Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
23. čer 2010

@ee.liska Eeli j si taky myslím,že to stačí.A když něco zbyde,tak já to pak spapkám doma 😀

handm
23. čer 2010

Ahoj holky! Já vůbec dneska nestíhám. Mám dnes "home office", ráno jsem byla na stavbě, začali nám montovat kuchyni, super! a teď doma začínám balit na stěhování.. já se sem do bytu přestěhovala s krosnou a kufrem, a teď ?! mám dvě krabice plné a nic neubylo 😝 to bude masakr....🙂
mějte se krásně, já se ozvu!
páááá

všem gratuluju ke KO, paaje k negativnímu screeningu!!!!! těším se na fotečku
Aronkovo honzíkovi ke kyčličkám...
Farmi uzdrav se!!!

mari111
23. čer 2010

Kopi mne síce bude z ní blbě, to už vím dopředu ale já mám na ní takovu chuť 😝

mari111
23. čer 2010

Petroš kde si koupila ty žirafky hrací? 😕

petroska
23. čer 2010

ahojky sem vám dočítala.mari v hračkářství POMPO.měli na ně akci 🙂

petroska
23. čer 2010

paaje gratuluju k NT 😉 a aronkovi ke kyčličkám.

mari111
23. čer 2010

Petroš dík, tak jsem ji na netu nenašla a pompo je až v ústí, tam se mi teda nechce, toje daleko, skusím ještě hledat na netu ☹

petroska
23. čer 2010

@mari111 NICOTOY hledej to pod tímto.muj to hledal na netu a našel to tam.akorád je to tam drašší jak přímo v obchodě

mari111
23. čer 2010

tak jsem našla všelijaké žirafky jen tu co máš ty ne. Ale chceme ještě do chika do Liberce, tak tam kouknu 😒

cajori17
23. čer 2010

holky,tak jsem tu 🙂

cajori17
23. čer 2010

uz mi bylo smutno po vas

ee.liska
23. čer 2010

@kopa koukám že jdeme zítra spolu na KO, budu držet palečky 🙂
@petroska ta žirafka je fakt úžasná 😵
@cajori17 ahoj caj 🙂

cajori17
23. čer 2010

ahoj Eli,jak se mas?

m.aa.b
23. čer 2010

Ahojky všechny zdravím a gratuluji k úspěšným kontrolám 😉

@mari111 http://www.mojehracky.cz/cz/e-shop/162600/c1239...

@farmarska hodně vitamínku a bacilum dej pěkně na pr..l 😀

@kopi řešit tloušťku v těhotenství - vysněném těhu a po tom co nás tu všechny potkalo je nesmysl!!!! Mysli jen na mimíska ať je mu u Tebe dobře a víc teď neřeš. Co se týče svatby i kdyby jsi si vzala na sebe pytel tak každému to může být šumák - je to Tvá svatba. Navíc si myslím, že nejen přítel si může vymýšlet jak chce svatbu i Ty máš právo na to mít ji tak jak chceš. Mě osobně se nejvíce líbí řešení mari111 tak si to také představuji, a jestli Ti někdo chce dát svatební dar, tak Ti ho dá ať už ho pozveš na svatbu nebo ne. Si tedy myslím 😅. Tak Ti přeji hlavně pevné nervi a už se nehádejte ať je mimís v klídečku 😉

tak a víc si nepamatuju 😝

cajori17
23. čer 2010

holky uz toho mam akorat tak dost- prsa me boli,bricho mam nafoukle bradavky jak štuple......no a test vcera bilej-muze mi to nekdo vysvetlit?????uz jsem v koncich -jeste ze jdu v patek k mudrovi..... ☹ ☹ ☹

mari111
23. čer 2010

m.aa.b si fakt !!! DOBRÁ !!! tleskám a děkuji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
23. čer 2010

čaj uvidíš co dr, třeba fakt si těhu, jen ještě málo aby to test ukázal

cajori17
23. čer 2010

mari,me uz to takhle nebavi...proste se citim silene.............neda se to posat,bud jsem tehu a nebo nejakou hroznou hormonalni poruchu,protoze toto fakt neni mozne............... 😔

m.aa.b
23. čer 2010

@mari111 nn 😅 a není zač 😉

m_artasek
23. čer 2010

@cajori17 ahoj, no u mě mrcha zatím taky nic a dnes jsem jak zpráskanej pes. Byla jsem včera u rodičů pomoct jim s úklidem po malířovi a dnes půjdu asi spát se slepicema, protože jsem úplně K.O.

kopa
autor
23. čer 2010

@m.aa.b Maab díky za psaníčko 🙂 a takovej pytel by nebyl špatný vid 😀 😀 No jsem ráda,že jsem to tady včera s holkami probrala 😵 😵 dnes už mám víc jasno i kolem toho oblečení 🙂 Ještě že vám všechny mám 😲 😵

m_artasek
23. čer 2010

@kopa už teda víš v čem půjdeš v den D?

kopa
autor
23. čer 2010

@m_artasek Martasku no mám zatím jen představu 😅 😀 jsem si v Ca zkoušela takovou těhu halenku,nebo jak to nazvat 😅 má černé triko a přes to jsou jakoby ramínka(a je to udělaný jako silnější tílko)a je tam dost prostoru na vyniknutí bříška a to má barvu s proužky šedo černé a k tomu bych si koupila bílé kalhoty.
A nebo holt ty černé gatě a něco podobného jak tu dávala Petroska. 🙂

m_artasek
23. čer 2010

@kopa to oblečení co sem dávala petroska je moc pěkný, však určitě něco do té doby seženeš a důležitý je, že mimčo je u Tebe v pořádku

kopa
autor
23. čer 2010

@m_artasek Martasku půjdu se na to oblečení mrknout příští týden vyhradím si na to dva dny či tři dny 😀 Zítra si jdu koupit nové botky na procházky,mám ted Geoxy a docela mě v nich bolí nožky 😒

m_artasek
23. čer 2010

@kopa no dobrý botičky je potřeba mít. Docela se děsím toho, až budu těho. V dětství jsem měla 2x operaci kyčle a mám s ní neustále problémy, tak asi pak těhotenství proležím ☹

cajori17
23. čer 2010

ahojky 🙂

@m_artasek -tak u tebe si taky dava mrcha na cas,co?to je hruza...a kdy jdes k dr?

sarlotta
23. čer 2010

kuk holčinky🙂))

kde se Vám ty mršky toulají ? 😒 😒 😉 já mám takové tušení, že to nebude jen tak 😎

m_artasek
23. čer 2010

@cajori17 jo jo mrcha si dává na čas, jestli to do konce týdne nedostanu a na testu bude pořád sněhobílo, tak příští týden zajdu k doktorovi, ať na mě mrkne, případně dá injekci, aby mrcha přišla

sarlotta
23. čer 2010

kopi mě už nebolí nožky akorát v sandálech nebo nazouvákoch 😅 😅 ani nike mi nejsou pohodlné... se mi nožka rozplácla jaksi 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru