Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
2. srp 2010

@ee.liska no a kolik si myslela 😀😀😀😀:.-D????

mari111
2. srp 2010

Jo Handm monitor jsem dneska objednala. Jinak už snad fakt mám všechno.Eli nic si nepřipisujem, šak tobě taky naskakujou tt 🙂

ee.liska
2. srp 2010

u nás v nemocnici to počítají o týden míň, tady když je to 34+1 tak už píšou 35tt a v porodce říkají 34tt až do 34+6, tak jak tam pořád chodím tak jsem si taky zvykla říkat že jsem teprve 34 🙂

mari111
2. srp 2010

No ten tejden hore-dole to už nic není, ja jsem zvědavá jestli pudem hezky popořádku rodit 😅

ee.liska
2. srp 2010

to já taky, 🙂 hanana je jště celá? já bych nejradši rodila tak ten 38tt, tak po tom 20.8 bych klidně šla na to 😀 a asi jak padne 38tt tak tomu budu pomáhat, dlouhé procházky, sexík, skákání na balonu a tak

handm
2. srp 2010

@ee.liska Já bych taky nejradši šla někdy kolem 20/8 🙂 já bych ráda ještě lvíčka, ale to už asi nezvládneme 😀😀😀😀
tak se necháme překvapit... 🙂
@mari111 ty už si tedy super-připravená!🙂

holky, hezky vecer! manzel je doma, tak si jdu užívat 🙂

kopa
autor
2. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Tak dnes tu byli naposled řemeslníci,třikrát HURÁ!!! 😀 😀
Za to mám dneska šílené návaly horka 🤐 🤐 no děs furt jsem vařící 😒 Jo a dneska mi volali ohledně kočárku,dovezou mi ho do 14 dní.

@paajaa a nebolí tě to proto,že se ti natahují ty vazy?? 😅 mě takhle dlouho dobu furt píchalo zase u pupíku,vždy jsem to promazala krémem a trošku to polevilo.
@handm já si nedala už nic,jsem taky chytila včera pěknou srajdu 😅 😝 a dneska jsem o zácpě 😠
@markee z váhy si nic nedělěj 😠 já se tedko furt cpu a moc pohybu teda nemám,Farminka to vystihla dobře 😀 😀 😎 😎
@natalie77 Tak at se malý brzy uzdraví 😉

kopa
autor
2. srp 2010

@zlababa07 Zlabi já den předtím nejedla skoro nic,hlavně sladké.Nemají se taky pít čaje ve větším množství 🙂 Poslední jídlo jsem měla v 18hod.Jinak jsem předtím dva dny jedla jako prase 😀 😀 páč cukrovka byla zrovna po svatbě 😀 😎
@ee.liska Eli díky za zprávy o Petrosce 🙂 🙂

kopa
autor
2. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Hanana 39tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 37tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 36tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 35tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 35tt..........................KO 9.8.....................................................čeká chlapečka ....Filípek .
kytiii 34tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 33tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 33tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..........čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 29tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 26tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8.........čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 21tt.............kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8......čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 19tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 10tt............................má srdíčko
Nicollka 35DC
M.aa.b 32DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 31DC
Katyna 29DC
Aja 29DC
Natalie 21DC
maendy 10DC
Madormi 3DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

murynka
2. srp 2010

@handm děkuji za IP 😵 😵 😵 moc si mě potěšila že jsi mi to řekla 😎 😀 😵 a je fajné že ti to vyšlo jak jsi chtěla... 🙂 máš už to opravdu za pár já se už nemohla ozvat vzbudila se malá a do ted jsme se jí věnovala 😀 ted už spí snad až do rána 😅 🙂
@ee.liska co ty jak je?petroska je v nemocncici moc jí pozdravuj a že držím také palce!!!!prý pomáhat 😀 😀 sexovat atd na vše se vykašli víš co je nejelpší 😎 malovat!! 😀 😀 vím o čem mluvím 😀 😀
@kopa to je fajn že už řemeslníci nebudou otravovat 🙂 a kočárek už bude za 14 dní se máš 😵 také už s eblížíš ke 30tt paráda 😎 🙂 🙂 neměla bys zítra čas zajet na zličín budu tam nějak odpoledne??

mari111
2. srp 2010

No Hanana už možná má mimíska doma, ale to už by asi psala aspoň krátke info.Vy už by ste všechny v 38tt rodili jo, no toja taky, ale v neděli mi přijede na asi 4-5 dní kámoška- spolužačka ze slovenska, tak to ještě vydržím a pak už fakt jako chci rodit , jestli to teda dovtedy nestihnu 😅

kopa
autor
2. srp 2010

@murynka Markét mi zítra zrovna razíme na výlet 😅 nák mě to doma neba 🙄 Dneska se mi o kočárku zdálo 😅 jak jsem si ho vybalovala a skládala k posteli abych ho měla furt na očích 😀 no jsem prdlá 😀 Jojo v pátek to bude 30tt,hele nák to začlo moc utíkat 😅 a já začínám ze všeho pomalu bobkovat 😀 Dneska jsem konečně dokoupila náké věc do porodky.Koupila ještě mimíkovi ubrousky pampers sensitive a zjistila jsem,že mám doma 10 balíků 😅 😅

kopa
autor
2. srp 2010

Markétko Sofinka je teda šikulka 😵 😵 Už jí je devět měsíců,no toto letí 😀 😀
Co s tím sexováním?Sexíte někdo?Nebo už i pro mě je to v tomto týdnu nebezpečné? 😅 😕 my teda nic asi 3 neděle,manža se bojí 😅

mari111
2. srp 2010

Kopísku to se nestratí neboj, obrousky využiješ 😉

murynka
2. srp 2010

@mari111 ted mojí kámošce rodila kámoška byla 36tt a jela na slovensko a tam jí to chytlo 😅 a rodila tam... 😀 😀 to je také nápad jet ve 36tt někam takto dál... 😅 no jo hana je už možná mamineška 😵 😵

mari111
2. srp 2010

Kopísku pokavať nemáš nějakej problém a nemáš to od dr zakázané tak sexovat múžeš kolik chceš 😉

mari111
2. srp 2010

no teda Mury tak toje frajerka, ja už sem se taky bála někam jed, tak ma kámoška miminko slovenské 😅

murynka
2. srp 2010

@kopa ubrousky využiješ jen se modli 😀 😀 at na to tvé miminko není alergické 😅 to bys asi nevyužila.. 😒 my nesexovali celé těhu jen asi 2krát za celé měli jsme zákaz a mě to ani v těhu nebavilo 😀 😀 😀 ale bezpečné to určitě je proč by ne 😎

kopa
autor
2. srp 2010

@mari111 vid 😀 😀 manža říkal,že jestli to bude posránek po mně,tak se neztratí 😀
@murynka Markét mě láká taky manža aby jsme někam vyjeli dál aspon na dva dny,ale já se bojím 🤐
@mari111 Nemám žádný problém a zatím nemám zakázáno.

murynka
2. srp 2010

@kopa tak pokud pojedeš někam sem tak asi není problém 😉 a ty jis jen 30tt to bych se ještě nebála 😉 a jela bych si udělat poslední dovču ve dvou 😵 😵

mari111
2. srp 2010

Tak Kopísku múžete dodělávat vlásky a ták 😀 😀 😀 😀 když nemáš zakázano 😉

murynka
2. srp 2010

@mari111 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
2. srp 2010

@murynka No mě to taky nák nebavilo 😅 ale tedko bych měla občas i chuť 😅
Jo a jinak mi začalo dost hustě vytékat mlezivo 🤐 🤐 si takhle sedím a najednou cítím kapky na nohou tak koukám,nahoru na zed zda nás někdo nevytopil 😅 😀 a oni to byli prsa 😲

kopa
autor
2. srp 2010

@mari111 hihihi 😀 😀 😀 no vlásky raději né 😀 😀 švagrovka co má malou ta má hafo vlasů,to jsme ještě neviděla 😅

kopa
autor
2. srp 2010

Holky mizím 🙂
Udělala jsem si čajík a jdu koukat na staré ohrané chalupáře.

murynka
2. srp 2010

@kopa oni prsa 😀 😀 také dobrá hláška 😀 😀 😀

murynka
2. srp 2010

@kopa hezký večer 🙂

mari111
2. srp 2010

Proč né Kopísku, ségry holka měla hodně vlásku a ajká byla krásna, takové číro měla 😅

mari111
2. srp 2010

Holky co už máte mimísky taky ste takle ke konci měli často tvrdé bříško? 😕 😕 😕 😨 😨 😨

ee.liska
2. srp 2010

@murynka ok tak já zkusím přemalovat obývák 😀

@kopa jé kočárek, jaké barvy jsi nakonec vybrala? my můžeme sexit od 9. srpa, to už budu 36tt tak kdyby se porod rozjel tak neva 😀 jinak sex pokud nemáš nějaké problémy tak nevadí
a s tou chutí, já už bych ....... až bych bečala 😅 😀 už si to od ledna ani nepamamtuju 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru