Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
20. srp 2010

@ee.liska super 4cm.. krásné, vydrž ještě, každý cenťák bez bolestí je dobrý 😎

ee.liska
20. srp 2010

@mari111 to byl teda výlet, co? na toho dr máš opravdu štěstí 😒 a kdy máš další KO?

ee.liska
20. srp 2010

@sarlotta ahoj 🙂 no prý máme skoro půlku porodu za sebou 😀 a co vy? jak se máte?

sarlotta
20. srp 2010

@mari111 Ty jsi akční čoveče 😎 ale zprávičky pozitivní všechny 😉 😉 Laurinka se má dobře... možná by Tě mohl prohlédnout manža 😀 😀

handm
20. srp 2010

@ee.liska to je fkat nespravedlivý, půl porodu bez bolesti za sebou 🙂🙂🙂 jeee, to matyášek pojede jak po másle..🙂
@mari111 ty si taky dobrodruh 😀 ale je divny, zes ji nevydrncala 😀😀😀 asi se ji tam proste libi az mooooc 🙂

@sarlotta já plánuju prohlídku manželem na sobotu 😀😀😀

sarlotta
20. srp 2010

no dá se to, včera carevna usla už v 9 večer, kapičky zabrali asi, ale spali sme spolu v posteli 😅 😉 další kojčo klasicky 3:15 a další 6:30.. to bych si už mohla řídit hodinky podle ní 😎 😎 dopolko chrupala po hodince a včíl se mnou čučí na net 😉 mám ji ve vaku a obědvám tu 😎

handm
20. srp 2010

jinak právě vařím obídek...🙂 lečo a někdy ve dvě přijede tchýnka pomoct mi z oknama na který nedošáhnu 🙂 hodná...

sarlotta
20. srp 2010

no jo holky, ale elis si to odležela ..2x v nemocce ... takže se není co divit 😉

sarlotta
20. srp 2010

@handm ty bolesti zad, ale můžou být k porodu... tzv křížové bolesti... ty jsou horší než ty v břichu 😉

sarlotta
20. srp 2010

@mirax šmarjááá čím ju krmíš 😲 😀 😀 😀 dost dobrá fotka... zlaté kojčo 😀 😎

sarlotta
20. srp 2010

@m_artasek neboj ono to uteče a po stromeček si dáš pozitivní testík... letní miminka jsou nejlepší 😉 držím palušky , v práci Ti to uteče a za prašulky si koupíš něco pěkného na sebe 😎

handm
20. srp 2010

@sarlotta no jo, ale v brichu se mi nic nedelo... zadny tlak, zadny pocit bolesti jako k MS... tak nevim..
abych to nakonec poznala, tedy............

sarlotta
20. srp 2010

@handm chystá se to, chystá 😉 to poznáš 😀 😀

handm
20. srp 2010

@sarlotta hihihihi 🙂
chystání dobry, ale aspon kdyby fakt byl jeste nejaky dalsi symptom 🙂 no, uvidime...
dekuju za pomocne info

sarlotta
20. srp 2010

na symptomy se vyprdni, porod bude stačit... užívej klídku, bez bolestí a starostí... ven musí, neboj 😉

handm
20. srp 2010

@sarlotta jojo, ven musí 🙂 uz aby to bylo 🙂

handm
20. srp 2010

je to fakt ftipný, v 32TT jsem tu plašila, že at tam jeste je a ted už zas plašim, at uz jde ven 😀😀😀😀 porad chceme neco jinyho 😀

sarlotta
20. srp 2010

@handm hele běž se nacpat něčím nadýmavým, ostrým a kyselým ať Ti to pak naní líto 😀 😀

handm
20. srp 2010

@sarlotta to víš a v noci mě to roztrhá 😀😀😀

sirella
20. srp 2010

uff...a mám dočteno 🙂
Ještě jednou moc gratuluju k miminkům Šarlotce,Petrosce a HAnce 😵
Handm,MAri,Eliško:jak se ti vaši bobišci nemůžou dohodnout ,kdo půjde první,tak třeba dopadnete jak ty sestry,co porodily ve stejný den 😀 Tehdy to byly sestry,tak teď třeba kamošky z koníka
Martinkal,Mirax,Flair,Tercinko:Máte nádherné dětičky 😵 Jsou to fakt šikulky 🙂
Farmi:Ty se drž...obdivuju tě jak v té práci vydržíš...už se ti to ale blíží a budeš vegetit doma taky...Moc si to zasloužíš 🙂
Katynko,Aji:vám dvěma moc držím palůšky,aby se už brzo zadařilo 😉
Kopi:gratuluju k chlapečkovi Vítkovi 🙂 Už jsem nakoukla taky i na kočárek a vybrali jste moc hezký 🙂
Eliško:NA fotce s malinkatou Šarlotkou ti to moc sluší 🙂 Už se ti blíží to,jak budeš takhle držet svého MAtyáška...to bude,viď? 😉

Tercinko ahojky...náš mladý se těší...naštěstí 🙂 Jsem ráda...uvidíme jak to dopadne.Docela jsem z toho měla strach,protože je to vyloženě typický jedináček...Jen teda už řekl, s čím pomáhat nebude...Nebude přebalovat (protože mimi smrdí) a ani vozit kočárek(to by se mu kámoši smáli) Ale já po něm nic z těchto věcí nechci...toto si chci užívat jááááá 😀 Takže to snad bude v klidu.
A co ty???Jak se vám daří s Lukáškem????

sarlotta
20. srp 2010

@sirella ahojík, taky sme řešili co bude malý pomáhat 😎 a na blbé otázky typu ,,tak cooo pomáháš mamince s miminkem ?.. 😲 😀 odpovídám já... ne, proč? on chodí do školky a s miminkem se mu nic nemění....o miminko se starám já 😉 max teda nevyskočím když kojím 😎 😎 a nejdu čučet na věž z kostek 😉

sirella
20. srp 2010

@sarlotta 😀 Přesně tak...já právě nechci,aby na malou nějak začal žárlit a pak třeba vyčítat,že kvůli ní nemůže to a nebo ono a nebo že musí dělat věci,které nechce...Ale jak jsme teď doma tak ho zapojuju víc do mytí nádobí a podobných věcí.Ale s tím pomáhal už dřív,tak to není taková změna.Velký už je na to dost a nebude z něj milostpán,kolem kterého musí všichni kmitat,protože např.to nádobí je ženská práce.No uvidíme jak to půjde...ale zatím je v klidu.Ale každý den se ptá,co malá zrovna dělá a že mu mám říct,až bude zas kopat tak aby si šáhl a pod...je to miláček 🙂
A jak je to u vás???Kryštůfek je ochránce a velký brácha???

petroska
20. srp 2010

ajuj holky.nestíhááám.jak to děláte maminy s dětičkama že stíháte?já sem furt v jednom kole!!co 3 hodiny krmení,než mi to Filík sní uteče hodina a mám tím pádem volné jen 2 hodiny než začne kolotoč znova.
@sarlotta nekojím,maly nechce prso!!NAUČILI HO NA MEDIÁLU NA FLAŠKU TAK JEDEME JEN Z FLAŠKY 😠 ale furt ho zkouším dávat.ale snažím se odstříkávát mlíčko at nemusím dávat nutrilon.zatím mu moje vystačí.ted su cosi doma ve stresu tak se pomali strácí ,tak su zvědavá jak dlouho mi vydží.mylý je strašně hodny.neplače a furt spinká.i na jídlo musím mít natočený budím abych vedela kdy ho zbudit.sám se mi nezbudí a když jo tak se jen v postýlce vrtí takže ani nevím že je vzhuru a má hlad.jen co bude čásek sem šupnu fotečky ale jinak už je mám na fb kdyby nekdo chtěl juknout.

mari111
20. srp 2010

Ahojík sirel, no téda taky ti to naskakuje ty tt co 😨
Petroš neboj, za chvíli se zaběhneš, jak jiné maminy a bude čas aj na koníka občas 😉

mari111
20. srp 2010

jo holky jsem tak ko až jsem se z toho dvakrát poee 😀 😀 😀 😀 pipi kost mne bolí jak ďas 😅 o zádech ani nemluvím, už fakt nejsem zviklá tolik chodit a ještě sebou tahat princeznu v pupku 😝 😀 😀 😀
Manža mi vynadal, že jsem mohla vydržet do pondelí, že bych jela s ním , bo už mu je jasný jak budu skučet bolestí a zas žebrat o masáž 😅 😅 😅

mari111
20. srp 2010

jo k tý prohlídce, no asi mne fakt bude muset manža prohlídnout 😉 v porodce sestra taky ríkala,- tulit se s manželem 😉

mari111
20. srp 2010

Holky tak mi už psali, pračku přivezou ve středu, no hurá, ja už mám tolik prádla, že ji asi hned zavařím 😅

mari111
20. srp 2010

Jo Kopísku kdyby si dělala tabulku tak kontrolu mám ve středu 25.8.
To mi přivezou tu pračku, no jsem zvědavá jak a v kolk to bude, aby sme boli doma 😒

aronek
20. srp 2010

Ahoj, chystáme se s malým za babičkou do Prahy, tak si to budem užívat, má byý hezky 😉 Koukám, jak se to tu pěkně schyluje k miminkám 😉

mari111
20. srp 2010

Ahojík Aronku, tak si to u babičky užite 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru