Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
30. srp 2010

@kopa ještě to počásko mohlo trochu vydržet coooo,, těch 25st by stačilo 😉 , zkus si koupit nějaké pončo, to užiješ i pak netěhu 😉

@handm nebooj přijde to ani nebudeš vědět jak 😉

@ee.liska no na Tebe jsem zvědavá.. Ty budeš ještě držák čoveče 😀 😀 ale tak termín máš až v půlce září... a nebooj Matýsek bude mít kol 3 kil, určitě 😎

sarlotta
30. srp 2010

u nás bylo dneska 17st, foukalo a pršelo.... podzim jak vyšitý 😝 ... ale malá krásně chrupe 😀 budete mít spinkací dětičky 😉

maendy
30. srp 2010

Ahoj holky tak se zase hlásím... mám problemek....... tak ve středu jsem vyhlížela mrchu...přišlo zašpinění a nic.... a v pátek taky... tak jsem udelala test a slabé //.....
Raději jsem se obj na středu ke gyn,.... i když vim že tam jistě nic neuvidí.... ale mam obavy.... stejne myslim že s toho nic nebude.... a když mám strašný strach že to nedopadne jako před rokem....
Hned jsem zacala bastit kyselinu list forte.... jak mi doporucila hematolog.... no jsem s toho takova nevím.... včera večer jsem pořád bulela

handm
30. srp 2010

@sarlotta 🙂 já vím, že ven musí 🙂 jen to čekání je fakt na palici, už to včera konstatoval i manžel 🙂🙂🙂
tady už to taky bylo hodně podzimní.. fakt musím vymyslet nějakou další teplou variantu na cestu z tý porodnice... 🙄

@maendy neříkej tomu problemek!!🙂🙂🙂 třeba bude všechno jak má.. nechceš si doběhnout na krev?! abys věděla, jestli ty testy mluví pravdu?! strach jsme měly všechny, když se objevily // a podívej, tabulka plná miminek.. strachu se nezbavíš, ale musíš tomu věřit!!! Držím moc palce!!!!

maendy
30. srp 2010

problémek je to že nic nevím bééééé ☹ 😀

sarlotta
30. srp 2010

@handm zítra pofrčíš 😉

@maendy a další testík si nedělala ?

sarlotta
30. srp 2010

@maendy jestli jsi těhu bude vysoká sliznice 😉 takže poznat se to dá 😎 já byla taky ve 4tt, hned,,, jako věštil mi tam piditečku 😀 a ona tam fááákt byla, včíl tu chrupká.... držím palečky a nech si vzít krev na hcg... normal si o to řekni 😉

maendy
30. srp 2010

no od pátku jsem testila.... dneska tam byla už docela dobře viditelná......

maendy
30. srp 2010

@sarlotta ... to je krásně napsané... teď tu chrupká..... 🙂
kéž by bylo vše OK a jak má...... 🙂

sarlotta
30. srp 2010

@maendy ukááááá 😉 to bude jasné těhu 😉

handm
30. srp 2010

@sarlotta to jsem zvedava, ty vědmo 🙂🙂🙂🙂

ee.liska
30. srp 2010

@sarlotta no 13.9. to jistí a to je za 14 dnů, takže v pohodě 😀

@maendy tak to potichounku gratuluju 😵 😵 😵 😵

sarlotta
30. srp 2010

dneska sem řádila na mimibazárku a vybírala malé bundičky zimní 😝 😀 😀 to je sladkých věciček na holčičky 😵 😵 😵

maendy
30. srp 2010

lepčí to nebude..... 😒

ee.liska
30. srp 2010

@maendy ale jsou tam vidět 😵 😵

ee.liska
30. srp 2010

@sarlotta to si myslím a vybralas nějaké?

maendy
30. srp 2010

@ee.liska 🙂 ale pořád jsem ten nevěřící tomáš.... a navíc mě ted rýpe v pravém vaječníku...... 😖

sarlotta
30. srp 2010

jj, pak fotnu... z nextíku s kočičkama ... krásné....
@maendy no já je vidím jasně 😎

kopa
autor
30. srp 2010

@sarlotta Pončo by mi asi nešlo 😅 Měřím 162cm a ted jsem jak obrovská valící se koule 😀 Tak by do mě jen stačilo strčit a dělala bych kutululu 😀

Holky už mě hodku bolí břicho jako na MS 😒 to jsou ty poslíci? 😕

sarlotta
30. srp 2010

@maendy to Tě teď bude všude možně pobolívat, nebooj, taky sem špinila a bolelo mě břicho 😉

kopa
autor
30. srp 2010

@handm Tak to jsi dopadla nijak vid 😅 Tak snad do příštího týdne porodíš a už nepůjdeš na ko.A co ty medici jsou tam?Nebo jak jsi to vyřešila? 😅

sarlotta
30. srp 2010

@kopa 😀 😀 😀 😀 😀 kutululu

poslící jsou opakující se stahy.. nepravidelné

sarlotta
30. srp 2010

přidej si magnéska a nepij ho naráz ale popíjej celý den 😉

kopa
autor
30. srp 2010

@maendy Já ty čárky taky vidím 🙂 Tak držím moc palečky!!! 😵

kopa
autor
30. srp 2010

@sarlotta aha tak ty stahy jsem měla minule.Ted mě jen bolí jak na MS.Magnézko piji průběžně celý den+ ho beru 4xdenně 😅

kopa
autor
30. srp 2010

@sarlotta Tak pak hod foto,co jsi nakoupila 🙂

handm
30. srp 2010

@kopa no, zas nijak.. ale dneska jsem tam byla aspon jen hodku...🙂 coz bylo super..
medika jsem tam od te doby poprve nepotkala.. asi je to narazove...🙂

holky, manzel dorazil, tak zatim paaa

maendy
30. srp 2010

no to jsem zvědavá co mi ve středu Mudr řekne.... mazec je v tom že to bude ted 9,9 přesně rok od missed
A to jsem toho za ten rok stihla..... 🙂

sarlotta
30. srp 2010

@maendy no jooo jak dlouho máš nového přítele ? 😉 😀

ee.liska
30. srp 2010

@kopa mě to taky na ms bolí už hooodně dlouho, to ještě nic nebude 🙂 protože jestli jo a budeš předbíhat 😠 😠 😀

@maendy já myslím, že to bude OK 😵

hurá začala zase ulice, už jsem měla absťák 😀
no a jak jsem říkala, že na maliník se vyprdnu aby to nebylo o moc dřív, tak vš´čera už jsem si ho koupila a dneska už piju druhý hrnek, a tak strašně mi to nechutná 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru