Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
3. zář 2009

mari buď calibrum nebo femibion. Femibion má metalfolin - je lepší, dražší. Tak dopapej calibrum a pak si na těhulení kup femibion 800 😉

sarlotta
3. zář 2009

ee-lis ovu by měla být normálka potom. Ovu je vlastně začátek cyklu ... narostou folíky, uvolní se vajíčko a pak se buď zahnízdí a nebo je MS. Ale co ta Tvoje štítka ? Neměli byste snažení posunout ? Ty máš trápení s tou MS, to je hrozné.

ee.liska
3. zář 2009

nojá jdu zítra pro výsledky ze štítky, ani pořádně nevím, co to je. to by byl problém, kdybych byla těhu?

sarlotta
3. zář 2009

No zvýšená činnost štítné žlázy je problém. Ale tak zítra už budeš vědět, tak to je dobře. Tak se pořádně poptej doktora. Doufám, že to bude v pořádku🙂

ee.liska
3. zář 2009

kamčo dík 🙂 jdu si o tom najít něco na netu

martinkal
3. zář 2009

Ahoj holky jsem tu na skok, jdu Vás jen pozdravit 😀

mari111
3. zář 2009

eeliska dik ,tak se budete brzo snazit,co. Sarlotko tak jo,dopapam calibrum a pak pudu koupit femibion. ty si zdravotnicka?

sarlotta
3. zář 2009

ne mari🙂 ... ale víš jak zkušenosti člověka naučí 😉
já jsem u malého jedla calibrum a všechno bylo naprosto v pořádku. No a pak 2x neúspěch, genetika a vyšla mi jedna špatná alela u enzymu... a na to je nejlepší Femibion... i genetička mi to schválila... tuhle ,,vadu" má 40% populace... a bez genet. testu o tom ani nevíš.

sarlotta
3. zář 2009

ahojky marti🙂

mari111
3. zář 2009

jezisi co vsechno je to je neuveritelne,to sou same testy na to na hento a na tamto pak se nemame bat 😠

ee.liska
3. zář 2009

tak mě to nepotěšilo 😒 hyperfunkce štítné žlázy = problémy s otěhotněním i s těhu ☹ takže se toho mimíse snad nikdy neočkám 😔

ikopretinka
3. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem doma z práce, ale tak růžové jako dnes to už od příštího týdne nebude.

Pajo, ty jsi optimistka, kéž by!!! 😎
Mari když jsi 14DC tak ovu asi ještě nebyla nebo myslíš že jo?
Pajdulka gratuluji
😵

sarlotta
3. zář 2009

ee.lis ale houby, to se dá všechno poléčit, neboj se. Mrkni na stroužka, taky problém a už vesele těhulkuje. Určitě to nebude tak hrozné, neboj.

ikopretinka
3. zář 2009

Eli, tak si dáš chvilku pauzu, srovnají ti hormony a vyjde na to šup a kdo ví, pauzu myslím pomyslnou, ale se snažením a třeba to vyjde brzy i tak. Příroda je mocná!!! Ale taky moc krutá.

ee.liska
3. zář 2009

ach jo, už nebudu depkařit 😠 jdu radši něco uvařit a kouknu zase zachvilku
no a zapomněla jsem říct, že jdu za 14 dnů na svatbu, vdává se mi mamča 😀

mari111
3. zář 2009

ahoj ikopretinko,sem si delala hbned vcera aj dnes ovutest a je tam slabounka carecka,tak nevim

sarlotta
3. zář 2009

ee.lis blahopřeju🙂)))) to je hezké 😵

Kopreti a co u Vás? nic nového ?

ikopretinka
3. zář 2009

Mari, právě pokud byla slabá, tak třeba ještě zesílí a ovu teprve bude 😉

Sarlotko, u nás zatím vše při starém, začala škola a tím pádem i má práce

farmarska
3. zář 2009

ahojda koníkovky, 😉
dnes mám náročnej pracovni den 😝 uklízím zahradu, seču, uklízím -vyklízím kůlnu, ted rychle ještě uvařit na třetí a to jsem ještě chtěla natírat venkovní dveře 😝 škoda že člověk nemá deset rukou 😀 ráno si toho tolik vždycky naplánuju a pak stihnu půlku 😝
a co vy kuřátka, jak se tu máte 😕
už nám bobinka odrodila? 😉
jinak jsem si ted udělala ovu testík a už asi pátej den tam mám dvě čárky ale pořád je ta jedna jen slabá 😅 je to normální 😕 nejsou ňáký vadný?nebo já 😅 sem zvědavá jestli se ňáký tlustice vůbec někdy dočkám 🙄

ikopretinka
3. zář 2009

Farmi po kolika dnech jsi měla minulou MS?

mari111
3. zář 2009

ahoj farmi ja od vcera taky ovutestikujem a taky nic moc ☹ snad se dockame 😠

tercie
3. zář 2009

Už jsem tu holky u nás je strašnej vichr a od rána houkaj sanity a psi do tho vejou, oni nemaj rádi ten zvuk...děs, ajk nějaká apokalypsa

Mari revize plynu před stk mě stála asi 300, to nátočný není, spíš tuším jednou za deset let se mění nádrž a ta stojí desítku...

mari111
3. zář 2009

aha tak to bude ta vymena nadrze tak to jo,to by melo bejt v pohode.nez nam tata to auto odevzda,tak rikal ze to nejdrazsi udela,tak to bude asi ta vymena ale nevim co mlel o tom ze to szoji 17 000

tercie
3. zář 2009

Já nevím mai tak asi udělá komplet výměnu filtrů a všeho, mě to taky dělal taťka, mám po něm auto 😀 a letos jsem na plynu dělala stk poprvý takže je to vlastně pro mě taky nový 😀 Akorát si musíš najít staNICI KDE TI UDĚLAJ lpg, NEDělají to úplně všude...

aja.83
3. zář 2009

Mari111 - chci se Tě zeptat, ty si šla po revizi na nějaké vyšetření krve? Poslal tě tam gyndař, nebo jsi šla sama? Já na žádném nebyla, ale je asi dobrý vědět, jestli nemám něco s krví nebo se štítnicí, viď? Ale zas mi říkali výsledky z histologie a tam prý nic nenašly, tak snad by to tam zjistili, kdyby mi něco bylo.

handm
3. zář 2009

jsem úplně poslední čekatelka samotinkáááá 😖
žlababi, myslím, žes to napsala přesně... v tomhle stádiu těhu je to prostě hop nebo trop, ať děláte co děláte🙂
Ale určitě už se nám to všem tenhle pokus povede!! 🙂 Věříme tomu!!! 🙂 a to už je půl úspěchu...

handm
3. zář 2009

Aji, ja na žádných testech taky nebyla.. říkám si prostě, že to byla náhoda, že se spojily špatný chromozomy a bůh ví co...
A MAri, být tebou, když skončila MS tak nečekám (jestli tedy na to chcete vlítnout hned), netestuju ovu, ale už na tom pracuju 😀 😀 😀

tercie
3. zář 2009

handm neboj ono to uteče ani se nenaděješ a taky se dočkáš 🙂

sarlotta
3. zář 2009

aja genetika se dělá až po 2potratu. a stítnou žlázu si můžeš nechat vyšetřit přes obvodní doc.
Standartdně se dělá vyšetření na toxoplasmozu,listeriozu atp... to Ti dělali už v nemocnici a posílají to na gyndu. a ta histolka- ale tam se nikdy nic nezjistí, když je to hodně brzo 😒

handm kolik jsi DC ? porevizní by měla přijít mezi 30 a 42DC tak třeba zítra🙂)))

mari111
3. zář 2009

aji ja sem mela strasne spatne vysledky krve pred revizi ale kuli tomu ze ty idioti v nemocnici mi dali krev do laborky asi pozde nebo spatne popsanou,takze sem po revizi odchazela s strasnou anemii,coz je chudokrevnos ale kdyz sem s tim sla k doktorce tak rekla ze ona si udela radeji sama testy krve a vyslo ji ze mam krev v poradku a tak mi nechala pri tom udelat aj stitku a toxoplazmozu vzhledem k tomu ze mame doma kocourka. a nastesti to dopadlo vse ok az teda na ty obrane latky co sem bola predtim tak chora,ja si to moc dobre pamatuju,sem bola asi dva mesice furt nakřapana. ale myslim si ze kdyz reknes svoji dr ze by ti mohla bez problemu taky udelat testy krve na vsechno,ani jsem nic neplatila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru