Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
15. čer 2010

Poprat se musíme, nic jiného nám nezbývá. Vlastně se s osudem pereme od začátku. Tu bitvu ale vyhrajeme! Ještě nás čeká dlouhá cesta, ale zvládneme to. Těším se až budeme na konci a Šimonka si povezeme domů 🙂
Děkujeme vám všem za palečky. Vím, že na nás myslíte, jste moc fajn. Tady mi to hodně pomáhá. 😵 😵 😵

Hlavně se tu všechny držte a šetřete se. Dávejte na sebe pozor ať těhule nemusíte tak brzy do nemocnice. Snažilkám hodně štěstí ve snažení, ať už, sakra, ty // přijdou a netoulají se kde nemají ! 🤐

ee.liska
15. čer 2010

už jsem si vytiskla i žádost o porodné, o rodičovský příspěvek, o mateřskou, pro pojišťovnu pro malého a všechny papíry co budu potřebovat 😀

ee.liska
15. čer 2010

ne mylý ale malý 😀
@wlladka to ti uteče neboj 🙂 to tvoje zlatíčko všechno určitě zvládne 😵

cajori17
15. čer 2010

holky,momentalne ujizdim na kojenecke presnidavce 😀

cajori17
15. čer 2010

nebo ne kojenecke-ovocne 😉

wlladka
15. čer 2010

Jsou tady děti narkomanek a silných kuřaček. Je těžké, dívat se na "matky" co své děti takto ohrozily a ohrožují. Ti drobečci mají absťáky ☹ Doktoři tu kolem nich létají, dělají vše, aby je zachránili, protože "matky" byly - jsou tak nezodpovědné. nedá se slovy vyjádřit, jak se cítí ty, které mají každý den těhotenství vydřený a ještě se tu strachují o své maličké, ne vlastní vinou, předčesně narozené.
Jednu "matku" k miminku pustí vždy až po té, co jim odevzdá svou čerstvou moč. Pak jim ty děti dají domů a do jakého, ty chudinky, přijdou prostředí? Nejde tady na to nemyslet. Nemohla bych být tady lékařem...... Matka smrdící od cigaret by mi nesměla přes práh. Nedá se ani popsat, jak se tu cítím.... ☹

ee.liska
15. čer 2010

caj t mám taky ráda 😵 broskvovou.. jakou ty nejraději?

ee.liska
15. čer 2010

takovým matkám snad děti nedat a hned je šupnout těm co na to dlouho čekají 😠

mari111
15. čer 2010

jo jo Wladi, to je těžké, ty si teď jak na trní, je jasné že ti toto moc vadí ☹

wlladka
15. čer 2010

@ee.liska - kdyby to bylo tak jednoduché ☹ ☹

ee.liska
15. čer 2010

jj to je jasné ☹

mari111
15. čer 2010

4ajori to je taky a často ujíždim na přesnidávce 😅 Eli a to musím mít vytisknuté, ja myslela, že pak pudu na pojištovnu, na socku nebo co to je kde se žada o rodičovskej přispěvek a tam mi daj papír a já si ho tam vyplním ???

cajori17
15. čer 2010

@ee.liska .ja ma rada vsechny prichute

ee.liska
15. čer 2010

mari to ti tam dají, ale já si to vyplním doma, zrovna si k tomu pořídím všechny kopie op, rl a tak a nebudu muset dvakrát na úřady 😅 já na papírech ujíždím, jako na vyplňování a tak 🙂

cajori17
15. čer 2010

loucim se-jdu se trochu tulit s pritelakem.pa

wlladka
15. čer 2010

Tak u nás všechny papíry vyřídil manža 😉 Nejprv žádost o mateřskou - do zaměstnání. Pak s papírama z porodnice, občankama a oddacím listem na matriku pro rodný list. S rodným listem na zdravotní pojišťovnu, tam se vše vyřídí na místě a kartičku pošlou poštou. O porodné se žádá až když máš rodné číslo děťátka. To už manža taky vyřídil. Dokonce nám prý přijde už tento měsíc 😉
O rodičovský příspěvek se žádá až po 6ti měsících od narození.

wlladka
15. čer 2010

@cajori17 - normálně mne provokuješ. Já jsem se netulila ani nepamatuju ☹ ☹ ☹ ☹ A ještě dlouho nebudu. ☹ Chjo

wlladka
15. čer 2010

Jdu do spršky a pak se budu na netu koukat na Ordinaci. Co jsem v nemocnici, uteklo mi plno dílů, tak je musím dokoukat, abych pak mohla sledovat další v TV. Jsem hóóódně pozadu. Tak PA a dobrou noc 🙂 🙂

Caj, a tobě krásné tuleníčko 😉 😀

natalie77
15. čer 2010

Ahoooj koníkovky,
po čase se hlásím, mám hodně restů, taky mi nebylo a není moc do skoku, mám nějkaou střevní chřipku, tak snad to nechytí malý, protože já funguju na 100%, ale jsem úplně vyřízená.....je mi na omdlení, nestíhám běhat na wc....čert ví, kde jsem zase něco chytila...

Jinak hlásím, že jsme si doma konečně sedli a vyříkali si to, bylo to asi teda na 4 hodiny, hovně náročný, dospěli jsme k závěru, že bez sebe nemůžeme být, jen to bylo náročné období pro oba a nějak jsme se s tím neuměli poprat, já řekla svoje křivdy, svoje nasrání, poznámky, návrh toho , co by se mělo nebo nemělo....no a manža teké...
....od toho potratu jsem byla prý jiná, bál se, že mi není dost dobrý, že jsem byla odtažitá, že si myslel, že ho chci opustit...prý tečka byla ta dovolená, to bral, jako definitivní konec, že ho nechci a nepočítám s ním....Tak chápete to?
Prý se bál, že přijde domů a já tady nebudu...pořád jsem seděla stranou, psala něco do počítače....no je jasný, že diplomku a učiení jsem nepsala na tabulku křídou, jako naše babičky 😉 . Teď máme oba dobrý pocit, že si najdeme zase zpátky cestu k sobě.....no a já se snažím na to hnusné zapomenout, bude to chvíli trvat, ale zase to dopadlo dobře...tak uvidíme, jeslti siliby, které jsme si dali dodržíme....držte nám pěsti, byla by škoda se na to vybodnout, máme všechno, milovaného Marečka, tak proč to posírat blbostma....

Jím tady piškoty a černý čaj....jdu si lednout....
Všem držím pěsti, Wladi, tulení si vynahradíte......halvně, ať jste oba v pořádku a Tvoji chlapi Vás mají oba brzo doma, drž se, je to určitě náročný, ale ty to zvládneš. Myslím pořád na Tebe.
Holky, držte se všechny brzo se ozvu.....moc se mi stýská a díky za podporu!

cajori17
15. čer 2010

takze tulenicko neni,pritelak cuci na fotbal 😒

cajori17
15. čer 2010

nat.jsem rada,ze je to u vas doma na dobre ceste-jen tak dal..................

mari111
15. čer 2010

Natalko, tak to je dobře že jste si to takto vyříkali 🙂

mari111
15. čer 2010

manža ma taky nějakej pototo žaludek a ja už začínam mít taky divné krkání jak on, fuj ☹ asi je nějaka svině bacilatá ve vzduchu 😠

mari111
15. čer 2010

už všechny spinkáte asi, tak dobrou

madormi
16. čer 2010

wladí vždy když vidím maléhé Šimonka tak se mi rozteče řasenka 🙂 je to zlatíčko!!
natali tak to je super, že jste si to vyříkali, kdyby to udělalo víc párů tak ubyde rozvodovost šílená 🙂

sarlotta
16. čer 2010

dobré ránečko holčinky🙂

u nás hnusně, dusno, zataženo, půjdu si asi lehnout k tv 😉 se mi nic nechce 😒

madormi
16. čer 2010

@sarlotta mi tu máme od pěti sluníčko a modrá obloha, tak odpoledne půjdu konečně bruslit 🙂

sarlotta
16. čer 2010

@natalie77 tak konečně jste si sedli, ale že to drahoušovi trvalo... kdyby otevřel zobák dřív coooo 😉 Doufám, že jste se na ,,nějaké" příště už řádně domluvili... aby se to neopakovalo, když se těch blbinek nakupí hodně tak je to na jednoho příliš.

sarlotta
16. čer 2010

mad tedaaa, pošliiii🙂)))

sarlotta
16. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ...KO 15.6 v pořádku, KO28.6..........................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 28tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 27tt ...................... .........KO v pořádku, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 15tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 31DC
Cajori 26DC
Nicollka 25DC
M.aa.b 24DC
Farmarska 17DC
Katyna 13DC
Natalie 10DC
Aja 9DC
Madormi 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru