Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. srp 2009

mirax!!!!! no to je boží!!!!!
já mám z tebe dvojnásobnou radost!!! 😵 😵 😵

nejdřív z toho, že je vše v pořádku 😀 a pak z tý holčičky!!! 😀 dyť je to krásný, budeš mít páreček! 😀
to je bomba ne?!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
25. srp 2009

já bysem taky chtěla holčičku, páreček ☹

ee.liska
25. srp 2009

tak holky musím letět a aspoň trochu se psychicky nachystat 😀 jedno mám na sedací části tak jsem zvědavá jak pojedu zpátky 😀 😅

farmarska
25. srp 2009

by se asi naši manžílci divili, čím že se nám to ten mrazák plní 😀 😀 😀 😀

Elí a kdyby zlobilil, tak ani tak ne 😠 bychom si na zahřátí pořídili el. dečky 😝

táák a měli by to! 😎

farmarska
25. srp 2009

povinná výbava ženy 2010 mrazák a el. dečka 😀 😀 😀

farmarska
25. srp 2009

jo a ještě nějakej soukromej bankomat by se hodil 😀 😀

farmarska
25. srp 2009

ach jo já budu muset letět něco dělat 😒
tak se tu hezky všechny mějte a nad tím mým vynálezem popřemýšlejte 😀

já rýmuju, už je to zase tu! 😀 😀 😀 😀

ikopretinka
25. srp 2009

Farmi mě fakt zamrznul net. JO to by nebylo špatný! 😀

ikopretinka
25. srp 2009

Mirax gratuluju to je super!!! 😵 😵

JJ Farmi máš nějakou dobrou náladu že? 😀

nicollka
25. srp 2009

tak já bych jednoho "farmíka" brala a k tomu půl litru náplně :D :D :D :D

Gratuluji, to je krásné já bych taky moc chtěla páreček.

Femigard - no četla sem že hodně holek po tom otěhu, co já vím co to je :D Jen sem četla že to upravuje cyklus, a napomáhá otěhu, musím přečíst leták.

ee.liska
25. srp 2009

aha a nemáš na něj nějaký odkaz? mě net vyhazuje samé krávoviny

ee.liska
25. srp 2009

tak už jsem ho našla a objednala

hanana
25. srp 2009

ahojte holky ja chci taky, ale ovulku mam pravidelnou myslite,ze bych to mela taky objednat???
Hodite mi odkaz???

paajaa
25. srp 2009

Mirax: velká gratulace. Jééé páreček. To je vždycky super, když to klapne. 😎

hanana
25. srp 2009

nicolko dekuji jdu na to juknout 🙂

ee.liska
25. srp 2009

dík nocol 🙂

venuska
25. srp 2009

Ahojky, nějak vás nestíhám.

Mirax: alespoň budeš mít páreček 🙂 🙂 Neblázni...určitě se to vstřebá a budeš šťastná.
Já jsem popravdě chtěla taky chlapečka, a když jsem šla z toho genetu, tak jsem měla takový divný pocit...až stesk...ale teď bych jí za nic nevyměnila....prdelku 🙂

Markét, nakoupila jsi krásné věcičky 🙂 To se bude Sofinka mít.

venuska
25. srp 2009

Markee, všechno bude v pořádku, žádný strach. 🙂

Dneska jsem ještě přišla na jméno Vaneska.... 🙂 Ale nevím co an to manža..dneska mu to nadhodím 🙂 hihihi

mari111
25. srp 2009

ahoj holky, tak sem vas konecne docitala,to je fuska 😝 , vcera sem byla nejaka bez nalady a jeste sme litali po doktorech,ja na rengen plic a muj na rengen pat,ma ostruhy,nebo kyho slaka a jeste s kocourkem na ockovani,teda byl tam pritelak,ja nemuzu koukat jak mu ublizujou,dostal dve injekce a kapky mezi lopatky na odcerveni a kapky do nosa,ja holky nemohla na to koukat ani cez okno,furt sem se otacela,chudacek muj a jeste sme zas nejak moc platili ja uz nevim,musime najit nejakeho levnejsiho veterinare,ach jo hlavne ze je aspon ten kocourek zdravej. jinak ste tu tu ovulku vsera pekne probrali aj ty chlapi zas 🙂 Farmiku super napad s tim automatem na spermiky,kez by to tak slo,ja bych ho tam mela kazdej den 😀 Tercinko gratuluji k prvni fotecce,jen tak dal, Murynko ty teda nakupujes,ale hezke vecicky,uz se sofinka urco tesi jaka bude paradnice, Mirax gratuluji k holcicce a jestli sem jeste na nekoho zapomela tak se omlouvam 😒

mari111
25. srp 2009

Kopiku a co nove u tebe? ja teda nevim jak ja to mam s tou mrchou asi to ale jeste neni ona,tad ze mne lezou takove sople,tak to asi mrcha jeste neni,nevim 😒

kopa
autor
25. srp 2009

Ahoj holky 🙂
jsem tu jen na skok.Mirax gratuluji k holčičce 😵

maarrtina
25. srp 2009

Ahoj holky, všechny Vás zdravím a moc se dopředu omlouvám. Mám na Vás prosbu. Ve svém volnu pracuji u nás na úřadě a mám za úkol: budeme dělat vítání občánků - co mám koupit dětem k přivítání, jsou to děti cca 1 rok většinou.
Můžete mi poradit nebo někdo napsat kdo máte už jedno dítě co jste dostali.
Díky moc. Nerada bych koupila něco co by se maminkách nehodilo

murynka
25. srp 2009

mirax jéééé obrovská gratulace 😵 😵 😵 bude to páreček to jsme vždy chtěla 😎
ale chápiu tvé pocity 😅 já když šla z genentu ve 13tt a řekli mi vypadá to na chlapečka tak jsme se s tím nějak nedokázala smířit 😅 no ve 20tt řekli holčička 😵 😵 😵 tak jsem to oplakala protože jsem jí chtěla moc 😵 😵
samo že bych byla ráda i za kluka hlavně at je to zdravé ale ta holčička přeci ejn mě to táhne více a kluků je tady už moc 😀 😀 takže to musíme vyrovnat 😎 😎

holky jak něvím kdo to psal já a ukázková těhule 😲 😲 😲 ty mé hormony ted jo 😝 😝

mari111
25. srp 2009

maarrtina ja teda osobne nevim ale vim ze kamoska dostala knizku pro deti a takovej kufrik a tam bol plysak,fotoalbum a ty jo ted uz nevim co 😒 ja se ji zeptam

maarrtina
25. srp 2009

mari111: díky za radu. Vůbec nevím co mám koupit. Dívala jsem se na panenky, ale nevím jestli to není blbost. ☹

mari111
25. srp 2009

tak vic uz nevim,ona si to nepamatuje. ale panenky pro holciky urcite neni blbost. mne nic nenapada,nevim co takhle jeste dostavaj 😒

kvetinka7
25. srp 2009

Ahoj holky, 😵
Mirax, gratuluju k dobrym zpravam a k holcicce 😵

ee.liska
25. srp 2009

marti moja neteř dostala hračky do vany a byla nadšená 🙂 lodička a delfín jí moc bavili
mury já 😀
já už to mám za sebou, injekce ještě působí takže v pohodě

maarrtina
25. srp 2009

holky díky moc za rady, musím něco vymyslet. 😉
Chci koupit předlohy na malování na zeď večerníčků a vyzdobit tím kulutárk kde bude vítání, snad se to bude líbit dětem. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru