Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
28. srp 2010

tu zátku nemusíš postřehnout 😉

kopa
autor
28. srp 2010

@mari111 Maríku díky za odpověď 🙂 Já jen at jsem připravená do budoucna 😀

mari111
28. srp 2010

Kopísku to ti na gyndě řeknou, šak se tam optej na všechno, oni jsou zvyklí na tisíc otázek. 😉

kopa
autor
28. srp 2010

@mari111 tak já se příště na gyndě zeptám 😉
Tak co ta Handm? 😕

aronek
28. srp 2010

@mari111 mně vyvolávali na první termín dle UTZ ve 12tt

petroska
28. srp 2010

@aronek muj se podívá na netu a zkusí zjistit kolik si pošta bere ju?dám ti vědět,ale myslím že to bude max do 70 kč protože to bude balíček lehký a nemužou si moc učtovat.jen bych to asi rači pojistila aby to došlo v pořádku.několikrát sem posílala i těžší věci a bylo to max do stovky.

mari111
28. srp 2010

Aronku tak to by si mne tam už mohli nechat né až tam ve středu pojedu.
Jestli dovtedy neporodím, teď jsem měla bolesti docela dost tak jsem dala vanu a zatím dobrý, tak uvidíme co z toho dneska bude či nebude 😅

aronek
28. srp 2010

@petroska ok, tak pak řekni kolik a kam poslat a já ti pošlu adresu 😉 raději IP 😉

natalie77
28. srp 2010

🙂 Ahoj holky 🙂 ,
téééda tady je zima 😝 , jsem si zvykla, že jsem celé dva týdny chodila v plavkách...a teď jsem na houby musela vytáhnout bundu....no to je děsný, chci zase sluníčko, ani není vidět, jak jsem opálená, když mám pomalu šálu 😀 .

Farmíku, v práci bych to řekla normálně..že jsi těhu a vzhledem k tomu, že to tvůj zdravotní stav nedovoluje, doporučil Ti to lékař , kterého prostě musíš poslechnout, ví co dělá a hlavně zná Tvůj chorobopis a prostě víc bych to nerozebírala. Jeslti nejsou tataři, ptát se nebudou....holka, tak si teď budeš doma užívat, co? Teda užívat domova a pracovat pro domov...to je hned veselejší 🙂 .

@aronek kdy nastupuješ do práce? A jak to snášíš? Držím pěsti.
@mari11 holky vy nás napínáte 😉 .
Sem chodim koukat, jeslti se nerodí....dneska porodila kamarádka, co jsme spolu byly v září 2007 a pár týdnůi v září 2010, tak na mě padl nějaký splín....a ještě ta školka do toho....no musím se dát do kupy....dneska i manža říkal, že mu přijdu nervózní....tak se musím vzchopit, ať nekazím domácí pohodu 😉.
Tak jdu dočíst knížku, co jsem měla na dovče...a zase se zítra ukážu 🙂.
Pa pa a opatrujte se.

aronek
28. srp 2010

@natalie77 do práce jdu poprvé ve středu, práce neva, ale po malém se mi bude stýskat 😢

aronek
29. srp 2010

Přeji dobré ráno 😀 My už si zase od pěti hrajem 😅

sarlotta
29. srp 2010

dobré ránečko🙂
@aronek to bude tím jak jsi vstávala do práce 😉 v těhu.

sarlotta
29. srp 2010

@handm tak cooo, že by nedělňátko 😉
@mari111 už by Ti měli dát pevný termín.... vyvolání opravdu přináší silnější kontrakce - pže se hrdlo otvírá rychleji... ale zase porodíš dřív....teď už malá nabírá jen na váze...tak bych to probrala s doc 😉

sarlotta
29. srp 2010

@natalie77 nesmutni, smuténko... ono se podaří 😉 budeš mít letňátko 2011 😎

sarlotta
29. srp 2010

@kopa já brala magnézko ještě půl hodinky před porodem- kapačkou na tlak 😅 a nic to nezastavilo ;- normal jsem se otvírala pomalu , klidně bych ho jedla do 38tt, pak už je to fuk, kdy se mimís narodí 😎

handm
29. srp 2010

Dobré ranko,
holky díky za info, já se z toho jednou zblázním.. fakt ☹ vcera ze tedy radši pojedeme, šla jsem se vysprchovat a že počkame chvilku až mi nateče na vložku, bo mi teklo cele dopoledne a tu jsem jim tam nechtěla brát, přišlo mi to eklhaft... no a jak jsem se vysprchovala, tak najednou zas neteklo nic až do večera.. jak u blbečku na dvorečku.. jako já vim, že mám ten výtok celé těhu, ale tohle je fakt na palici, jak už to mam rozeznat... ☹
když to dneska bude ok, zítra jdu stejně do poradny do porodky a na KTG, tak tam dr řeknu, že prostě se bojím -. jenže říkám jim to tam pokaždé a vždy se dozvím, to byste poznala... 😠 😠 😠 😠 asi jak, kdyz jsem nikdy predtim dite nerodila...☹
kazdopadne jsme tedy byli doma, i kdyz manzel byl pripraven... do vecera jsem zkousela jeste ruzny veci pracovat a delat, jestli by se to tedy nerozjelo, treba ta voda nepraskla,ale ani tuk...
a jak jsem nespala z patka na sobotu, tak jsem tu vytuhla a dospavala az do rana...

v noci me dneska parkrat vzbudila bolest bricha jako na MS, ale brzy to preslo vzdycky, tlaci me to jakoby uz od zaludku - jakoby mimo bylo jeste moc vysoko...:-/ tak nevim..

@mari111 no nejboj, ja mam termin 30/8-31/8 podle UTZ z 12TT a podle MS 4/9, takže už to vidim, jak zaři to jisti ☹ taky mě nechaj asi v klidu prenaset... kdyz jsem byla v porodce posledne, dr rika - vzdyt mate jeste casu....😝

handm
29. srp 2010

@aronek jejda, uz tuhle stredu do prace?! ☹ to je tedy síla...
i kdyz já jsem zvedava, jak to bude u nás.. odeslo spoustu lidi a sefka bude jiste chtit, abych se vracela co nejdriv - nebo aspon pracovala z domu.. ale ja bych chtela aspon az po matersky, pri rodicaku...

@kopa, vid, to uz muzu skoro pockat na vaseho vitu, apson nebudu v porodce sama 😝 jsem rikala, ze kdyz jsem furt chtela aby maly bylo znamením lev, tak aby nakonec tu pannu nepreskocilo a nepockalo na Vahy 😝😝😝

handm
29. srp 2010

@lucierob je to takové světlounké jakoby s příměsí nějakého mázku či co... barvu to nemá žádnou, jestli tak trošinku do béžova?! no, tka nějak.........

sarlotta
29. srp 2010

holkyyyyy tak zprávičky od mari 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

od včera je v porodce, má bolesti po 5 minutách, ale neotvírá se ... tak čeká co bude... máme držet palečkýýýýýýýýýýýýý 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

handm
29. srp 2010

@sarlotta jeeeeeeeeeee, superrr!! aspon nekdo!!!🙂 moc drzim palce, at se ji to poradne rozjede!!!! 😵 😵 😵 😵

natalie77
29. srp 2010

@mari111 držím pěsti, ať je to rychlé a konečně máš Laurinku v náruči 🙂 .
@sarlotta díky moc za zprávu, jsem nějaká dojatá, holky než vy všechny porodíte, tak já mám trénink na profi plačku 😉 😉
Mějte se krásně, pěknou neděli, jedeme ke tchánovcům, večer se ukážu.

farmarska
29. srp 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 Nemám ted čas dočítat, hezky jsem se vyspala a ted se chystáme s manžou na houby 🙂 Jen nakukuju jestli tady něco nového...a ono je! 😀 Mari!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 supr!!!!!!!! 😀 😀 😀
tak moc držím palce a až přijdeme z hub, ať je malá nasvětě!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
29. srp 2010

ahojky 🙂
@aronek už d práce? teda ty jsi pracant 🙂

@natalie77 tak ať je ten splín brzo pryč a užívej si dobrou náladičku z dovči 🙂

@sarlotta mari v porodce??? super, snad to bude rychlé 🙂 nakonec opravdu bude všechno popořadě 😎

@handm je to na palici, že? já včera bolesti po 10 min asi dvě hodiny, pak vana a nic 😝 k dr jdu až v úterý

kopa
autor
29. srp 2010

Ahoj Holky 🙂
@sarlotta tak to asi nebude pravda s tím magnézkem 😀 Mě zabral na ty vazy v noze,ale na tu bolest břicha zatím néé.Stejně mi ted přijde to břicho už takové pevné a ještě se mi neudělala ta linea negra(nebo jak se to jmenuje 😅 )začíná mi vystoupávat pupík 😅
@natalie77 Natálko doufám,že už je ti líp a je po splínu 🙂 Nesmutni i vy se dočkáte!!! 😵
@aronek Jéjej už ve středu?To ti tak uteklo,vždyt je to celkem dávno jak jsi tu psala,že tam budeš muset jít.
@handm tak počkej 😀 to už je za pár 😀

Maríkovi držím palečky,ať na ní brzy vykoukne Laurinka 😵

petroska
29. srp 2010

ahoj holky.Dnes první krásně prospaná noc.Filda mě nechal vyspat a vzbudil se jen 2x v noci na jídlo 🙂 -pajáááda.Držím palečky Mari at už má vše za sebou a Laurinku u sebe 😉

aronek
29. srp 2010

@sarlotta děkujeme za supr zprávičku a Mari moc a moc držíme palečky 😉

katyna6
29. srp 2010

Ahoj holky
dodělávám oběd,tak jsem na vás přišla mrknout a koukám,že už něco děje! 😵
mari-ať to máš rychle a s co nejmenší bolestí za sebou a Laurinku v náruči!!! 😵 😵 😵
@petroska -no vidíš,jaký máš hodňoučký miminko 😉
@farmarska -tak toho snad hodně donesete hani,to musí být paráda,ta představa,že už žádná práce,budeš se věnovat jen rodince,zvířátkům a bříšku.... 😀

wlladka
29. srp 2010

Ahojky! Tak se konečně něco děje!
Mari, držím pěsti, ať nejsou kontrakce moc dlouhé a bolestivé. Ať jde vše hladce. Ale vy to s Laurinkou krásně zvládnete. Jste holky šikovný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wlladka
29. srp 2010

...a u nás dnes tříměsíčniny 🙂 😵

aronek
29. srp 2010

@wlladka gratulujeme, jste velicí kluci 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru