím naprd že 😀 😀 Tak jsme se dneska o tom bavily,tak si zatím dokoupím pár věcí 56 a zbytek bud v tom 30tt a nebo až po porodu.Začnu kupovat takové ty věci kolem(kosmetiku pro mímo...,věci do porodnice)

Cajori to mě mrzí s bráchou 😔 tak držím moc palečky.

Aronku to je mi líto,že přítel přišel o práci 😔 U nás je taky stále doma,když reaguje na náký nízký pozice,tnebo jiný obor...tak i tak ho nechtějí a známý co mají Vš,mají taky problém již přes rok sehnat práci.

Eeli gratuluji k Necukrovce 😵

Madormi přeji pěkný slunečný víkend 😵

aronek
4. čer 2010

kopi, s prací je to na prd všude ☹

kopa
autor
4. čer 2010

@aronek Aronku stojí to fakt za h....Oni to dneska taky v těch firmách řeší tak,že na ty vyšší pozice a nebo když se jim uvolní místo,tak nehledají novýho zaměstnance,ale dosadí tam toho stálého.

kopa
autor
4. čer 2010

Jinak holky,až budu mít čas přidám vás do té soukromé skupiny s nadpičníky 😀 😀 tam si můžeme psát,však víte co 😀

ee.liska
4. čer 2010

@petroska to si piš, že to zvládnem, máme kluky šikovný 😀 to je dobře, že je ti líp, že prášky zabírají 😉
@sarlotta
@kopa děkuju 🙂
@aronek to mě mrzí s tou prací 😒
@cajori17 hlavně že je bráška v péči doktorů, určitě mu bude za chvilku dobře 🙂

ee.liska
4. čer 2010

já se dneska táááááááááák strašně nudím 😝 manža je na srazu se školou, v pátek šli všichni někam ven a já vůbec netuším co budu dělat. v telce je prd 😖
zítra je u nás dětský den, neteřinka se školkou tam vystupují tak se půjdu podívat, jak je šikovná, bude žabička 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru