Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
4. srp 2010

Natalko 😀 😀 😀 😀

mari111
4. srp 2010

jo Natálko to nevíš že aj v noci se dá kakat, no ten tvúj kluk je fakt chytrolínek, zlatej jak tě odpalkoval 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handm
4. srp 2010

@natalie77 Emilie je hezky, i kdyz ted leti hlavne Ema 🙂 ale manža je ftipnej 😀😀😀 ze se nenarodi prababička 🙂 Mě když se líbí jméno, tak se nelíbí manželovi anebo ho už v rodině právě máme...Tomáš například, nebo Jakub...mě by se líbil i Michal - ale to je brácha 😝 prostě peklo..
leda ze by bobista byl holka, to by bylo jednoduchy.. stejně si myslím, ze pro holky je mnohem víc hezkých jmen!!!🙂

@mari111 hihihihi, třeba bude ještě překvapení v porodnici 😀😀😀

natalie77
4. srp 2010

Holky, asi koupím test...koukám na Mc Leodovy dcery a jsem nějaká přecitlivělá.....
jen nesnáším, když začne dabovat tu postavu někdo jiný...

mari111
4. srp 2010

ty jo Natalko žeby, to by bylo super 😵

ee.liska
4. srp 2010

tak jsem dočetla zse, měla jsem tu sestru, zítra jede na 3 týdny k moři tak se byla rozloučit, dneska udělala řidičák na motorku, tak mám radost 🙂 já mám teď takový kopr, a to jsem chtěla uklízet, asi na to prdím 🙂

mari111
4. srp 2010

no Handm manža říkal že už chce princeznu a že kdyby bylo překvápko tak to necháme hned přeoperovat 😕

handm
4. srp 2010

@natalie77 nooo, vzdyt si na rade!!!!!!!!§§ 🙂🙂🙂🙂 chtělo by to zas nějaké //!!!🙂🙂 A MArečkovi sestřičku!🙂

natalie77
4. srp 2010

Tomáš se mi líbí, ale máme příjmení na Š....tak to by nešlo, to by šššššš jako mačinka už jen udělat za jménem hůůůůů a pojede Pendolino 😀 😉

mari111
4. srp 2010

eli prď na to, práce není zajíc, tá neuteče. Ségre závidím, taky jsem chtěla jezdit na motorce a tři týdny dovču taky závidím , hmmm ta se má 😅

mari111
4. srp 2010

ty si dobré pendolíno 😀

handm
4. srp 2010

@mari111 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my jsme taky pripraveni na toho bobistu,.. že by to byl docela šok...😀

@e.eliska 🙂 kopr mam taky furt, ale tys rano pilně žehlila...takže máš splněno.. já ještě musím... a ted navíc na poštu, než mi zavrou...😝

tak se loučím na chvilku, holky....🙂

@natali... noo, to my zas nesmíme mít nic končící na F.. třeba kryštof

natalie77
4. srp 2010

Mari, nevím, nemám příznaky, ale sleduju se..a to přání mi asi ovanulo mozek.....uvidíme, nechci si dělat planý naděje, ale červík hlodá 😵 .
Kluk nebo holka, jen ať je zdravý.....no a kartářka říkala, že si nemám přát pohlaví.....že si moje mamka přála kluka a že jsem prostě takový chlap..myšlením 😀

mari111
4. srp 2010

ja musím taky na poštu a do krámu, ale počkám až pojede manža z práce ,se sejdem ve městě a aspoň domú mne odveze 😅

mari111
4. srp 2010

šak jo, je to jedno co to bude hlavně ať už to je, že 😉

ee.liska
4. srp 2010

@mari111 přeoperovat 😀 manža pořád tvrdil, že je mu jedno co budem mít, ale nedávno z něj vypadlo že je rád že čekáme kluka 🙂 ale stejně jsou ti chlapi rádi za cokoliv nakonec 😎

mě se tomáš taky líbí, ale je to manžův brácha tak jsem to nakonec nedali

ee.liska
4. srp 2010

@natalie77 a kdy se chystáš testit?

mari111
4. srp 2010

no jo oni chlapi stejně nevědí co chtěj, když to je kluk tak machrujou že udělalikluka a když holka tak to je už od začátku princeznička a ťu ťu ťu dobře že se z nich nepokakaj 😀 😀

natalie77
4. srp 2010

Mari, přesně tak 🙂 .
Tak Mánička 😀 je vzůhu, tak jdu dělat zase nějaké legrácky... 😀 .
Opatrujte se mi tady a hlavně moc nekrafejte, ať to nemám večer těžký.... 😉 😀
Mám Vás ráda! A díky za podporu....jsem se chtěla od Koňa odpoutat a vydrželo mi to asi 10 dní...co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No až budu v práci, tak to bude očistec...
Holky to je dneska děsný díl....Alex umřel...tady bulím, jako plačka....

ee.liska
4. srp 2010

@m.aa.b to je mi líto ☹ tak snad ti vyjde ta práce, odpočineš si a pak už to bude určitě v pořádku a kromě // vyleze pak i prcek 🙂

mari111
4. srp 2010

Natálko to přežívaž teda fakt hustě. Tak utíkej se věnovat klučíkovi a žádne odpoutávaní od koňa, to nám pak bude za tebou smutno 😒

ee.liska
4. srp 2010

@mari111 to jsi vystihla přesně 🙂
@natalie77 😀

mari111
4. srp 2010

jo holky a odsávačku mám taky vyvařit???

natalie77
4. srp 2010

Tak Mára zase usnul, tak jsem běžela, hádejte kam? 😀
@ee.liska jinak tvoje mamka mi připomíná mojí mamku.....to bylo slibů, jak uvaří, pohlídá, pomůže mi se školou, jako s hlídáním...
No a po porodu odjela na dovolenou....a ještě mě úkolovala, abych jí našla spoje na internetu...pak přišla sedla si, nechala si udělat kafé a seděla, nic nevařila, neuklidila, malého ven nevzala, ona je v tomhle jako chlap.. ☹ je pořád v práci a jen zavolá co Mára.....no někdy bych se posrala.....manža to jednou nevydržel, já byla loni v nemocnici....tak když mě pustili, nahrnula se sem celá rodina, dali si kávičky, nechali se mnou obsloužit...a manža pak řval, že ho to štve.....tak jsem si udělala doma pořádek, dkyž nepomůžou, tak ať neškodí, když ví, že toho mám nad hlavu....
ale teď je to paráda, jsem zdravá, nestuduju, tak mám času až až...no a všichni jsou někde v řiti.....

natalie77
4. srp 2010

Doufám, že na nto díl nekouká @tercie, jinak by přišla o mléko....fakt doják, holky moje.....si pamatuju, jak rodila a chtěla ještě dokoukat díl a jít na poštu 😵 😉 😀

mari111
4. srp 2010

natalko 🙂

mari111
4. srp 2010

no jo Tercule se s tím netoto, než šla rodit 😀

natalie77
4. srp 2010

Tak mažu......si asi ze mne dělá srandu...slyším v chůvičce..maminkoooo, tak já Tě volám a ty se neozýváš...je fakt držkatý po mamince 😀

natalie77
4. srp 2010

pa pa...

mari111
4. srp 2010

no téda to je držtička ten tvuj kluk, ty musíš bejt jinak hubatá mámo 😀 😀 😀

mari111
4. srp 2010

holky ja všude vyprávím jak sladnké nejím a nemusím a teď jsem zdlábla dve sušenky hned po sobě 😅 , co to je? Já to nechápu, dřív bych ze z toho poblinkala a teď dvě najednou? 😕 😕 😨 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru