Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
5. črc 2010

@mirax já ho beru už od začátku těhu skoro.ale dočetla sem se že poslíčci jsou taky jako by bolení podbřišku pri menstruaci což mě už od 30 týdne jaksi furt bolí takže se nejspíš o ně jedná.a dnes je to už po 3 co mě to bolí.a nesignalizuje to třeba i brzký porod?

ee.liska
5. črc 2010

tak už jsem po sprše a budu koukat na Víkend, v té telce je přes léto úplné prd 😝
@kopa ten tvůj tě nenechá v klidu 😠
@tercie ty máš zlaté miminko 😎
@aronek jé honzík už se přesunuje 😵
@mari111 to bude mít Laurinka krásné 😵
@mirax tak se brzo uzdrav 🙂
@petroska to mám právě strach jak poznám poslíčky když mi to tvrdne furt 😲 😀

petroska
5. črc 2010

@ee.liska mě taky sem tam tvrdne ale bolení břicha jako kdybych měla dostat menzes nepřehlednu ani při tvrdnutí.už ti dělali váhový odhad prcka?a jak to s tebou vypadá?

kopa
autor
5. črc 2010

Holky mě taky občas bolí břicho jako na ms a doktorka mi řekla,že je to normální 😉
Jinak doma vše o.k. však jsem tu vytmavila 😝 😝 ale to víte,mrzí to 😔

petroska
5. črc 2010

@kopa vytmavování má byt.má vědět jak se chovat když někdo přibírá nebo tlouste skrz toho že nosí mimiško v bříšku-nemuže za to a je dobře že váha jde nahoru tak at neprudí příště 😉

ee.liska
5. črc 2010

@petroska budou mi ho dělat v pátek nebo další týden při tom velkém utz, jak bude volný utz. v pátek to ještě zkoukne primář a uvidí se co dál, možná mě pustí ale spíš to vypadá ještě na týden no a pak počkat ještě 3-4 týdny a můžeme jít na TO 😀
@kopa jasné, to mrzí vždycky ☹ ale tak jak píše petroska

petroska
5. črc 2010

@ee.liska já si o ultr taky ted jak pujdu řeknu.sem myslela že mi ho budou dělat automatocky a nic se neděje tak se musím připomenou že ho chci!takže by si měla rodit ve 36 týdnu?

ee.liska
5. črc 2010

@petroska no aspoň do toho 36 tt to vydržet a pak už se porod nezastavuje když je vše ok a mimi je jak má, ale třeba budu ještě nakonec přenášet, dr říkají že to nikdo nedokáže odhadnout, může se drát na svět třeba příští týden ale taky až tžeba týden po TP. prvně jsem měla cíl vydržet do 30 tt teď zase do 36tt 😀

mari111
5. črc 2010

jé Mirax co to tam máte za bacila hnusného ☹ brzo se uzdrav.
Eli a ty vydrž s mimíškem co nejdíl 😉

ee.liska
5. črc 2010

@mari111 děkuju 🙂 tobě už se to taky kráááátí 😎 🙂

petroska
5. črc 2010

@ee.liska já měla taky cíl do 30tt a ted zas do 36 tt kdy už je miminko považované za donošené 😀 to zvládnem.jak tě pustí tak jen ležet a žádné trajdání!! 😀

mari111
5. črc 2010

no kráti, ja už se taky nemúžu dočkat 😵

ee.liska
5. črc 2010

@petroska to je jasné že ž to teď zvládnem 😀 máme kluky šikovný 😀 😀
@mari111 a už máš i vyžehleno a nachystáno?

petroska
5. črc 2010

@ee.liska a jak to máš s pohybama?mě se tam za celý den jen vrtí,kroutí povaluje ale kopanečky skoro žádné.asi máme lenivého kloučka 🙂

ee.liska
5. črc 2010

petros přes den jen jakési boulení a převalování a v noci rodeo 😀 už kope i do žeber. snad se mu ten režim ještě převrátí

petroska
5. črc 2010

@ee.liska a jejej tož to bys měla pak veselo pokud by to bylo i tak po porodu 😀 .doufám že mě v noci neřádí když je přes den zlatíčko.nic mě nebudí tak snad ne

ee.liska
5. črc 2010

@petroska to jo 😀 e´d před 3 týdny se známé narodila vnučka Leontýnka a taky jsou ze Spyťáku 🙂 jo a jaké jméno si napíšete na holčičku??

petroska
5. črc 2010

@ee.liska muj chce Elišku ale ted sme usoudili že to bude asi Sárinka.furt se rozhodujeme a nevíme jeste .a vy?hm tak o Leontýnce sem neslyšela-snad podle příjmení bych věděla 🙂

ee.liska
5. črc 2010

příjmení znám jen její mamky, Ondrašíková. my možná po mě nebo Bereniku 🙂

petroska
5. črc 2010

@ee.liska jo kolik si přibrala?já dnes stoupla na váhu a už mám 6 kilo nahoře.cosi to letí po tom 30 týdnu samo 😠

mari111
5. črc 2010

jo Eli vše připraveno 😉

petroska
5. črc 2010

@ee.liska hm tak to neznám.Berenika?ty jo to ani nevím že takové jméno je 🙂 ale zní zajímavě,není okoukané jak některá jména.

murynka
5. črc 2010

ahojky kočky moje 😵 😵

všechny moc zdravím omlouvám se nestíhám jak je pěkně jsme pořád někde 😅 zapínám PC jen večer na úpravu foteček a pak jsem k,o 😝

jak se všechny máte???pořád na vás myslím maminky,těhulky snažilky....

ee.liska
5. črc 2010

petros ani se neptej 😀 😀 😀 už mám 60 kg 😲 tj 10 kg nahoře a podle dr kdybych rodila ve 40 tt měla mít o 16 víc 😲 byla bych ráda, kdyby mi po porodu aspoň dvě tři kilča zůstala nahoře
6 kg to je nádhera, to musíš být jako modelka pořád 🙂

ee.liska
5. črc 2010

@murynka ahoj, koukala jsem jak pěkně rostete 😵

ee.liska
5. črc 2010

@mari111 to ti dalo zabrat, co? ta tvá hromada 😀

murynka
5. črc 2010

@ee.liska rosteme rosteme 😒 až moc.už mi pěkné plazí všude 😠 nic na zemi nemůže být 🤐 hrůza..ale je to moej sluníčko co ty ??se krásně držíš 😵 😵 už 31tt paráda!a váhu neřeš prosím tě 😉

petroska
5. črc 2010

@ee.liska no min týden sem měla 54,5 kilo a doktorka říkala že zatím vše nabralo miminko + placenta ale dnes to byl šok jak to stouplo na 57,5.modelka ne.jde vidět že mi jde vše do mimča ale stehýnka už taky pomali kynou-tak zuřím ale nabrat sem chtěla.i kdybys měla mít do 20 kilo navíc tak je to furt ok.to máš možná i z toho ležení ne?nemáš pohyb tak to jde nahoru

petroska
5. črc 2010

@murynka teda ty máš tak krásný fotečky.vždycky kukám jak tam něco přihodíš.jde vidět že si malinké užíváte naplno 🙂

ee.liska
5. črc 2010

asi jo, podle tabulek mám jak mám mít, a kromě pupíku a prsou jsem jinde nenabrala, velikost triček pořád S a gatě 34-36 😀 ale pupík teda roste závratnou rychlostí 😎
jdu dokoukat televizi a pomaluusínat, další den za námi tak dobré, pěkně se vyspěte a zítra pa 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru