Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
31. srp 2010

@paajaa krásná koupelka. Já musím - malej už vyvádí. A to jsem ještě nezačala vařit. Nakrmím a pak se na to vrhnu. Snad bude spát. Zatím pa

wlladka
31. srp 2010

@kopa to je v pohodě. pak budeš bez Dopegytu-uvidíš. Tlak super. Já měla ke konci 250/180 😲

handm
31. srp 2010

@wlladka no jasny, a jeste bych mozna zasla za jinym dr pro dalsi nazor, prece jen je to vazny rozhodnuti pripadne...
@paajaa nakupy jsou to super, ale ty prachy taky nejvic litaj... uplne pekelne, to je tu neco, tamhle neco... vypada to jako detaily a drobny, ale PEKLO 😝

kopa
autor
31. srp 2010

@handm tak já zase brzy vyfotím 😀 a uvidíš 😀 No a to co mi po porodu zbyde z toho mám taky strach 😅 Mohlo by to zmizet úplně všechno.Ale už vidím jak mi zůstane povadlé břicho a nadpičník budu tahat po zemi 😅 😅 😝 😀 To je moje noční můra 😀

paajaa
31. srp 2010

@handm: no ty peníze to je opravdu síla. A hlavně ještě bude. Teď ještě musíme objednat horní koupelnu- obklady a umyvadla, vanu atd. To budou taky položky. No jo dali jsme se na vojnu, tak musíme bojovat. 😉

kopa
autor
31. srp 2010

Paji moc krásná koupelna 😵 Moc hezké barvy 🙂
@wlladka jéjej takový tlak 😅 to si nedovedu ani představit.Tak pa a pozdravuj Šimonka 😵

handm
31. srp 2010

@paajaa jojo, koupelny jsou největší položky.. ☹ ale zas jsou pak krásný!🙂🙂🙂🙂

@kopa vyfot, jsme zvedavý!🙂 ataky si říkám, že by mi mohlo zmizet vsechno a jeste neco navíc 🙂 to by bylo teprve super!🙂🙂🙂🙂

sarlotta
31. srp 2010

@tercie hele já to budu studovat až to bude jisté... je to teda pěkná blbost zase 😠 😠 😠 😠 😠

tercie
31. srp 2010

Štrůdly se pečou a Lukášek spinká, tak mám zas chvíli 🙂

sarlotta
31. srp 2010

@paajaa krásné obklady- moc fajn barvička 😎
@wlladka taky musím vyřešit antiko-kakra... ale zůstanu zatím u klasiky cerazzete a pak mercilon nebo tak něco 😉

sarlotta
31. srp 2010

@tercie mňam 😉

tercie
31. srp 2010

@wlladka to nevadí, já pro jistotku, abych neco nepros...😀 Tak máš holt přání do foroty no 😀

Holky malej už je zas vzhůru .-D 20 minut asi holt stačí 😀 Ale aspoň jsem stihla ty štrůdly. Teď jen je nespálit 😀

tercie
31. srp 2010

@paajaa parádní koupelna, už se těšíš na bydleníčko viď? Já už se v tomhle stádiu taky nemohla dočkat, když už všechno začalo mít reálný tvary... 🙂

Kopi nadpičník po zemi no ty vole to když jsem si představila 😀 Ale neboj, tak hrozný to nebude, mě trošku visí kůže jakoby nad rříslem... ale prej se to spraví...no to by mě zajímalo kdy, protože mi břicho visí přes gumu u spoďárů a moc přitažlivě to teda nevypadá... 😝

tercie
31. srp 2010

Já taky přemejšlela o antiko a nakonec neberu nic...to tak, abych já do sebe něco prala a chlap měl pohodičku. Tak ať se taky snaží, žejo .-D

handm
31. srp 2010

holky, já tak nerada vymyšlím, co k obědu?!☹ nejradsi bych se odbyla zas chlebem a to bych si od manzela vyslechla.. tak si delam brambory na loupačku.. po tech já se můžu utlouct...🙂🙂🙂 sice to schytam, ze to neni vyzivny, ale pak si udelam nejaky salatek...

katyna6
31. srp 2010

Ahoj holky 🙂
přítel se včera celý den zase drbkal s počítačem,tak jsem měla smůlu,ale už jdu honem dočíst

katyna6
31. srp 2010

tak jsem to rychle přelítla,bo jsem byla zvědavá,co je u koho novýho a nestačím se divit 😵
maendy-véééééélikánská gratulka kočko! 😵 😵 😵 a pak,že to nepůjde! 😉 😉 😉
madormi a farmince držíííím ať je u mudrů všechno v pořádku
sarlotka-malá je tak kouzelná,jsem na ni koukala asi 5 minut 😵 😵 😵 .já chci holky už takýýýý 😵
paji-moc pěkná koupelna!moc!tak ať vám to jde hezky od ruky a s mimiskem jdete už do novýho 😉
a jestli jsem na někoho zabudla,tak se omlouvám,ale nakecaly jste toho fakt hodně 😀

natalie77
31. srp 2010

Ahoj holky.....
Farmíku, jedna se blíží, moooooooc na Tebe myslím a držím pěsti, i malý v postýlce spí a drží Ti je 🙂 .
@paajaa krásná koupelna, tam se bude umývat, jedna báseň 😵
@wlladka no rozhodování nezávidím, ale určitě se rozhodneš správně. Šimnek je kus chlapa, pěkně to letí a jste šikulky veliký...Jinak koukni na Máru, také to dohnal a dneska je jako ostatní děti...i když je pravda, že měl 2 kila, což je také rozdíl oproti Šimonkovi, ale běhěm dvou let se vše srovná, neboj
😉 .
@tercie, mám jednu radu, jak nemít nadpičník, který by lezl ze spoďárů.. choď naostro 😀 😀 😀 😀 a nic Ti nikam nepoleze 😉

ee.liska
31. srp 2010

@handm to byly teda kontrakce 😀

@paajaa jé už i manža cítí pohyby 😵

@madormi super, že čárky sílí 😵 😵

@tercie mňaaaam štrůdl 😎

@farmarska jsem zvědavá na zprávy z utz 😵

ee.liska
31. srp 2010

@kopa nebooj, porord bude ok 😉 ale taky jsem z něj div živá 😀

natalie77
31. srp 2010

@handm no skoro Ti závidím to přenášení...holky na tom světě je to děsný, co? Jedny nedonosí , druhé přenáší...ale jedno je jisté, ty miminka budeme mít u sebe nakonec všechny.
Handm, ať už je to za Tebou, co? Je to stres to čekání..ale počkej do 9.9. to je pěkný datum 😉 😀

ee.liska
31. srp 2010

@paajaa vypadá to super ta koupelna 🙂

@handm já měla brambory na loupačku včera k večeři 😀

natalie77
31. srp 2010

Teď myslím na @mari111 snad se dobře hojí a Laurinka se má čile k světu, už aby nám dala zprávu, jak se jim daří 🙂

natalie77
31. srp 2010

Farmííííííku, pořád držím.....holka moje zlatá, jdu z těch nervů sežrat koláč...i když jsem chtěla hubnout...ale až půjdu do práce, tak to půjde asi samo.....

ee.liska
31. srp 2010

no a já po kontrole: branka na 5cm, plodový obal je ale moc pevný, proto mi neprdla voda, díky tomu jsem nerodila už v tom 30tt, takže to co mi teď tak "vadí" mi tenkrát udrželo těhotenství 🙂 kdybych dojela na porodní sál, s tímto nálezem už si mě tam nechají, vodu mi prasknou a budu rodit 😀 V úterý 7.9. mám další KO, kde se domluvíme na vyvolání porodu, takže asi už příští týden budu rodit. ale to manža jede na cvičení na týden ☹ Tak mě napadlo, že když do neděle nic, tak dojedu na to porodní v neděli a budeme rodit 😀 😀

ee.liska
31. srp 2010

@natalie77 jj máš pravdu, miminka budeme mít nakonec všechny, i když mě těch skoro 10 měsíců než jsem otěhu přišlo nekonečných 🙂

sarlotta
31. srp 2010

holčinky tak sme se pokojili, ponosili, pobékali a spí v kočárku doma 😉 něco sem dneska pofotila- kukněte do albíka 😎

sarlotta
31. srp 2010

@ee.liska tak to je super nález 5cm... jo to sem měla a pak hodinka na sále 😎

ee.liska
31. srp 2010

@sarlotta jj ale kontakce mi jaksi chybí 😀 já už bych táák rodila... a co dětičky, už jste bez rými a chrochtání?

sarlotta
31. srp 2010

@katyna6 děkuju🙂 taky budeš mít a já se budu kochat 😎
@natalie77 já jí písnu jooooo 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru